Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Maj 12, 2024 2:29 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Gru 20, 2004 11:10 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
To dość niezwykłe jak udało mi się do tego dojść, ale niech wystraczy Wam, że już wkrótce będę szczęśliwym posiadaczem zestawu 10 DVD - Anthology - the Directors' Cut.
Znajdują się tam m.in. wycięte wywiady, np, jak George tłumaczy, że nazwę The Beatles wymyślił John do spólki z ..... Stu Sutcliffem.

Dostanę to na przełomie roku, to wtedy powiem Wam co tam dokładnie jest :D

_________________
www.the-beatles.pl


Ostatnio edytowany przez Pawel, Pon Sty 17, 2005 12:07 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Produkt półkowy
PostWysłany: Wto Gru 21, 2004 1:48 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Cieszę się razem z Tobą....... twym nabytkiem ale powiem że miałem możliwość posiadania tego zestawu- 10 DVD - Anthology - the Directors' Cut. i zwyciężył Paul....... wybrałem jego występy na dvd....
Jakoś wystarcza mi antologia ta kóra ukazała się oficjalnie....może to nie kolekcjonerskie podejście......ale zasadniczo nic nowego nie wniosą do tego co już się powiedziało o bitlach.......o ile będę to miał a na pewno tak będzie....to tylko z czystej próżności zbieracza.......jednak, koncert ma przewagę nad dokumentalnym wydawnictwem gdzie mówią i mówią i mówią........antologia do obejrzenia i niestety na półkę....koncert jednak żyje innym życiem........
Pozdrawiam Beatles

http://marek-beatles.blog.onet.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Produkt półkowy
PostWysłany: Wto Gru 21, 2004 5:22 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
beatles napisał(a):
Cieszę się razem z Tobą....... twym nabytkiem ale powiem że miałem możliwość posiadania tego zestawu- 10 DVD - Anthology - the Directors' Cut. i zwyciężył Paul....... wybrałem jego występy na dvd....
Jakoś wystarcza mi antologia ta kóra ukazała się oficjalnie....może to nie kolekcjonerskie podejście......ale zasadniczo nic nowego nie wniosą do tego co już się powiedziało o bitlach.......o ile będę to miał a na pewno tak będzie....to tylko z czystej próżności zbieracza.......jednak, koncert ma przewagę nad dokumentalnym wydawnictwem gdzie mówią i mówią i mówią........antologia do obejrzenia i niestety na półkę....koncert jednak żyje innym życiem........
Pozdrawiam Beatles

http://marek-beatles.blog.onet.pl/



Dla mnie zestaw Antologi do była by świetosc.Oddałbym wiele za kolekcje. NIeważne na jakim nośniku by była. Wystarszy ze The BEATLES
No wole odglądac dokumenty niż koncerty Paula które są wszystkie takie same :twisted: o przepraszam miejsca koncertów są inne :lol:
Bo wszyscy wiemy co sie dzieje gdy Paul spiewa straszliwe Yesterday a przy Live And Let Die wypuszcza pare ogni sztucznych.
etaammmmmm :P


Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 21, 2004 7:57 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
A niech Ci będzie że straszliwe Yesterday..... że Live and let die ,to trochę sztucznych ogni....... a co mi tam.......i tak mnie to nie rusza......... :wink: .
Ale zerknijcie szybko tutaj bo pewnie niedługo zniknie.......macie 12 płytowy zestaw - Beatles - Anthology Director's Cut '93 12 DVD boxed set
Amazing Japanese 12 DVD limited edition.......
I co psze Pana- Pan na to........ to juz nie 10 to 12..........pięknie wystawione okładki do zobaczenia....polecam....to ebay tak ze za długo nie popatrzycie........ http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 67144&rd=1

Teraz to Was wywaliłem nie......
Beatles

http://marek-beatles.blog.onet.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Produkt półkowy
PostWysłany: Wto Gru 21, 2004 8:29 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Tomek napisał(a):

No wole odglądac dokumenty niż koncerty Paula które są wszystkie takie same :twisted: o przepraszam miejsca koncertów są inne :lol:
Bo wszyscy wiemy co sie dzieje gdy Paul spiewa straszliwe Yesterday a przy Live And Let Die wypuszcza pare ogni sztucznych.
etaammmmmm :P
Pozdrawiam


Oj Tomku, Tomku
Jak mawiał kiedyś mój przełożony " Dawno d..a pacha nie widziala...."
:lol: :lol: :lol:

A tak poważnie. Gdybyś sam był na koncercie Paula to może dziś mowiłbyś inaczej. :roll:

Wskaż mi choć jeden koncert The Beatles, który jest lepiej zaśpiewany i zagrany, niż od lat czyni to Paul - w końcu współtwórca sukcesu Beatlesów.

Pozdrawiam Staszek :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 21, 2004 8:30 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Takie male a propos :D
Yesterday-fuj(dzięki Paulowi)
A, Live And Let Die-uwielbiam (dzieki Paulowi) :wink:


Specjalne Pozdrowienia Dla zapewne świetnego pływaka czyli dla BEATLES- MARKA.
hehehehe ale lizus ze mnie co nie hehehehe :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 10:33 am 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Cze 11, 2004 3:06 pm
Posty: 161
Miejscowość: Warszawa (ostatnio)
no ja powiem, ze bardzo chciałbym mieć tą antologię. Już przejrzałem e-baya. Na razie jest droga, ale proces myślowy mi się uruchomił :) rozumiem, ze oficjalnie to się to nigdy nie ukaże, zatem trzeba będzie jakoś to zciągnąć.

_________________
Piotrek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: underground anthology
PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 12:08 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Paź 21, 2002 6:20 pm
Posty: 135
Miejscowość: Wrocław
Muszę przyznać, że ta undergroundowa antologia prezentuje się super, zwłaszcza wersja znaleziona przez Marka, wg mnie super rzecz, nie dość że poszerzona Antologia, to jeszcze Let It Be na DVD i nie wydane sceny z tych sesji w postaci Let It Be Naked, szkoda żem też nie kasiasty, jednak też u mnie proces myślowy zasiało.

_________________
pozdrawiam, MichMistrz


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 2:25 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Cze 11, 2004 3:06 pm
Posty: 161
Miejscowość: Warszawa (ostatnio)
Słuchajcie, a moze ktos już to ogladał..? Bardzo chciałbym się dowiedzieć czy bardzo się to różni od oficjalnego wydawnictwa, czy jest dużo wiecej materiału Naprawde zastanawiam się czy tego nie kupić.

_________________
Piotrek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 5:49 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 20, 2004 9:22 pm
Posty: 254
Własnie to do mnie idze.Myślę że w pierwszej połowie Stycznia będe to miał.I na 100% opiszę wtedy wszystko.Narazie wiem że jest od pyty nowych wywiadów i dodane She Loves You z Royal Variety Show 63.

pozdrawiam Hubert


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Produkt półkowy
PostWysłany: Pią Gru 24, 2004 1:20 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
beatles napisał(a):
Cieszę się razem z Tobą....... twym nabytkiem ale powiem że miałem możliwość posiadania tego zestawu- 10 DVD - Anthology - the Directors' Cut. i zwyciężył Paul....... wybrałem jego występy na dvd....
Jakoś wystarcza mi antologia ta kóra ukazała się oficjalnie....może to nie kolekcjonerskie podejście......ale zasadniczo nic nowego nie wniosą do tego co już się powiedziało o bitlach.......o ile będę to miał a na pewno tak będzie....to tylko z czystej próżności zbieracza.......jednak, koncert ma przewagę nad dokumentalnym wydawnictwem gdzie mówią i mówią i mówią........antologia do obejrzenia i niestety na półkę....koncert jednak żyje innym życiem........
Pozdrawiam Beatles

http://marek-beatles.blog.onet.pl/

Ja znam angielski dość dobrze (uczę zawodowo tego języka) i wszelkie wywiady są dla mnie bardzo cenne... Zatem z niecierpliwością czekam na przesyłkę z USA... Please Mr Postman!!! :wink: 8)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sty 17, 2005 12:05 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Jest! :D
Przesyłka nadeszła :D
Nie obejrzałem jeszcze całości ale mogę powiedzieć już, że zestaw ten obejmuje dodatkowo dwie DVD z materiałami nie publikowanymi na oficjalnym wydawnictwie; są to między innymi wywiady z Beatlesami po publikacji pierwszej podwójnej płyty Anthology.
Jest też fajna scena jak Beatlesi podjeżdżają niebieskim sportowym samochodem; drzwi unoszą się do góry i wysiadają po kolei, a Paul komentuje do George'a "A nice motor, nice motor..." :lol:

Na zasadniczych płytach też jest trochę róznic, np więcej uwagi poświęcono pierwszej wizycie w USA; narkotykom; reakcjom na pojawienie się Yoko; sesji Get Back.
Jak mówię, jeszcze nie widziałem wszystkiego; odezwę się w tym temacie za parę dni :)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: !!!!
PostWysłany: Pon Sty 17, 2005 2:11 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Paź 21, 2002 6:20 pm
Posty: 135
Miejscowość: Wrocław
Super!!
Brzmi genialnie, ale Ci zazdroszczę, nie wiem kiedy, wcześniej czy później muszę to mieć, nie puszczę tego płazem, z tego co piszesz to jest dodane dużo ważnych rzeczy, drugi, Yoko, więcej materiału z sesji Get Back, brzmi bardzo zachęcająco, czego mi jeszcze brakowało w oficjalnej Anthology, a nie wiem czy będzie w tej, to jakieś wypowiedzi na temat rzekomej śmierci Paula i całego zamieszania wokół tego, myślę że warto by usłyszeć z ust samych Beatlesów coś na ten temat, bo zawsze tylko fani o tym dyskutują.

_________________
pozdrawiam, MichMistrz


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sty 17, 2005 3:19 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 25, 2004 10:31 pm
Posty: 138
Miejscowość: Bydgoszcz
no weszlam sobie na ebaya i tylko to moge powiedziec :kurka o rzesz...
i skad brac na to wszystko kase??? cholerka no. zazdroszcze szczesliwym posiadaczom i czekam na skrupulatne relacje.

_________________
...don't make it bad, take a sad song and make it better...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sty 18, 2005 9:12 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Dla wszystkich zdruzgotanych ceną na e-bay'u,
dobiję Was mówiąc, że zestaw ten otrzymałem w drodze zwykłego trade'u od sympatycznego Amerykanina :D

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY