Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:42 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 12:28 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Lip 21, 2004 1:31 pm
Posty: 135
Miejscowość: Blue Island
A jednak :!: Ptasia grypa dotarła do Polski :!:
Po prostu brak mi słów ...
Może z racji wieku nie wszystko do mnie dociera ?
Katemacca zamieściła konkretny i rzeczowy komentarz i za to należy Jej się od nas wszystkich podziękowanie. Na takie newsy nie powinno być tutaj miejsca i zgadzam się ze wszystkim, co pisze Paweł.
Stefan Kisielewski powiedział kiedyś, że polemika z głupotą nobilituje ją bez powodu, więc chyba już skończę.
Pawle, wielkie, wielkie dzięki za obronę Paula i…normalności.

Pozdrawiam wszystkich i … The Beatles Forever


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 12:59 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
I tutaj muszę się zgodzić z Adminem.
Selekcjonowanie newsów mogłoby trącić cenzurą.
Nie bylibyśmy obiektywni.
Chyba nie chcemy tutaj zrobić swoistego Radia Maryja? :)
Ja w dalszym ciągu jestem za:

pisaniem newsów i stosownym ich komentowaniem


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 1:44 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Ja chyba gadam do ściany?!


Ania1 zawsze wybiera z moich postów, to co jej akurat pasuje, natomiast ja podkraślam po raz kolejny,

1) albo nie publikować w ogóle głupot n/t Paula panoszących się po Sieci
albo
2) po ich przedrukowaniu tutaj na Stronkę Główną, od razu opatrzeć odpowiednim komentarzem godnym prawdziwego fana Beatli, a nie poszukiwacza tanich sensacji w Sieci.

Boże! czy to tak trudno zrozumieć?



Co do informacji jakie krążą o mnie wśród Twoich znajomych ze Stronki, to rzeczywiście Aniu, zachowaj je dla siebie, tak samo jak ja zachowam opinie o Tobie, bo też są bardzo niekorzystne.

Pozdro i szacoon
Pawel

PS: Dzięki Dorotko. Zwłaszcza za odwagę. Bo nie każdy ma tu dość jaj by sprzeciwić się zdaniu Admina.
8)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 2:11 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Dla Twoje wiadomości panie Pawle: nie mam tu na stronce żadnych znajomych ani zawziętej grupy fanów. Więc ponownie posądzasz mnie o coś co nie ma miejsca. Uzycie słów "cześć faktów jakie do mnie dotarły" nie insynuuje, że prowadzę jakieś gierki przeciwko Tobie. Te "fakty" Ty sam osobiście tworzysz swoją aktywnością na stronce.
Robisz wszystko, aby pozbyć się z forum osób, które nie pasują Twoim wizjom prawdziwego fana, za jakiego się sam uważasz.
Uważasz,że gadasz do ściany- mam takie samo wrażenie. Kompletnie mnie nie rozumiesz- albo nie chcesz zrozumieć tkwiąc w swym uporze.
Ja pracuję wpisując znalezione informacje- możesz robić to samo- albo komentować i będzie OK.
Bronisz zawzięcie dobrego imienia Paula- resztę dziennikarzy i publikujących dla Twojej wiadomości "niepochlebne" informacje unicestw w jakiś sposób.
Otrzymujesz informacje różnego kalibru w newsach- a chciałbyś tylko sam miodek ( wybrany, ocenzurowany)
Możesz założyć swoją stronkę o The Beatles i tam publikować tylko to co Tobie osobiście się podoba.
Jak zuwazyłeś pewnie pojawiły się w komentarzach i angielskie teksty. Miło by było z Twojej strony abyś poświęcił czas na tłumaczenie zamiast sprawić mi ciągle przykrość.
Pozdrawiam Cię i życzę tolerancyjnego spojrzenia ...


Ostatnio edytowany przez Ania1, Pią Lut 17, 2006 3:24 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 3:17 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
No i zamiast rzeczowej dskusji na temat newsów, coraz tu więcej "wycieczek osobistych". Jak dla mnie logicznym wydaje się umieszczanie tego co się w sieci pojawi (nawet nie na stronkach stricte Beatlesowskich), opatrując wiadomość jej źródłem, a nie koniecznie komentarzem. PRAWDZIWY FAN NIE MUSI SIĘ ORIENTOWAĆ, czy opisane zdarzenie miało miejsce, czy nie. W końcu nikt z nas nie jest rasowym dziennikarzem, ani nie będzie wysyłał "swoich ludzi", by na miejscu dochodzili prawdy. Zresztą z tego co przeczytałem wynika, że omawiana kontrowersyjna wiadomość pojawiła się w wielu miejscach (a nie na jakiejś jednej peryferyjnej witrynie), co w sumie zobowiązuje w pewnym stopniu do zamieszczenia jej także na "naszej" stronce. Ania zamieściła newsa, a jeśli ktoś wie na ten temat coś więcej, to zamieszcza swoje zdanie/sprostowanie w komentarzu (także ze źródłem najlepiej) i również chwała mu za to. Proste.

Nie chcę z nikim wchodzić w konflikty, bo to niczemu dobremu nie służy. Po prostu dołączam do dyskusji swoje zdanie, pozdrawiając na końcu wszystkich :D

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 3:34 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
I o to własnie chodzi :!: Jestem dokładnie tego samego zdania, co Karol.

Ania1 zajęła się wyszukiwaniem newsów w internecie i zamieszczanie ich na stronce - i za to należą jej się podziękowania. Też uważam, że niekoniecznie do niej należy ich komentowanie czy sprostowanie - od tego jesteśmy my wszyscy - osoba ta MA PRAWO się nie orientować. Paweł znalazł właściwą wersję wydarzeń w arykule anglojęzycznym. Co ma zrobić osoba redagująca newsy, która nie zna angielskiego, pytam :?: Natomiast ktoś niezorientowany, kto przeczytałby newsa na wp.pl może z ciekawości wejść na naszą stronę by dowiedzieć się, co o zdarzeniu myślą sami fani. O wiele inaczej wygląda to wtedy, gdy widzi wówczas dany news i jego sprostowanie, jeśli news nie odpowiada prawdzie, niż jeśli nie widzi nic, bo taka sytuacja, przepraszam, trąci z lekka hipokryzją.

Drogi Pawle: "tytuły szlacheckie" , jak to okreśłiłeś, należą się nie tylko Ani1, lecz również kilku innym osobom, które zajmują się redagowaniem newsów. I chciałabym zaznaczyć, że wbrew temu, co twierdzisz, wiadomości dostarczane na naszą stronę przez Anię1 nie są wyłącznie bzdurne i kłamliwe.

Pozdrawiam

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Ostatnio edytowany przez Rita, Pią Lut 17, 2006 6:42 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 3:56 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
W 100% zgadzam się z Ritą i Karolem.
Ania1 i tak wykonuje ogromną pracę, poświęcając swój czas i starania na zamieszczanie newsów na stronce (i ja też jej dziękuję za wkład w tą witrynę :D bez niej nie byłoby tylu wiadomości). :D Przecież sama chyba też nie wiedziała jak to było na prawdę na uroczystości wręczania Grammy, więc dlaczego miała to opatrywać komentarzem?
Bardzo się cieszę Pawle, że informację zdementowałeś i zamieściłeś to w komentarzach, ale nie możesz mieć pretensji do autora news`a. Zwłaszcza, że na dole jest podane źródło tej informacji.

A jeśli tak bardzo przeszkadza Ci ta informacja na głównej stronie, to dlaczego nie napiszesz osobnego, nowego news`a na stronkę, w której przetłumaczysz nawet mały fragment innego artykułu, w którym słowa Friedmana zostały zdementowane i uznane za nagonkę na Paula?

Zobacz, gdyby ta informacja na naszej witrynie się nie ukazała, to rzeczywiście ktoś mógłby pomyśleć, że publikujemy tu tylko artykuły dotyczące Beatli, które są nam "na rękę". Lepiej już, żeby informacja się ukazała i była opatrzona komentarzem (dlaczego koniecznie Ani? Przecież w komentarzach zwróciłeś uwagę na to, że dziennikarz mijał się z prawdą!), niż by nie było jej wcale.

Rita napisał(a):
I chciałabym zaznaczyć, że wbrew temu, co twierdzisz, wiadomości dostarczane na naszą stronę przez Anię1 nie są wyłącznie bzdurne i kłamliwe.


Dokładnie to samo chciałam powiedzieć. :wink:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 4:58 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Pawel napisał(a):
Ja chyba gadam do ściany?!


Ania1 zawsze wybiera z moich postów, to co jej akurat pasuje, natomiast ja podkraślam po raz kolejny,

1) albo nie publikować w ogóle głupot n/t Paula panoszących się po Sieci
albo
2) po ich przedrukowaniu tutaj na Stronkę Główną, od razu opatrzeć odpowiednim komentarzem godnym prawdziwego fana Beatli, a nie poszukiwacza tanich sensacji w Sieci.

Boże! czy to tak trudno zrozumieć?

ZAłóżmy że gdzieś w sieci pojawił się artykuł dość nieprzychylny Paulowi, jakichkolwiek innych źródeł w języku polskim chyba brak(bo np. nie znam innego języka). Powiedzmy ze czytam sobie takiego newsa-hiper-snsację i w mojej głowie rodzi się myśl: skoro nie ma go na beatles.kielce to zamieszcze go tam, co by ludzie nie musieli szukac newsów po wp, onetach interiach i innych takich. Opinia o Paulu jest nie za dobra w tej wiadomości, no ale trudno, chce ją zamieścić dodając przypis WP.PL, żeby każdy wiedział, że to z tego portalu pochodzi owy news. Nie dodajae komentarza od siebie, bo w tej kwestii jestem obecnie w ogóle nie zorientowny.

I takie zachowanie oceniasz Pawle jako złe, rozumiem??

Jeśli odpowiedź brzmi tak, to drugie pytanie: dlaczego?, skoro jest to tylko forma skrótu do strony wp?? Link jest jasno podany, każdy (mniemam) potrafi zrozumiec że nie jest to news z żadnego oficjalnego beatles serwera tylko z portalu ogólnego i służy jedynie ułatwieniu życia urzytkowników, którzy to co mogą znaleść na kilkunastu serwerach znajdą tu.
Ja np. nie wchodze na wp, ani na interie, tylko na onet, dlatego jesli tam pojawi sie news o Bitlach, to nic o tym nie wiem, chyba że znajdzie się ktoś na tyle miły żeby zamieścić taką informację właśnie TUTAJ.


Cytuj:


PS: Dzięki Dorotko. Zwłaszcza za odwagę. Bo nie każdy ma tu dość jaj by sprzeciwić się zdaniu Admina.
8)


Ja myslę że już dość sporo ludzi wyraziło tu swoje zdanie,a nie posądzam żadnego z nich o kłamstwo...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 6:23 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Pawel napisał(a):
Bo nie każdy ma tu dość jaj by sprzeciwić się zdaniu Admina.
8)


Chciałam zauważyć, że co najmniej 4 osoby ze stronki, w tym greg, wyraziło swoje zdanie zanim uczynił to Admin.

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 7:05 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Rita napisał(a):
Pawel napisał(a):
Bo nie każdy ma tu dość jaj by sprzeciwić się zdaniu Admina.
8)


Chciałam zauważyć, że co najmniej 4 osoby ze stronki, w tym greg, wyraziło swoje zdanie zanim uczynił to Admin.


:roll:
Droga Aniu, powtarzam, nikt poza mną i Dorotą nie sprzeciwił się wersji Joryka, ani przed ani po wypowiedzi Joryka.

Tekst który przedrukowała Ania1 na Stronę Główną był z polskiego portalu (wp) więc Ania1 widziała chyba co przepisuje.
Przepisała bez słowa komentarza brednie na temat człowieka który jest naszym idolem, który od zawsze cieszy się naszym szacunkiem z powodu jego działalności artystycznej, nienagannej moralności, i wzorowego życia jako mąż i ojciec. Jeśli ktoś, kto zwie się fanem Paula, bezkrytycznie i bez słowa komentarza powtarza za innymi bzdury na jego temat, to moim zdaniem coś jest nie tak.
Jeśli Ania1 pisze w tym temacie że należy przedstawiać obie strony medalu, to tym samym potwierdza moje przypuszczenia, że wierzy w to co przepisała.
Jeśli, dalej idąc, pozostali Użytkownicy stają po stronie Ani1, to w moich oczach jest to już skandal.
Czy wciąż jest to Stronka fanów Paula czy może, jak już powiedziałem, kółko wzajemnej adoracji.
(nawiasem mówiąc, sporą estymą cieszy się tu zaś Yoko Ono, o której złego słowa nie można tu bezkarnie powiedzieć).
To wszystko jest chore. I chociaż po mojej stronie w tym wątku stanęło mniej osób niż po stronie Ani1, to wierzę, że prawda i słuszność leżą po mojej stronie.


Drogu Pani Aniu1
czy wyrzuciła już Pani z siebie całą złość, żółć i zaszłości na temat mojej tu przeszłej i obecnej "działalności"?
Jeśli nie, to chętnie posłucham dalszych wywłóczeń :lol:

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 7:50 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Pawle, mam nadzieję, że się na mnie nie obrazisz, ale jako osoba która bierze udział w dyskusji napiszę parę rzeczy niezgadzając się z Tobą.

Pawel napisał(a):
Tekst który przedrukowała Ania1 na Stronę Główną był z polskiego portalu (wp) więc Ania1 widziała chyba co przepisuje.


Oczywiście, wiedziała. Czytać umie. Natomiast gdybym to ja miał zamieszczać tego newsa - zrobiłbym dokładnie tak samo - z wyjątkiem tego, że na początku dopisałbym "jak podaje Wirtualna..." czy coś takiego.

Pawel napisał(a):
Przepisała bez słowa komentarza brednie na temat człowieka który jest naszym idolem, który od zawsze cieszy się naszym szacunkiem z powodu jego działalności artystycznej, nienagannej moralności, i wzorowego życia jako mąż i ojciec.


Przepisała - a raczej zapewne metodą "copy & paste" brzydko mówiąc "zerżnęła" całość informacji z portalu.
Z tego co wyczytałem z forum - a nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego i szczerze mówiąc nie chce mi się - to Paul McCartney nie jest tak super lubiany przez wszystkich fanów. Nie dostrzegłem żadnych konkretnych argumentów, aczkolwiek utwkiło mi w pamięci np "nie lubię faceta" albo coś w tym stylu.
Z tego wniosek, że nie jesteś obiektywny, a przynajmniej w ogóle się o to nie starasz.

Pawel napisał(a):
Jeśli ktoś, kto zwie się fanem Paula, bezkrytycznie i bez słowa komentarza powtarza za innymi bzdury na jego temat, to moim zdaniem coś jest nie tak.


Wszystko jest ok, bo Paul McCartney nie jest Jezusem. Popełnia błędy jak każdy człowiek. To straszne gdyby Paul był takim świętoszkiem do zarzygania. Powiem więcej - osoba, która bezkrytycznie zapatrzona jest w swojego idola, powinna zgłosić się do najbliższego psychiarty.
Fani Michaela Jacksona też twierdzili, że facet jest czysty jak łza.
Fani Ojca Rydzyka też nie widzą niczego złego w jego postępowaniu.
To jest chore!

Pawel napisał(a):
Jeśli Ania1 pisze w tym temacie że należy przedstawiać obie strony medalu, to tym samym potwierdza moje przypuszczenia, że wierzy w to co przepisała.


A jeżeli nawet, to co z tego? Jej sprawa! Ma do tego prawo, tak jak Ty masz prawo do bezkrytycznej obrony swojego idola.

Pawel napisał(a):
(nawiasem mówiąc, sporą estymą cieszy się tu zaś Yoko Ono, o której złego słowa nie można tu bezkarnie powiedzieć).


Tak, zauważyłem, że niektórzy fani jeżdżą na Yoko Ono jak na łysej kobyle nie szczędząc obelg typu "zaraza", "wiedźma", itp.

Pawel napisał(a):
To wszystko jest chore. I chociaż po mojej stronie w tym wątku stanęło mniej osób niż po stronie Ani1, to wierzę, że prawda i słuszność leżą po mojej stronie.


No i dalej Ciebie to nie zastanawia, że więcej osób stanęło postronie Ani?
Może dlatego, że nie zachowujesz się fair w stosunku do niektórych?
Może jesteś trochę złośliwy w swoich postach i to tych skierowanych do płci pięknej?
Odkąd tutaj jestem, to dane mi to było zaobserwować w przypadku Ani, a wcześniej w przypadku Kasi.

Przykro mi, że musiałem to napisać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 8:11 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Pawel napisał(a):
(...) powtarzam, nikt poza mną i Dorotą nie sprzeciwił się wersji Joryka, ani przed ani po wypowiedzi Joryka.


Jak można było się sprzeciwić wersji Joryka przed jego wypowiedzią skoro ta wersja wówczas nie istniała :?: :shock: I dlaczego używasz konsekwentnie nazwy "wersja Joryka", skoro podziela ją tez kilka innych osób :?: Dlaczego twierdzisz, że zgadzanie się z nim a niezgadzanie się z Tobą jest aktem tchórzostwa :?: Można by wywnioskować, że uważasz większość wypowiadających się tu osób za bezrozumną masę...

Paweł napisał(a):
Przepisała bez słowa komentarza brednie na temat człowieka który jest naszym idolem, który od zawsze cieszy się naszym szacunkiem z powodu jego działalności artystycznej, nienagannej moralności, i wzorowego życia jako mąż i ojciec. Jeśli ktoś, kto zwie się fanem Paula, bezkrytycznie i bez słowa komentarza powtarza za innymi bzdury na jego temat, to moim zdaniem coś jest nie tak.


A ja mam wrażenie, Pawle, że Ty przesadzasz w drugą stronę - bezkrytycznie Paula gloryfikujesz.

Teraz ja powtarzam... Może Ania1 NIE WIEDZIAŁA, czy to są brednie :!: Dlaczego mamy każdą negatywną wiadomość na temat Paula traktować jako bzdury :?: Tylko dlatego, że nie przedstawiają go w tęczowym świetle :?: Dlaczego mamy coś takiego od razu wykluczać :?: Rację ma kalosz:

kalosz napisał(a):
Wszystko jest ok, bo Paul McCartney nie jest Jezusem. Popełnia błędy jak każdy człowiek.


Choćby do tej "nienagannej moralności" Paula to mogłabym się przyczepić.

Pozdrawiam

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Ostatnio edytowany przez Rita Pią Lut 17, 2006 8:24 pm, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 8:14 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
A jesli chodzi o newsa to oczywiscie trzymam strone Ani1, admina i reszty bandy (bo jak by inaczej!). News sie pojawil, Ania1 go dodala na strone, powolala sie na zrodlo, pozniej Pawel to skomentowal dementujac plotke i wszystko...normalna kolej rzeczy. Nie da sie przeciez zdementowac plotki przed jej ukazaniem. To logiczne. Dziwi mnie w tym wszystkim tylko reakcja katemacca , ktora dzien po wpisie Pawla dodala temat na forum. Nie wiem czy chciala sie dowartosciowac czy tez nie czyta komentarzy (ktore przeciez sa tak wazne dla tej calej afery). Jedyny winowajaca to Friedman. Przeciez to on puscil ta fame w swiat. Ale ze nie mozecie bezposrednio dokopac jemu - czynicie to w strone Ani1 robiac przy tym szum i zamieszanie. To tak jakby miec pretensje do konduktora, ze pociag sie spoznia.

pozdrawiam wszystkich

ps.
Pawel napisał(a):
Zdaje się że jesteśmy tu z Kate jedynymi obrońcami dobrego imienia Paula McCartney'a

Dorothy napisał(a):
Pawle, wielkie, wielkie dzięki za obronę Paula i…normalności

Pawel napisał(a):
Dzięki Dorotko. Zwłaszcza za odwagę. Bo nie każdy ma tu dość jaj by sprzeciwić się zdaniu Admina


Napisze w tej sprawie do MPL. Mozliwe, ze dostaniecie dyplom....

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 8:42 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
kalosz napisał(a):
Pawle, mam nadzieję, że się na mnie nie obrazisz, ale jako osoba która bierze udział w dyskusji napiszę parę rzeczy niezgadzając się z Tobą.

Pawel napisał(a):
Tekst który przedrukowała Ania1 na Stronę Główną był z polskiego portalu (wp) więc Ania1 widziała chyba co przepisuje.


Oczywiście, wiedziała. Czytać umie. Natomiast gdybym to ja miał zamieszczać tego newsa - zrobiłbym dokładnie tak samo - z wyjątkiem tego, że na początku dopisałbym "jak podaje Wirtualna..." czy coś takiego.

Pawel napisał(a):
Przepisała bez słowa komentarza brednie na temat człowieka który jest naszym idolem, który od zawsze cieszy się naszym szacunkiem z powodu jego działalności artystycznej, nienagannej moralności, i wzorowego życia jako mąż i ojciec.


Przepisała - a raczej zapewne metodą "copy & paste" brzydko mówiąc "zerżnęła" całość informacji z portalu.
Z tego co wyczytałem z forum - a nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego i szczerze mówiąc nie chce mi się - to Paul McCartney nie jest tak super lubiany przez wszystkich fanów. Nie dostrzegłem żadnych konkretnych argumentów, aczkolwiek utwkiło mi w pamięci np "nie lubię faceta" albo coś w tym stylu.
Z tego wniosek, że nie jesteś obiektywny, a przynajmniej w ogóle się o to nie starasz.

Pawel napisał(a):
Jeśli ktoś, kto zwie się fanem Paula, bezkrytycznie i bez słowa komentarza powtarza za innymi bzdury na jego temat, to moim zdaniem coś jest nie tak.


Wszystko jest ok, bo Paul McCartney nie jest Jezusem. Popełnia błędy jak każdy człowiek. To straszne gdyby Paul był takim świętoszkiem do zarzygania. Powiem więcej - osoba, która bezkrytycznie zapatrzona jest w swojego idola, powinna zgłosić się do najbliższego psychiarty.
Fani Michaela Jacksona też twierdzili, że facet jest czysty jak łza.
Fani Ojca Rydzyka też nie widzą niczego złego w jego postępowaniu.
To jest chore!

Pawel napisał(a):
Jeśli Ania1 pisze w tym temacie że należy przedstawiać obie strony medalu, to tym samym potwierdza moje przypuszczenia, że wierzy w to co przepisała.


A jeżeli nawet, to co z tego? Jej sprawa! Ma do tego prawo, tak jak Ty masz prawo do bezkrytycznej obrony swojego idola.

Pawel napisał(a):
(nawiasem mówiąc, sporą estymą cieszy się tu zaś Yoko Ono, o której złego słowa nie można tu bezkarnie powiedzieć).


Tak, zauważyłem, że niektórzy fani jeżdżą na Yoko Ono jak na łysej kobyle nie szczędząc obelg typu "zaraza", "wiedźma", itp.

Pawel napisał(a):
To wszystko jest chore. I chociaż po mojej stronie w tym wątku stanęło mniej osób niż po stronie Ani1, to wierzę, że prawda i słuszność leżą po mojej stronie.


No i dalej Ciebie to nie zastanawia, że więcej osób stanęło postronie Ani?
Może dlatego, że nie zachowujesz się fair w stosunku do niektórych?
Może jesteś trochę złośliwy w swoich postach i to tych skierowanych do płci pięknej?
Odkąd tutaj jestem, to dane mi to było zaobserwować w przypadku Ani, a wcześniej w przypadku Kasi.

Przykro mi, że musiałem to napisać.


Powiem tak,
merytorycznie jest to stek bzdur.
Rzygać mi się chce.

PS: Kalosz, pozdrów gietka!

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 8:45 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
macho napisał(a):
Pawel napisał(a):
Zdaje się że jesteśmy tu z Kate jedynymi obrońcami dobrego imienia Paula McCartney'a

Dorothy napisał(a):
Pawle, wielkie, wielkie dzięki za obronę Paula i…normalności

Pawel napisał(a):
Dzięki Dorotko. Zwłaszcza za odwagę. Bo nie każdy ma tu dość jaj by sprzeciwić się zdaniu Admina


Napisze w tej sprawie do MPL. Mozliwe, ze dostaniecie dyplom....

to chamstwo!

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 8:52 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Pawel napisał(a):
to chamstwo!

To, ze nie potrafisz przeprosic Ani1 czy to, ze staram sie wynagrodzic Wam stracony czas?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 9:13 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Pawel napisał(a):
Kalosz, pozdrów gietka!


Gietek - pozdrawiam Cię.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 9:15 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Ja bardzo przepraszam ,że się wtrącam....ale już kiedyś przeżywaliśmy na forum kłótnie....i do niczego one nie doprowadziły...no może do tego,że Staszek powiedział bye...

Uważam ,że powinna nas łączyć muzyka...i to jest temat do dyskusji..a nie pierdoły.....bo to są pierdoły....
Wiecie.....cokolwiek napiszą o Paulu....i tak nie zmieni to faktu ,że będzie dla mnie najlepszy...tak więc bez znaczenia są artykuły...wypowiedzi i inne bzdety.....owszem można się wypowiadać.....ale nie doprowadzajmy do tego, by znowu podniosła się temperatura.....na forum.....

Zgadzam się z Pawłem.....i zgadzam się z Anią.....generalnie zgadzam się nawet z sobą.......tak więc mam przesłanie...do płci pięknej.... hej dziewczyny w górę biusty..bo nadciąga dzień rozpusty......zaś tej brzydszej płci powiem tyle.....chłopy....idzie wiosna...trza orać......

Życzę wszystkim wesołych świąt.....jakichkolwiek...... :wink:

Beatles....

p.s. a swoją drogą....i tak Paul jest naj.........(tu można dopisywać swoje zakończenie.....) :D

Jeszcze raz bardzo przepraszam ,że się wtrąciłem.....

_________________
www.marek-beatles.blog.onet.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 3:41 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lis 14, 2005 3:56 am
Posty: 142
Miejscowość: Włodawa
:) Robienie z igły widły.... :) To całe zamieszanie jest po prostu zbyteczne....i głupie zarazem...chyba wyczerpały sie tematy??Cóż...ja jestem wielkim fanem Paul'a,ale...on oczywiście nie jest Bogiem czy innym bóstwem, jego tez ponoszą nerwy(z drugiej strony-to nie dziwię się jego reakcji...tak fantastyczny album nie został doceniony)...on jest moim idolem...i nim pozostanie. Nie mozna wprowadzać cenzury(Polska Ludowa jest już historią),ja chcę wiedziec wszystko o moim idolu,nawet jak to są rzeczy niemiłe.Nie oczekuję by był zawsze idealny...gdziekolwiek by był....tak jak na Grammy.....

Dlatego piszcie o Paul'u...ja chcę wiedzieć wszystko....nie chcę cenzury


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 4:41 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Powiem Wam tak:
zdaje sobie doskonale od dawna sprawe z tego ze jestem tu czarna owca.
Od czasu jak stanalem po stronie Staszka w sporze z gietkiem, ktory do dzis cieszy sie tu wielka sympatia.
Moja pozniejsza zatarczka z Kasia, ktora jest zwiazana z gietkiem, sprawe dla mnie jeszcze tylko pogorszyla. Kazde moje slowo bylo odbierane jako zamach stanu. Tak bylo Wam na reke. Zeby za wszelka cene udowodnic mi jaki ja jestem okropny.

Ja to rozumiem, takie sa prawa zycia w stadzie. "Zadarles" z szefem, liderem, naszym przyjacielem, czy jakby to nazwac, to wiedz ze zadarles z nami wszystkimi. Przyjmuje to. I ok.

Tak jak pisze Jacek. Zrobiono tu z igly widly.
Tylko ze Jacek pisze o przedruku Ani1, a ja mam na mysli Wasze zachowanie wobec mnie.
Dopoki nie zaczeliscie wkladac mi slow w usta ktorych nie powiedzialem, to rzeczowo i w miare spokojnie (choc temat przyznaje mnie zbulwersowal) przedstawilem swoje stanowisko:
nie przedrukowywac glupich artykulow o Paulu
lub
jak przedrukowywac, to od razu opatrzyc odpowiednim komentarzem, swiadczacym o tym ze przedrukowuje to fan McCarneya, a nie obojetnie kto.

I tyle.

Zaloze sie, ze gdybym nie mial tu na pienku z paroma osobami, to dyskusja by sie tak nie zaognila, nie zaczelibyscie wyciagac na mnie tych wszystkich hakow, osmieszac mnie, i szydzic z mojej propozycji.
Bo byla to tylko moja propozycja, moj punkt widzenia, do ktorego mam prawo, jak kazdy inny na tej Stronce.

Niestety po raz kolejny zostalem zdemonizowany. Wiem dlaczego. Sam sobie na to "zasluzylem" zadzierajac sami-wiecie-z-kim.

Inna rzecz mnie przeraza:
Podczas tego jak wielu z Was tu na mnie wyskoczylo i wdeptalo w ziemie, wykorzystywaliscie wszystkie mozliwe argumenty, nierzadko kosztem samego Paula McCartneya, ktory nie cieszy sie u Was takim szacunkiem i zaufaniem jakim powinien sie cieszyc Idol wsrod swoich Fanow.
To naprawde przerazajace jak niewielu z Was tak naprawde bezgranicznie ufa i uwielbia Paula, a ilu z Was traktuje go tylko jako jednego z wielu innych piosenkarzy, a nawet zwyklych zjadaczy chleba, jacy zyja i spiewaja na tej Ziemi.

To wszystko jest tak zniechecajace i rozczarowujace, ze wlasciwie nie wiem co mam myslec o tym wszystkim, o tej stronce.

I w tym sensie, Kate dobrze zaczela ten watek uzywajac zwrotu "ponoc-fani".

Naprawde nie chodzi mi juz o Anie1, jej przedruk, ani totalna zjebke jaka tu dostalem. To juz dla mnie normalka.

Chora jest Wasza wrogosc, i eskalacja tej wrogosci w tym Temacie)

pozdrawiam
Pawel :( [/code]

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY