Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Cze 15, 2024 11:15 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Sty 02, 2005 1:02 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Własnie..gdzies juz ten zespół był wspominany... a czy ktos drodzy Wrocławianie był na rynku miedzy 0.20 , a 2.00 Bo ja byłem, ponieważ w tych godzinach nasze Stare Miasto rozbrzmiewało muzyką The Beatles w naprawde profesjonalnej wersji. Było wprost rewelacyjnie, tłum, co prawda troche podpity (zdarzały się nisko latający butleki) żywo reagował na wszystkie stare dobre przeboje zagrane przez Czeski zespół coverowy!

PLUSY
Niewątpliwie świetna zabawa zintegrowała masę ludzi pod sceną. Czesi zaczęli od Twist And Shout i zrobiło się gorąco, a mi nie przeszkadzał już nawet padający lekko, aczkolwiek z każdą chwilą mocniej, deszcz. Usłyszeć w TEGO sylwetra TĘ muzyke w TYM miejascu, to było spełnienie moich marzen:). Nie spodziewałem sie, że będę mógł usłyszeć kiedykolwiek tak duzo (1,5h!!) coverów Fab4 na Rynku mojego kochanego miasta!! Po kilku piosenkach przeskakanych w miejscu zaciagnąłem jedna z moich kolezanek do tańca - a było to na piosence In My Life. Potem przetańczyłem jeszcze kilka innych , a na Imagine (które, co warto zauważyc, także znalazło się w repertuarze) nasz taniec został nawet sfilmowany przez oddzial terenowy TVP3 :wink: . Naprawde poczułem świetną atmosferę jaka zapanowała w tym miejscu - jak dla mnie była ona magiczna - ten sylwester był przez to jeszcze lepszy..mimo ze sam w sobie był przecudny. W całym koncercie mogłoby brakować takich przebojów jak np. Let it be czy Yesterday, ale za to było i Hey Jude...podczas którego (ze średnim efektem:)) wykonawcy próbowali zachęcić tłum do nanowania... i słynne juz Sgt.Pepper reprise + In The End.... po którym jednak artyści jeszcze bisowali (wspomnianym Hey Jude)...ogólny nastrój po koncercie ...szalenie pozytywny

MINUSY
Praktycznie brak, moze to, źe mówili po Czesku, bo w ogóle ich nie rozumiałem:) no i te nisko latające buitelki :)

Pozdrowienia dla wszystkich i WESOŁEGO BEATLES'OWEGO 2005 ROKU...

PEACE !!!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sty 02, 2005 11:44 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Pią Lis 07, 2003 10:56 pm
Posty: 120
Miejscowość: Czerwionka
Aaaaa odpisali!!!!! Wyobrazcie sobie że The Beatles Revival odpisali mi!!! Wysłałam im internetową kartkę the beatles z życzeniami noworocznymi i mi odpisali!!!! Dokładniej to mi odpisał Ludek czyli John :) no i teraz tak- co mi m.in napisał:
- 7 i 8 stycznia wieczorem będą grali koncerty w Warszawie- tylko nie wiem gdzie, ale...
-...7 stycznia rano będą grać w "Kawie czy Herbacie"- więc tam pewnie powiedzą gdzie te koncerty są, w jakim miejscu
- natomiast jesli ktoś ma TV NOVA to 6 stycznia o 20:00 będą grali w jakims tam programie "Tenkrat Na Vychode"- ja nie mam Novy więc sobie nie zobaczę ale jesli ktos jest jej posiadaczem to zachęcam :)

A najfajniejsze jest to,że będę miała takie promocyjne CD jak dostałam teraz na koncercie ale będzie to CD z zeszłego roku, na którym, prócz audio Please Please Me, Twist And Shout, All My Loving and Tell Me Why jest także video z ich koncertu w Cavern Club z 2003 roku! Aaaa!!! Przyślą mi to CD!!! No nie powiem - cieszę się :D !!!!!

no i pamiętają mnie :oops: :D

A tak zakończył swój mail:

"Pozdrawiam szerdzecznie z Czech
Ludek(John)"

no to ja was też pozdrawiam i jak będę miała jakieś nowe ciekawe wiesci to dam znać :)
A jednak kontakt z nimi jest możliwy :)

_________________
That love is all and love is everyone
It is knowing, it is knowing


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sty 04, 2005 10:06 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Cytuj:
- 7 i 8 stycznia wieczorem będą grali koncerty w Warszawie- tylko nie wiem gdzie, ale...
-...7 stycznia rano będą grać w "Kawie czy Herbacie"- więc tam pewnie powiedzą gdzie te koncerty są, w jakim miejscu


Z tego co wiem to 7 i 8 .01 graja na imprezach zamknietych, natomiast jakis koncert ma byc 4 lutego w klubie Lords (dawny Qult) na ul. Pańskiej...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sty 18, 2005 11:02 am 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Lip 21, 2004 1:31 pm
Posty: 135
Miejscowość: Blue Island
The Beatles Revival z Czech rzeczywiście zagrają w Warszawie :) Koncert odbędzie się w klubie Lords (dawny Qult) przy ul Pańskiej,
4 lutego :) o godz. 22.00. :)
Więc... do zobaczenia na koncercie :)

Pozdrawiam Wszystkich i The Beatles Forever...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sty 18, 2005 6:36 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Dwa i pól roku temu poszedłem na ich koncert na dziedziniec Zamku w Poznaniu i było całkiem fajnie - zaczęło się od Hendixowskiego blues'a - to lubię;
tylko że za chwilę okazało się, że to nie Czesi tylko jakiś poznański zespół ich zastępuje, bo Ludek John i spółka najzwyczajniej nie dojechali (zdaje się, że to nie była ich wina, już nie pamiętam dokładnie jak to było...)
:lol:

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY