Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 9:34 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Gru 12, 2005 12:26 am 
Offline
Her Majesty

Rejestracja: Pon Cze 03, 2002 8:07 pm
Posty: 147
Wiadomym jest fakt, że Lennon w pewnym momencie swego życia zaczął mieć obsesję na punkcie zdrowego odżywiania. Przeszedł na dietę makrobiotyczną itd.. Ale do czego zmierzam, otóż poszukuję pewnego cytatu w którym John porównuje organizm człowieka do samochodu. Jeśli chcemy, żeby autko nam służyło długo wlewamy do niego najlepsze paliwo. Coś w tym stylu powiedział. Potrzebuję ten cytat do pewnej pracy na studia. Byłam pewna, że go znajdę w książce John Lennon o sobie, ale nie mogę tego znaleźć. Przeszukałam stosy publikacji, książek, strony internetowe i nic, chyba oślepłam :wink: Czy ktoś pamięta ten cytat i wie gdzie go odnaleźć? Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam
Kasia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Gru 26, 2005 1:34 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Czy to jeszcze aktualne? Szukałam czegoś na ten temat, ale nic nie znalazłam, choć jeśli nadal tego poszukujesz to spytałabym się takiej jednej wariatki (jeszcze większej ode mnie, choć niektórzy wątpią czy można być większym świrem :wink: :lol: ) na punkcie Johna Lennona (wariatki w dobrym tego słowa znaczeniu :wink: ). Ona być może będzie znała ten cytat :roll:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Ostatnio edytowany przez Michelle, Pon Gru 26, 2005 10:18 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Gru 26, 2005 9:55 pm 
Offline
Her Majesty

Rejestracja: Pon Cze 03, 2002 8:07 pm
Posty: 147
Dzięki Michelle. Prezentację z żywienia, co prawda skończyłam i ten cytat napisałam zdając się na własną pamięć i troszku nagięłam fakty :wink:
W sumie jeśli mogłabyś spytać, byłabym Ci bardzo "dźwięczna", bo nie daje mi to spokoju, a jestem pewna, że to John powiedział, chociaż istnieje możliwość, że się jednak mylę.

Pozdrawiam
Kasia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Gru 28, 2005 10:28 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Kasiu, niestety i ona nie zna tego cytatu :( Szukałam na własną rekę, pytałam się na forum George`a i Johna, ale nigdzie tego nie znalazłam :(
Przepraszam, starałam się :?
W każdym razie nadal będę szukać, może w końcu kiedyś się do tego dokopię :roll: :wink:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Gru 28, 2005 11:43 pm 
Offline
Her Majesty

Rejestracja: Pon Cze 03, 2002 8:07 pm
Posty: 147
Michelle nie przepraszaj, bo nie ma za co i bardzo dziękuję za chęć pomocy. Być może usłyszałam wypowiedź Johna w jakiejś audycji, pewnie kiedyś niespodziewanie natknę się na ten cytat :)

Pozdrawiam
Kasia


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY