Musical i film muzyczny

Tu możesz napisać o wszystkim ...nawet jeśli nie ma to związku z Beatlesami.

Re: Musical i film muzyczny

Postprzez Emeela » Śro Lut 20, 2019 1:34 pm

Dobrze, nie jest to może musical, ale zdecydowanie film muzyczny, więc tak:
Po pierwsze primo - Bohemian Rhapsody - widziałam, zachwycił mnie, zwłaszcza filmowa wersja Live Aid. W kinie z kinowym nagłośnieniem MIODZIO! Trzymam kciuki za Ramiego Malika na oscarach!!!
Po drugie primo - The greatest Showman z Hugh Jackmanem - po naszemu bodaj Król rozrywki. Historia z tych najlepszych, czyli takich, które napisało same życie. O słynnym amerykańskim twórcy cyrku. Wspaniałe widowisko, bardzo polecam!
Po trzecie primo wreszcie, powstaje film Yesterday - czyli po krotce - cały świat zapomina, kim byli Beatlesi... poza jednym człowiekiem. Który postanawia zrobić karierę, wykonując ich piosenki. Ze względu na samą oprawę muzyczną zapowiada się ciekawie.
Wybaczcie, za chaos wypowiedzi. Tyle do powiedzenia, tak mało czasu.
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"
Awatar użytkownika
Emeela
Beatlesiak

Miejscowość: Piernikowo

Postprzez szalona_iwo » Pią Mar 08, 2019 9:43 am

Widziałam ostatnio Bohemian Rhapsody i muszę przyznać, że mnie zachwycił. Wspaniała linia muzyczna.
Z musicali filmowych podobały mi się jeszcze lala land i nędznicy
szalona_iwo
Little Child

Postprzez nasturcja_kasia » Pon Mar 18, 2019 1:09 pm

największy sentyment mam do upiora w operze, uważam, ze to wspaniała klasyka musikalowa. Podobnie zresztą jak Hair,jakoś tak wolę te starsze filmy musikalowe
nasturcja_kasia
Little Child

Poprzednia

Wróć do Ob-la-di, Ob-la-da

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości