Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 8:41 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 2:21 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
greg napisał(a):
Adam_S napisał(a):
.. idźcie do poradni lekarskiej, zawsze możecie trafić na pomocnego lekarza który rozumie bezsens lekcji w-f... ;)


oj ludzie ludzie;) bezsens lekcji wuefu??...no nie, przeciez to najlepsza lekcja w planie zawsze była:) Bez niej juz wogole nie byłbym miał motywacji do chodzenia do szkoły:)

BEZSENS! :D Ja właśnie w dni z wuefem (albo co gorsza - DWOMA) najczęściej źle się czuję, chcę zostać w domku... Bo kogo cieszy perspektywa: tracenia cennych przerw(, na której mozna poczytać, posłuchać muzyki,) na przebieranie się, a potem tylko godzina strachu, co będzie, jak złamię palce i nie będę mogła grać na gitarze, odbijanie głupiej twardej piłki i potem oglądanie siniaków, zakwasy... I wysłuchiwane, jaką się jest ofiarą... :cry: :cry: Nic miłego. Serio, wolałabym dodatkowe matematyki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 2:28 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
greg napisał(a):
oj ludzie ludzie;) bezsens lekcji wuefu??...no nie, przeciez to najlepsza lekcja w planie zawsze była:) Bez niej juz wogole nie byłbym miał motywacji do chodzenia do szkoły:)

Nie mam nic przeciwko lekcjom wuefu, ale niech one będą nieobowiązkowe. Przez przymus jeszcze nikt nie zapałał miłością do sportu... A ja na przykład po lekcjach w-f w podstawówce znienawidziłem siatkówkę :? Teraz, po zakończeniu szkolnego etapu edukacji, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że dwa przedmioty zapamiętam jako jedne z najgorszych doświadczeń w życiu: chemię i właśnie w-f...

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 6:53 pm 
Offline
Lovely Rita

Rejestracja: Pią Kwi 14, 2006 8:44 pm
Posty: 373
ja też mam wlosy troche Yoko'owate, no i wfu nie znosze... kocham wprawdzie rower, ale poza tym moja sprawnosc fizyczna - koszmar na kolkach... strasznie szybko dostaje zadyszki, nie umiem serwowac górą, wlasciwie w nic nie potrafie grac, a co dopiero porzadnie grac... gimnastyka - jeszcze gorzej... moje oceny z wfu to bylo 6 4 i 3+, do tego doszla 5 za bieg na wytrzymalosc (w moim przypadku - to nie byl nawet marszobieg, po prostu jakos wyrobilam sie robiac 6 kolka po naszym ogromniastym parku w ciagu calej lekcji) i jeszcze jakas jedna za bieg... wf'ista o dziwo poinformowal mi, ze jesli uczen jest dobry (ja ponoc jestem - hmm!) to idzie mu sie na rękę i mam miec 5 na koniec... no, zobaczymy, zobaczymy... ;)

poza tym moja srednia nie jest jakas specjalnie oszalamiajaca... na dzien dzisiejszy wynosi ona 5,0, byc moze wpadną jeszcze jakies dwie szostki i wyrobie sie na 5,2, ale jest to mocno wątpliwe... wlasciwie dobre i to, biorac pod uwage schizowatosc mojej szkoly (przykladowo - nie mozna poprawiac ocen np. ze sprawdzianow :D)

wakacje? dla mnie wakacje praktycznie skonczyly sie wraz z powrotem ze zielonej szkoly - 9 przecudownych dni w Mielnie, spędzonych na spacerach Bałtykiem, łażeniu po Mielnie i nieskończonych rozmowach z przyjacielem... czegoz mi wiecej trzeba? moze uda mi sie wpasc do jakiejs znajomej z internetu, poza tym planuje wszystko to, na co brak mi czasu w ciagu roku... no i przygotowania się do olimpiady teologicznej :D (olimpiada dla liceum, jestem w gimnazjum... czy ja juz mowilam, ze moja szkola jest troche dziwna? ;))

zycze wszystkim i sobie nawzajem udanego wypoczycznku i rownie udanej sesji poprawkowej :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 8:01 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
przerażacie mnie swoimi średnimi ...
nie będe się chwalić swoją, ale coż - pierwszy raz paska już nie mam ...
Liceum daje w kośc - przynajmniej moje

Plany wakacyjne ?Na pewno z babcią do Chorwackiego Medugorje - ale na szczęście nie będą to same modły - pzrewidujemy wypoczynek plażowo - pielgrzymkowo - widokowy

Potem - coś o czym marzę ale krakac na arzie nie będę ... bo jeszcze nie wyjdzie (splunąć za lewe ramię, odpukac w niemalowane drewno !)

Następnie - z rodzicami i braćmi gdzieś nad morze (od kad mam braci, o zagranicy mowy nie ma - a właściwie od kad mam malutkiego niespełna 2 letniego braciszka - ha ! uwielbiam straszyć ludzi że to mój syn ! :twisted: - ale podobny do mnie ! :wink: )

W szkole - jezuu - ci c są w gimnazjach i wiedzą że ich oceny były trochę naciągane - nie polecam iść do elitarnych liceów w mieście, chyba że wiedzą NA PEWNO że dadzą radę ...
(chyba że wiedzą że wytrzymają szok termiczny po gimnazjum - a może dzięki temu matura lepiej pójdzie - ciągle nam to powtarzają !)
Moja średnia mówi sama za siebie - a to ze moja klasa jest najgorsza w szkole może wytniemy ;)
Razem od pierwszego semestru mamy ponoć 600 jedynek ... cóż ... współczujcie lub się śmiejcie ... Na pewno nie czuję się głupsza - moich jedynek jest tam znikoma ilość ...)

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Winter, Pią Cze 09, 2006 8:08 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 8:08 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
ble ble

PS. Praktycznie nie muszę chyba nic dodawać, bo w tych dwóch słowach najdobitniej jak dotąd streściłem cały swój itelekt - dziś zaliczyłem Biologię :-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 8:12 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
Nelya napisał(a):
poza tym moja srednia nie jest jakas specjalnie oszalamiajaca... na dzien dzisiejszy wynosi ona 5,0, byc moze wpadną jeszcze jakies dwie szostki i wyrobie sie na 5,2

Jezu, średnia 5.0 nie jest oszałamiająca...:?: :!: :shock: Rozwaliło mnie to... ;) :roll:

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 8:24 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Gru 31, 2005 12:09 pm
Posty: 164
Miejscowość: Cz-wa
Adam_S napisał(a):
Jezu, średnia 5.0 nie jest oszałamiająca...:?: :!: :shock: Rozwaliło mnie to... ;) :roll:


Zależy na jakim jest się poziomie. Jak na gimnazjum lub podstawówkę jest to zupełnie możliwe do osiągnięcia. W LO jest to trudne :/

_________________
Sweet Loretta Fart she thought she was a cleaner, but she was a frying pan.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 9:42 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Luke napisał(a):
Adam_S napisał(a):
Jezu, średnia 5.0 nie jest oszałamiająca...:?: :!: :shock: Rozwaliło mnie to... ;) :roll:


Zależy na jakim jest się poziomie. Jak na gimnazjum lub podstawówkę jest to zupełnie możliwe do osiągnięcia. W LO jest to trudne :/
ja mam 5,33 w LO


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 9:44 pm 
Offline
Lovely Rita

Rejestracja: Pią Kwi 14, 2006 8:44 pm
Posty: 373
Adam_S - jestem w I gimnazjum (przy 11. liceum w kraju - blee, my jako gimki tez mamy zarób, wierzcie!), wiec nie jest to nic wybitnego. mnie raczej zaskakują osiagniecia takiej np. Karolki :shock: albo moja znajoma, ktora w III klasie gimnazjum ma srednią 5,8... ale oczywiscie srednia nie jest wazna :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 10:20 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Nelya napisał(a):
moje oceny z wfu to bylo 6 4 i 3+, do tego doszla 5 za bieg na wytrzymalosc

Kuuuuuuuuujooooooon :!:
Winter napisał(a):
Potem - coś o czym marzę ale krakac na arzie nie będę ... bo jeszcze nie wyjdzie (splunąć za lewe ramię, odpukac w niemalowane drewno !)

A ja wiem, a ja wiem;) No dobra, nie mówię i też pluję, pukam, trzymam kciuki :D
Maveric napisał(a):
Luke napisał(a):
Adam_S napisał(a):
Jezu, średnia 5.0 nie jest oszałamiająca...:?: :!: :shock: Rozwaliło mnie to... ;) :roll:


Zależy na jakim jest się poziomie. Jak na gimnazjum lub podstawówkę jest to zupełnie możliwe do osiągnięcia. W LO jest to trudne :/
ja mam 5,33 w LO

Maveric, Ty chcesz wpędzić kogoś w depresję? 5,33... W podstawówce miałam od wiele więcej, ale teraz to marzenie... Dobra, w liceum będę sobie dawkowac Żuczki i uczyć się, bo nie cierpię byc od kogoś gorsza :evil: A potem zawładnę światem :twisted:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 10:28 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 02, 2006 12:16 am
Posty: 356
Miejscowość: Koszalin
Miło to wiedzieć, że fani beatlesów to inteligentni ludzie z wysokimi średnimi :) A w kwestii wf-u, to zawsze była moja zmora. Nie mam złej kondycji, bo harcerskie wędrówki robią swoje i łazić mogę godzinami, ale z pewnością nie nadaję się na wyczynowca. Na szczęście (z drugiej strony na nieszczęscie) kilka lat temu okazało się, że nabyłam astmę oskrzelową i dostałam zwolnienie z wf.
Ps. Widzę, że sporo osób wybiera się nad polskie morze :) To moje strony :)

_________________
"And in the end, the love you take is equal to the love you make"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 10:30 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Audrey napisał(a):
Nelya napisał(a):
moje oceny z wfu to bylo 6 4 i 3+, do tego doszla 5 za bieg na wytrzymalosc

Kuuuuuuuuujooooooon :!: :
Ekhm... jakim cudem można być kujonem z w-f?? To raczej... niewykonalne (chyba, że nauczyciele przepytują z historii polskiego sportu ;)).

A ja będę miała 5.0 lub niewiele ponad (miałam mieć 6 z historii... dziś okazało się, że jedynie z WOS-u... i mimo finału konkursu z języka polskiego, moja polonistka "zastanawia się i rozważa", czy postawić mi celujący... <a gdzieś nawet w regulaminie olimpiady było zapisane, że za finał uczniowi przysługuje celujący na świadectwie... ale co będę się wykłócać?).
Żyć, nie umierać. :|

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 11:05 pm 
Offline
Lovely Rita

Rejestracja: Pią Kwi 14, 2006 8:44 pm
Posty: 373
oj oj Michelle, na zartach sie nie znasz :lol: moja znajoma miala niedawno sprawdzian pisemny z siatkówki, nas kiedys wfista na prima aprilis straszyl kartkówką z historii olimpiady :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 11:18 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Nelya napisał(a):
oj oj Michelle, na zartach sie nie znasz :lol: moja znajoma miala niedawno sprawdzian pisemny z siatkówki, nas kiedys wfista na prima aprilis straszyl kartkówką z historii olimpiady :)

A teraz to się zdziwicie, bo o czymś takim nie słyszeliście:
w 6. klasie podstawówki wychodziła mi 4 z wfu, a może nawet 3. I wiecie, co musiałam zrobić? Pisałam na 5 pracę pisemną o Januszu Kusocińskim!

A do tego będzie happy end:
-dostałam 5;
-okazało się, że dziewczyna z równoległej klasy też pisała pracę o Kusocińskim na piątkę;
-trafiłyśmy do tej samej klasy w gimnazjum;
-przyjaźnimy się;
-obie obsesyjnie kochamy Beatlesów!

(Pozdrawiam Cię, Schu;) )


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 10:24 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Mam pytanie do III klasistów, czy tańczycie poloneza? Ja prowadziłem poloneza w zeszłym roku i z chęcią zatańczyłbym go jeszcze raz...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 11:14 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
Maveric napisał(a):
Mam pytanie do III klasistów, czy tańczycie poloneza? Ja prowadziłem poloneza w zeszłym roku i z chęcią zatańczyłbym go jeszcze raz...

Do III klasistów z LO...:?: Jeśli tak, to aktualnie takich nie ma ;)

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 11:19 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
z gimnazjum. W mojej byłej szkole polonez jest w ten wtorek. Na pewno będę :-)

Przecież polonez z liceum tańczy się na studniówce, a ta była już dość dawno :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 11:24 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
Maveric napisał(a):
Przecież polonez z liceum tańczy się na studniówce, a ta była już dość dawno :D

Eee tam dawno... :P :wink:
W każdym razie nie miałem pojęcia, że w gimie tańczy się poloneza... ;) Chyba że wprowadzono nowy zwyczaj w ciągu tych kilku lat 8) :P
Cieszę się, że studniówkowy polonez jest już za mną - nigdy więcej :lol:

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 11:51 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Niestety - wczoraj (tak! właśnie wczoraj, w tym samym czasie, co mecz! :lol: :? ) zostałam ZMUSZONA do udziału w takim balu. Dzięki Bogu miałam prawo odmówić tańczenia poloneza (haha :lol:). Pomijam już fakt, że większą część czasu spędziłam odbierając sms-y od kumpla, który relacjonował mi mecz Niemcy - Kostaryka i pierwszą połowę tego 'naszego', nieszczęsnego meczu. ;)

Cóż... zabawa przy łomocie (nie chodzi mi o gatunek choć nie przepadam, ale o maksymalną głośność) techno, hip-hop`u i disco-polo... :roll: :evil: :evil: :evil:

NIGDY WIĘCEJ! :evil: :twisted: :wink:

PS Dobra, dobra, trochę poskakałam, ale dosłownie przy jednym utworze (jedynym dla mnie znośnym ;))... "Dzieci" Elektrycznych Gitar. :lol: :wink:

"Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły
Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki
Chodnik zapluły, ludzi przepędziły
Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie:

Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy
Hej hej nananana hej hej hej!..."
:lol: ;)

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 12:58 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Ja uwielbiam takie rytmy na balu dałem niezłego czadu .... oj niezłego...


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 90 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY