Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 8:23 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 107 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 5:03 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
I kto by się tego spodziewał?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 5:37 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
No, z letka szok. Jeszcze wczoraj dałbym 0,25% możliwości na powtórkę Makki nad Wisłą.

Zadziwiająco tanie bilety jak na Paula, od 279zł, a do tego mniejszy i dużo lepszy obiekt niż Narodowy. Tym razem pewnie szybko zejdą.

W Krakowie jest plac McCartneya (obok kopca Kościuszki), możliwe, że Ser Ed tam przybędzie (jeśli tylko ktoś będzie go oprowadzał po mieście) warto się tam zasadzić. Za dużo myśli się teraz w głowie kotłuje :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 7:14 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Tym razem nie popuszczę. Przyznam, że kupiłam już bilet lotniczy! Nie załatwiłam sobie wolnego od pracy, nie mam jeszcze biletu na koncert, ale lot mam już zapewniony :D I jak to dobrze, że nie udało mi się dostać kodu na koncert w Londynie. I jak tu nie wierzyć w przeznaczenie?

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 8:01 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Pisałem kiedyś na forum, że nie pojadę na kolejny koncert McCartney'a i , że chcę zachować w pamięci ten pierwszy (jedyny). Ale dzisiaj gdy dowiedziałem się o koncercie w Krakowie to zmieniłem zdanie i się bardzo nakręciłem.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 9:01 am 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 11, 2011 11:30 am
Posty: 73
Miejscowość: Toruń
Witajcie ponownie. Czas pomyśleć o następnym filmie dokumentującym koncert. Proszę o zgłoszenia osób chcących poświęcić się i filmować koncert. Mamy trochę czasu więc będzie można dograć szczegóły. Proszę o propozycje osób, które mają sprzęt i dobrze znają się na rejestracji dźwięku (to było słabe ogniwo na płycie z Warszawy). Pozdrawiam Mario


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 10:29 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Trzeba będzie znowu wymyślić jakąś akcję na koncercie, tak by Macca znów nas popamiętał. I realnych kształtów nabiera przekazanie okładki pepperowej fanów dla Paula, bowiem Metz ją dostał i obiecał postarać się w jej dostarczeniu Paulowi - teraz na pewno znów spotka się z Beatlesem. Tylko trzeba mu o tej okładce przypomnieć.

Noelka napisał(a):
Tym razem nie popuszczę. Przyznam, że kupiłam już bilet lotniczy! Nie załatwiłam sobie wolnego od pracy, nie mam jeszcze biletu na koncert, ale lot mam już zapewniony :D


Fajnie Cię będzie w końcu spotkać :)

Mario napisał(a):
Witajcie ponownie. Czas pomyśleć o następnym filmie dokumentującym koncert. Proszę o zgłoszenia osób chcących poświęcić się i filmować koncert. Mamy trochę czasu więc będzie można dograć szczegóły. Proszę o propozycje osób, które mają sprzęt i dobrze znają się na rejestracji dźwięku (to było słabe ogniwo na płycie z Warszawy). Pozdrawiam Mario


Tym razem mamy aż 4 i pół miesiąca, wszystko można dograć z większą precyzją - mam nadzieję, że rejestracja przerośnie wszelkie oczekiwania.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 3:41 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
Żadnej wiochy Jer. To kulturalne miasto, musimy zrobić coś dystyngowanego. Np. dystyngowanie bić brawo. Nieśpiesznie, palcami o śródręcze.

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lip 15, 2018 1:21 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Whoa! W czwartek niczego nie podejrzewając jestem sobie na wyjeździe integracyjnym z pracy, a tu nagle przychodzi sms od Fangorna: idziesz na Paula? Myślę: o co chodzi - acha, Fangron pewnie pyta mnie o Wiedeń. Zajrzałam na forum i... wszystko przestało być ważne :)

Przyznam szczerze, że dawno nie spotkała mnie aż tak niespodziewana niespodzianka. Jeszcze dwa dni przed zaczęłam kombinować, jakby tu się do Wiednia dostać :D

Na koncert oczywiście przybywam. Myślę też intensywnie nad jakąś KULTURALNA akcją. ;)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lip 15, 2018 9:35 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Wie ktoś może czy bilety mają być imienne? Jakoś nigdzie nie mogę się doczytać takiej informacji.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 10:55 am 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:52 pm
Posty: 29
Właśnie. Czy imienne no i jak się kształtują ceny konkretnych sektorów. Mam nadzieję, że za 4 stówki coś przyzwoitego się znajdzie :wink: Tak na marginesie, to już nie planowałem jechać na kolejny koncert Paula. Rozum szepcze "nie" ale serce wrzeszczy "TAK". No i co zrobić?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 2:13 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Może ktoś kuma czym różni się przedsprzedaż LN od przedsprzedaży LN platinum na live nation?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 3:08 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Vemod2112 napisał(a):
Właśnie. Czy imienne no i jak się kształtują ceny konkretnych sektorów. Mam nadzieję, że za 4 stówki coś przyzwoitego się znajdzie :wink: Tak na marginesie, to już nie planowałem jechać na kolejny koncert Paula. Rozum szepcze "nie" ale serce wrzeszczy "TAK". No i co zrobić?


Też nie planowałem, prawie nic by już mnie nie ruszyło na 5 raz. Najbardziej mnie już nudzi oprawa koncertu i cały scenariusz - wciąż to samo. Zwabić mnie mogły 2 rzeczy: koncert w Polsce oraz gruntowna odnowa widowiska, np. akustyczny set (to jeszcze kiedyś może się zdarzyć).

bobski66 napisał(a):
Może ktoś kuma czym różni się przedsprzedaż LN od przedsprzedaży LN platinum na live nation?


Ktoś zadał to pytanie na fejsie.
Tak brzmi odpowiedź:
To są te same bilety 2 razy drożej, będą wprowadzone jakiś czas po pierwszej puli biletów w normalnych cenach

Tak sobie myślę, że ten koncert może się od razu wyprzedać, nie tylko dlatego , że jest stosunkowo tani i jest nie tak dużo miejsc. Trzeci powód to mała konkurencja koncertów w kontynentalnej Europie, oprócz Krakowa tylko Wiedeń a to oznacza szturm fanów z Europy (z Niemcami na czele).

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 10:03 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Bilety na koncert McCartneya w sprzedaży normalnej rozeszły się w kilku sekundach, po czym na innym portalu można było je kupić po horrendalnej cenie. Fani klną na głupią weryfikację Ticketmastera. Nawet gdybym chciała, to bym nie dostała biletu na występ w Londynie. A w życiu nie kupiłabym biletów na najwyższych miejscach w O2, bo jak ktoś ma lęk wysokości, to koncert staje się koszmarem. Byłam, ledwo przeżyłam, więc wiem co piszę ;) Zobaczymy jak będzie z Krakowem. Od 18 lipca jest przedsprzedaż przez weryfikację (znowu ten przeklęty Ticketmaster), a 19 przedsprzedaż na stronie LN.

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 2:31 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Czy ktoś z Was otrzymał już kod weryfikacyjny z Tickemaster? Znowu dostałam tę samą odpowiedź, że jestem na liście oczekujących. Nie jestem znowu "prawdziwym" fanem ;)

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 2:58 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lut 03, 2014 11:42 pm
Posty: 84
Miejscowość: Kielce
Ja dostałam na maila info z weryfikacją:

Przygotuj się do przedsprzedaży!
Paul McCartney #FreshenUpTour


Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 3:06 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Gratuluję Agata! Kupujesz mi bilet, to oczywiste :D

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 3:11 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
A dla mnie dwa poproszę blisko sceny i numer konta na priv.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 3:26 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Pon Mar 25, 2013 2:52 pm
Posty: 29
Ech, przegapiłem że to ze strony www Paula trzeba było się zapisywać. Trudno, za gapowe się płaci ;-)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 3:37 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Nic straconego, bo jutro losowanie odbędzie się na Live Nation Polska.

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 3:45 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lut 03, 2014 11:42 pm
Posty: 84
Miejscowość: Kielce
Mili Państwo,
sprawę komplikuje jeden szczegół:


LIMIT BILETÓW
Klienci objęci są limitem zakupu czterech (4) biletów wykorzystując dany kod.
W zależności od zainteresowania, bilety będą dostępne według kolejności zakupów i nie są gwarantowane.


Zobaczymy czy strona sobie poradzi, bo jak czytam co się działo w UK to strach mnie przed jutrem ogarnia..


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 107 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY