Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Cze 15, 2024 11:20 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Maj 18, 2003 11:47 pm 
Dość prymitywne i prostackie uwagi jakie znajdują się w informacji o pobycie Paula w Budapeszcie uroku tej stronie nie dodają, mieszanie muzyki i polityki to największa głupota jaką można zrobić. Pogłądy p. Autora niewiele mnie obchodzą, interesują mnie Beatlesi i naprawdę szkoda żeby naprawdę niezła strona była psuta wstawkami na poziomie niedorozwiniętej ameby.


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 19, 2003 11:47 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Cytuj:
Dość prymitywne i prostackie uwagi jakie znajdują się w informacji o pobycie Paula w Budapeszcie uroku tej stronie nie dodają

Wiedzialem, ze tak bedzie.
No coz, prymitywne i prostackie sa metody politykow, zeby sie dostac do telewizora. Mogl sie premier spotkac prywatnie z Paulem ale tego nie zrobil. Mogl senator USA leciec w kosmos za 10 milionow dolarow jak inni z ruskimi ale on wolal za darmoche.
Uwagi moze i sa prymitywne ale czasami czlowiek patrzy na to wszystko i cos mu sie wypsnie.

Cytuj:
mieszanie muzyki i polityki to największa głupota jaką można zrobić

...eee, tam ...mozna robic znacznie glupsze rzeczy
Zreszta, to chyba nie do mnie uwaga, bo nie ja mieszam - to politycy mieszaja, a ja tylko zwracam na to uwage. Powtarzam - mogl sie spotkac prywatnie ale on wolal w telewizorze.
Beatlesi tez mieli przechlapane z tego powodu - byle burmistrz i jego zona kazali ich budzic po nocach, bo mieli ochote pogapic sie na Beatlesa. Nic sie nie zmienilo ...i ja o tym donioslym fakcie socjologicznym informuje.
To samo zjawisko Beatlesi opisuja w Antologii ...i nikt ich nie flekuje za czepianie sie politykow ...no ale, co wolno beatlesowi, to nie jorykowi :cry:

Cytuj:
Pogłądy p. Autora niewiele mnie obchodzą,

racja,
Pomyslimy o wyraznym rozdzieleniu newsow i komentarzy. Obok newsa bedzie odnosnik na inna strone do komentarzy. A komentarze beda jeszcze bardziej ...wyraziste. Zapewniam.

Cytuj:
naprawdę niezła strona

wow - Misiek - ale z Ciebie wazeliniarz :lol:


Cytuj:
wstawkami na poziomie niedorozwiniętej ameby

Chcesz mnie wpedzic w kompleksy ?
Ja myslalem, ze moje uwagi sa bardzo dowcipne i smieszne, a przy okazji poruszaja doniosle problemy spoleczno-socjologiczne ...a tu prosze - ameba.

pozdrawiam
joryk


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 20, 2003 2:25 pm 
Cytuj:
No coz, prymitywne i prostackie sa metody politykow, zeby sie dostac do telewizora. Mogl sie premier spotkac prywatnie z Paulem ale tego nie zrobil. Mogl senator USA leciec w kosmos za 10 milionow dolarow jak inni z ruskimi ale on wolal za darmoche.
Uwagi moze i sa prymitywne ale czasami czlowiek patrzy na to wszystko i cos mu sie wypsnie.

Politycy i artyści tak naprawdę stosują podobne metody aby dostać się do mediów, jedni i drudzy bez tego nie istnieją tak to już niestety jest, czasami to właśnie artyści potrzebują polityków, więc po co robić z tego sensację ?

Cytuj:
...eee, tam ...mozna robic znacznie glupsze rzeczy
Zreszta, to chyba nie do mnie uwaga, bo nie ja mieszam - to politycy mieszaja, a ja tylko zwracam na to uwage. Powtarzam - mogl sie spotkac prywatnie ale on wolal w telewizorze.

Jedni i drudzy mieszają, w imie swoich interesów
Cytuj:
Beatlesi tez mieli przechlapane z tego powodu - byle burmistrz i jego zona kazali ich budzic po nocach, bo mieli ochote pogapic sie na Beatlesa. Nic sie nie zmienilo ...i ja o tym donioslym fakcie socjologicznym informuje.
To samo zjawisko Beatlesi opisuja w Antologii ...i nikt ich nie flekuje za czepianie sie politykow ...no ale, co wolno beatlesowi, to nie jorykowi

Zgoda, mieli przechlapane, ale takie są już koszty sławy, żale zawarte w Antologii ja akurat traktuję jako przejaw hipokryzji, jestem dziwnie spokojny że brak zainteresowania własnymi osobami zabolałby chłopaków nawet mocniej, ale że byli na topie to troszkę zadzierali nosa.
W sumie normalka.
Cytuj:
Pomyslimy o wyraznym rozdzieleniu newsow i komentarzy. Obok newsa bedzie odnosnik na inna strone do komentarzy. A komentarze beda jeszcze bardziej ...wyraziste. Zapewniam

I bardzo dobrze
Cytuj:
Misiek - ale z Ciebie wazeliniarz

Bynajmniej, to była obiektywna uwaga i Twój sarkazm Robaczku jest tu niepotrzebny
Cytuj:
Chcesz mnie wpedzic w kompleksy ?
Ja myslalem, ze moje uwagi sa bardzo dowcipne i smieszne, a przy okazji poruszaja doniosle problemy spoleczno-socjologiczne ...a tu prosze - ameba.

Fakt trochę mnie poniosło, ale dobija mnie fakt, że przy każdej okazji człowiek jest narażony na kontakt z politycznymi manifestacjami, ja nie chcę nikogo wysyłać na Kubę, w kosmos, na Księzyc itp, itd . Każdy ma prawo do swoich poglądów, ale spróbujmy przynajmniej w takich miejscach jak ta strona trzymać się z dala od polityków i ich kombinacji, a jeśli czasami jest to niemożliwe to informacja bez komentarza naprawdę wystarczy.
Przepraszam za amebę.
Pozdrawiam
Violator


Góra
  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY