Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 11:40 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Gru 21, 2004 8:45 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Widziałem wydanie tego albumu jako limited edition w kartonowym etui.
Taka dość cienka rozkładana tekturowa kopertka.

Ostatnio już drugi raz spotykam się z ofertą tego wydania w normalnym plastikowym pudełku. I trochę obawiam się, czy to nie jest jakaś piracka podróbka. A może ktos z Was ma oryginalne wydanie właśnie w tradycyjnym plastikowym pudełku i jest pewien, że tak też wyszło.

Pozdrawiam Staszek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 21, 2004 10:46 pm 
Offline
Her Majesty

Rejestracja: Pon Cze 03, 2002 8:07 pm
Posty: 147
Tak się składa, że posiadam White Album 30th Anniversary Edition. Płyta wygląda jak miniaturka winylowego wydania albumu, opakowana jest w przezroczystym plastikowym etui na którym widnieje czarny napis:30th Anniversary Limited Edition. Ponadto, na okładce znajduje się numer, i jest wytłoczony biały napis The Beatles. Jak to wygląda w środku można zobaczyć tutaj: http://es.geocities.com/melgarbeatles3/ ... 89527.html
Będąc we wrześniu w Budapeszcie widziałam limitowaną edycję Białego leżącą spokojnie na półce z innymi płytami. Cena była obłędna: wynosiła ok. 280 zł, za swój dałam 80 zł :)

Pozdrawiam
Kasia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 21, 2004 11:01 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
No właśnie. Tę wersję, którą prezentuje Kasia widziałem. Natomiast już dwukrotnie na aukcji spotykam ten tytuł i kiedy pytam o opakowanie - pada odpowiedź plastikowe pudełko. Taką wersję widziałem jako ruskiego pirata. I nie wiem, czy legalnie wyszło to też w plastiku, czy to jednak podróbki, o czym pisałem powyżej.

Pozdrawiam Staszek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Gru 22, 2004 8:32 am 
Offline
Her Majesty

Rejestracja: Pon Cze 03, 2002 8:07 pm
Posty: 147
Jak napisałam już wcześniej, oryginalna płyta została wydana w plastikowym przezroczystym etui.

Pozdrawiam
Kasia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Gru 22, 2004 12:05 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Kasiu wszystko się zgadza - wiem, że masz oryginał, tego wydania.

Ale moje pytanie, czy wyszło to w tradycyjnym pudełku na 2 CD nadal pozostaje bez odpowiedzi. :? Mocno jednak podejrzewam, że napotykam na jakieś podróbki.

Pozdrawiam Staszek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Paź 06, 2005 11:41 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Sie 11, 2004 7:52 am
Posty: 114
Miejscowość: Będzin
Jestem również szczęśliwym posiadaczem owej limitowanej wersji. Posiadam numerek 0187928 (o ile pamiętam to było tego w ogóle 500 000 choć to zero na początku wcale na to nie wskazuje). I chyba jednak nie było wersji w plastikowym pudełku bo i niby po co? Przecież wersja normalna dostępna w sklepach przez cały czas jest właśnie sprzedawana w plastikowym pudełku więc jaki miałoby to sens? Zwłaszcza że jak ostatnio ktoś mi napisał na tym forum w innym temacie, obydwie wersje to ten sam remaster jeszcze z lat 80tych.
Trochę późno piszę w tym temacie ale dziś pierwszy raz zajrzałem do działu "bootlegi" :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY