Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 4:59 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 443 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Lut 13, 2012 6:21 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Nie, to nie ;)

Lecimy dalej. Tym razem żarty się kończą a zaczynają numery, z nieprzeciętnym wsparciem. Pierwsze utwory z zawrtoną, ponad tysięczną punktacją, w sumie 31 piosenek przekroczyło tę granicę. Na razie poznacie tylko 21 z nich ;) :

11. Tommorow Never Knows 1577 pkt
12. Help! 1548
13. Across the Universe 1536
14. Helter Skelter 1518
15. I'm Only Sleeping 1448
16. Lucy In the Sky with Diamonds 1422
17. Yesterday 1375
18. Here Comes The Sun 1371
19. All You Need Is Love 1365
20. A Hard Day's Night 1358

21. I Want You 1339
22. Come Together 1321
23. Norwegian Wood 1290
24. She loves you 1116
25. The fool on the Hill 1110
26. Nowhere Man 1086
27. Here, There and Everywhere 1078
28. Day Tripper 1046
29. Penny Lane 1040
30. Girl 1028

31. Ticket to Ride 1024
32. I Saw Her Standing There 966
33. Rain 954
34. Dont let me down 942
35. Hey Buldog 918
36. Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band 895
37. Dear Prudence 890
38. For No One 889
39. You've Got To Hide Your Love Away 866
40. Oh! Darling 857

41. Golden Slumbers 852
42. She's Leaving Home 841
43. All My Loving 840
44. Taxman 836
45. Get Back 821
46. And I Love Her 820
47. You Never Give Me Your Money 796
48. Michelle 784
49. I should have know better 748
50. Twist and shout 741

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lut 13, 2012 6:33 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Wygadani dzisiaj jesteście, nie nadążam za Wami ;)

Wchodzimi do top 10, a tutaj największa niespodzianka jaka mnie mogła przytrafić:

4. I Am the Walrus - 2066 pkt
5. In My Life - 1926
6. Eleanor Rigby - 1878
7. Hey Jude - 1797
8. Something - 1715
9. Let It Be - 1696
10. Happiness Is A Warm Gun - 1647

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lut 13, 2012 6:46 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Ciężko z czcionką na tym forum, kombinowałem coś i tylko takie coś mi wyszło.

Zwycieżyli najlepsi. Dla George'a szykowałem juz tron, ale spadł na trzecie, stasznie szkoda.

1. A DAY IN THE LIFE - 2566 punktów

Image

2. STRAWBERRY FIELDS FOREVER - 2521 pkt

Image

3. WHILE MY GUITAR GENTLY WEEPS - 2172 pkt
Image

Później skomentuje wyniki bo mnie juz głowa boli od tych kolorów, cyferek, tytułów.....

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lut 13, 2012 7:32 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Cytuj:
Postprzez Ania1 » Pon Sty 02, 2012 6:58 pm
Okey, dorzucę swoje typy - lista 25 sztuk, resztę można wklepać ze strony głównej, ale tą 25 w tejże kolejności proszę liczyć:

1 Strawberry Fields Forever
2 A Day In The Life
3 While My Guitar Gently Weeps

To była moja trójka - niewiele się pomyliłam. A teraz poproszę o zeastaw dla smerfów - czyli niebieskich, wszak podąązjąc tropem słów Yer Blue:
Cytuj:
Wyniki z drugiego forum solidnie przetasowały pozycje od czwartej w dół, jedynie pierwsza trójka została nietknięta.
:D

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lut 13, 2012 7:33 pm 
Offline
starszy fan

Rejestracja: Czw Gru 29, 2011 10:03 am
Posty: 42
Miejscowość: Stoczek
BRAWO GEORGE :mrgreen:

_________________
http://youtu.be/SM5Lc3VjJ74


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 14, 2012 4:23 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lut 07, 2012 7:49 am
Posty: 158
Miejscowość: Chicago
Wiadomo ,że pierwszym odruchem jest zawsze porównywanie wyników plebiscytu z własną listą .
W moim przypadku cieszą wysokie pozycje "I'm the walrus" (mimo ,że nie załapał się na podium) , "Tomorrow never knows" (otwiera drugą dziesiątkę) i "I want you" (trzecia)
Za przegranych uważam "Because" i "Long long long" - nie dostały się do 50-tki.
Co do innych moich typów były na tyle subiektywne, że nie liczyłem nawet ,że inni mogą podzielić me opinie (dlatego nie weszły nawet do 100-tki ) , zresztą generalnie większość lokuje się poza połową setki.

PS
O ile dobrze policzyłem album HELP plasuje się pod względem statystyki utworów na liście na trzecim miejscu ustępując tylko WA i Abbey Road - wygląda wiec na to,że jako suma części jest lepszy od Revolvera lub Magical :?:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 14, 2012 8:46 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
Mój beatlesowski faworyt na dziś "Golden Slumbers/Carry That Weight/The End" , gdyby zsumować punkty , ulokowałby się pewnie w drugiej dyszce. Ciekawe czy Carry That Weight zdobyło jakieś głosy.
Liczyłem ,że Oh! Darling znajdzie się wyżej.W sumie fajna zabawa. Ciekawa konfrontacja z wynikami na top The Beatles z 1982 roku, który kiedyś umieściłem.
Wielkie słowa uznania dla pomysłodawców i organizatorów z naszego i niebieskiego forum.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 14, 2012 8:47 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
Sorry oczywiście poznańskiego forum!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 14, 2012 5:13 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Cytuj:
O ile dobrze policzyłem album HELP plasuje się pod względem statystyki utworów na liście na trzecim miejscu ustępując tylko WA i Abbey Road - wygląda wiec na to,że jako suma części jest lepszy od Revolvera lub Magical


Myślę, że jednak Biały wygrywa jeśliby zliczyć punkty a już ilosć utworów to tym bardziej. Procentowo to jednak Magical Wygrywa - 9 utworów z 11 to ponad 80% płyty, z Help! jest 8 z 14, z Revolver 7 z 14, a z Białego to najwyżej po 50% na płytę.
Jeśliby zliczyć punkty rozdzielając Biały na 2 cześci to i tutaj Magical zatriumfuje bez zająknięcia. Z pewnością jest to mało znana płyta ale jakby sprawdzić powodzenie zawartych na niej utworów - pojedyńczo, to się okaże, że ten zestaw piosenek nie ma sobie równych, co potwierdziły teraz 84 osoby.

Moim zdaniem lista nie ma specjalnych zaskoczeń i wypaczeń. Wygrały pewniaki. Tylko o jednym utworze mogę powiedzieć, że został totalnie olany/zapomniany - Within You Without You. Bo już pozycja Long Long Long to spory sukces, przeciez to prawie anonimowy utwór gdzieś wśród gęstwiny pomników na Białym. Ileż singlowych przebojów jest od niego niżej. Każdy utwór z tej setki miał spore wsparcie a wybierać było z czego (211 utworów z dyskografii podstawowej plus spokojnie ze 100 innych).

Apropo wyników z radiowej trójkowej - dla mnie są one podejrzane. Ilość uczestników (zdaje sie kilka tysiecy) troche zaniżyła jakość podawanych typów. Pewnie wiekszosc z nich to bardziej słuchacze trójki niż fani Beatli, znający jakiś tam procent utworów zespołu, najczęściej tych radiowych - stąd lista typowych przebojów w czołówce, praktycznie wiekszosć to single przy znikomym udziale ambitniejszych utworów (1 numer z Białego Albumu). Na pewno głosowali tez fani znający wszystko ale podejrzewam, że wyniki ukształtowali tacy "niedzielni" słuchacze.
Uważam nasze zestawienie za dużo bardziej wiarygodne.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 14, 2012 5:40 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Jeszcze obiecana czołówka z 45 list z naszego forum, w ramach ciekawostki (niech będzie top 20):

1. Strawberry Fields Forever - 1277
2. While My Guitar Gently Weeps - 1274
3. A Day In The Life - 1260

4. Eleonor Rigby - 999
5. I Am the Walrus - 942
6. I'm Only Sleeping - 941
7. Something - 935
8. Help! - 874
9. Hey Jude - 863
10. Tomorrow Never Knows - 833
/11. A Hard Day's Night - 833

12. Lucy In The Sky With Diamonds - 831
13. Here Comes The sun - 828
14. Let It Be - 825
15. In My Life - 823
16. Across The Universe - 819
17. Norwegian Wood - 818
18. Come Together - 800
19. I Want You - 795
20. All You Need Is Love - 767

While My Guitar Gently Weeps prowadziło całkiem śmiało do przedostatniej listy. Naprawdę szykowałem zdjęcie George'a siedzącego na tronie jakby wygrał :)
Tak naprawdę były 4 znaczące różnice między wynikami jednego i drugiego forum. Na Kielcach ogromna popularność miało I'm Only Sleeping (przez długi czas był na 4 miejscu), a na różowym przeciętną, chyba był tam poza 30-tką. Odwrotnie z In My Life, tyle, że tam zamykał podium, u nas jak widac dopiero na 15. Poza tym u nich troche mniej popularne było Gently Weeps (coś około 10 pozycji), ale za to wywlekli średnio popularne u nas Happiness (21 pozycja) na ostateczna pierwsza dziesiątkę - ten utwór był u nich jakoś na 6 miejscu czy coś. Wysoko :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 14, 2012 7:47 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
Yer Blue napisał(a):
Jeśliby zliczyć punkty rozdzielając Biały na 2 cześci to i tutaj Magical zatriumfuje bez zająknięcia. Z pewnością jest to mało znana płyta ale jakby sprawdzić powodzenie zawartych na niej utworów - pojedyńczo, to się okaże, że ten zestaw piosenek nie ma sobie równych, co potwierdziły teraz 84 osoby.


Należy również zauważyć, iż to, że na MMT jest tyle genialnych utworów, nie musi wcale znaczyć o tym, że jest najlepszą płytą. Myślę, że w głównej mierze o tym, która płyta jest najlepsza dla danej osoby decyduje to, jak układa się kompozycyjnie w całość. Dlatego pewnie, większość osób stawia wyżej Abbey Road, White Album, Peppera...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 14, 2012 8:25 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Po cichu liczyłem na wielką niespodziankę i może nawet pierwszą dziesiątkę dla "I Want You ". Skończyło się niestety na 21 miejscu. No i przepadła moja kochana piosenka "Martha My Dear".


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 15, 2012 4:06 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lut 07, 2012 7:49 am
Posty: 158
Miejscowość: Chicago
Yer Blue napisał(a):

Myślę, że jednak Biały wygrywa jeśliby zliczyć punkty a już ilosć utworów to tym bardziej. Procentowo to jednak Magical Wygrywa - 9 utworów z 11 to ponad 80% płyty, z Help! jest 8 z 14, z Revolver 7 z 14, a z Białego to najwyżej po 50% na płytę.
Jeśliby zliczyć punkty rozdzielając Biały na 2 cześci to i tutaj Magical zatriumfuje bez zająknięcia. Z pewnością jest to mało znana płyta ale jakby sprawdzić powodzenie zawartych na niej utworów - pojedyńczo, to się okaże, że ten zestaw piosenek nie ma sobie równych, co potwierdziły teraz 84 osoby.

Moim zdaniem lista nie ma specjalnych zaskoczeń i wypaczeń. Wygrały pewniaki. Tylko o jednym utworze mogę powiedzieć, że został totalnie olany/zapomniany - Within You Without You. Bo już pozycja Long Long Long to spory sukces, przeciez to prawie anonimowy utwór gdzieś wśród gęstwiny pomników na Białym. Ileż singlowych przebojów jest od niego niżej. Każdy utwór z tej setki miał spore wsparcie a wybierać było z czego (211 utworów z dyskografii podstawowej plus spokojnie ze 100 innych).

Apropo wyników z radiowej trójkowej - dla mnie są one podejrzane. Ilość uczestników (zdaje sie kilka tysiecy) troche zaniżyła jakość podawanych typów. Pewnie wiekszosc z nich to bardziej słuchacze trójki niż fani Beatli, znający jakiś tam procent utworów zespołu, najczęściej tych radiowych - stąd lista typowych przebojów w czołówce, praktycznie wiekszosć to single przy znikomym udziale ambitniejszych utworów (1 numer z Białego Albumu). Na pewno głosowali tez fani znający wszystko ale podejrzewam, że wyniki ukształtowali tacy "niedzielni" słuchacze.
Uważam nasze zestawienie za dużo bardziej wiarygodne.

Dobre wyniki piosenek z MMT świadczą o swoistym konsensusie różnych gustów - lubią i wysoko oceniają je zarówno wielbiciele "wczesnej" jak i "dojrzałej" twórczości the Beatles czyli praktycznie wszyscy. Symboliczna jest tu nawet data (1967) - "w połowie drogi" pomiędzy 1965 a 1970.
Long Long Long - rozpatrywałem z perspektywy własnej klasyfikacji (dziesiątka ) a miejsce w 100-tce jest oczywiście sukcesem.
Co do listy trójkowej, to podzielam Twą opinię . W tym miejscu aż się prosi aby podziękować za podjęcie wyzwania i doprowadzenie do finału tego plebiscytu , którego wyniki są z pewnością bardziej miarodajne.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 15, 2012 2:27 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
Nie zgadzam się z założeniem , że ówczesna "trójkowa" lista była bardziej przypadkowa. Różnica polega na tym ,że wówczas można było zagłosować (listownie) tylko na JEDNĄ kompozycję! Trudno więc było wytypować ten jedyny utwór stawiając np. naTommorow Never Knows czy Helter Skelter. Porównując tamtą listę z naszym topem , to w pierwszej 30-tce znalazło się 18(!) takich samych tematów!Moim zdaniem przesadą byłoby twierdzić , że nasza lista jest bardziej wiarygodna , a tam zadecydowali tzw. niedzielni słuczacze. Po śmierci Lennona , w Polsce nastąpił wysyp beatlemanii. Np.na konkurs o zespole organizowanym przez TVP w 1981 roku , przyjechały do stolicy niezłe tłumy. Myślę , że od 200 do 300 osób i to "zabici"fani. Dostęp do nagrań grupy nie był niczym skrępowany. Praktycznie od połowy lat 70-tych do połowy lat 80-tych "Trójka" czy Program 2 PR(Jerzy Janiszewski!) prezentowały kompletną oficjalną dyskografię. Nie było problemu z jej dogłębnym poznaniem! To nie byli niedzielni słuchacze. Mając do wyboru jedną piosenkę, to efekt top30 i tak jest zbliżony do naszego.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 15, 2012 6:41 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
I jeszcze coś ze statystyki. Napisałeś Yer , że lista "Trójki" to praktycznie większość single przy znikomym udziale ambitniejszych utworów. Tu już można długo polemizować jakie to utwory są ambitne a jakie nie. Komercja nie komercja. Kwiaty też są komercyjne ale przez to nic nie tracą ze swojego piękna! Otóż statystyka jest taka: singlowych piosenek na liście "Trójki" jest 16. Na naszej ...14.(liczę jedynie dyskografię brytyjską).
P.S. Porównywać można jedynie pierwszą "30" , bo tyle tylko wiem o topie z tamtych lat.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 16, 2012 4:51 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lut 07, 2012 7:49 am
Posty: 158
Miejscowość: Chicago
Jeżeli można było głosować tylko na jeden utwór - to wiadomo ,że rzeczy typu "Tomorrow... nie miały szans - o tyle nie jest to zatem lista "reprezentatywna" nawet dla fanów (ja sam głosowałbym chyba na przebój/utwór "Strawberry fields forever").I chyba większość głosowała jednak na przeboje...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 16, 2012 3:58 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Cytuj:
Nie zgadzam się z założeniem , że ówczesna "trójkowa" lista była bardziej przypadkowa. Różnica polega na tym ,że wówczas można było zagłosować (listownie) tylko na JEDNĄ kompozycję! Trudno więc było wytypować ten jedyny utwór stawiając np. naTommorow Never Knows czy Helter Skelter.


Wiesz co, jest tak jak pisałem Ci w SMSie - wybieranie jednego utworu jest śmiechu warte. Fani Beatli świadomi potencjału ich dorobku raczej powinni taki system olać, bo jak można wybrać jeden utwór, przeciez to jest ułamek tego co chcieli by wyróżnic, a ten "jeden jedyny" utwór u większosci jest w ilości co najmniej 20. Sam bym wyśmiał Niedźwieckiego za taki pomysł. Co z tego że bym podał to Happiness, nic by to nie mówiło o moim guscie i fascynacji Beatlami. Wyniki takiego rankingu to jedna wielka ściema.

Cytuj:
Porównując tamtą listę z naszym topem , to w pierwszej 30-tce znalazło się 18(!) takich samych tematów!Moim zdaniem przesadą byłoby twierdzić , że nasza lista jest bardziej wiarygodna , a tam zadecydowali tzw. niedzielni słuczacze.


Ok, oczywiście rozumiem Twoja argumentacje, że po 80 roku był beatlesowski zryw i tak dalej ale i tak obstawiam, że kilkutysieczna frekwencję zrobili po prostu słuchacze trójki a nie fani Beatli (oczywiscie jedno drugiego nie wyklucza). Bo jeśli wytypować należało jedna piosenkę to każda kura domowa zagniatająca pierogi mogła ten utwór wytypowac - "ej Franek, daj mi kartke i długopis, ja zagłosuje na ten utwór Szi Lofs Ju je je je bo jak ostatnio szydełkowałam to mi sie dobrze nuciło. Tak głośno reklamuja ten ranking, co tam, zagłosuje". Cholera wie, kto mógł głosować na tę jedna piosenkę, podejrzewam, że były nawet osoby znające jeden utwór Beatli, w porywam kilka. Wiesz, myślałem, że typowano te minimum 10 numerów, na pewno tak zwaną masę zmotywowoało by to do większego wysiłku, ale JEDEN - nie dość, że istnieje podejrzenie graniczące z pewnoscią, że zaniżyło to poziom rankingu (zagłosować mógl właściwie każdy niedzielny słuchacz Trójki), to jeszcze przecietnego, oddanego fana Beatli musiał taki wybór zwyczajnie odstraszyc, mnie by odstraszył.
I teraz komplernie mnie nie dziwi, że głosowało kilka tysiecy osób - pewnie tyle było słuchaczy trójki majacy ochotę wysłać kartkę, przy okazji znając coś tam Beatlesów. Dlatego wyniki od razu wydały mi sie podejrzene.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 16, 2012 4:07 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Cytuj:
Po cichu liczyłem na wielką niespodziankę i może nawet pierwszą dziesiątkę dla "I Want You ". Skończyło się niestety na 21 miejscu. No i przepadła moja kochana piosenka "Martha My Dear".


No ja bym pwiedział, że Martha My Dear miało jednak spore uznanie. Nie widac tego głownie dlatego, że nia ma podej ilosci głosujacych, a byłoby tego ze 30 ludzisków i to by od razu zrobiło wrazenie. Myśle, że na top 30, nawet top 50 szans nie było, dorobek Beatli to za dużo hitów i klasyków, taki mniej znany utwór na pozycji 70-80 nalezy uznawać za sukces.
Co do I Want You to też liczyłem na top 10, no jest to z pewnoscia jeden z tych kilku pomników Beatlesów, utworów niepodrabialnych i wyjakowych ich osiągnieć. No cóż, jednak takz wana masa i tak postawi na utwory krótsze, tak już chyba musi być.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 16, 2012 6:58 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
Oczywiście przyznać należy , ze lista gdzie można wytypować tylko jedną piosenkę nie jest tak reprezentatywna jak nasz top, ale...Nie deprecjonowałbym listy z 1982 roku i określał jej jako "podejrzaną" , bo jak wspomniałem 60% kompozycji z obu 30-tek jest zbieżna.Pozostałe 40% to całkiem udane kompozycje -np. All My Loving , Michelle , The Long And Winding Road , Oh!Darling , And I Love Her czy I Should Have Known Better (prawda Yer?). Wysoką pozycję (8)Twist And Shout ,mógł spowodować fakt , że owym czasie w telewizorni pokazując Beatlesów , dawano z racji ubogich archiwów często Twist (wersje live czy Fabs ubranych w czarne golfy z filmu Palmera "Historia Muzyki ...'' ). Na plus ówczesnym fanom (mam nadzieję ,że są nimi do dziś) należy również dodać , że głosowano na 151 piosenek!
P.S. Yer myślę , że te "kury domowe" były wówczas pięknymi pannami , które znały nie tylko szi laws juł (po latach zresztą na 24 miejscu naszej listy-czyżby współczesne "kury"?), ale jeszcze dokonywały pewnego wysiłku zakupując kartkę , typując spośród wielu tą jedną piosenkę , naklejając znaczek i wrzucając do skrzynki!
P.S.S. Ten film Tony Palmera składał się chyba z 20-tu odcinków , a jeden z nich poświęcony był The Beatles. Prezentowano go po raz pierwszy w na przełomie lat 1980/81.A potem była powtórka.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 16, 2012 11:47 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
Koniec wątku.

Morał: szanuj inne gusta i pamiętaj, że ranking to tylko zabawa.

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 443 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY