Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Cze 16, 2024 1:23 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: www.beatles.bbs.pl
PostWysłany: Wto Lis 09, 2004 10:25 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
:D Chciałbym po krótce zareklamowac strone która w przyszłosci może twardo konkurowac ze stroną Joryka!!! :wink: :!:
Mysle że za jakis czas każdy znajdzie cos dla siebie i dla własnych wymagań.

POLECAM GORĄCO!!! ZAGLĄDAJCIE I WPISUJCIE SIE NA FORUM!!!! :lol:

:!: www.beatles.bbs.pl
:!:



Tomek(17)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lis 10, 2004 12:30 am 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
OOOOOO... troszkę mnie nie było i proszę - konkurencja rosnie. Ale konkurencja to piękna sprawa :D
Cierpiałem strasznie, kiedy znikały kolejne, naprawdę dobre polskie witryny o Beatlesach ...i głównie dlatego załozyłem własną stronę. Tak się zresztą porobiło, że moja strona stała się wkrótce Waszą stroną. I bardzo mnie to cieszy.

Jak widać na naszej stronie nie ma dyskografii, nie ma historii i nie ma kilku innych rzeczy. Wyszedłem z założenia, ze skoro internet jest zawalony dyskografiami Beatlesów to ja już jestem zwolniony z tego obowiązku ...ale chętnie zamieszczę link do wszystkich polskich zasobów o Beatlesach.

Nasza strona miała mieć wyraźny profil informacyjny, tzn. miały być na niej cotygodniowe newsy ze świata. I są.

Po drodze - wobec kłopotów z www.bootlegzone.com - doszła część kolekcjonerska (bootlegi).

Mamy zupełnie przyzwoitą bazę danych o książkach.

Bardzo ładnie też rozwinęła nam się dyskusja na Forum.

Myślę, że w tych dziedzinach nasza strona się sprawdziła ...co nie znaczy, ze nie będziemy się przyglądać nowym propozycjom.

Pozdrawiam ...i gdyby kotś pytał o zgodę, to pozwalam reklamować konkurencyjne strony na naszej witrynie :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: www.beatles.bbs.pl
PostWysłany: Sob Lis 20, 2004 6:12 pm 
Offline
starszy fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 19, 2004 7:28 pm
Posty: 44
Tomek napisał(a):

Szczerze powiedziawszy jest to jedyny POLSKI serwis KONKRETNY o The beatles... Natomiast strona joryka to inna szkoła jazdy- tam jest po prostu wszystko "na czasie"; newsy, ciekawostki etc. - ogólnie to co mnie bawi :D

Obydwie strony są bardzo dobre- najlepsze w Polsce o tym zespole! ;)
Tomek napisał(a):
POLECAM GORĄCO!!! ZAGLĄDAJCIE I WPISUJCIE SIE NA FORUM!!!!

Oj nieładnie, nieładnie...
*Primo: SPAMER! :roll:
*secundo: kompletną głupotą było (na beatles.bbs.pl) zrobienie forum... dla konkurencji? Przecież jest forum- to, na którym właśnie piszę posta. Jest tu już dość dużo fanów (i fajna atmosfera ;)). Ja tutaj zostaję. 8)
*Quatro:
admin_joryk napisał(a):
gdyby kotś pytał o zgodę, to pozwalam reklamować konkurencyjne strony na naszej witrynie

Ale... czy to co zrobił Tomek nie jest lekką przesadą? :?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dzięki za poprawę ;)


Ostatnio edytowany przez Liar, Sob Lis 20, 2004 11:38 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lis 20, 2004 11:08 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Fajnie ze kolejna stronka powstaje :), bo ostatnio faktycznie cierpielismy na straszne braki w tej dziedzinie, jedynie stronka Jortka trzymala sytuacje :wink:

PS
zawsze myslalem ze pomiedzy primo i tercio jest segundo :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lis 20, 2004 11:12 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
No bo jest :P :wink:, a raczej: secundo.
Przepraszam, musiałam się odezwać, bo moja Sorka Od Łaciny by mi tego nie darowała :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: www.beatles.bbs.pl
PostWysłany: Nie Lis 21, 2004 6:46 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Liar napisał(a):
Tomek napisał(a):

Szczerze powiedziawszy jest to jedyny POLSKI serwis KONKRETNY o The beatles... Natomiast strona joryka to inna szkoła jazdy- tam jest po prostu wszystko "na czasie"; newsy, ciekawostki etc. - ogólnie to co mnie bawi :D

Obydwie strony są bardzo dobre- najlepsze w Polsce o tym zespole! ;)
Tomek napisał(a):
POLECAM GORĄCO!!! ZAGLĄDAJCIE I WPISUJCIE SIE NA FORUM!!!!

Oj nieładnie, nieładnie...
*Primo: SPAMER! :roll:
*secundo: kompletną głupotą było (na beatles.bbs.pl) zrobienie forum... dla konkurencji? Przecież jest forum- to, na którym właśnie piszę posta. Jest tu już dość dużo fanów (i fajna atmosfera ;)). Ja tutaj zostaję. 8)
*Quatro:

admin_joryk napisał(a):
gdyby kotś pytał o zgodę, to pozwalam reklamować konkurencyjne strony na naszej witrynie

Ale... czy to co zrobił Tomek nie jest lekką przesadą? :?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dzięki za poprawę ;)


A co ja do cholery zrobiłem. :twisted: :evil: :!: :!: :!:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: www.beatles.bbs.pl
PostWysłany: Nie Lis 21, 2004 7:27 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Paź 20, 2004 5:21 pm
Posty: 57
Miejscowość: Poznań
Liar napisał(a):
*secundo: kompletną głupotą było (na beatles.bbs.pl) zrobienie forum... dla konkurencji? Przecież jest forum- to, na którym właśnie piszę posta. Jest tu już dość dużo fanów (i fajna atmosfera ;)). Ja tutaj zostaję. 8)


Jako założyciel owego serwisu nie miałem zamiaru tworzyć konkurencji dla strony Joryka. Chociaż jak teraz na to patrze to rzeczywiście drugie forum to nie jest najlepszy pomysł.
DO ADMINA:
Proponuję połączyć jakoś nasze serwisy poprzez forum :D:D:D Znaczy się, na mojej stronie wklepie odnośnik do tego forum, a tamto wywale.
Jeśli podoba wam się mój skin znajdujący się na forum ( http://jazzfan.freeprohost.com/thebeatles/foroom/ ) to można pomyśleć o wklepaniu go na forum Joryka :)
Proszę admina o odpowiedź i was również co o tym myślicie ^^

P.S. Strona zmieniła domenę na www.beatles.oned.pl alias www.beatles.bbs.pl również działa aczkolwiek dla adminów(czyli mnie i Jude) zalecam wchodzenie pod domeną http://beatles.thc.net.pl/admin/ gdyż mogą się pojawiać się problemy z zalogowaniem.
P.P.S. Jeśli ktoś ma ochotę(i czas :)) współtworzyć stronkę to proszę pisać beatles@beatles.thc.net.pl

Pozdrawiam ALL beatles fans!

_________________
www.beatles.oned.pl - zapraszam! ^^


Ostatnio edytowany przez Kel, Nie Lis 28, 2004 7:29 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lis 21, 2004 10:25 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 25, 2004 10:31 pm
Posty: 138
Miejscowość: Bydgoszcz
No mi sie pomysl z tym forum podoba wiec jako admin 2 tez sie ladnie usmiecham do Jorka: :D No i oczywiscie zapraszam na stronke ;-)

_________________
...don't make it bad, take a sad song and make it better...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lis 22, 2004 12:20 am 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sty 11, 2003 6:23 pm
Posty: 158
Miejscowość: Warszawa
Ja proponuję, żeby forum o Bitlesach nazywało się FourRoom.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY