Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 12:01 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Znowu wpadka
PostWysłany: Śro Sty 08, 2003 8:17 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sie 31, 2002 3:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Lublin
Witam,

Znowu wpadka w news'ach.

Podajesz ze jest 40 lat magazynu Beatles Monthly Book i nawet nie czytasz artykulu , ktory zamieszczasz w linku.

Tak sie sklada ze w styczniu ukazuje sie ostatni numer tego czasopisma......i chyba juz wiecej czytelnikow miec nie bedzie.....

Pozdrawiam,

Bartek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 08, 2003 10:27 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
dzieki za email
ale tu jednak pozostane przy swoim zdaniu

wczoraj dostalem post czy nie chce subskrybowac tego pisma
okazuje sie, ze niemiecko-wloska grupa fanow (obecnie wydajaca pisemko o Beatlesach) chce nadal wydawac ten magazyn
jesli to sie oficjalnie potwierdzi, to puszcze ten post na witryne, zeby kazdy mogl sie zapisac
jak na razie tylko IC Liverpool stawia sprawe w dosc czarnych kolorach, co jednak mozna interpretowac jako robienie szumu wokol sprawy, a ten szum moze pomoc w szukaniu inwestora

moj tekst nie jest doslownym tlumaczeniem artykulu - jest to wyraz mojej calej wiedzy na ten temat

newsa jednak zmienilem - zabawne - przed Twoim postem - bo po pomyslalem, ze jak pismo nie bedzie jednak przejete, to faktycznie wyjdzie sprzecznosc miedzy newsem i IC Liverpool, a majac w pamieci poprzednie wpadki wolalem dmuchac na zimne.
Mysle jednak, ze pismo przetrwa niezagrozone.

pozdrawiam
joryk


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sty 09, 2003 3:18 am 
Joryk, szacuneczek!


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sty 09, 2003 9:39 am 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
ehm ...no coz, jesli juz nie caly szacunek, to niech ostatecznie bedzie ten szacuneczek ;-)

Faktem jest, ze pisze te newsy za szybko (i nie zawsze je czytam po napisaniu). Zdarza mi sie wiec od czasu do czasu jakis skrot myslowy, ktory wprowadza zamet do logiki zdania. Jest kilka moich starych newsow, ktore ostatnio czytalem przy okazji robienia porzadkow ...i nie zrozumialem o co w nich chodzi. Musialem je przeredagowac.
Skoro jednak czytacie to wszystko i jestescie czujni w wychwytywaniu niejasnosci, to jestem dobrej mysli na przyszlosc.

Jeszcze raz dzieki za wszystkie uwagi.

pozdrawiam
joryk


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sty 09, 2003 12:39 pm 
To ja tak jeszcze dodam, w temacie, ze to nie pierwszy raz owo wydawnictwo miało sie rozpaść... W numerze 77, z grudnia 1969 roku czytamy m.in. że bardzo to smutne, ale sześć i pół roku byliśmy z wami, a to musi być ostatni numer. No i - z tego czego się doszukałem, znikneli az do 82 roku, kiedy to ukazało się pierwsze wydanie The New Beatles Monthly Book... a raczej nie znikneli, tylko zajmowali sie reedycją starych numerów... Nie ręcze, że to jest jedyna miarodajna wersja, ale cos w tym z prawdy musi być. Mam bowiem w ręku jakby pre-wydanie, wrzesień 1982, książeczkę zawierająca ostatnie wydanie z 69 i zapowiedź nowych edycji.
Chętnie powitam sprostowania, chociaż przecież mało ważne jest to naprawdę :)


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sty 09, 2003 7:41 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sie 31, 2002 3:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Lublin
Witam,

BMM zakonczyl wydawac w 69 az do 76 roku. Potem nie pzrerwanie as do dzis. Wydawca jednak bedac juz mocno po 60-tce postanowil zawiesic dzialanosc.

Poczytajcie sobie na Abbey rd. beatles news.


Pozdrawiam,

Bartek


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY