Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:51 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Kwi 23, 2010 1:25 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Paweł narzeka, że my kasujemy jego posty ( i tak zazwyczaj są przenoszone), ale na swoim forum robi co mu się podoba ( w sumie jest administratorem i mu wolno). Ale czy to nie jest tak, że przyganiał kocioł garnkowi?

Image

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 23, 2010 11:12 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Mamy też oczywiście odwrócenie uwagi od siebie i przeniesienie jej na kogoś innego:
"[Pią 7:03] Pawel: znikające posty, hmmm czasami tak bywa macho jako moderator na innym forum jest osobiście mistrzem w 'znikaniu' postów
[Pią 7:04] Pawel: swoją sztukę opanował do perfekcji, a tak poza tym to faktycznie uczynny kolega"

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Ostatnio edytowany przez Rita, Pią Kwi 23, 2010 2:40 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 23, 2010 1:11 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Cały ja. Do tego "korzystając z uprzejmości" kopiuje linki do nagrań z innego forum i wrzucam je tutaj. Dlatego są u nas wcześniej niż tam. Hehehe :wink:

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 23, 2010 3:21 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Machosławie zostałeś ocenzurowany na naszym zaprzyjaźnionym forum!!! Posty z dodatkiem wyrazu "macho" są edytowane albo kasowane. Tak też się dzieje z wpisami w SB. Na wieczną pamiątkę zrobiłam zrzut :

Image


Co nie zmienia faktu, że Machosław uczynnym kolegą jest :D

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 23, 2010 10:31 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
ach ta sława... mam nadzieję, że nie uderzy zbyt machonowi do głowy...
hope he'll be still the same as he was before he was :lol:

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 11:10 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
nie wyśmiewam się z macho publicznie
nie kasuję jego postów na moim Forum (z prostego powodu - macho nigdy nie napisał żadnego posta na Forum poznańskim)
nie nękam macho
nie prowadzę bazy danych IP użytkowników tego forum
nie banuję nikogo na forum poznańskim ze względu na ich IP
nie ja zacząłem tę aferę
ale doprawdzę sprawę do końca --->

po pierwsze:
to że można znaleźć moje dane osobowe w google - owszem, pod warunkiem że wpisze się oprócz mojego imienia dodatkowo moje nazwisko (to chyba logiczne!!!?????) - a na żadnym Forum nie podałem swojego nazwiska, i nie życzę sobie bez pytania się mnie o zgodę o rozpowszechnianie mojego nazwiska, moich danych osobowych, adresu email, miejsca pracy itd

po drugie:
żądam cofnięcia nagany i ostrzeżenia dla mnie za zwrócenie uwagi że macho bez mojego pozwolenia i wiedzy podaje link zawierający info o moich personaliach

po trzecie:
domagam się nagany i ostrzeżenia dla użytkownika macho za publikowanie linków zawierających moje dane osobowe bez pytania się mnie o zgodę

po czwarte:
domagam się zidentyfikowania osoby która podała się za "użytkownika forum kieleckiego" w poście na forum studentów UE, i ukarania jej naganą, ostrzeżeniem, a także groźbą "bana" za obraźliwe słowa pod moim i mojego Forum adresem, takie jak "Faszystowskie metody"

po piąte:
absolutnie domagam się przestania nękania mnie przez użytkowników macho, matik, Rita i Noelka.
Matiku - to forum w żaden sposób nie jest bardziej twoje niż moje, więc przestań mnie przeganiać i nękać!!!!!!

po szóste:
proszę uprzejmie o nie kasowanie tego posta, gdyż w żaden sposób nie łamie Regulaminu tego forum.

Pawel (bez nazwiska!!!!!!!!)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 1:14 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Pawel napisał(a):
publikowanie linków zawierających moje dane osobowe bez pytania się mnie o zgodę
Po pierwsze - nic nie publikowałem. Wrzuciłem sobie w opis link do strony i zmieniłem adres, by nie prowokować i nakłaniać do wejścia. Zupełnie odwrotnie niż zrobiłeś to Ty - pogrubione litery, dobrze widoczne hasła itd, więc pretensje miej do siebie i osoby, która te dane napisała. Co ciekawe, do czasu gdy nie pojawił się czyjś komentarz (zawierający i moje dane) krytykujące Twoje forum, wszystko było przez Ciebie tolerowane i opisywane jako "prawda o forum kieleckim". Dlaczego wtedy nie zareagowałeś tylko sam ustawiłeś to sobie w profilu? Bo na tym właśnie polega Twoja polityka!

Swoją drogą gratuluje postawy. Plusy za zapisanie się na Twoje forum... Wysoki poziom, jak nic. Ten naukowy jak i beatlesowski.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 1:51 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
macho napisał(a):
Co ciekawe, do czasu gdy nie pojawił się czyjś komentarz (zawierający i moje dane) krytykujące Twoje forum, wszystko było przez Ciebie tolerowane i opisywane jako "prawda o forum kieleckim".


Mało tego. Jeśli przyjąć Pawle, że o tym, dokąd prowadzi odnośnik macho dowiedziałeś się w dniu, w którym powstał post piteramazura, problem rzekomej jawności Twoich danych jakoś nie zaprzątał Ci głowy przez ponad dwa tygodnie.

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 6:39 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
macho napisał(a):

Swoją drogą gratuluje postawy. Plusy za zapisanie się na Twoje forum... Wysoki poziom, jak nic. Ten naukowy jak i beatlesowski.

a więc to o to chodziło tobie!!! :idea: :idea:
aaaa! :idea:
ty mały manipulatorze,
kosztem zdradzenia moich danych osobowych chciałeś mnie ośmieszyc na tym forum,
bo przyjąłeś za pewnik że student który pisze o rzekomych plusach za zapisanie się na Forum, pisze absulotnie zgodnie z prawdą????
macho, powtórzę ci po stokroc -
żenada,
żenada,
żenada,

i dodam jeszcze
świństwo,
manipulacja,
wrednizna i nienawisc !

pozdrawiam
i gratuluję Jorykowi profesjonalnych użytkowników, profesjonalnie prowadzących stronkę.
Brawo 8)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 7:24 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Rita napisał(a):
macho napisał(a):
Co ciekawe, do czasu gdy nie pojawił się czyjś komentarz (zawierający i moje dane) krytykujące Twoje forum, wszystko było przez Ciebie tolerowane i opisywane jako "prawda o forum kieleckim".


Mało tego. Jeśli przyjąć Pawle, że o tym, dokąd prowadzi odnośnik macho dowiedziałeś się w dniu, w którym powstał post piteramazura, problem rzekomej jawności Twoich danych jakoś nie zaprzątał Ci głowy przez ponad dwa tygodnie.

o tym jakie świństwo zrobił macho podając tego linka w swoim podpisie dowiedziałem się miesiąc temu od znajomej mi osoby.
Parę dni temu, odkryłem że link macho jest linkiem zmanipulowanym, to znaczy archiwalnym.
Po kliknięciu w link macho otrzymywało się obraz forum na dzień któryś tam grudnia 2009.
Zaintrygowało mnie to
Okazało się że tak naprawdę macho ukrywa kilka dodatkowych (nowych) postów,
trochę mnie to ruszyło, i wtedy podałem w swoim podpisie link do aktualnego stanu.
Wtedy ktoś tutaj (kto?) wykasował mi link z podpisu,
a na priva dostałem naganę, itd

ale i tak lubię was i wasze forum, będę tu często zaglądał i pisał :)
pozdrawiam
Pawel

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 8:36 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Cytuj:
ale i tak lubię was i wasze forum, będę tu często zaglądał i pisał
pozdrawiam
Pawel

My również wyznajemy ideę peace and love bracie Pawle!

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 9:13 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
Kurde a już myślałam że se wreszcie stąd pójdziesz.

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 9:45 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Bardziej prawdopodobne wydaje mi się to co wypisują oni niż Ty. Poza tym, oni pisali spontanicznie, nie mając się czego bać, opisując rzeczywistość. Ty robisz wszystko by wyjść z tej sytuacji z podniesiona głową. Niestety to już niemożliwe, bo nienawiść i fałsz jaki płynie od Ciebie stały się już niemal Twoja etykietą - tak tutaj jak i na Twojej własnej stronie. Mimo tego, że zablokowałeś mi możliwość wysyłania prywatnych wiadomości do (najwidoczniej nie wypadało by "jorykowiec" pomagał ludziom na Twojej stronie zza drugiej strony kurtyny) i tak mam kontakt z tymi, którzy czegoś potrzebują, więc poznałem zdanie na Twój temat płynące z ich listów. I nie pisz więcej o "prawach autorskich" i o udostępnianiu danych bez zgody, bo słowa te pisane przez osobę, która co rusz kopiuje stąd linki i wrzuca je jako swoje na własnym forum (mimo, że prosiłem Ciebie byś podawał źródło) śmierdzą hipokryzja na kilometr. To forum poznało się już na Tobie i nie sądzę byś kiedykolwiek (pisze tutaj w swoim imieniu) odzyskał swój dawny blask i dawny wizerunek. Rób zatem wszystko by utrzymać go wśród swoich użytkowników.
Pawel napisał(a):
gratuluję Jorykowi profesjonalnych użytkowników, profesjonalnie prowadzących stronkę.

...a ja gratuluje Twoim użytkownikom takiego admina jak Ty.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 12:09 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
wyluzujcie i idźcie pooglądać MŚ, czy coś. Ile można ciągnąć to samo i nakręcać się wzajemnie? Ktoś wreszcie da se spokój czy nie bardzo?

Macho - po co Ci te kilometry zapisanych www?, i tak to nic nie zmieni, co mialo byc powiedziane - bylo, i to nawet pare lat temu, z biegiem czasu wszystko staje się tylko coraz bardziej niesmaczne, a dawno już straciło jakikolwiek puinkt zaczepienia.

Paweł - na tym forum poza tym, że ciągle chcesz ciągnąć jakieś przebrzmiałe sprawy, mówi się w zasadzie tylko merytorycznie o Beatlesach, więc przestań, plis, z siebie robić tu główny obszar zainteresowań, po co Ci to, po co nam to? Masz sprawę z dobrami osobistymi - udaj się z tym do uprawnionych instancji: admina, GIODO, czy kogo tam chcesz, ale nie zawracaj tym głowy ludziom na około. Pisz, ale pisz normalnie, na temat. Private issues tam gdzie ich miejsce - w private messages.

Mary- nie bądź niegościnna:P

pozdr.
PiS and love ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 11:16 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Jako anglista i fan The Beatles w jednej osobie, średnio raz na rok akademicki wykorzystuję muzykę The Beatles do przeprowadzenia jednej lekcji z każdą grupą.
Zwykle prezentuję kilka piosenek, tłumaczymy teksty tych piosenek, analizujemy je, i prezentuję biografię The Beatles.
Zwykle lekcje te są przyjmowane przez studentów bardzo ciepło, co mnie bardzo cieszy.
Studentom zainteresowanym zespołem The Beatles polecam dalsze poznawanie Zespołu, i podaję dla nich na tablicy adres strony internetowej założonej przeze mnie, gdzie można pogłębiać swoją znajomość z zespołem The Beatles.
Zwykle znajduje się w grupie przynajmniej jedna osoba obdarzona refleksem i poczuciem humoru, która zapytuje wtedy głośno, czy zapisanie się na moją stronę daje jakieś profity w postaci lepszych ocen.
Zawsze moja odpowiedź brzmi równie przekornie – tak, są plusy i piątki! ;)
Osoby obdarzone refleksem, poczuciem humoru i zdrowym rozsądkiem wiedzą, że żartuję,
Osoby biorące sprawy śmiertelnie poważnie – biorą to na serio, i później rozpowszechniają ‘miejską legendę’.
Osoby obdarzone jeszcze mniejszą dawką poczucia humoru i zdrowego rozsądku oraz wyjątkową niechęcią do mnie, przenoszą te 'miejskie legendy' na cały Internet...

Peace and LOVE
(PO and LOVE :lol: ) ;)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lip 06, 2010 12:42 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
greg napisał(a):
Mary- nie bądź niegościnna:P
No dobra, wyciągam kiełbasę z lodówki :D

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lut 11, 2012 1:52 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
Zamieściłem prośbę w kompendiumowym temacie 'Czemu skasowano stare kompendium? '. Proszę się do niej odnieść. Inaczej zacznę tworzyć nowe tematy dotyczące poszczególnych piosenek w obecnym kompendium.

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY