Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 8:07 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 15, 2004 4:43 pm 
Offline
Little Child

Rejestracja: Pon Mar 01, 2004 5:59 pm
Posty: 19
Miejscowość: Poznań
Witam wszystkich,

Koncert Paula był dla mnie największym przeżyciem muzycznym ostatnich lat :!: I tak jak przedmówcy chętnie bym przeżył to jeszcze raz. Dlatego jeżeli będzie taka możliwość to piszę się zarówno na DVD, jak i audio. Gratuluje koledze pomysłu i realizacji. jestem pełen podziwu.
Nawiasem mówiąc, żałuję że nie mogłem wybrać się wczoraj na koncert do Oslo. Może poszczęściło by mi się i został bym szczęśliwym posiadaczem nowiutkiego LEXUSA, który Paul sprezentował wczoraj dla 8-milionowego widza, licząc od czasu zakończenia działalności Wings.

http://www.aftenposten.no/kul_und/article809563.ece

Pozdrawiam wszystkich


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Cze 15, 2004 7:05 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Marek Beatles jest realizatorem tego szalonego pomysłu i powinieneś
zwrócić sie bezpośrednio do niego.
Zbig13 widzę, że jesteś też z Poznania. Nie podałeś swojego adresu mailowego, ale jak chcesz odezwij się na moja pocztę. Staszek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 15, 2004 9:19 pm 
Offline
fan sztabowy

Rejestracja: Wto Cze 08, 2004 10:11 pm
Posty: 50
Miejscowość: Czechowice-Dziedzice
Też bym się na to pisała :> ale co gdzie i jak?:) Pozdrawiam :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lip 05, 2004 8:25 am 
Offline
fan

Rejestracja: Pon Cze 14, 2004 8:57 am
Posty: 39
beatles napisał(a):
Ludzie po prostu nagrałem wszystko :shock: ....przemyciłem kamerę video........
aparat foto............i mini disc........... tak jak zapowiadałem ...............
jakosć zapisu video kapitalna 2 godz koncertu Paula w Pradze.płyta jakość bootlegowa.........ale teraz inne obowiązki........pierwsze oceny ogladających - super pozytywne -zapisy video które posiadam chowają sie przy tym który został nagrany...........
ale to tyle na razie wiadomośći i to chyba najweselszej dla wszystkich którzy tam byli a nie chcą zapomnieć........
teraz czekac i czekać trochę to potrwa .......... :D
a co Wy załatwiliście dla historiiiiii muzyki.......... moze ktoś cos równiez nagrał........ dajcie znać


Cześć Marek,

Wlaśnie oglądalem twój film z Pragi, który zakupil od Ciebie mój brat Jacek. Dla mnie jest kapitalny. Odwalileś kawal dobrej roboty. To jest pamiątka na cale życie. I jeśli nawet czasami coś trochę szwankuje od strony technicznej to tego się prawie nie zauważa ( przynajmniej ja ). Bo trudno amatorską kamerą zrobić najwyższej jakości film. I tak dokonaleś prawie cudu. Szukalem siebie w filmie ale nie udalo się. Stalem od Ciebie na lewo dobre 15m, prawie naprzeciw Paula ( jakieś 12 m ). Niemniej jestem bardzo szczęśliwy że mam ten film. Odwalileś kawal dobrej roboty. Spotkaliśmy się w Wiedniu, staliśmy niedaleko od siebie w Pradze. Następnym razem, kiedy Paul ruszy znowu w trasę ( When I am 64 ) musowo zapraszam na piwo. Oczywiście będzie to pewnie znowu browar niemiecki, czeski, belgijski, lub francuski albo jakikolwiek inny, ale nie polski..............

Do spotkania

Pablo


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sie 22, 2004 12:04 am 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lis 29, 2003 1:37 pm
Posty: 56
Miejscowość: Bjornemyr (prawie Oslo :P), Norge
Nooo, ja też bym się na to pisała ;)
Wiem wiem, troszkę dawno to wszystko było, ale dorwałam się właśnie do internetu po - bagatela - 3 miesięcznej abstynencji spowodowanej nienaturalną śmiercią komputera ;)
Pozdrawiam!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 16, 2004 10:54 am 
Offline
he was from the House of Lords

Rejestracja: Sob Paź 09, 2004 5:54 pm
Posty: 135
Miejscowość: Kraków
Nie mogłem pojechać do Pragi-praca.Można prosić o dvd ? Beatlesowskie pozdrowienia

_________________
wojti


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY