Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 4:49 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ten dział umiera
PostWysłany: Pią Maj 06, 2005 12:43 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
A właśnie na nim powinien panować najwiekszy ruch.
Z tego co widzę, zdecydowana większość zadowala się pisaniem na forum w innych działach , niż kolekcjonowaniem muzyki.

Kolekcjonerstwo to niestety często ciężka i żmudna praca. Tylko naprawdę nieliczna garstka wie o co w tym wszystkim chodzi i robi swoje.


Staszek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Maj 06, 2005 4:20 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Powiem krótko........ten dział dogorywa :cry: .....to pewnie ostatnie podrygi...jak widać na załączonych obrazkach.....nikt zasadniczo nie ma problemów :D , nikt niczego nie szuka :D , nikt niczego nie potrzebuje :D .......(o ile nie dostaje tego za friko.....) jest całkiem dobrze.... :!: .
Myślałem że ta stronka to siedlisko zboczeńców :roll: ,ogarniętych manią prześladowczą (czytaj kolekcjonerów) i właśnie tutaj bez większych problemów będą mogli dogadywać się z podobnymi sobie zboczeńcami ,na temat swoich zboczeń.... .
Jak widać okazuje się że jest inaczej.... ,szkoda bo przecież jest tyle ciekawej muzy do zdobycia :!: .......ale kto o tym jeszcze wie :cry: , oprócz nielicznych... :mrgreen:

_________________
www.marek-beatles.blog.onet.pl/


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Cze 15, 2005 12:37 am 
Chyba nie jest tak źle, fakt że dużo rozmów, ustaleń prowadzi się poza forum, ale generalnie myślę, że bardzo dobrze że istnieje i nie zniknie tak prędko. Proponuję np. taki temat: aby zrobić akcję i posprawdzać bootlegi jakie mamy i jeżeli się da wyeliminować z obiegu te wadliwe kopie, które niestety czasem trafiają i są powielane przez co niektórych z nas o czym niestety mogłem się przekonać, ale ludzie nie zawsze słuchają tego co mają i przekazują dalej, a potem płakać się chce gdy trzeba szukać kogoś, kto może ma lepszą kopię, pozbawioną błędów - mam na myśli błędy zgrywania, a nie typowe dla bootlegów różne dawne zakłócenia itp. Może zamiast pełnych i dużych opisówek i podziekowań wprowadzić anonimowe punkty od każdego dla każdego za każdy udostępniony i sprawny technicznie krążek? Może technicznie podyskutować np. o tym jak naprawić płytkę z błędami, których w prawdzie nie słychać, ale EAC podczas zrzutu sygnalizuje, że są i czy funkcja naprawiania tak na prawdę naprawia czy i na jakim etapie jest to do uratowania... Oj jest tego trochęm, wydaj mi się że nie jest to głupia myśl.


Góra
  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY