Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Maj 02, 2024 6:58 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 1:22 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Zgodnie z zarządzeniem szefostwa Virgin Radio poranna audycja Christiana O'Connella ogłosiła pod koniec lutego, że na życzeniem słuchaczy nie będzie nadawać piosenek The Beatles.

W tym samym czasie jak Christian prowadził audycje jego pomocnicy - Brian i Roque - wybrali sie do archiwum, wyciągnęli cały katalog płyt Beatlesów...i zniszczyli go w bardzo okrutny i popisowy sposób :cry:

Zobaczcie sami

http://www.youtube.com/watch?v=NJEq4nvbnJc

Rozumiem wszystko...ale tym razem przegięli! Zamurowało mnie i ścisnęło w sercu. Żart? Sposób na zwrócenie na siebie uwagi? Rozkaz odgórny ? Tego nie wiadomo. Wiem tylko, ze na pewno trąca publikę przed odbiornikami.Od 2 dni sledze fora i komentarze ludzi w tym temacie - miłośników beatlesów, zwykłych słuchaczy, przeciwników ich muzyki. Niezależnie od gustu większość wyraża sie z lekkim zażenowaniem o tej całej sytuacji i zadają sobie pytanie - "Kto będzie następny: Rolling Stones? Pink Floyd? Queen?".

To właśnie oni ogłosili bojkot stacji, prosząc o to innych. Ja również o to proszę Was wszystkich. Bo nie wiadomo czy jutro Wasza ulubiona grupa nie zniknie bezpowrotnie z anteny zadając cios w Wasze uczucia. Tak jak mi widok bezczeszczenia krążków Beatlesów zadał ból. Wielu powie może - to tylko nośnik. I z tym sie zgodzę. Lecz dla mnie to nie tylko kawałek plastiku. To tez symbol tego co kocham!

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 9:17 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
macho napisał(a):

W tym samym czasie jak Christian prowadził audycje jego pomocnicy - Brian i Roque - wybrali sie do archiwum, wyciągnęli cały katalog płyt Beatlesów...i zniszczyli go w bardzo okrutny i popisowy sposób :cry:


Albo panowie bardzo są zestresowani w pracy (niektórzy tak reagują ponoć), albo duszą w sobie dużo kompleksów, albo im się nudzi. Ech, po co niszczyć, chętnie bym przyjęła cały katalog płyt Beatlesów ;)
Filmik robi piorunujące wrażenie, aż mnie w serduszku mocno ścisnęło. Nie będę słuchać radia Virgin i już.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 10:31 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Ja na szczęście nie słucham nie słucham i nie słuchałam nigdy radia "Dziewicy" .... Fakt kuriozalnego niszczenia nośników jest co najmniej śmieszny. Panowie ci dokonali w ten spoób samoponiżenia się. Są deliktanie mówiąc śmieszni :lol: . Być może ich zamiary obrócą się przeciwko nim i wzrośnie właśnie zainteresowanie "przeterminowanym" towarem? Dobra muzyka obroni się sama i żaden dupek (sorry za wyr.) tego nie zmieni!
Humor poprawia mi Polskie Radio "1" - bardzo często puszczają piosenki - w zasadzie nie ma chyba jednego dania by coś nie leciało The Beatles lub z późniejszych solowych dokonań muzyków. Zawsze w kalendarium nadmienią o faktach z historii beatlemanii. To porządna rozgłośnia.

P.S. ten z wiertarką to ....jakiś świr!

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 12:10 am 
Online
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2332
Miejscowość: New Salt
Idiotyczne. Robiąc dziury w płytach pokazali jakie mają ubytki w mózgu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 12:35 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Jednak fani nie zawiedli. Znalazłam na blogu Virgin Radio taką wiadomość:
Get Back, Get Back to where you once came from
See what I did with the title there. Sometimes I'm so funny I wet myself.
Hello Brian here. Today on the show Christian defied the bosses and decided that he would play the Beatles on the Breakfast show after all. When we started this little thing we just didn't realise how much you loved the Beatles. Well now we do, and they're back to stay. All of them John, Paul, George and of course Mungo.

To chyba była po prostu durna próba zareklamowania radia. Może spadła ilość słuchaczy?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 3:02 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Fenomen i genialność obronią się same. Nic tu po wiertarce - nie da rady :lol: :lol: oj żałośni faeci.

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 5:47 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Beatlesom przywrócone, co im się należy, ale to nie znaczy, że wszystko jest ok.

Wiecie, co mnie w tym wszystkim najbardziej oburza? Fakt, że cała ta historia, łącznie - oraz przede wszystkim z - niszczeniem płyt odbyła się pod szyldem jednej z najwększych brytyjskich stacji radiowych.

Gdyby takie niszczenie płyt urządziła sobie grupka gówniarzy i potem dla "hecy" zamieściła na YouTube, byłby to szczeniacki wybryk który należaloby po prostu zlekceważyć. Ale że coś takiego organizuje sobie dwóch DJów ze stacji radiowej, i jeszcze nagrywają to na kamerę, a filmik umieszczają na oficjalnej stronie internetowej stacji, to coś tu jest bardzo nie w porządku. W moim odczuciu żaden artysta nie zasługuje na to, by w ten sposob traktować jego płyty - A CO DOPIERO BEATLESI.

Jeśli w obecnych czasach takie rzeczy mają dziać się w ramach prowokacji (bo moim zdaniem o to tu chodziło), chce się zakrzyknąć tylko O tempora! O mores!

W każdym razie, jak zobaczyłam ten filmik, na kilka straszynych chwil oniemiałam i przestałam myśleć jednocześnie. A ten cały Christian niech nie nazywa się fanem Beatlesów, jeżeli akceptuje to, że stacja, w której pracuje, urządza sobie nędzną prowokację kosztem jego ukochanego zespołu w tak ohydny i oburzający sposób.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY