Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 9:10 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 142 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Mar 11, 2005 11:38 pm 
Offline
fan

Rejestracja: Czw Gru 02, 2004 2:10 pm
Posty: 34
Miejscowość: Zabrze
Hmmm...Moim największym zboczeniem jest muzyka. Nie przezyje dnia bez jakiegoś dobrego rockowego kawałka :) Poza muzyką to uwielbiam Monty Pythona i grać na instrumentach przeróżnych

_________________
Kiedy muzyka ucichne
Zgaście światła
Bo muzyka jest twoim szczególnym przyjacielem
Tańcz w jej ogniu jak ona chce
Muzyka jest twoim jedynym przyjacielem
Aż po kres


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 8:54 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 02, 2004 12:28 pm
Posty: 109
Miejscowość: Kraków/Rzeszów
A ja* czytam książki (historyczne, Pan Samochodzik, Sherlock Holmes, Tolkien...), rysuję (na kartce i na kompie), gram w RPG (Role Playing Games - gry fabularne; siedzimy sobie w pokoju, wcielamy się w rycerzy, magów itd. - wiecie o co chodzi :D ), robię gry komputerowe i strony internetowe. Tak ogólnie, to chyba tyle.

* - oprócz słuchania muzyki

_________________
Patykowy Blog


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 2:49 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Queen napisał(a):
Hmmm...Moim największym zboczeniem jest muzyka. Nie przezyje dnia bez jakiegoś dobrego rockowego kawałka :) Poza muzyką to uwielbiam Monty Pythona i grać na instrumentach przeróżnych



....no to tak jak ja :wink:

pozdrawiam

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 5:19 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 14, 2005 8:33 pm
Posty: 185
Miejscowość: Przemyśl
wiecie co??zapomnialam o najwiekszy zboczeniu(rzecz jasna poza Beatlesami) Ostry dyzur psze panstwa!! niestety sie konczy .../:((

_________________
...an eye for an eye will make as all blind...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 5:23 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
hera napisał(a):
wiecie co??zapomnialam o najwiekszy zboczeniu(rzecz jasna poza Beatlesami) Ostry dyzur psze panstwa!! niestety sie konczy .../:((


heheheheheh.....jak tak stawiasz sprawę, to mogę powiedzieć, że moim zboczeniem (poza Beatlesami i resztą, którą wymieniłam w tym temacie wcześniej) jest serial "Kochane Kłopoty" (polska nazwa). Niestety również się skończyło (i to już przed feriami) ..... :cry: . :cry: . :cry: . :(

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Mar 21, 2005 12:29 pm 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 26, 2004 12:01 pm
Posty: 64
Miejscowość: Poznań
Walrus:A może by założyć wątek piłkarski?

Myślę ,że nie byłoby to takie złe... :wink:...ale z drugiej strony to forum jest poświęcone najlepszemu zespołowi na świecie... :D .A wracając do ostatnich wydarzeń to przechodze załamanie nerwowe...nie dosyć ,że Man.Utd odpadł z Ligi Mistrzów to w ostatnią sobote na rozpoczęcie rundy wiosennej przegrał mój ukochany Lech... :cry:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Mar 21, 2005 1:14 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
artur napisał(a):
Walrus:A może by założyć wątek piłkarski?

Myślę ,że nie byłoby to takie złe... :wink:...ale z drugiej strony to forum jest poświęcone najlepszemu zespołowi na świecie... :D .A wracając do ostatnich wydarzeń to przechodze załamanie nerwowe...nie dosyć ,że Man.Utd odpadł z Ligi Mistrzów to w ostatnią sobote na rozpoczęcie rundy wiosennej przegrał mój ukochany Lech... :cry:


Też poważnie myślałem o wątku piłkarskim ;-) Tylko byłoby pewne ryzyko jakichś nieporozumień na tle klubowym ;-) Ale może wrócimy do tego pomysłu, np. w formie komentarzy po kolejce ligowej lub meczach reprezentacji... Nie wiem tylko jak popularny byłby taki wątek...;-)

Ja też nie mam się najlepiej jeśli chodzi o nerwy...;-) W sobotę chciałem wyrzucić telewizor przez okno po tym jak Kryszałowicz strzelił w 93 minucie ;-) A wcześniej załamkę przeżyłem jak odpadły z LM Real i Barcelona...- teraz już prawie nie ma co oglądać tej Ligi Mistrzów, niemal sami drwale i cattenaccio zostali, zero finezji i polotu...;-)
A co do Lecha to wolałbym żeby walczył o puchary zamiast jakiś hybryd w stylu Amiki czy Groclinu, a nie bronił się przed spadkiem... Swoją drogą to wiatr chyba trochę Wam przeszkodził w Płocku... Ale nie martw sie - skład macie co najmniej na środek tabeli, trener też w porządku, także bądź cierpliwy...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Mar 21, 2005 6:32 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Mi sie za to Liga Mistrzów uśmiecha, troche smieszna para z PSV i Olimpiqueu, ale trudno:)... szkoda mi tez Arsenal który Zawsze był u mnie i będzie numerem 2 po teamie z Turynu:)

Drogi Walrusie, w LM zostali lepsi i skuteczniejsi. To niestety (na szczescie!!) nie skoki narciarskie, liczy się wynik, nie styl. Skuteczność, gra do ostatniej minuty, zaangazowanie -> tym osiaga sie sukces... :wink: włoska piłka górą.. hiszpanie niestety w tym roku nie maja za dużo do powiedzenia. Troche pechowa Barca, słabiutki Real, który nie dał rady Juve, bedącemu w kryzysie i bez Nedveda. W pucharze Uefa został juz tylko Villareal, Sevilla odpadła z Parma (dół włoskiej ligi!!) a Real S. ze słabiutkim Rapidem Wiedeń. Sam nie wiem gdzie zginęło Dep. i Valencia, ale one tez nie prezentuja wielkiej klasy , co pokazała faza grupowa. W tym roku LM rozstrzygnie sie miedzy włochami a anglia, której broni juz tylko Chelsea i opcjonalnie Liverpool, któremu jednak nie daję (choc moge sie mylić) duzych szans w konfrontacji z Juve:)

pozdrowienia

FORZA 8) 8)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Mar 21, 2005 8:51 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
Właściwie to nie wiem czemu jeszcze się tu nie wpisałem... Moją pasją jest muzyka (rock, hardrock, niektóre gatunki metalu). Od jakichś dwóch lat się grać na gitarze (sam, nie w żadnej szkole) - jak mi to wychodzi wolę się nie wypowiadać :wink: Poza tym od kilku lat kocham komputery - szczególnie programowanie. Jak mi się jeszcze coś przypomni to dopiszę :)

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Mar 21, 2005 10:07 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
greg napisał(a):
Mi sie za to Liga Mistrzów uśmiecha, troche smieszna para z PSV i Olimpiqueu, ale trudno:)... szkoda mi tez Arsenal który Zawsze był u mnie i będzie numerem 2 po teamie z Turynu:)

Drogi Walrusie, w LM zostali lepsi i skuteczniejsi. To niestety (na szczescie!!) nie skoki narciarskie, liczy się wynik, nie styl. Skuteczność, gra do ostatniej minuty, zaangazowanie -> tym osiaga sie sukces... :wink: włoska piłka górą.. hiszpanie niestety w tym roku nie maja za dużo do powiedzenia. Troche pechowa Barca, słabiutki Real, który nie dał rady Juve, bedącemu w kryzysie i bez Nedveda. W pucharze Uefa został juz tylko Villareal, Sevilla odpadła z Parma (dół włoskiej ligi!!) a Real S. ze słabiutkim Rapidem Wiedeń. Sam nie wiem gdzie zginęło Dep. i Valencia, ale one tez nie prezentuja wielkiej klasy , co pokazała faza grupowa. W tym roku LM rozstrzygnie sie miedzy włochami a anglia, której broni juz tylko Chelsea i opcjonalnie Liverpool, któremu jednak nie daję (choc moge sie mylić) duzych szans w konfrontacji z Juve:)

pozdrowienia

FORZA 8) 8)


hmmm...;-) Widze Greg że znasz się na rzeczy :)
Ja tam nie cierpie ogladac wyrachowanej włoskiej piłki nastawionej głównie na obronę, choć musze przyznać że w tej edycji jest niestety wyjatkowo skuteczna... A Hiszpanie faktycznie - klapa na calej linii. O ile taki Real niewiele mógł zdziałać to juz Barcelona powinna pyknąć Chelsea tylko zabrakło jej troche cwaniactwa i szczelniejszej obrony...
Liverpool raczej daleko nie zajdzie, podobnie PSV i Olympique z tej śmiesznej pary (choć bardzo chcialbym by ktoś z tej pary wygrał LM , ale marne szanse). Skonczy sie pewnie na nudnym jak flaki z olejem finale Juve-Milan, czyli 0:0 i czekanie na karne. No chyba że Chelsea zamiesza co jest wcale niewykluczone...(ten Mourinho irytuje zarozumialstwem ale skubany ma pojęcie o taktyce...)

Ale widze ze wątek piłkarski się rozwija..;-) jeszcze troche i stworzymy osobny temat :-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Mar 21, 2005 10:27 pm 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 26, 2004 12:01 pm
Posty: 64
Miejscowość: Poznań
Walrus myślę ,że pomysł na stworzenie osobnego tematu nie jest taki zły......po co zaśmiecać inne tematy.....i oczywiście popieram ten pomysł :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Mar 21, 2005 10:58 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
artur napisał(a):
Walrus myślę ,że pomysł na stworzenie osobnego tematu nie jest taki zły......po co zaśmiecać inne tematy.....i oczywiście popieram ten pomysł :wink:

zrobione:-) przeniosłem tylko do ob-la-di ob-la-da ;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 13, 2005 4:04 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Gru 19, 2004 7:11 pm
Posty: 131
Miejscowość: Chorzów
lubie się uczyć i chodzić za szkołe...myśle, że moge dodać (za zboczenie) nadpobudliwość...ostatnio staje sie to moją pasją...rykne i nikogo nie ma w pokoju :D i wtedy moge sobie w spokoju posłuchać muzyki lub pograć na gitarze. Jakieś trzy dni temu wszedł mi hacker do komputera i ściągnoł sobie moje mp3....tego dnia moja( a raczej siostrzana) optyczna myczka z komputera nie przeżyła .[/code]

_________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 10:48 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Zapomniałam jeszcze o jeździe konnej (przypomniało mi się po wczorajszym "Zaklinaczu koni" :wink: , a dziś mamuśka mi zwróciła książkę o ujeżdzaniu koni...nawiasem mówiąc po jakimś miesiącu trzymania na swojej półce :shock: ....i tak nie przeczytała :D :P :D :? ) Ale to raczej i tak tylko rekreacyjnie, tylko latem i wiosną. A co ja mam poradzić na to, że mieszkam w mieście???

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 03, 2005 1:24 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Michelle napisał(a):
A co ja mam poradzić na to, że mieszkam w mieście???


Michelle
Sa dwa rozwiązania :
Albo przeprowadzisz się na wieś
albo kupisz sobie konika na biegunach :wink:

Pozdrawiam Staszek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 03, 2005 11:45 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Staszek napisał(a):
Michelle napisał(a):
A co ja mam poradzić na to, że mieszkam w mieście???


Michelle
Sa dwa rozwiązania :
Albo przeprowadzisz się na wieś
albo kupisz sobie konika na biegunach :wink:

Pozdrawiam Staszek


hehehheehehheehh :P :D :P :D :lol:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 07, 2005 9:37 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
ja jestem zboczony do szpiku kosci

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 1:48 am 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Lis 19, 2004 10:53 pm
Posty: 191
Miejscowość: Dolina Muminków
interesuję się filozofią, dobrą literaturą i szachami, więc chyba jestem zupełnie zwykły i nieciekawy w porównaniu z przedmówcami :cry:

_________________
the Love of my life


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 29, 2005 10:22 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Ja jak się czymś zainteresuję to na maksa-tak jak bitlami i muzą
wogóle.Siedzę w tym po uszy. Nie lubię powieszchowności.Interesuję się
wszystkim co ukryte i niecodzienne. uwielbiam paranormalny humor w stylu monthy pythona-tak wogóle Iwo- twoje zdjęcie kojaży mi się z filmem MP I ŚWIĘTY GRAAL- choć mogę się mylić. A filmy oglądam głównie sprzed 2,3 dekad bo lubię kino.Jeszcze kręci mnie geografia i podróże .

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 29, 2005 10:34 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
Bardzo dobrze Ci się kojarzy, ale skoro uwielbiasz monty pythona, powinienes bez chwili zatsanowienia i z nieudawanym strachem stwierdzic ze jest to nie kto inny jak jeden z przerażających rycerzy, którzy mowią 'NI !'.

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 142 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 117 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY