Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Maj 03, 2024 1:54 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: bisy Beatlesów
PostWysłany: Nie Maj 29, 2005 10:28 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
szczerze mówiąc to nie myślałem nigdy, że Beatlesi kiedykolwiek je grali... do dzisiaj, kiedy to zobaczyłem występ Beatlesów w paryskim Palais des Sports z 1965 roku....
otóż Paul oznajmia ostatni numer Ticket to Ride, po czym Beatlesi faktycznie schodzą z sceny, aby przy ogłuszających oklaskach powrócić raz jeszcze, chwycić za instrumenty i odegrać jeszcze Long Tall Sally.

Long Tall Sally zwylke kończyło ich koncerty w 1965, ale żeby tak 'zagrać' przed publicznością?, jakby to naprawdę był bis? coś niesamowitego!

8) :D

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bisy Beatlesów
PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 1:37 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Pawel napisał(a):
szczerze mówiąc to nie myślałem nigdy, że Beatlesi kiedykolwiek je grali... do dzisiaj, kiedy to zobaczyłem występ Beatlesów w paryskim Palais des Sports z 1965 roku....
otóż Paul oznajmia ostatni numer Ticket to Ride, po czym Beatlesi faktycznie schodzą z sceny, aby przy ogłuszających oklaskach powrócić raz jeszcze, chwycić za instrumenty i odegrać jeszcze Long Tall Sally.

Long Tall Sally zwylke kończyło ich koncerty w 1965, ale żeby tak 'zagrać' przed publicznością?, jakby to naprawdę był bis? coś niesamowitego!

8) :D


Jesli myslimy obaj o tym samym koncercie to zauważ co sie działo pod koniec gdy zagrali Long Tall Sally. Wrzawa na widowni sięgneła apogeum i sami Beatlesi jakby wyskoczyli sami z siebie.
Obraz niesamowity .Za każdym razem gdy patrze na ten cały koncert to seryjnie ciarki mi po plecach przechodzą. :D :P




Pozdrawiam

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 5:14 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Tomek, masz rację :)

To było tak, że we Francji Beatlesi nie cieszyli się nawet w połowie takim powodzeniem jak w innych krajach europejskich, o USA nie wspominając.
Na ich koncerty we Francji przychodziła publiczność w dużej mierze składająca się z płci męskiej. W Anglii i USA dominowały dziewczyny, więc i atmosfera siłą rzeczy musiała być tam gorętsza :wink:
I to widać na tym v-cd - na początku widzimy młodych Francuzów jakby od niechcenia siadających w swoich miejscach, z minami wyrażającymi "wcale tu nie chciałem przyjść, bo to głupi zespół, ale dziewczyna mnie zaciągnęła, no to jestem"...
i stopniowo, z każdą piosenką wszyscy zaczynają dostawać typowego Beatlesowego bzika i pod koniec już wszyscy wariują! tak jakby ktoś wyreżyserował zachowanie publiczności! 8)

Oczywiście Beatlesi musieli bardzo się starać aby przełamać te pierwsze lody, i dlatego właśnie ten koncert jest taki udany, a nie taki "od niechcenia" jak wiele na trasach po USA.... :D

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 31, 2005 5:46 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
John,George,Ringo i Paul spodziewali sie szepczących dziewcząt w stylu "u la la la" co wspomnieli w Anthology .A tu co sie okazało jak oni to powiedzieli " że zamiast dziewczyn zastali spedalonych chłopaczków krzyczących RINGO RINGO" :P :shock:
Sytuacja dziwna :x (dla nich) ale koncert udany. :lol:





P.S Pawle plytka Ringo dla mnie jest świetna jeszcze raz dzieki za fatyge i przesłanie :D :) .Nie długo umieszcze jej recenzje :D :D



Pozdrawiam

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 31, 2005 8:30 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Tomek napisał(a):
....Niedługo umieszcze jej recenzje :D :D
Pozdrawiam


No! wreszcie! już nie mogę się doczekać! :D

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Cze 15, 2005 7:54 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Lis 19, 2004 10:53 pm
Posty: 191
Miejscowość: Dolina Muminków
28.04.1975 John w wywiadzie dla programu The Tomorrow Show, na pytanie prowadzącego o fakt zagłuszania muzyki przez publiczność, powiedział: "Kiedy zdarzyło się to pierwszy raz, wszystko wydawało się cudowne {...} ale wkrótce zaczęliśmy grać z playbacku, a wówczas -nie wiadomo dlaczego - sprzęt się często sypał...muzyce to bynajmniej nie pomagalo."

_________________
the Love of my life


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY