~~~piosenka dnia~~~

Tu możesz napisać o wszystkim ...nawet jeśli nie ma to związku z Beatlesami.

Re: ~~~piosenka dnia~~~

Postprzez bobski66 » Śro Sty 10, 2018 2:34 pm

Argus9 napisał(a):Byłem na tym koncercie! :D Co więcej, miałem przyjemność przeprowadzić wywiad z wokalistą Omegi (Janosem Koborem) i miałem sposobność zamienić parę słów z Józefem Skrzekiem.

Ciągle mnie zaskakujesz. A wywiad do jakiejś gazety muzycznej?
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Miejscowość: New Salt

Postprzez Argus9 » Śro Sty 10, 2018 3:58 pm

bobski66 napisał(a): A wywiad do jakiejś gazety muzycznej?

W 2017 roku Piotrków Trybunalski świętował 800-lecie miasta. Jednym z punktów obchodów były Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, w ramach których zaproszono zespół Omega, który z kolei świętował 55-lecie działalności, wyruszając z tej okazji w europejską trasę, która rozpoczęła się od koncertu w Piotrkowie. Lokalna telewizja poprosiła mnie o przeprowadzenie rozmowy z Janosem Koborem i na jej antenie ten wywiad został wyemitowany.
WISH is the future and ASH was the past, what stood in between was WISHBONE ASH.

Image
Awatar użytkownika
Argus9
Beatlesiak

Postprzez ziggi » Czw Sty 11, 2018 10:49 pm

Witam
W 1977 r byłem w Budapeszcie na wymianie studenckiej i wtedy wybraliśmy się na koncert Omegi na stadion .Niezapomniane wrazenia.
ziggi
Sierżant Pepper

Miejscowość: Sulechów

Postprzez bobski66 » Pią Sty 12, 2018 10:09 am

Jakoś tak się splata z Węgrami ta nasza historia muzyczna, polityczna i inna. I chyba w europie, a może nawet na świecie nie ma tak bliskiego naszym sercom kraju. Dlaczego właśnie Węgrzy? Może to być dobry temat na nowy wątek.
Tymczasem dzisiaj moja ulubiona piosenka ABBY "The Day Before You Came"
Ach ten smutek w oczach (dwa w jednym, koniec miłości i zespołu)
https://www.youtube.com/watch?v=hCBPkUxFZ5M
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Miejscowość: New Salt

Postprzez ziggi » Pią Sty 12, 2018 5:51 pm

A to kolega trafil watek wegierski tez z ABBA w tle.W trakcie tego pobytu w 1977 r byliśmy także na filmie Abba z pobytu w Australii. Był maly problem z biletami od wegierskich gospodarzy bo mnie i koledze nie chcieli zafundować.Dlaczego?Bo pare dni wcześniej puścili nam propagandowy film o rewolucji w Budapeszcie z 1956r i w momencie jak burzono pomnik Lenina to siE smialismy/jako jedyni na sali/. ale jakos przekonano ich i byliśmy w kinie ale potracono nam na końcu z wyplaty.
ziggi
Sierżant Pepper

Miejscowość: Sulechów

Poprzednia

Wróć do Ob-la-di, Ob-la-da

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości