Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 7:13 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 3:30 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
No właśnie. Koniec szkoły tuż tuż, a nauczyciele przypomnieli sobie o klasówkach i kartkówkach. Jestem zalatany jak i z pewnością i Wy. Mam już tego dosyć, ale na ocenki nie narzekam. Będę miał stypendium. Poprawiłem się z anglika i została mi jeszcze tylko jedna zaległa praca klasowa z Biologii :-). Jakie są wasze plany na wakacje? Moje nie rysują się zbyt optymistycznie. Na początku remoncik, a później siedzenie w domu i jeżdzenie na Wiatraczną na dodatkowy angielski. Bajkowo nie jest ;-( Chciałbym jednak gdzieś wyjechać, ale chyba władza mnie nie puści. Ponadto przez wakacje będę kuł do 2 olimpiad... No ale mam zamiar sobie odpocząć i na reszcie porządnie się wysypiać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 7:09 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
Już jak zobaczyłam ten temat, zaleciało mi wakacjami... :D
U mnie w szkole już luz. Oceny wystawione (z wyjątkiem matematyki - dyrektorek... :D ), zachowanie też :wink: I przyznaję, jestem ze swoich wyników w nauce zadowolona. Tyle się mordowałam cały rok, żeby teraz stwierdzić, że jednak się opłacało :wink:
Pozostaje tylko wytrwać do końca.

A na wakacje? Hmmm... rodzice coś planują, ale ja sama do tych planów nie jestem dopuszczona :wink: Tylko raz udało mi się dosłyszeć co nieco o wyjeździe na Chorwację. :wink:

No i pewne jest, że wakacje kończą mi się wraz z rozpoczęciem się miesiąca sierpnia. Zaczynamy treningi... :roll: :D Jest jeszcze wyjazd na obóz (sportowy), ale wbrew pozorom, to nie są wakacje :D O.

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 7:09 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 15, 2006 1:54 pm
Posty: 272
Miejscowość: Przemyśl
U mnie na szczęście już się większość nauki skończyła. Jeszcze się przyłożę z chemii i będę miała pasek. Czerwony na świadectwie. :P Na wakacje wybieram się nad morze do Kołobrzegu. W zeszłym roku też byłam tylko w innym miejscu i było super. Wypoczełam i się świetnie bawiłam. Reszta wakacji wolna albo pojadę w Bieszczady. Jeszcze dokładnie nie wiem. Jedno jest pewne - te wakacje mi się należą jak mało które, bo ten rok miałam strasznie zawalony i nauką i zajęciami.

_________________
And in her eyes you see nothing
No sign of love behind the tears
Cried for no one
A love that should have lasted years!
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 7:22 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
sadie:) napisał(a):
U mnie na szczęście już się większość nauki skończyła. Jeszcze się przyłożę z chemii i będę miała pasek.
dobrze, że nie na tyłku... Ja też będę miał czerwony pasek. Kolejny do kolekcji.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 7:23 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
I ja też :D już na 1000% :wink:

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 7:32 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
U mnie nadal oceny są niepewne. ;) Z ocen jestem dość niepocieszona, bo trafiła mi się jedna czwórka (ech, ten przeklęty w-f :oops: :oops: jestem fatalna :arrow: to mało powiedziane :oops: :roll: ), a jeśli chodzi o oceny celujące, to ich nigdy nie można być pewnym aż do końca roku. :? Szykowały się do tej pory trzy: z polskiego, WOS-u i historii (a musiałam się nieźle natrudzić - i to nie przez ten rok, ale całe trzy lata; u nas obowiązuje taki system, iż aby mieć celujące na koniec trzeciej klasy, trzeba wytrwale pracować całe trzy lata, inaczej nie ma nawet co liczyć na taką notę ;)), ale teraz już sama nie wiem, co strzeli moim nauczycielom do głowy... :?
Hehe, gdyby nie ten dobry z "wychowania fizycznego", byłabym najlepszą uczennicą w szkole :oops:(nie ma czym się zachwycać, moja szkoła jest kiepska ;)) <przynajmniej tak mi powiedzieli, ja średnio na jeża im wierzę :P), a tak już się zrównuję z... moją najlepszą przyjaciółką :D (i nawet mnie ten obrót sprawy cieszy ;) :D :P). Dobra, dość o szkole, bo nie chce mi się myśleć o moim tragicznym wyniku egzaminu i o tym, że za parę tygodni bedę się martwić tym, ze nie dostałam się do żadnego liceum z mojej listy preferencji :roll: :( :? :? Ech.... wakacje. :roll: Powiem szczerze - nie tęsknię do nich, według mojego mniemania mogłyby się wcale nie zaczynać :? (ej, tylko nie weźcie mnie za oszołoma :P :lol: :oops: ).

Jeśli rozchodzi się o te ukochane przez uczniaków dwa miesiące, mam dość (jak niemal zawsze) spontaniczne, niezorganizowane i chaotyczne plany. :roll: Z moją mamą planujemy wypad na dwa dni (ech, śmiesznie mało, ale przynajmniej jest to prowizoryczne spełnienie moich marzeń ;)) do Londynu. :D Wcześniej sądziłam, że pojadę na obóz, ale grupa, z która miałam się wybrać, rozłazi się. :? Każdy sobie rzepkę skrobie. :wink:

Znając mnie, pewnie namówię moich rodziców w ciągu tych dwóch miesiecy na jednodniowe wypady do Wrocławia, Torunia, Krakowa... :P

Oczywiście wakacje to dla mnie (co roku ;)) czas, by poszerzyć moją wiedzę muzyczno-książkowo-filmową (w końcu mam kupę cennego czasu), przyuczenia się tego, czego nie zdążyłam dobrze opanować w ciągu roku i... popracowania nad moją kondycją fizyczną (jesli mam mieć problemy w liceum, wolę się wziąć za siebie). Wiecie - biegi, jazda na rowerze (ooo, akurat do TEGO to mnie NIKT nie musi przymuszać :D :lol:) i wszystkie takie. ;) Szkoda, że nauczyciele nie oceniają pływania, jazdy konnej, jazdy na nartach... ;) za dużo bym chciała naraz. :lol:
mam tylko szczerą nadzieję, że tych 2 miechów nie przepitolę... :lol:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 7:49 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Do Wrocławia zapraszamy serdecznie :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 8:06 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
greg napisał(a):
Do Wrocławia zapraszamy serdecznie :D
:D

Wskazówka: jeśli zobaczycie kiedyś dziewczynę ze stosem siana na głowie zamiast włosów, z torbą ze znaczkiem Beatli i pacyfką, ;) czytającą książkę na środku chodnika (co jest bardzo, ale to bardzo głupie, ale nie mogą się opanować, wychodząc z nową "zdobyczą" z księgarni :lol:)... to jestem ja. :oops: :oops: :lol: :lol:

PS Wbrew pozorom jestem z wyglądu bardzo związana z Beatlesami - nos mam jak Ringo, a włosy jak Yoko za swoich świetlanych czasów. :mrgreen:

PS 2 Znowu zrobiłam off-top`a :mrgreen:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 8:09 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
Michelle napisał(a):
U mnie nadal oceny są niepewne. ;) Z ocen jestem dość niepocieszona, bo trafiła mi się jedna czwórka (ech, ten przeklęty w-f :oops: :oops: jestem fatalna :arrow: to mało powiedziane :oops: :roll: ), a jeśli chodzi o oceny celujące, to ich nigdy nie można być pewnym aż do końca roku. :? Szykowały się do tej pory trzy: z polskiego, WOS-u i historii


Hehe, też mam jedną czwórkę. Z geografii, wyobrażasz to sobie?! I to tylko dlatego, że miałam dwie oceny (tak jak reszta klasy. Ten facet zawsze daje tak mało ocen :twisted: ): piatkę i czwórę. Postanowił, że da mi czwórkę na koniec. Chciałam to jeszcze jakoś "naprawić", ale usłyszałam, że on już nie będzie zmieniał. No to nie! :twisted: :twisted: :twisted:
I też mam (ale już na pewno!) trzy szóstki: z W-F-u ( :wink: ), angielskiego i informatyki <dobre sobie!>. No, ale ta czwóra mnie wkurzyła.

No, ale nie mamy się co skarżyć, Magda. Wielu marzy o tych naszych nieszczęsnych czwórkach :D
I gdybyś była fatalna z Wychowania Fizycznego, miałabyś pałę, nie czwórkę. Jesteś dobra z W-F-u! :D

P.S. A mogę mieć jeszcze jedną czwórę... Z matematyki. To, czy będę miała 5 czy 4 zależy od humoru naszego dyrektora (uczy nas matmy). Wiecie co? Kiedyś postawił mi jedynkę, a ja nawet o tym nie wiedziałam. Gdy już odkryłam jej istnienie, zapytałam go, za co ją mam... dowiedziałam się, że on mi może wstawić jedynkę kiedy tylko mu się zachce bo ma do tego prawo. A ta pała była za to, że akurat mu się wtedy nie podobała moja mina. :D
I bądź tu mądra :roll:

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 8:15 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Cytuj:
No, ale nie mamy się co skarżyć, Magda. Wielu marzy o tych naszych nieszczęsnych czwórkach :D
I gdybyś była fatalna z Wychowania Fizycznego, miałabyś pałę, nie czwórkę. Jesteś dobra z W-F-u! :D
Błąd! Moja nauczycielka nam wybitnie zawyża oceny (wykorzystując takie na to usprawiedliwienia jak: uczęszczanie na dodatkową, czwartą godzinę w-f`u, starania, małą ilość opuszczonych lekcji). Jestem ślamazarna, szybko dostaję zadyszki, nie potrafię stanąć na rękach, koszmar z gimnastyki (głównie z powodu jakichś nieistotnych lęków przed upadkiem ;))... chyba wystarczy, prawda? ;) Nie wiem, czy w liceum wyciągnę na dopuszczający! :lol: :lol: :oops:

Cytuj:
P.S. A mogę mieć jeszcze jedną czwórę... Z matematyki. To, czy będę miała 5 czy 4 zależy od humoru naszego dyrektora (uczy nas matmy). Wiecie co? Kiedyś postawił mi jedynkę, a ja nawet o tym nie wiedziałam. Gdy już odkryłam jej istnienie, zapytałam go, za co ją mam... dowiedziałam się, że on mi może wstawić jedynkę kiedy tylko mu się zachce bo ma do tego prawo. A ta pała była za to, że akurat mu się wtedy nie podobała moja mina. :D
I bądź tu mądra :roll:
Cholera, nie znoszę takich tłumoków! :evil: I najgorsze, że bardzo często najbardziej obrywają ci dobrzy, sumienni uczniowie... dziwna sprawiedliwość. :? Ale życzę powodzenia, będę trzymała za ciebie kciuki! :D :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 8:28 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
Michelle napisał(a):
Nie wiem, czy w liceum wyciągnę na dopuszczający! :lol: :lol: :oops:


No, no, bez takich :D :D :D Magda, troszkę więcej wiary w siebie :wink:

Michelle napisał(a):
Cholera, nie znoszę takich tłumoków! :evil: I najgorsze, że bardzo często najbardziej obrywają ci dobrzy, sumienni uczniowie... dziwna sprawiedliwość. :? Ale życzę powodzenia, będę trzymała za ciebie kciuki! :D :D


Tłumok to łagodne, zbyt łagodne określenie :D Na szczęscie w przyszłym roku już go nie będzie. Ani na stanowisku dyrektora, ani na nauczyciela matematyki (może się jeszcze czegoś nauczę z matmy w trzeciej klasie, jak będzie porządny uczący. Oby do egzanimu) :wink:

Ale zgadzam się i dziękuję :D

I jeszcze:
Cytuj:
nos mam jak Ringo


Ja też, ja też! :cry: I to mnie wpędziło w kompleksy (tzn. od nosa się zaczęło, później zaczęłam zauważać inne niedociągnięcia) :D

Cytuj:
Znowu zrobiłam off-top`a


Ot to. Sorry!

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 8:37 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 02, 2006 12:16 am
Posty: 356
Miejscowość: Koszalin
Zostały mi 2 egzaminy, oby udało się je zdać od razu :) Średnia mi wychodzi jak na razie znakomita-oby się nie popsuła ;) A moje plany na wakacje...Cóż- najpierw praca, a potem przyjemności. Co do przyjemności, nie mam jeszcze konkretnych planów, ale może na kilka dni wyskoczę do Warszawy. A pracę mam nad morzem:) Sadie, jeśli będziesz w Kołobrzegu, to zapraszam do mnie do Koszalina-to bliziutko :)

_________________
"And in the end, the love you take is equal to the love you make"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 9:04 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
4 egzaminy przedemną + rozpoczynajace sie mistrzostwa= zestaw iscie nieciekawy :/

PS
Na wakacje jade do hiszpani, nie wiem gdzie, nie wiem na ile , nie wiem po co, ale juz przynajniej wiem czym, kiedy i z kim:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 10:12 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
A ja już mam wakacje, od prawie trzech tygodni... :P ;)
Jakie plany...? Przede wszystkim niecierpliwe oczekiwanie na wyniki matury ;) A poza tym to:
1) Tyski Festiwal Muzyczny im. Ryśka Riedla na Paprocanach :) (ostatni weekend lipca)
2) wyjazd: Słowacja + Węgry (sierpień)
3) być może jakiś wypad ze znajomymi w góry (wrzesień)
4) najprawdopodobniej szukanie w miarę taniego mieszkania w Krakowie...

Michelle napisał(a):
Jestem ślamazarna, szybko dostaję zadyszki, nie potrafię stanąć na rękach, koszmar z gimnastyki (głównie z powodu jakichś nieistotnych lęków przed upadkiem ;))... chyba wystarczy, prawda? ;) Nie wiem, czy w liceum wyciągnę na dopuszczający! :lol: :lol: :oops:

Weź przykład ze mnie i załatw sobie zwolnienie lekarskie :lol: Ja miałem takie prawie od początku gimnazjum i przynajmniej miałem święty spokój ;) I tak sportowcem nie byłem, nie jestem i raczej nigdy nie będę ;) A ograniczać wielkość mięśnia piwnego mogę we własnym zakresie :lol:

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 10:28 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Lip 08, 2005 12:38 pm
Posty: 125
Miejscowość: Piła
Nie mam jakiś wielkich planów, raczej nigdzie nie wyjeżdzam, może gdzieś ze znajomymi spontanicznie pod namiot. Mam zamiar wybrac się na opere Watersa do Poznania i koncert Gilmoura do Gdańska. Większą część wakacji pewnie spędze pomagając rodzicom na budowie.

PS. Jak można się czwórką z wuefu przejmować? Ja mam dopa i się ciesze. Niestety nie osiągnełem jeszcze sprawnosci takiej jak mój fantastyczny wuefista 8)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 10:34 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Ech, Magda, nie martw się. Też mam czwórę z wfu
(a harowałam jak głupia, żeby wyciągnąć i nie doceniła mnie, bo nie jestem taka dobra w kosza i siatkę jak najlepsze dziewczyny w klasie... Wyglądam na wsportowaną, umiem robić niesamowite sztuczki gimnastyczne, np. przejść przez siebie - składam dłonie i jakby przechodzę przez nie i do tyłu i są w tym samym miejscu - nagram to kiedyś i Wam pokażę, bo wygląda to fantastycznie i wszyscy się dziwią, że ta Ola-Co-Ma-Czwórkę-Z-Wfu-I-Nawet-Piłki-Porządnie-Nie-Odbije może przejść samą siebie:D offtop oczywiście :mrgreen: ale trzeba się pochwalić)
A tak to nie mam szkolnych zmartwień, pasek czerwony jak zawsze, zachowanie wzorowe (jak ci nauczyciele dają się łatwo nabrac...)

I siedzę w tej naszej stolicy, czekam na wyniki do liceum, obgryzając paznokcie ze stresu, snując się bez sensu i zadając sobie madre pytania "w końcu jak się nie dostanę, to i tak mogę zostać wartościowym człowiekiem?"

A potem uuuuuufffffffffff. Przejdę na ostatnim miejscu pewnie, ale zawsze.
I w lipcu do Londynu:) Na moją Abbey Road i do Beatles Store :mrgreen:

1 sierpnia mam koncert Jamiego Culluma (nie taka jak Beatlesi, ale też wielka muzyczna miłość), mam załatwione wejście za kulisy, chyba padnę z radości.

I wreszcie prawdziwe wakacje, trochę domek, trochę Mazury, ale na pewno z Żuczkami!

I tydzień integracyjny, jeśli się dostanę, tak gdzie myślę :roll:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 11:49 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Adam_S napisał(a):
Weź przykład ze mnie i załatw sobie zwolnienie lekarskie :lol: Ja miałem takie prawie od początku gimnazjum i przynajmniej miałem święty spokój ;) I tak sportowcem nie byłem, nie jestem i raczej nigdy nie będę ;) A ograniczać wielkość mięśnia piwnego mogę we własnym zakresie :lol:
Adam, żeby mieć zwolnienie lekarskie, trzeba mieć jakieś schorzenie, skrzywienie kręgosłupa (dla przykładu), niedoczynność...
No tak, podobno jakieś problemy z sercem mam, w dodatku jestem podatna na omdlenia, :? :? ale moi rodzice nawet nie będą chcieli słyszeć o żadnym zwolnieniu. ;) Zwłaszcza, że moi dziadkowie są lekarzami. :wink: (Ale mi się trafiło, nie ma co :roll: )

Grochu, można się przejmować czwórką z w-f`u - uwierz mi na słowo. ;) Zwłaszcza, że relatywnie powinnam dostać właśnie dopuszczający (gdyby w grę nie wchodziły chęci, starania, aktywność... tylko sama sprawność fizyczna i zwinność ;)).

Olu, koniecznie to nagraj i zamieść. :mrgreen: Chętnie zobaczę, jeszcze nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałam. :D Musisz być nieźle wygimnastykowana. :D Kobieta-guma! :lol: :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 7:21 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Michelle napisał(a):
Adam_S napisał(a):
Weź przykład ze mnie i załatw sobie zwolnienie lekarskie :lol: Ja miałem takie prawie od początku gimnazjum i przynajmniej miałem święty spokój ;) I tak sportowcem nie byłem, nie jestem i raczej nigdy nie będę ;) A ograniczać wielkość mięśnia piwnego mogę we własnym zakresie :lol:
Adam, żeby mieć zwolnienie lekarskie, trzeba mieć jakieś schorzenie, skrzywienie kręgosłupa (dla przykładu), niedoczynność...
No tak, podobno jakieś problemy z sercem mam, w dodatku jestem podatna na omdlenia, :? :? ale moi rodzice nawet nie będą chcieli słyszeć o żadnym zwolnieniu. ;) Zwłaszcza, że moi dziadkowie są lekarzami. :wink: (Ale mi się trafiło, nie ma co :roll: )

Ja też marzę o zwolnieniu z wfu. Schorzenie? Hmmm... Też jestem podatna na omdlenia... I mam beatlemanię :D Na szczęście jestem "uczulona" na basen i jedna nieprzyjemność (mokrość i zachlorowanie) odpada.

Michelle napisał(a):
Grochu, można się przejmować czwórką z w-f`u - uwierz mi na słowo. ;) Zwłaszcza, że relatywnie powinnam dostać właśnie dopuszczający (gdyby w grę nie wchodziły chęci, starania, aktywność... tylko sama sprawność fizyczna i zwinność ;)).

Zgadzam się :wink: I jeszcze ta myśl że tylko taki głupi wf obniża srednią.

Michelle napisał(a):
[Olu, koniecznie to nagraj i zamieść. :mrgreen: Chętnie zobaczę, jeszcze nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałam. :D Musisz być nieźle wygimnastykowana. :D Kobieta-guma! :lol: :D

Noooo... raczej dziewczyn(k)a-guma ;) Nie jestem absolutnie wygimnastykowana, to tylko jakiś dar - umiejętność robienia dziwnych rzeczy :wink: (Kiedyś się nauczę tej sztuczki, o której mówili Beatle w Antologii-książce, z tym połykaniem bandaża i wyjmowaniem go przez nos czy coś takiego :wink: :lol: )


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 9:28 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
Michelle napisał(a):
Adam, żeby mieć zwolnienie lekarskie, trzeba mieć jakieś schorzenie, skrzywienie kręgosłupa (dla przykładu), niedoczynność...

Właśnie chodzi o to, żeby pokombinować... ;) Ja niby chodziłem do jakiejś poradni ze względu na asymetrię klatki piersiowej (ale nazwa :lol:). Ale faktem jest, że poza względami estetycznymi to właściwie kompletnie w niczym nie przeszkadza i zwolnienia raczej nie powinienem mieć... No ale pierwsze zwolnienie dał mi z własnej inicjatywy (chociaż wiedział, że nie muszę mieć ;) ) bardzo fajny lekarz (po prostu zapytał się czy chciałbym ;) Tego tekstu w życiu nie zapomnę: "Wal śmiało, bracie!" :) )... a w następnych latach też się udawało, bo chodziłem do takiej dość młodej lekarki :P Dobra, koniec tych głupot... ;)

Michelle napisał(a):
No tak, podobno jakieś problemy z sercem mam, w dodatku jestem podatna na omdlenia, :? :? ale moi rodzice nawet nie będą chcieli słyszeć o żadnym zwolnieniu. ;) Zwłaszcza, że moi dziadkowie są lekarzami. :wink: (Ale mi się trafiło, nie ma co :roll: )

No tak, to jest problem... :? Ale zawsze jest jeszcze wyjście, żeby dziadkom przypadkiem nic nie wspomnieć (tak przez zapomnienie ;) ), a rodziców jakoś urobić... A swoją drogą problemy z sercem to z tego co wiem łatwa przepustka do zwolnienia :) Wiem, bo u mnie w klasie był taki jeden "sercowiec", ale to akurat raczej sportowiec i sam wyprosił na lekarce żeby pozwoliła mu ćwiczyć... ;)
Konkluzja: jeśli macie jakikolwiek mankament zdrowotny idźcie do poradni lekarskiej, zawsze możecie trafić na pomocnego lekarza który rozumie bezsens lekcji w-f... ;)

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 2:01 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Adam_S napisał(a):
.. idźcie do poradni lekarskiej, zawsze możecie trafić na pomocnego lekarza który rozumie bezsens lekcji w-f... ;)


oj ludzie ludzie;) bezsens lekcji wuefu??...no nie, przeciez to najlepsza lekcja w planie zawsze była:) Bez niej juz wogole nie byłbym miał motywacji do chodzenia do szkoły:)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY