Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 8:27 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Paź 14, 2004 11:50 am 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Cze 11, 2004 3:06 pm
Posty: 161
Miejscowość: Warszawa (ostatnio)
Mam pytanie, czy ukazało sie oficjalne ( podkreślam: oficjalne ) wydawnictwo z zapisem koncertu Paula na Placu Czerwonym z zeszłego roku? Pytam, bo wczoraj miałem okazję obejrzec u kolegi zapis audycji z pierwszego programu telewizji rosyjskiej z wizyty Paula w Moskwie. Jest tam trochę o jego spotkaniach z ludźmi..no i dużo, obszernych fragmentów z koncertu. No i hm....obejrzałem to sobie i nie wiem, czy jest to dostępne oficjalnie, czy można to traktować jako bootleg? Znajomy przywiózł to sobie z Rosji.

_________________
Piotrek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Paź 14, 2004 8:47 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
O ile twój znajomy przywiózł to z Rosji ,to i pewnikiem ma rzecz która jest niby oficjalna .........ale tam....typowy bootleg......u nas również idzie dostać u towarzyszy ten program... z tym, że jako dodatek znalazł się tam również koncert Ringo Starra........2 w 1 .
Wydane to dzieło zostało przez towarzyszy i na okładce dvd ma numery katalogowe, no wszystko aby miało to ręce i nogi..... i aby nie podważało wiarygodności wydawnictwa.....ale daleko patrzeć jeszcze kilkanaście miesięcy temu i u nas szło kupić płyty bitli wydawane właśnie u nas i było to legalne w naszym kraju.....to były czasy.... .
W obiegu kolekcjonerskim znajduje się nie tylko ten program, który przyznam jest ekstra zrobiony.....ale zapis telewizyjny występu Paula ,na Placu Czerwonym.........
Mam przyjemność posiadać to przedstawienie i stwierdzam jednoznacznie......BOMBA i to z pełną odpowiedzialnością potwierdzam raz jeszcze......
Pierwszą rzeczą jaką udało mi sie zdobyć był właśnie program tv i wtedy myślałem oooo to jest super....to zrobili naprawdę dobrze...ale kiedy dostałem cały zapis i tylko koncertu wpadłem w zachwyt o ja cię...... to, to jest właśnie to...rewelacja , odjazd......ale sięgam również po zapis programu tv i nadal stwierdzam że jest super..... .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 15, 2004 8:50 am 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Cze 11, 2004 3:06 pm
Posty: 161
Miejscowość: Warszawa (ostatnio)
hee...no on własnie ma to razem z koncertem Ringo, czyli jakby to samo wydawnictwo :)
Ech, fakt u nas tez kiedyś wydawali beatlesów i nie tylko

_________________
Piotrek


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY