Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 8:21 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Cze 07, 2004 8:28 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Ludzie po prostu nagrałem wszystko :shock: ....przemyciłem kamerę video........
aparat foto............i mini disc........... tak jak zapowiadałem ...............
jakosć zapisu video kapitalna 2 godz koncertu Paula w Pradze.płyta jakość bootlegowa.........ale teraz inne obowiązki........pierwsze oceny ogladających - super pozytywne -zapisy video które posiadam chowają sie przy tym który został nagrany...........
ale to tyle na razie wiadomośći i to chyba najweselszej dla wszystkich którzy tam byli a nie chcą zapomnieć........
teraz czekac i czekać trochę to potrwa .......... :D
a co Wy załatwiliście dla historiiiiii muzyki.......... moze ktoś cos równiez nagrał........ dajcie znać


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 07, 2004 10:28 pm 
Offline
Her Majesty

Rejestracja: Pon Cze 03, 2002 8:07 pm
Posty: 147
Spotkał mnie wielki zaszczyt i mogłam obejrzeć już dzisiaj zapis koncertu :D . Po prostu rewelacja.

Pozdrawiam
Kasia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 10:45 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Z przeciekow dowiedziałem sie, ze jakosc materialu jest kapitalny, wiec z niecierpliwoscia czekamy!!

Swoja droga jak udalo Ci sie przemycic kamere :wink:

thn Kasia/Marek

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 12:18 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Czesc,
szczerze mowiac nie bylem pewien czy uda Ci sie wniesc to wszystko tak jak mowiles, ale... niezmiernie sie ciesze ze Ci sie udalo. licze na mozliwosc skopiowania tego materiału (zwlaszcza video) w niedalekiej przyszlosci. My wnieslismy aparat i popstrykalismy troche zdjec i krotkich filmikow.
ps.chyba jednak nie bylo szans sie znalezc w tym tlumie

pozdrowienia
Walrus


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 12:33 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lis 29, 2003 1:37 pm
Posty: 56
Miejscowość: Bjornemyr (prawie Oslo :P), Norge
Ha! To ja tu wchodzę na stronkę z zamiarem przysłania własnoręcznie zrobionych zdjęć, a okazuje się, że jest nagrany koncert :D gratuluję


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 3:20 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 20, 2004 9:22 pm
Posty: 254
MAREK PISZĘ SIĘ NA DVD !!!!
SUPER ŻE CI SIĘ UDAŁO

pozdrawiam Hubert


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 4:07 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Nie Sty 11, 2004 4:02 pm
Posty: 23
Miejscowość: Rzeszów
Chwała Ci za to, o Marku - beatlesie, żeś, sprytnym będąc człekiem, a jakże zaradnym, w dniu, co to go milijony pamiętać będą jako sir Jamesa Paula McCartneya koncert w Pradze wspaniałej, aparat fotograficzny, kamerę video i mini disca przez straż koncertową przemycić zdołał i za to, żeś nagrać zdołał wszystko, co trzeba, by historyję poznawać mogły nasze dzieci i wnuki, dzieci wnuków naszych i wnuki naszych wnuków. Ludzie pamiętać będą o Wyczynie Twym wspaniałym i śpiewać poczną Ci pochwalne pieśni, a chóry anielskie zagrzmią na cześć Twoją, by pamięć o Tobie i o Twym Czynie chwalebnym, o Marku – beatlesie, nie zginęła i by pielęgnować ją na wieki wieków. Amen :D

_________________
Although I laugh and I act like a clown
Behind this mask I am wearing a frown


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 6:04 pm 
Offline
starszy fan sztabowy

Rejestracja: Pią Cze 21, 2002 11:26 pm
Posty: 66
Mnie udało się przemycić aparat i pstryknąc kilkanaście fotek. Co do koncertu nagranego na wideo no to wielkie gratulacje i oczywiście piszę się na DVD :D A swoją drogą jak ci się to udało - taki arsenał elektroniki? :shock:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 7:13 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Również się piszę na wszystko co możliwe, zresztą Ty Marku chyba już o tym wiesz :) Pozdrawiam, Cudotwórco :wink:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 11:09 pm 
Offline
Little Child

Rejestracja: Pią Mar 05, 2004 11:04 pm
Posty: 19
Ja tez pisze sie na DVD. Koncert był wspanaiły, byłem na nim...Duzó było transparentów i napisów po polsku...A propos, jka kupic to DVD?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Więcej szczegółów
PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 11:46 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
A teraz krótko jak i co ...bo niestety dostaję mnóstwo listów że CHCECIE MIEĆ OD RAZU ZAPIS KONCERTU... ja wiem że to wielki ból i rozumiem ale i Wy zrozumcie że muszę jakoś poskładać się do kupy po koncercie ............. a to nie koniec.
Mam już płytę matkę dvd .....i ona na chwilę obecną jest najcenniejsza......ale niestety ja nie nagrywam kolejnych egzemplarzy tylko firma foto.i to nie w przyspieszonym tempie tylko w stosunku 1:1.............
Materiał audio niedługo będzie obrabiany i to po części u mnie, potem zajmie się tym kto inny i będzie dalej nad tym pracował ...no i znowu wraca do mnie........ i wtedy...........
No i na koniec okładki .płyty ujrza swiatło wtedy kiedy będą gotowe okładki.. na pewno do całego zestawu będzie ten sam wzór czyli audio, dvd lub vhs...ewentualnie będzie jeszcze w późniejszym czasie zrobione to na vcd...........
Sami widzicie że nie będę leżał a dodam że mam od poniedziałku rozpocząć remont w domu..........a z panią mojego serca chce jakoś mieszkać.............
JAK- udało się wnieść wszystko co zamierzałem razem z Macho kombinowaliśmy i jest , mamy to o czym nawet nie marzyłem......zapis VIDEO.................nie ma piękniejszej rzeczy od możliwości zobaczenia tego raz jeszcze i jeszcze i jeszcze.....kiedyś napiszę szczegółowo jak to było.
Jakość zapisu: kochani jest to zapis amatorski – starałem się jak mogłem ale niestety nie ustrzegłem się błędów........czasami lata obraz – chwilę ..ale i ja chciałem zrobić zdjęcia w jednej ręce kamera ,w drugiej aparat, a do daszka czapki przyklejony na rzepy mikrofon........wyobraźcie to sobie........generalnie obraz jest świetny ,kolory super no i dxwiek soczysty ,vcd z zapisem koncertów w USA się chowają............no i obraz jest czytelny zbliżenia Paula niekiedy jak w tv na koncercie......uważam że naprawdę będzie to fajna pamiątka.. dzisiaj widziała to druga osoba z Leszna która byłe też na koncercie i nawet w trakcie hey jude odnalazła się na telebimie..........widać transparenty z Polski........no i ta gorsza informacja to ta że taśmy miały 2 godz. i kilka piosenek jest skróconych po to aby pojawiła się choć zajawka utworu kilkadziesiąt sekund..............ale generalnie jest wszystko co powinno tam być....
Audio – ponownie słucham.. jakość bootlegowa ale lepsza niż w Wiedniu.....posłuchacie i ocenicie sami...lekki nadmiar basu i perkusji ale na dźwięk to ja już nic nie poradzę..........
GENERALNIE ZASZOKUJEMY ŚWIAT W MOMENCIE UKAZANIA SIĘ ZAPISU Z PRAGI.....OD CZASÓW BEATLEMANI NIC PODOBNEGO NIE WYDARZYŁO I NIE WYDARZY SIĘ JUŻ NA SWIECIE.................
Dzięki za wszystkie ciepłe słowa i gratulacje..............przyznam się że po raz pierwszy miałem skurcze dłoni od trzymania przez 2 godz. kamery......i niestety koncert obejrzałem na pół gwizdka – ciągłe patrzenie w wizjer..ale teraz mogę stwierdzić ŻE ZROBIŁBYM DRUGI RAZ TO SAMO ...............

SŁOWA DOTRZYMAŁEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Cze 09, 2004 8:07 am 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 7:09 am
Posty: 73
Miejscowość: Wrocław
Hej!!!! To super! W ogole jezeli nie masz czasu na obrobke audio, to moze ja moglbym jakos pomoc? zajmuje sie amatorsko obrobka dzwieku od paru lat.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Cze 09, 2004 10:19 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
NO PO PROSTU JESTES GENIALNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zastanawialismy sie wlasnie z kolezanka ze fajnie , super, cudownie , byloby miec nagrany tem koncert..... jak tylko skonczysz... ja reflektuje... :D :D :D

PS
podziwiam Twe poswiecenie i zadany sobie trud :) .... :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Cze 09, 2004 8:32 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 7:20 am
Posty: 142
Miejscowość: Gdańsk
Gratulacje myślę ze powiększysz dokumentację historii muzyki w Polsce,czy mogę tez ustawić się w kolejce?pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Juuuhuuuu!!
PostWysłany: Śro Cze 09, 2004 8:38 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Paź 21, 2002 6:20 pm
Posty: 135
Miejscowość: Wrocław
Zgadzam się z przedmówcą i ze wszystkimi wcześniejszymi przedmówcami, chwała Ci za to wielki Marku!!
Jak już wszystko będzie dograne i manufaktura ruszy z produkcją taśmową ( :D ), to ja oczywiście (a oczy wiszą) również piszę się na te atrakcje, niech rodzina i znajomi, którzy mieli mniej szczęścia, zobaczą co stracili.

_________________
pozdrawiam, MichMistrz


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Cze 09, 2004 11:54 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
greg napisał(a):
NO PO PROSTU JESTES GENIALNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zastanawialismy sie wlasnie z kolezanka ze fajnie , super, cudownie , byloby miec nagrany tem koncert..... jak tylko skonczysz... ja reflektuje... :D :D :D

PS
podziwiam Twe poswiecenie i zadany sobie trud :) .... :)


no i właśniej ja jestem tą koleżanką:P ja też reflektuję... AAAA.... na tym koncercie było przecudownie!!!!!! chcę jeszcze, jeszcze, jeszcze!!!!!!!!! thank u:)

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 10, 2004 8:13 am 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Mam nagrywarkę DVD.
Jesli mogę w czymś pomóc, to jestem gotowy. Być może byłoby korzystnie zamieścić jakieś porządne zrzuty ekranowe na stronie w Leksykonie Bootlegów.

gratuluję i pozdrawiam
joryk


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 10, 2004 4:30 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
admin_joryk napisał(a):
Mam nagrywarkę DVD.
Jesli mogę w czymś pomóc, to jestem gotowy.


Dzieki za ofrte ale nagrywac to bedzie znajomy który na codzien zajmuje sie takimi duperelami i to na nagrywace dvd w predkosci 1:1 tak że góra 2 szt. na dzień bo ma i inne zamówienia nie jest aż tak drogi - ale niestety koszty bedą...........a nie chciałbym aby ktoś mi zarzucał że nie chodzi płytka ...miałem taki przypadek z płytą nagrywaną na kompie...tak wiec poczekać ale mieć pewność.......od jutra powoli będę podrzucał mu płytkę matkę no i jazda....... teraz szykuje -wybieram sceny dla tv. lokalnej w której coś nadamy........ no i jeszcze okładki......
jak będzie to naprawde zadziwimy świat !!!!!!!!!!.
M m na chwilę obecną już około 20 osób które sa zainteresowane........naprawde im czesciej to ogladam tym bardziej jestem zsikany.........kolejne osoby z mojego kregu miały okazje obejrzec wystep i były zachwycone.....to nie moje słowa...z mojej strony nie chciałbym przereklamowac tego zapisu ale neprawde jak na amatora ze skurczem ręki to :wink: .................pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 10, 2004 9:55 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 9:36 pm
Posty: 145
Miejscowość: Sulechów
Witam
34 lata interesuję się Beatlesami.Niestety,nie ujrzę już całej czwórki ale dzięki Paulowi miałem wrażenie,że byłem na koncercie Beatlesów.
Na teren T-Mobile wszedłem ok.19.45 ale ochroniarze nic nie sprawdzali oprócz biletu,chociaż ja miałem plecak a żona dużą torebkę.Załuję więc ,że nie wziąłem kamery ze sobą.
Podziwiam kolegę który nagrał ten koncert i gratuluję odwagi i determinacji.Oczywiście zapisuję się na płytkę DVD.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Cze 11, 2004 8:14 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Byłem dziś u Marka w Lesznie i mam na razie roboczą kopię DVD.
Jakość powalająca. Tydzień temu patrzyłem na Marka pomysł z niedowierzaniem, :shock: a dzisiaj mogę tylko z pokorą :oops: powiedzieć Beatlesowi You Are The Greatest.
Staszek
W zeszłym roku Marek we Wiedniu miał tylko dyktafon. W tym przemycił dyktafon, aparat i kamerę i wcale się już nie zdziwię jak na nastepny koncert wjedzie potajemnie własnym wozem transmisyjnym, bo ten facet
do wszystkiego jest zdolny, dla dobra muzyki oczywiście.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY