Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 10:46 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: "Newsy na stronie"
PostWysłany: Sob Sty 04, 2003 6:16 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sie 31, 2002 3:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Lublin
Witam,

Joryk Stella McCartney nie wyszla jeszcze za maz to pierwsze primo.

a drugie to podpierajac sie doniesieniami z NAtional Enquire sam sie osmieszac to jest tak jakby pisac info z "Zycie na Goraco".....

Przepisujac newsy z Abbey rd. Beatles Page czasami sie zastanow.....

Angielska wersja newsow Joryka:

http://abbeyrd.best.vwh.net/fabnews.htm


Pozdrawiam,

Bartek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sty 05, 2003 7:37 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Cytuj:
Joryk Stella McCartney nie wyszla jeszcze za maz to pierwsze primo.


ehm zdaje sie, ze to prawda i ze zaliczylem wpadke :shock:
Chociaz to wcale takie pewne nie jest. Kusilo mnie przedwczoraj, zeby zdjac tego newsa, ale pomyslalem, ze poczekam.
Jesli mozesz podac jakies zrodlo swojej wiadomosci, to prosze podaj. Dalbym cale 10 zl, zeby miec pewnosc w tym temacie :-D
Kiedy pisalem ta wiadomosc mialem informacje z kilku roznych gazet, ze wynajeli prom do Irlandii, ze wynajeli zamek, ze cala rodzina sie zebrala i ze stwierdzono nadzwyczajna aktywnosc helikopterowa w okolicach zamku ...a potem zobaczylem newsa na AbbeyRd, ze "Stella wychodzi za maz?" z PYTAJNIKIEM. A jeszcze potem wywiad wlascicielki zamku z dziwaczna nawijka, ze to byl niby zwykly roboczy dzien.
..aaaaa mowie, co mi tam - i rabnalem newsa, ze sie hajtneli :-D

Czy oni faktycznie wzieli slub - nie wiadomo. Tak. Nie wiadomo. Prawdopodobnie nie, bo to jest duzy biznes i trudno przpuszczac, zeby pani proektantka Stella nie zaprezentowala zdjec z ceremonii, gdzie wystepuje we wlasorecznie zaprojektowanej sukni slubnej.
Jesli nie wzieli, to w najblizszym czasie nie wezma, bo dziadek Paul - jak co roku o tej porze - uciekl do Indii moczyc banke w oliwie i pisac piosenki.


Cytuj:
podpierajac sie doniesieniami z NAtional Enquire sam sie osmieszac to jest tak jakby pisac info z "Zycie na Goraco".....

no coz, nie wiem, co to jest Zycie Na Goraco - domyslam sie, ze cos zlego
w kazdym razie odbieram to tak, ze poziom merytoryczny naszego serwisu nie jest Ci obojetny. Tu Cie popieram w 100% Obawiam sie jednak, ze dopoki Wojciech Mann nie przejmie paleczki, to jeszcze nie raz bedziesz mial okazje rzucic mi sie do gardla. Errare humanum est ...cokolwiek by to nie mialo znaczyc.

Ostatnio napisalem na witrynie, ze utwory z bootlega Session nie pojawily sie na oficjalnych plytach i ze ludzie beda zaskoczeni sluchajac ich. To byl dopiero przypal!!! Na szczescie tu i owdzie zaczeto niesmialo pytac, czy to czasem nie to samo co na Anthology? O zesz w morde!!!! No pewnie, ze to samo!!! Przeciez Sessions to pierwowzor Anthology!!! Uhuuuuu, ale mnie zacmilo :-D

Jeszcze nie tak dawno bylem zwyczajnym czlowiekiem, ktory lubil sobie posluchac Beatlesow. Teraz, jak jest witryna, to kazdy (he, he, no prawie kazdy) mysli, ze joryk to najwiekszy na swiecie znawca Beatlesow. Nooooo ....nie bede sie przeciez z Wami sprzeczal Kochani Czytelnicy, skoro tak uwazacie ;-)
....ale jak cos schrzanie, to dajcie znac. Wtedy wiem, ze to co robie kogos w ogole obchodzi.
Nieszczescia chodza parami Stella+Sessions. Parka zaliczona. Mam nadzieje, ze na pare dni bedzie spokoj ;-)

Cytuj:
Przepisujac newsy z Abbey rd. Beatles Page czasami sie zastanow

dzieki za rade - jest troche spozniona - ale oczywiscie zastosuje sie
zawsze sie zastanawiam
nigdy nic nie przepisalem
Na ogol wyglada to tak, ze siadam sobie przed PC i zapuszczam wyszukiwarke. Pojawia sie np. 10-20 linkow. Wybieram te do wazniejszych gazet, czytam ...i jesli cos zapamietam, to pakuje na strone. Zawsze pisze wlasnymi slowami, a jesli ktos chce wiedziec wiecej, to na ogol staram sie podac link.
Ten link jest tez uzyteczny dla fanow, bo czasami 'sie rypne' i przychodza posty: 'ej, joryk tam napisali, ze to nie Lennona bili, tylko Lennon bil'. Za te posty dziekuje, bo - jak mowie - swiadczy to o tym, ze ktos w ogole to czyta.
AbbeyRd jest fajnym serwisem ale 50% linkow to wydarzenia typowo amerykanskie, ze np. jakis dealer samochodow sponsoruje zespol coverujacy Beatlesow. Zawsze wiec lepiej puscic szpiega po europejskich brukowcach.
Oczywiscie - nie mam swoich reporterow szalejacych po swiecie z laptopami i smiglowcami , wiec w tym sensie masz racje - zrzynam skad sie da.

Na koniec. Dzieki za ten email. Mam nadzieje, ze w przyszlosci tez nie przemilczysz moich wpadek. Wiem, ze to nie wszystko na co Cie stac. Ciagle mam nadzieje, ze sie przylaczysz.
Jesli dostane posta - od Ciebie, czy od kogos innego - z informacja po polsku, ze zrodlem i np. zdjeciem to chetnie to umieszcze na witrynie. Podobnie jak info o nowych stronach, o trade listach, czy innych rzeczach.

pozdrawiam
joryk


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sty 05, 2003 8:25 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Paź 21, 2002 6:20 pm
Posty: 135
Miejscowość: Wrocław
Jesli dostane posta - od Ciebie, czy od kogos innego - z informacja po polsku, ze zrodlem i np. zdjeciem to chetnie to umieszcze na witrynie.

Ok, to ja Ci zaraz coś prześlę o Harrisonie.

pozdrawiam

MichMistrz


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sty 06, 2003 1:02 pm 
Muszę powiedziec, że przeczytałem to z wypiekami na twarzy ... :)
Choć Stella mnie nie obchodzi nic a nic a tym bardziej jej slub, to jednak warto było :)
A z Sessions to az mi głupio, nawet nie zaglądałem i nie sciagałem, ale nic nie powiedziałem...


Góra
  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY