Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 12:16 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 2:05 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
i jeszcze na koniec coś się "rypło" z samym forum! jak wysyłam posta, to wyskakuje mi napis po angielsku, że nie przyjmują spamów (ja i spamy??). więc ja wysyłam tego jednego posta milion razy, ale w efekcie okazuje się, że one wszystkie jednak zostały wysłane...i trza usuwać...

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 2:09 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
mi tez jakis błąd wyskakuje przy wysyłaniu posta - to każdy tak ma?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 2:52 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Dziś - 3.11.2006 tak jest - mi także wyskakują błędy.
a informacja wygląda następująco:
Cytuj:

Ran into problems sending Mail. Response: 554 5.7.1: We dont accepe SPAM...

DEBUG MODE

Line : 116
File : smtp.php

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 8:11 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
ciekawe, czy da się tą zarazę usunąć??

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 4:33 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
nie wiem czy sie da, ale nie jest do duzym problemem, bo z tego co zuważyłem, mimo pojawieniu się tego komunikatu, post i tak się wysyła.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 6:24 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 15, 2006 1:54 pm
Posty: 272
Miejscowość: Przemyśl
też dostaję coś takiego. aż przestraszyłam się, że zostałam bezprawnie zbanowana. :P

_________________
And in her eyes you see nothing
No sign of love behind the tears
Cried for no one
A love that should have lasted years!
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 8:13 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
greg napisał(a):
nie wiem czy sie da, ale nie jest do duzym problemem, bo z tego co zuważyłem, mimo pojawieniu się tego komunikatu, post i tak się wysyła.
Greg, obawiam się, że to tylko początek. Na forum George`a też się nie przejmowaliśmy, bo nie wiedzieliśmy, co nas czeka później. Pamiętam, że stopniowo strona zaczęła się wieszać, "wywalała" użytkowników, dostawaliśmy komunikaty o "nieistnieniu" witryny itd. :? Nie mam pojęcia jak admin i moderatorzy sobie tam poradzili (pamiętam, ze sytuacja polepszała się w niedziele... ale nie mam pojęcia czemu :lol: może boska interwencja? ;)), z tego co się zorientowałam (kiepsko z tym moim angielskim :P) sami się niespecjalnie w tym orientowali.

Ech, mam nadzieję, że to przejściowe, na niektórych forach sporadycznie pojawiała się ta informacja po wysłaniu posta, a po jakimś czasie wszystko cichło. Pozostaje trzymać kciuki, że z tego wirusa nie będzie grypy.

PS Przed chwilą, gdy wysyłałam tego posta, pojawił się normalny komunikat z pytaniem o przeniesienie do tematu lub na stronę główną. Czyli po staremu! :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 10:49 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Michelle napisał(a):
greg napisał(a):
nie wiem czy sie da, ale nie jest do duzym problemem, bo z tego co zuważyłem, mimo pojawieniu się tego komunikatu, post i tak się wysyła.
Greg, obawiam się, że to tylko początek. Na forum George`a też się nie przejmowaliśmy, bo nie wiedzieliśmy, co nas czeka później. Pamiętam, że stopniowo strona zaczęła się wieszać, "wywalała" użytkowników, dostawaliśmy komunikaty o "nieistnieniu" witryny itd. :? Nie mam pojęcia jak admin i moderatorzy sobie tam poradzili (pamiętam, ze sytuacja polepszała się w niedziele... ale nie mam pojęcia czemu :lol: może boska interwencja? ;)), z tego co się zorientowałam (kiepsko z tym moim angielskim :P) sami się niespecjalnie w tym orientowali.

Ech, mam nadzieję, że to przejściowe, na niektórych forach sporadycznie pojawiała się ta informacja po wysłaniu posta, a po jakimś czasie wszystko cichło. Pozostaje trzymać kciuki, że z tego wirusa nie będzie grypy.

PS Przed chwilą, gdy wysyłałam tego posta, pojawił się normalny komunikat z pytaniem o przeniesienie do tematu lub na stronę główną. Czyli po staremu! :D



No zobaczymy co będzie dalej, mi to się pojawia czasem, a czasem nie, więc nie sądze by właśnie nastąpiło jakieś nagłe uzdrowienie. Jak sobie z tym poradzić nie mam pojęcia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 6:49 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
wysłałam dzisiaj kilka postów i szczerze mówiąc raz jest ok, a następnym razem znowu wyskakuje ten komunikat. czyli....?? ciekawe, czy to od czegoś zależy...

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 10:29 am 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Prosiłem administratorów serwera o pomoc - czekamy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sty 12, 2007 12:40 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Problem powstaje tylko i wyłącznie przy pisaniu nowej wiadomości w temacie, który ktoś "śledzi" (tzn wysyłane są maile powiadamiające o odpowiedzi). W nowych tematach lub forach tego problemu nie ma.
A forum nie będzie rozsyłało maili bo to traktowane jest jako SPAM (we don't accept spam).

Są dwa rozwiązania:
- wszyscy użytkownicy wyłączają powiadamianie o odpowiedziach
- ktoś lub coś wyłącza tą opcję globalnie (dla całego forum)

Pierwsza opcja jest praktycznie niewykonalna. Fajnie byłoby gdyby joryk miał możliwość wyłączenie powiadomień w ogóle. A jak nie to kiszka :-)

P.S. Piszę bo mnie już mocno wnerwia ten problem :-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sty 12, 2007 9:28 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 02, 2006 12:16 am
Posty: 356
Miejscowość: Koszalin
I chyba już jest wszystko ok, bo ów komunikat się nie pojawia (przynajmjiej mi).

_________________
"And in the end, the love you take is equal to the love you make"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Sty 12, 2007 10:05 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Wrz 20, 2005 3:12 pm
Posty: 93
Miejscowość: Poznań
komunikat pojawia się u mnie prawie zawsze...w momecie edycji swojego postu tylko go nie ma.....na dzień dobry z tego forum nalezało by usunąć okienko do pogaduch,bo to ono sieje wiele problemów....i oczywiście stale pobierać aktualizacje tego oprogramowania...jak do tej pory jest to najlepszy program do forum pod względem funkcjonowania i najgorszy jesli chodzi o stabilność.....miałem kiedyś coś takiego na swoim serwerze i pamiętam, że spędzałem wiele godzin na poprawkach.....niestety nie jest to program, który raz puszczony w ruch chodzi bez przeszkód cały czas..

_________________
Informuję, że wszystkie moje wypowiedzi są bardzo subiektywne i powstają spontanicznie w danym momencie, więc są tylko odzwierciedleniem stanu moich mysli z danej chwili - z czasem mogą ulec nieznacznym zmianom.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 12:35 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Jadis napisał(a):
komunikat pojawia się u mnie prawie zawsze...w momecie edycji swojego postu tylko go nie ma.....na dzień dobry z tego forum nalezało by usunąć okienko do pogaduch,bo to ono sieje wiele problemów....i oczywiście stale pobierać aktualizacje tego oprogramowania...jak do tej pory jest to najlepszy program do forum pod względem funkcjonowania i najgorszy jesli chodzi o stabilność.....miałem kiedyś coś takiego na swoim serwerze i pamiętam, że spędzałem wiele godzin na poprawkach.....niestety nie jest to program, który raz puszczony w ruch chodzi bez przeszkód cały czas..


a jaki jest problem z "okienkiem do pogaduch" ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 12:35 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Dziękuję za naprawienie problemu. Joryk tego nie potwierdził, ale przynajmniej na to wygląda.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY