Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:43 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Gru 02, 2010 11:05 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
W niedzielę 5 grudnia, z okazji 30. rocznicy śmierci Lennona kanałem TVP Kultura zawładnie muzyka Johna.

W dokumencie „John Lennon: Gimme Some Truth” (godz. 17.10) miłośnicy czwórki z Liverpoolu będą mogli zobaczyć, jak dawny lider The Beatles pracował nad jednym ze swoich najsłynniejszych albumów po rozpoczęciu kariery solowej – „Imagine” (1971). Tytułowa piosenka z tej płyty stała się jednym z największych przebojów w historii muzyki rozrywkowej.

TVP Kultura uczci 30. rocznicę śmierci muzyka, pokazując również jego ostatni wspólny występ z Yoko Ono, zarejestrowany w 1972 roku w Madison Square Garden (godz. 19.05). Para wzięła wtedy udział w koncercie charytatywnym na rzecz dzieci upośledzonych umysłowo.

Piosenki Beatlesów będzie sobie można przypomnieć, oglądając relację z festiwalu muzycznego w Łańcucie z 1995 roku (godz. 18.20). Jednym z największych wydarzeń imprezy był recital mistrza skrzypiec Vadima Brodskiego, który opracował własne aranżacje beatlesowskich hitów

Nie zabraknie ich także w filmie „Yesterday”, znakomitym debiucie reżyserskim Radosława Piwowarskiego (godz. 20.10). Obraz z 1985 roku o czterech maturzystach, którzy zafascynowani Beatlesami przyjmują ich imiona i zakładają zespół grający ich przeboje, to także opowieść o dojrzewaniu w siermiężnej epoce gomułkowskiej.

Niedziela z... Johnem Lennonem
17.10 – 21.50 | TVP Kultura | niedziela 05.12.2010

Źródło: rp.pl

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 6:17 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Jeśli ktoś nie ma dostępu do telewizji TVP Kultura a chciałby dziś obejrzeć Lennona... nic trudnego. Udało mi się znaleźć źródło w internecie, dzięki któremu możemy bez problemu zapoznać się z przygotowaną na dziś ofertą programową :D

Wszystko za pomocą strony http://www.pliptv.pl , która posiada oficjalną licencje Telewizji Polskiej :wink:

Wystarczy tylko zarejestrować się, zainstalować odpowiednie oprogramowanie ze strony i już możemy cieszyć się dostępem do jednego z kilku kanałów...w tym TVP Kultura :wink:

Zainstalowałem u siebie i wszystko chodzi bez zarzutu : )

Image

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 6:58 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Niestety poza granicami Polski nie działa. Oprogramowanie nie chce się zainstalować, wyskakuje jakiś błąd.

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 7:06 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Nie tylko poza granicami Polski wyskakuje ten błąd. A już się cieszyłam, że oprogramowanie to istnieje nie tylko na "okienka".

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 8:21 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lis 19, 2008 8:35 am
Posty: 57
A u mnie działa, tylko mój mobilny internet nie wytrzymuje i przerwy są dłuższe od załadowanych fragmentów, więc dałam sobie spokój. Z Playem nie wygram :(

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY