Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 5:55 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 10:20 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sty 06, 2005 11:33 pm
Posty: 164
Miejscowość: Warszawa
The Rolling Stones 25.07.2007 - po prostu brak słów. Nie potrafię opisać tego co się działo na tym koncercie, było cudownie. Pamiętam każdy ruch Jaggera na scenie, pamiętam jak mówił do nas łamaną polszczyzną :D Oni wszyscy żyli tym koncertem, tym występem. To nie było zwyczajne "odwalenie" swojego zadania. Dali ognia na całego i na pewno przy tym bawili się tam samo świetnie jak publika, w której między innymi znalazłem się ja :)

Satisfaction : http://www.youtube.com/watch?v=emVX0miQuy8

_________________
We still LOVE you John. [08.12.1980 - 08.12.2005] - 08.12.2006] - 08.12.2007] - 08.12.2008]
The Beatles Forever...
<b>TO JUŻ 28 LAT</b>


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 11:49 am 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Sie 11, 2004 7:52 am
Posty: 114
Miejscowość: Będzin
Zaliczone koncerty w roku 2008:

- Within Temptation - styczeń, Warszawa, Stodoła.
Bardzo lubię tą grupę i zawsze chciałem zobaczyć ich na żywo. Wreszcie się udało. Warszawska Stodoła ma to do siebie, że koncerty w niej są dość kameralne, a jednocześnie grają tam całkiem znane gwiazdy. WT zagrali całkiem, całkiem, a Sharon była jak zawsze czarująca i powalała głosem.

- The Cure - marzec, Spodek Katowice.
Co prawda nie do końca ogarniam całą twórczość The Cure, ale bardzo miło zobaczyć zespół na żywo. Tym bardziej, że koncert okazał się bardzo rockowy, czego nie spodziewałem się bo przecież większość płyt zawiera mnóstwo klawiszy, syntezatorów itp. Na koncercie tymczasem klawiszowca w ogóle nie było. Tylko gitary, wokal i perkusja. Poza tym pan Smith zrobił na mnie duże wrażenie jako wokalista. Ma facet parę w płucach. Szkoda tylko, że nie znałem dużej części repertuaru (zespół nie grał tylko greatest hits tylko sięgał po rzeczy dość rzadkie)

- Metallica, czerwiec, Stadion Śląski
Machine Head - drugi support. Pierwszego nawet nazwy nie pamiętam. Nie znam zbyt dobrze MH a zespół na koncercie był tak fatalnie nagłośniony, że słychać było tylko łomot...
Metallica Mój drugi w życiu koncert Metalliki. Było bardzo dobrze, ale ponieważ siedziałem na koronie stadionu, to czasem wiatr tłumił dźwięki do mnie dochodzące. Czasem słyszałem wszystko jak przez filtr. Ale sam zespół wypadł wyśmienicie jak dla mnie:)

- R.E.M. wrzesień, Bergen, Norwegia
Support The Editors - brytyjski zespół mocno kojarzący sie z Joy Division. Przed koncertem nie miałem pojęcia kto będzie supportował główną gwiazdę, więc bardzo się ucieszyłem, że mogę na żywo usłyszeć moją ulubioną piosenkę tego zespołu czyli "Munich". Mam w domu nawet debiutancki album The Editors.
R.E.M. - po tym koncercie naprawdę polubiłem tą kapelę. Michael Stipe jest scenicznym zwierzakiem (żywiołowy, symaptyczny i zabawny, choć czasem może trochę za bardzo gwiazduje). Grali większość wyczekiwanych przeze mnie hitów zespołu. Zaczęli od mojego ukochanego "Drive"...

- Anathema, Październik, klub studencki AGH (nie pamiętam jak sie nazywa), Kraków
Brytyjski zespół, który zaczynał od metalu a skończył na klimatach raczej rodem z Pink Floyd. Ostatnio wydana płyta była akustyczna więc spodziewałem się delikatnej muzyki, tymczasem zespół przez większość czasu nap... aż miło. To był chyba najgłośniejszy koncert na jakim byłem! Ale i tak największe wrażenie zrobiła na mnie delikatna ballada "Are You There?". Tylko gitara i wokal jednego wykonawców - niesamowity kawałek... Koncert był bardzo kameralny ze względu na niewiwlką kubaturę sali, w której się odbywał - takie niewielkie koncerty lubię najbardziej...


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 89 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY