Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:06 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 107 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 11:13 am 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 9:36 pm
Posty: 145
Miejscowość: Sulechów
Mnie tez.Sektor C2 chyba nie najgorzej.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 12:27 pm 
Offline
fan

Rejestracja: Czw Mar 31, 2016 10:21 pm
Posty: 32
Miejscowość: Wrocław
Bilet kupiony, sektor GA EE;)
Widzimy się w Krakowie :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 9:50 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
Też udało mi się GA EE.

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 8:45 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Sob Maj 30, 2015 4:44 pm
Posty: 2
Macie jakąś wiedze czy te sektory A1...A11 to już się wyprzedały??
Chcę zabrać staruszków a oni trzech godzin nie wystoją na płycie a chciałbym zeby oglądali Paula a nie Paula na bimach...
Na Narodowym były normalnie krzesła...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 8:31 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Wystarczy wejść np. na Ticketmaster czy Livenation i spróbować je kupić ;)

Moim zdaniem są jeszcze dostępne. Jednak stuprocentowej pewności nie mam, gdyż gdy próbowałam je kupić, pokonało mnie CAPTCHA...

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 2:29 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Paul zagrał wczoraj aż 4 nowe utwory, które raczej na pewno będą grane na trasie i tym samym zabrzmią w Krakowie. Do tych 4 pewnie jeszcze dojdzie "I Don't Know". Jak dla mnie nowe utwory to główna atrakcja koncertu, gdyż reszta może być już mocno oklepana. Po cichu liczę na coś niegranego dotąd z Białego Albumu (w końcu koncert niemal się zejdzie z jego półwieczem) - Martha / Honey / Rocky, ale szanse na to są raczej niewielkie.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lip 25, 2018 7:27 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Śro Paź 18, 2017 9:54 pm
Posty: 4
Udało mi się kupić bilet na płytę w pierwszych minutach przedsprzedaży, ale wiem, że dużo ludzi miało problemy z kupnem. W ogóle zaniemówiłam widząc ogłoszenie tego koncertu. Bo czy byście pomyśleli, że dzień po swoim pierwszym koncercie Ringo Starra usłyszycie o powrocie Paula do Polski? Bo ja nie, aż do dnia 12 lipca. Dziś jeszcze pisząc tą odpowiedź nie wierzę, że opisuję swoją własną historię....Dwa lata temu postanowiłam postarać się podziałać trochę na rzecz powrotu Beatlesa do Polski i zachęcić innych fanów, by ukazywali wszędzie, gdzie można swoją chęć zobaczenia idoli w naszym kraju. Oczywiście byli i tacy, którzy pukali się w głowę, mówiąc, że taka akcja nie ma żadnych szans na powodzenie... Robiliśmy wszystko, co mogą zrobić fani, pisanie maili do agencji artystycznych, dziennikarzy, itp. Pewnie nigdy nie dowiem się ile w tym było mojego, naszego wkładu, ale najważniejsze, że ten koncert stanie się rzeczywistością. Jednym z moich największych marzeń było zobaczyć dwóch Beatlesów. Miałam już za sobą dwa koncerty Paula i byłam pewna, że Praga w 2016 była moim ostatnim. No i spełniło się - 11 lipca zobaczyłam Ringo Starra w Rzymie. Będąc jeszcze w "depresji pokoncertowej" następnego dnia odpaliłam Facebooka i ....już wiecie, co zobaczyłam. Dosłownie poryczałam się ze szczęścia i wzruszenia...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 9:07 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Wczoraj bez problemu kupiłem bilet dla mojej siostry na płytę przed sceną. Ciekawe kiedy u nas koncert się wyprzeda. Te 20 minut w Wiedniu jest wprost nie do uwierzenia.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 4:07 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Cze 10, 2013 10:41 pm
Posty: 598
Miejscowość: Cieszyn
No, to oficjalnie już dołączam do grupy posiadaczy biletów. Płyta główna
Wyrażam też głęboką nadzieję, że Lechu znowu z czymś nie wyskoczy i nie będzie męczył buły naszemu Pawełkowi :shock:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lip 28, 2018 7:42 am 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Nie Sie 13, 2017 7:06 pm
Posty: 3
Miejscowość: Żory
Czy ktoś zwrócił uwagę na to że dzień wcześniej wieczorem jest na płycie Tauron Areny Disney on ice ? Ustawienie sceny w Warszawie trwało kilka dni a teraz zrobią to w kilka godzin czy scena będzie dużo mniejsza ?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 3:06 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Dzisiaj otrzymałem bilety na koncert, dla mnie i dla mojej siostry. Tak sobie myślę, czy warto było wydawać dwie stówki więcej by wejść na koncert 15 minut wcześniej niż moja siostra i stać na tej samej płycie. Już czuję ten napór tłumu z tyłu.
Image
P.S. I mogli się za takie pieniądze "wysilić" na ładniejsze bilety.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 11:42 pm 
Offline
fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Paź 21, 2012 6:59 pm
Posty: 37
Miejscowość: Kraków
bobski66 napisał(a):
Dzisiaj otrzymałem bilety na koncert, dla mnie i dla mojej siostry. Tak sobie myślę, czy warto było wydawać dwie stówki więcej by wejść na koncert 15 minut wcześniej niż moja siostra i stać na tej samej płycie. Już czuję ten napór tłumu z tyłu.
Image
P.S. I mogli się za takie pieniądze "wysilić" na ładniejsze bilety.

Myślę, że to zależy jak bardzo chcesz, żeby być jak najbliżej sceny. Ja mam bilet GA. Chciałam kupić GAEE, ale kiedy kupowałam (18.07. o 10.05), to EE nie były dostępne i zdecydowałam się na zwykłe GA. Nie wiem, jaka będzie kolejka na koncercie w Krakowie. Jeśli ludzie zaczną przychodzić już o 13.00, to żeby być pod sceną trzeba będzie stać parę godzin w kolejce. Koncert jest w grudniu i nie wiadomo jaka będzie pogoda. Bardzo zależy mi, żeby być blisko sceny, dlatego będę musiała odstać swoje :) Myślę, że Twoje EE ma swoje zalety.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 10:28 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Pon Lip 16, 2018 10:07 pm
Posty: 5
ivettebeat napisał(a):
bobski66 napisał(a):
Dzisiaj otrzymałem bilety na koncert, dla mnie i dla mojej siostry. Tak sobie myślę, czy warto było wydawać dwie stówki więcej by wejść na koncert 15 minut wcześniej niż moja siostra i stać na tej samej płycie. Już czuję ten napór tłumu z tyłu.
Image
P.S. I mogli się za takie pieniądze "wysilić" na ładniejsze bilety.

Myślę, że to zależy jak bardzo chcesz, żeby być jak najbliżej sceny. Ja mam bilet GA. Chciałam kupić GAEE, ale kiedy kupowałam (18.07. o 10.05), to EE nie były dostępne i zdecydowałam się na zwykłe GA. Nie wiem, jaka będzie kolejka na koncercie w Krakowie. Jeśli ludzie zaczną przychodzić już o 13.00, to żeby być pod sceną trzeba będzie stać parę godzin w kolejce. Koncert jest w grudniu i nie wiadomo jaka będzie pogoda. Bardzo zależy mi, żeby być blisko sceny, dlatego będę musiała odstać swoje :) Myślę, że Twoje EE ma swoje zalety.


dopiero o 13-tej???


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 1:47 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Dzisiaj pierwszy, regularny koncert nowej trasy. W sprawie setlisty wszystko się już raczej wyjaśni. Czekam (naiwnie) na jakieś białoalbumowe asy oraz na coś znaczącego z ostatniej płyty. "Hand In hand" albo "Dominoes" są pewnie w jakimś realnym zasięgu.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 10:42 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Yer Blue napisał(a):
Dzisiaj pierwszy, regularny koncert nowej trasy. W sprawie setlisty wszystko się już raczej wyjaśni. Czekam (naiwnie) na jakieś białoalbumowe asy oraz na coś znaczącego z ostatniej płyty. "Hand In hand" albo "Dominoes" są pewnie w jakimś realnym zasięgu.


Raczej stawiałbym na single. Despite mogłoby być fajne na koncercie, ale tu może się odezwać konserwatywna strona Paula, po tym jak pod każdym postem na FB na temat ES wylewają się żale urażonych wyborców Trumpa (jednak spory odsetek amerykanów).


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 12:50 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Set lista z koncertu Paula w Kanadzie (za facebookiem)
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 3:20 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Dla mnie spore rozczarowanie.

Jedno właściwie pozytywne zaskoczenie - Michelle. Nigdy nie słyszałem a bardzo chciałbym.
Kilka spodziewanych utworów, które też fajnie będzie usłyszeć pierwszy raz: From Me To You, Letting Go oraz 3 nowości. Chociaż reprezentacja Egypt Station to ba razie rozczarowanie.
Na plus:
-I Saw Her Standing There oraz Let 'Em In - obydwa słyszałem jeden raz, 10 lat temu
Na minus:
-Brak I Wanna Be Your Man granego ostatni rok czy dwa, oraz Jet, który też ostatnio się pojawiał.
-Oklepywanie tych wszystkich Eleanor Rigby, Obladi, I've Got a Feeling czy Maybe I'm Amazed, które albo źle wypadają na żywo albo są poza zasięgiem wokalnym Paula. Ileż można.

Największy minus to oczywiście żadnych premier (3 nowości z Egiptu już były grane), szczególnie z Białego. Tracę nadzieję na jakieś szczególne uczczenie najlepszej płyty świata. Z Egypt Station też niczego wielkiego się już nie spodziewam, pewnie dojdzie grane jakiś czas temu Confidante oraz może I Don't Know.

Szokujące, że wypadło All My Loving. Chyba pierwszy raz tego nie gra na regularnym koncercie od wielu lat.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Wrz 19, 2018 3:54 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Yer Blue napisał(a):
Dla mnie spore rozczarowanie.

Dla mnie też. To straszne co teraz napiszę, ale przeszła mi przez głowę nawet myśl by pozbyć się biletu.
Yer Blue napisał(a):
-Oklepywanie tych wszystkich Eleanor Rigby, Obladi, I've Got a Feeling czy Maybe I'm Amazed, które albo źle wypadają na żywo albo są poza zasięgiem wokalnym Paula. Ileż można.

Właśnie. Trzymanie kciuków by "jakoś" zaśpiewał górne partie jest dosyć męczące. Może wokół Paula jest zbyt wielu pochlebców, którzy nawet po słabym występie podnoszą kciuk do góry. Tak czy siak, większość fanów jest bezkrytyczna i bardzo dobrze bawi się razem z Paulem i jego ekipą na koncertach.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Wrz 19, 2018 10:24 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 9:36 pm
Posty: 145
Miejscowość: Sulechów
Też mi brakuje I Wanna Be Your Man . Może dałoby rady na jakiś bis extra .


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 6:02 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
Yer Blue napisał(a):
Dla mnie spore rozczarowanie.


Dlaczego? Przecież set listy nie zmienia się diametralnie. Paul nie śpiewa tylko dla tych, którzy na jego koncercie są po raz n-ty. Takie są reguły czy to się ''hardcorowcom'' podoba czy nie.
Gdybym poszedł po raz pierwszy obejrzeć ex-Beatlesa i nie usłyszałbym Yesterday, Hey Jude, Eleanor Rigby, Band on the Run, byłbym srodze rozczarowany. Obecność w set liście czterech pozycji z Egypt Station nie dziwi. Takie są wymogi show businessu.Z pewnością wytwórnia Capitol nieco obraziłaby się gdyby nie było ich w repertuarze. A może sam Paul byłby niezadowolony gdyby zabroniono mu je śpiewać. Money, money...

Yer Blue napisał(a):
Jedno właściwie pozytywne zaskoczenie - Michelle. Nigdy nie słyszałem a bardzo chciałbym.

Obawiam się, że nie usłyszymy. Quebec w większości zamieszkuje ludność używająca jeżyk francuski.To do niej był ten ukłon z Michelle

Yer Blue napisał(a):
-Oklepywanie tych wszystkich Eleanor Rigby, Obladi, I've Got a Feeling czy Maybe I'm Amazed, które albo źle wypadają na żywo albo są poza zasięgiem wokalnym Paula. Ileż można.

Mogę Cię zrozumieć. O Maybe to już tżz drżę, a Ob-La-Di mnie nie ekscytuje, ale...patrz wyżej. Niektórzy będą na koncercie Paula po raz pierwszy. Wolisz inne kompozycje, ale czy i one też nie są już poza jego zasięgiem wokalnym?

Yer Blue napisał(a):
Szokujące, że wypadło All My Loving.
anym McCartney'a?
Co w tym szokującego?

Yer Blue napisał(a):
Największy minus to oczywiście żadnych premier (3 nowości z Egiptu już były grane), szczególnie z Białego.

Z Białego większość swoich kompozycji już grał. Zostały jedynie Wild Honey Pie, Honey Pie, Rocky Raccoon i Marta. Wszystkie jakoś potencjału koncertowego nie mają...

bobski66 napisał(a):
Dla mnie też. To straszne co teraz napiszę, ale przeszła mi przez głowę nawet myśl by pozbyć się biletu.

A co musiałoby się znaleźć nagle w repertuarze, żeby nigdy już taka myśl Tobie nie przeszła?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 107 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY