Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Cze 15, 2024 11:29 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Za co kochacie bitli
PostWysłany: Sob Cze 07, 2003 10:48 am 
Jak byście mogli odpowiedzcie za co ich kochacie.Ja ich za te wszystkie kawałki.Jak mam zły dzień wszystko mam w du... nic mi się nie chce to sięgam po REVOLVE i podczas przesłuchiwania tej płyty ten pochmurny dzień zamienia się w słoneczny od razu czuję się lepiej.
POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH BITELMANÓW.

PEACE LOVE & THE BEATLES


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 07, 2003 10:06 pm 
Kocham ich za muzykę (nikt nie jest nie był i nie będzie w stanie stworzyć czegoś równie dobrego), za wygląd (trzeba to przyznać, że wyglądali niekiepsko, ktoś widział np. Animalsów?), za barwę ich głosów, za to, że grali na wielu instrumentach (Paul to niemalże multiinstrumentalista), za to że wszyscy śpiewali (a nie tak jak w innych zespołach - był wokalista i na tym koniec), że są najlepszym zespołem wszechczasów i to napawa mnie dumą, za to, że jak na nich patrzę to w sercu robi się radośniej, za to, że kiedy ich słucham, moim sercem targa cały wachlarz emocji i kiedy czuję się fatalnie to "Sgt. Pepper..." mnie ulecza, za to, że poznałbym ich wszystkie piosenki po wysłuchaniu 0.0001 sekundy i za to, że nigdy się nie połączyli z powrotem (choć przechodzą mnie dreszcze na samą myśl ile jeszcze wspólnie mogli skomponować), za to, że kiedy gram "Blackbird" to naokoło robi się cisza i wszyscy zastygają w bezruchu, za to, że każda płyta jest inna. I jest pewnie jeszcze ze sto powodów, których nie potrafię wyrazić słowami.


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 23, 2003 7:33 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Paź 21, 2002 6:20 pm
Posty: 135
Miejscowość: Wrocław
za szopy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 31, 2003 10:01 pm 
Oczywiście za muzykę i... no ogólnie za całokształt. :D


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 02, 2003 2:50 pm 
Offline
fan

Rejestracja: Wto Lip 29, 2003 4:35 pm
Posty: 34
Miejscowość: Nowy Dwór Gdański
Za to że są. (no i za to że stworzyli mój ulubiony zespół :D )

_________________
every time that I look in the mirror
all these lines on my face are gettin' clearer
the past is gone
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 30, 2003 12:00 pm 
za good morning good morning ...za day after day alone on the hill ..... za zycie proste z zamknitymi oczami .....za love is all you need ....za gazetowe taksówki...... za good night sleep tight now the sun turns off his light ... za 4 gosci w kolorowych strojach nad moim lozkiem....za tony muzyki .....za to kim byli i kim sa i beda na zawsze w moim sercu ....za to jak zmienili moje zycie i jak zmieniaja je kazdego dnia .... za to ze bez nich nie byl bym soba ...za innowacyjnosc , wielonurtowosc , geniusz ... za to ze bylo ich 4 a nie 5 ani 3 .... za perkusje Ringa , g(s)itare (:P) Georga , bass Paula , i rytmiczna Johna....za ich glosy ktore towarzysza mi z kazdym nowym dniem i pozwalaja wierzyc w lepsze jutro................KOCHAM WAS CZWORCO PRZENAJSWIETSZA


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 03, 2003 11:59 am 
Za co ich kocham?
...kocham ich za kształt, za zapach,za smak, za smiech, za radosc, za smutek, za ciarki, za złośc, za ból , za rozczarowania, za lęk, za bunt, za niepewnosc i pewność, za wiernosc,za upór,za humor,za ciepło...za to wszystko co znajduję w ich utworach, które sa jak wino...im starsze, tym lepsze......


Góra
  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY