Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Maj 02, 2024 4:27 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 5:27 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Ja tam bardzo lubię Silly Love Songs ... pozdrawiam :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Mar 16, 2005 1:43 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Tak naprawde nie wiemy, co kierowało Paulem. A może stwierdził, że to jednak metoda na zwiekszenie popularności swojej twórczosci.

Pozdrawiam Staszek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Mar 16, 2005 10:15 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Cokolwiek Paulem by nie kierowało, cała ta sytuacja wzbudza we mnie po prostu niesmak. Człowiek jego pokroju nie powinien w ogóle potrzebować, moim zdaniem, uciekać się do tak prostackich metod zwiększania swojej popularności. Czyżby dla niego liczyła się popularność za wszelką cenę :?: Zobaczcie, jakiego pokroju piosenki w większości slyszy się w reklamach... :? Dla mnie, poprzez swoją decyzję, Paul postawił siebie niemal na równi z tym chłamem, z którym stykamy się obecnie na codzień. :(


Ostatnio edytowany przez Rita, Czw Mar 17, 2005 12:36 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Mar 16, 2005 3:43 pm 
Offline
fan sztabowy

Rejestracja: Nie Maj 30, 2004 11:48 am
Posty: 58
Miejscowość: Olsztyn, a w zasadzie okolica tegoż
Odwalcie się :twisted: od Sir Paula.
Przypomnę , że parę lat temu mogliście oglądać pieprzoną reklamę butów sportowych z oryginalnym wykonaniem "Instant Karma" Johna. Później słabego samochodu zza Odry - tym razem nie oryginalną wersję. Pieniądze nie śmierdzą. Nie bądźmy obłudni. Zawód muzyka ma to do siebie , że w taki, czy inny sposób sprzedaje się piosenki. Obecnie reklama jest jedną z tych form. Szczególnie kiedy płyty kradnie się przez internet. ( nie mówię o bootlegach, bo tych artyści nie wydali, aby przeżyć do pierwszego...)
Czasami myślę, że to wielkie, wielkie szczęście, że nie nam maluczkim decydować o za innych. W dalszym ciągu uważamy, że pewni ludzie (czyt. The Beatles) są naszą własnością - błąd. Paul się ch...owo ubiera, Paul się ożenił nie z tą kobietą (i John też), Paul świnia, a John nie, Paul nie zagrał na koncercie tego co powinien, gdyby nie Paul to Bitle jeszcze by grali (w dodatku pewnie w kółko w Polsce) itp., itd.
John też nie podpisał kontraktu z EMI dla idei. Nie mieszkał w szałasie i nie chodził boso. Dlaczego? Bo sprzedawał swoje piosenki. Tak jak Paul i George i Ringo. Taki zawód. A że doszła do tego legenda, no cóż... to wspaniale :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Mar 16, 2005 4:01 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Marcin C napisał(a):
Odwalcie się :twisted: od Sir Paula.
Przypomnę , że parę lat temu mogliście oglądać pieprzoną reklamę butów sportowych z oryginalnym wykonaniem "Instant Karma" Johna. Później słabego samochodu zza Odry - tym razem nie oryginalną wersję. Pieniądze nie śmierdzą. Nie bądźmy obłudni. Zawód muzyka ma to do siebie , że w taki, czy inny sposób sprzedaje się piosenki. Obecnie reklama jest jedną z tych form. Szczególnie kiedy płyty kradnie się przez internet. ( nie mówię o bootlegach, bo tych artyści nie wydali, aby przeżyć do pierwszego...)
Czasami myślę, że to wielkie, wielkie szczęście, że nie nam maluczkim decydować o za innych. W dalszym ciągu uważamy, że pewni ludzie (czyt. The Beatles) są naszą własnością - błąd. Paul się ch...owo ubiera, Paul się ożenił nie z tą kobietą (i John też), Paul świnia, a John nie, Paul nie zagrał na koncercie tego co powinien, gdyby nie Paul to Bitle jeszcze by grali (w dodatku pewnie w kółko w Polsce) itp., itd.
John też nie podpisał kontraktu z EMI dla idei. Nie mieszkał w szałasie i nie chodził boso. Dlaczego? Bo sprzedawał swoje piosenki. Tak jak Paul i George i Ringo. Taki zawód. A że doszła do tego legenda, no cóż... to wspaniale :D


Zgadzam się z tobą, choć jeden drobny szczegół ci umknął......
Z tego co pamiętam (choć możę się mylę) to Lennon nie podpisał zgody na umieszczenie "Instant Karma" w reklamie, ale zrobiła to za niego Yoko (bo jak on miałby to zrobić? - zza grobu??)

Co do reszty mam wrażenie, że masz rację. Właściwie każdy z was ma po troszę racji :D
Zresztą nie ma co spierać się o takie głupoty. Przecież to decyzja McCartneya, nie nasza. :D :wink:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Mar 16, 2005 8:22 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Marcin C napisał(a):
Odwalcie się :twisted: od Sir Paula.


Przykro mi, ale jednak się nie odwalę. Pomysł z umieszczeniem piosenek w reklamie nie podoba mi się i to zdecydowanie, więc mam udawać, że jest inaczej :?:
Jeżeli oddawanie swoich piosenek do reklam ma być sposobem na podniesienie swojej popularności, to jest on, w moim mniemaniu, jednym z tych najbardziej prymitywnych.
I przepraszam, ale będę się czepiać Paula czy kogokolwiek innego ZAWSZE, gdy uznam, że mam powód ku temu.
Pozdrawiam Rita


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Mar 16, 2005 10:48 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Rita napisał(a):
Jeżeli oddawanie swoich piosenek do reklam ma być sposobem na podniesienie swojej popularności, to jest on, w moim mniemaniu, jednym z tych najbardziej prymitywnych.


Ale czy tym własnie to było?? Skąd mamy wiedzieć?? Ja lubie byc mile zaskoczony gdy jem obiad a tu nagle piosenka Paul w TV. Nie przeszkadza mi to.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 17, 2005 12:29 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
greg napisał(a):
Ale czy tym własnie to było?? Skąd mamy wiedzieć?? Ja lubie byc mile zaskoczony gdy jem obiad a tu nagle piosenka Paul w TV. Nie przeszkadza mi to.


Nie wiemy, czy tak dokładnie było, ale zostalo to zasugerowane w tym temacie, a mnie, szczerze mówiąc, inna możliwość nie przychodzi do głowy... bo jeżeli Paulowi chodzi jednak o pieniądze, to w sumie nie wiadomo, co gorsze. :?

Wiesz, ja również byłabym niezmiernie mile zaskoczona, gdybym robiła cokolwiek, a tu nagle dobiegłaby mnie piosenka Paula z TV. Ale niech to będzie jakiś videoklip lub koncert... jednak jeśli ma to się stać za pośrednictwem - brrr - reklamy, to chyba już wolę tej piosenki z TV w ogóle nie usłyszeć. :roll: Aż tak strasznie mi nie zależy...


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY