Nieznane zdjęcia z sesji fotograficznej "Abbey Road"

Uwagi na temat zespołu

Re: Nieznne zdjęcia z seji fotograficznej "Abbey Road"

Postprzez bobski66 » Śro Sty 15, 2014 1:17 pm

Dzięki za pomoc. Podejrzewam jednak, że oprócz "pewniaka" Iaina Macmillana i Lindy McCartney była tam jeszcze jedna osoba, która robiła zdjęcia. Właśnie informacji o tej osobie i oczywiście jej zdjęć poszukuję w necie.
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Miejscowość: New Salt

Postprzez Ryszard » Śro Sty 15, 2014 2:07 pm

Jak dojdę do Abbey Road -albumu zasypię Was fotkami z tego zdarzenia. Zbierałem je latami, na całym świecie, mam ich multum! :) W tym zdjęcia ludzi przypadkowo znajdujących się w danym miejscu i o dziwo - nie było komórek - posiadających przy sobie aparaty ;)
Ryszard. Mój blog o The Beatles: http://fab4-theBeatles.blogspot.com
Awatar użytkownika
Ryszard
Sun King

Miejscowość: Nowhere Land:)

Postprzez Yer Blue » Śro Sty 15, 2014 5:08 pm

Skoro masz tego tak dużo to może lepiej wrzucaj jakąś porcję zdjęć co jakiś czas. Lepiej dawkować takie smakołyki niż wrzucać wszystko na raz.
Zdjęcia z tej słynnej sesji mogę oglądać bez końca.
Image
Awatar użytkownika
Yer Blue
Beatlesiak

Miejscowość: Bielsk Podlaski

Postprzez bobski66 » Czw Sty 16, 2014 12:09 am

To mnie (nas) Ryszardzie zaskoczyłeś. Jeśli jednak zdecydujesz ujawnić zdjęcia dopiero przy okazji omawiania płyty "Abbey Road", zrozumiem i zaczekam. Choć popieram Piotrka i liczę, że serce Ci zmięknie i coś jednak wrzucisz na zachętę. Gdybym w latach 60-tych mógł być na Abbey Road, to również miałbym w razie czego aparat, kartkę i długopis przy sobie. To chyba normalna sprawa.
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Postprzez Ryszard » Czw Sty 16, 2014 10:21 pm

Hej,,kurcze rozumiecie, że nie wstawiam w sumie - staram się niczego - co wybiega poza historię - aktualnie kwiecień 1967 , więc poczekajcie. Dla Piotra małe info - robię duży opis 'all things must past' :)
Awatar użytkownika
Ryszard
Sun King

Postprzez dr Maxwell » Sob Sty 18, 2014 9:51 pm

bobski66 napisał(a):Jak dojdę do Abbey Road -albumu zasypię Was fotkami z tego zdarzenia. Zbierałem je latami, na całym świecie, mam ich multum! :) W tym zdjęcia ludzi przypadkowo znajdujących się w danym miejscu i o dziwo - nie było komórek - posiadających przy sobie aparaty ;)

W swoim posiadaniu mam 31 zdjęć z tego dnia. Na stronie Meet The Beatles For Real ,gdzie fani wrzucają swoje prywatne zdjęcia wykonane Beatlesom ,na nic więcej się nie natknąłem. Intrygująca sprawa Ryszardzie. Nie mogę doczekać się źródła albo fotek!
Awatar użytkownika
dr Maxwell
Admiral Halsey

Postprzez Ryszard » Wto Sty 21, 2014 9:21 am

Hej, napiszę tak, dla Was mogą to być fotki już znane, tak naprawdę mało jest nieznanych fotek Beatlesów - profesjonalnych, co jakiś czas odgrzebuje się jakieś klisze w archiwach magazynów, prasy ale te najb. rzadkie są od fanów. Może nie ma co robić apetytu, że mam inne, mam ich dużo, tylko tyle, ile mimo wszystko jest dostępnych ale nie chcę ich wrzucać teraz (jestem w 1967). Może niektóre będziecie znali, może nie, blogi woga, meet the beatles, beatlephotoblog i wiele innych zamieściło przypuszczalnie wszystkie co mam, czasem może nie ... ? Np. zdjeć do sesji pepera mam b. dużo ale muszę przesiewać je bo blog stały się zbyt "zdjęciowy". Ale poczekajmy.
Awatar użytkownika
Ryszard
Sun King

Postprzez Noelka » Pią Paź 10, 2014 1:48 pm

bobski66 napisał(a):Dzięki za pomoc. Podejrzewam jednak, że oprócz "pewniaka" Iaina Macmillana i Lindy McCartney była tam jeszcze jedna osoba, która robiła zdjęcia. Właśnie informacji o tej osobie i oczywiście jej zdjęć poszukuję w necie.

Akurat konsumuję obiadek i zauważyłam, że Richard Porter wrzucił na Facebook link do artykułu Rogera Stormo na Wogblogu z 2011 roku. Jest tam wspomniane, że Mal Evans też robił zdjęcia. Ciekawa jest historyjka o tajemniczym mężczyźnie obserwującym przechodzących Beatlesów. Po jakimś czasie rozeszła się wiadomość, że był to Paul Cole. Ale jak się okazało, starszy pan wymyślił sobie historyjkę i później miał wielką radochę czytając o sobie w Wikipedii czy innych poważnych gazetach. Warto przejrzeć sobie artykuł na WogBlogu: http://wogew.blogspot.no/2011/08/road-g ... rever.html
Image
Strawberry Fields Forever
Awatar użytkownika
Noelka
Beatlesiak

Postprzez dr Maxwell » Sob Paź 11, 2014 12:06 am

Noelka napisał(a):Akurat konsumuję obiadek i zauważyłam, że Richard Porter wrzucił na Facebook link do artykułu Rogera Stormo na Woglblogu z 2011 roku. Jest tam wspomniane, że Mal Evans też robił zdjęcia. Ciekawa jest historyjka o tajemniczym mężczyźnie obserwującym przechodzących Beatlesów. Po jakimś czasie rozeszła się wiadomość, że był to Paul Cole. Ale jak się okazało, starszy pan wymyślił sobie historyjkę i później miał wielką radochę czytając o sobie w Wikipedii czy innych poważnych gazetach. Warto przejrzeć sobie artykuł na WogBlogu: http://wogew.blogspot.no/2011/08/road-g ... rever.html

Świetne! Znowu korekta do naszej wiedzy o Nich.
Awatar użytkownika
dr Maxwell
Admiral Halsey

Re: Nieznane zdjęcia z sesji fotograficznej "Abbey Road"

Postprzez bobski66 » Śro Cze 15, 2016 10:10 pm

Czy te zdjęcia już gdzieś były?
Image
ImageImage
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Postprzez Rita » Nie Cze 26, 2016 4:16 pm

Nie pamiętam, czy tu na Forum te zdjęcia już gdzieś były umieszczone, ale uwielbiam sesję Abbey Road i każda okazja do popatrzenia na fotografie z niej jest dobra. Wielkie dzięki Robercie.

Marzenie: wiedzieć, o czym Paul tak zawzięcie rozprawiał do Johna ;)
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie
Rita
Beatlesiak

Miejscowość: Warszawa

Postprzez bobski66 » Czw Gru 30, 2021 9:48 pm

Image
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Postprzez Sonia34 » Pią Sty 21, 2022 4:10 pm

też lubię te zdjęcia, jak na nie patrzę mam wrażenie, że jestem tuż obok

Poprzednia

Wróć do The Beatles - komentarze.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość