Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 10:45 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Kwi 23, 2010 2:20 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
W angielskich kioskach można było kupić wydanie specjalne Daily Mirror The Beatles Hello..Goodbye. Na 80 stronicach można zaznajomić się z historią zespołu od roku 1960 do 1970. Mnie najbardziej urzekły listy fanów do chłopaków z Liverpoolu.

"Kochany Paulie, uważam że jesteś bardzo seksowny. Tak naprawdę nie wiem co to znaczy. Twoja mała fanka Shirley D."

"Kochany Ringo, mam taki sam nos jak Ty i jestem dziewczyną. Co powinnam zrobić? Z poważaniem Betsy B."

"Kochany George'u, Ożeń się ze mną! Obiecuję, że nie będę nudziarą! Kocham Cię. Alice Z."

"Mój cudowny, słodki Johnie, Straciłam mnóstwo kilogramów i to Ty byłeś inspiracją mojej diety. Nie jem. Po prostu siedzę i patrzę na Twoje zdjęcie. Już nie gruba Phyliss"

"Drogi fascynujący George'u, Uwielbiam słuchać kiedy wymawiasz słowo "rubbish" /bzdury/. Nie mam pojęcia dlaczego. Słowo "rubbish" brzmi po prostu świetnie kiedy wymawiasz je z tym swoim oxfordzkim akcentem. Pozdrawiam Lorna".

"Najdroższy Paulie, Nazywam się Amy Roberts. Kocham Cię. Chciałabym Ci pokazać, jak bardzo Ciebie kocham, ale co mogę zrobić. Ty jesteś tam, a ja tutaj. Z Twojego powodu zemdlałam już 6 razy. Twoja na zawsze Amy R."

"Drogi Johnie, Kocham Twój sposób oddychania!!! Pozdrawiam Priscilla W."

"Mój najdroższy, kochany, wspaniały Ringo, Czy mógłbyś mi przesłać coś swojego? Cokolwiek, kosmyk włosów, niedopałek papierosa, guzik z Twojej koszuli, kawałek starego tosta, albo włosie z Twojej szczoteczki do zębów. Będę trzymać te skarby wiecznie. Pozdrawiam Mary L."

"Do The Beatles, Z Waszego powodu moja dziewczyna zwariowała. Zabiliście naszą miłość. Moja ukochana chce kosmyki Waszych włosów. Nie wiem dlaczego. Ona ma już 10 moich kosmyków włosów. David W."

Urocze są te liściki :D
Jeśli ktoś ma inne listy, to niech wrzuca na forum.

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 23, 2010 11:02 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Hehehe... jaki słodki i niewinny obraz miłości do Beatlesów wyłania się z tych listów :) Jak nic przypominają mi się podobne listy pisane przez fanki do członków zespołu Czerwone Gitary. A przecież to tylko jedno oblicze tej miłości. Vide: listy do Johna, jakie cytuje Cynthia w swojej książce. Zacytowałabym i ja, ale ponieważ to ogólnodostępne forum, nie zrobię tego :wink:

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 23, 2010 4:01 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
A mojego listu tam nie ma? "Dear Sir, send me some posters and labels of yours cars" albo coś w tym stylu? Wszyscy wtedy wysyłali listy z prośbami o prospekty i panowało przekonanie, że jak się wyśle taki tekst, to na pewno coś się dostanie. Oczywiście nikt nie rozumiał co to znaczy, no ale ponieważ czasem przychodziły fajne prospekty samochodów, to dlaczego nie miałby przyjść plakat Beatlesów? :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 23, 2010 9:39 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
O ja, boskość...! W mojej pracy licencjackiej jak nic do zacytowania! :D

Będę wdzięczna za opis bibliograficzny (który to numer, z którego roku itp, wiesz jak to jest ;) ). Bez pośpiechu oczywiście (pisać będę w wakacje), ale na wszelki wypadek od razu proszę, bo gazetka może się do lipca gdzieś zapodziać... :)

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Kwi 28, 2010 3:02 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Umknął mi jakoś matikowy post. Gazetka nie ma prawa się zapodziać, bo wędruje do specjalnego segregatora :) Jak ja nie lubię podawać opisu bibliograficznego, bo czasem to jest skomplikowane ;-) Ta gazetka nie ma numeru. Rok wydania 2010. Tytuł gazetki to: The Beatles Hello...Goodbye. Wydawnictwo: Trinity Mirror. Mogę podać numer ISBN. Napisz po prostu na priva, a prześlę Ci wszelkie informacje.

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY