Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 5:33 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Biały album winyl
PostWysłany: Czw Lip 22, 2004 12:57 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Cze 11, 2004 3:06 pm
Posty: 161
Miejscowość: Warszawa (ostatnio)
Mam pytanie, dotyczące okładki pierwszego tłoczenia Białego Albumu, może ktoś z Was wie, to mi pomoze.

Mam pierwsze wydanie tego albumu, numery matryc wytłoczonych na winylu plus etykieta potwierdzają: Pierwsze Wydanie. Jest poster, zdjecia, numer na okładce, nia mam jedynie oryginalnych czarnych wkładek.

Moje pytanie jest nastepujące: Ostatnio w sklepie z winylami sprzedawca powiedział, ze pierwsze wydania tego albumu, miały płyty wkładane do okładki OD GÓRY (???!!!) Trochę nie wiem, jak to możliwe, bo okładka jest rozkładana i nigdy wcześniej o tym nie słyszałem. normalnie się toto rozkłada i wsuwa winyl z boku. Czy ktoś z Was wie coś może na ten temat?

pozdrawiam

_________________
Piotrek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Paź 17, 2004 5:50 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pią Kwi 02, 2004 3:24 pm
Posty: 88
Mam też WA na winylu, nie wiem które wydanie, ale też się z boku wyjmuje płyty. A propos tej płyty. Słyszałam, ze na aukcjach dają za nią majątek, coś koło dobrego samochodu. Czyżbyśmy mieli taki majątek w domu?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 11:24 am 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Cze 11, 2004 3:06 pm
Posty: 161
Miejscowość: Warszawa (ostatnio)
nie do końca jest to prawda. Wszystko zależy od wielu czynników. Jeśli Twoja kopia ma numer ponizej setki, to faktycznie możliwe ze jest sporo warta. Kopia Białego Albumu, pierwsze tłoczenie, kompletna ( czarne wkładki, zdjęcia, plakat ) numer ani niski, ani wysoki, stan dobry ( bez głębokich rys, bez przeskoków itp ) jest warta...róznie :) jak masz szczęscie dostaniesz ją nawet za 30 - 40 funtów..ale mozesz tez kupić za 100 - 200 funtów. Wszystko zależy.
Kopie Mono ( PMC 7067 )z reguły są droższe. Choć, musze przyznac, ze widziałem już biały album, który szedł za 1000 funtów i ktoś go kupił. Więc to wszystko zależy. Niemniej, samochód, to odnosi się do kopiii z numerem 30 na przykład

pozdrawiam serdecznie

_________________
Piotrek


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY