Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 7:52 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1300 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 65  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 11:08 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 12:43 pm
Posty: 153
Miejscowość: Nowhere Land
Co do wersji "Hold you in his arms, yeah", mam dużo wątpliwości. Prawdopodobnie historia uległa paru zakrzywieniom przy opowiadaniu. Być może w pierwotnej wersji rzeczywiście było to tak napisane, jednak wariacja musiała się pojawić wcześnie. Na albumie bardzo wyraźnie słychać "armchair" (istnieje możliwość posłuchania odizolowanych wokali, dzięki grze Rock Band). W nowo wydanym podejściu 5, Johnowi łamie się głos, ale w wersji z Antologii (Take 1!) ponownie słychać "cz".

_________________
alias Dawidsu


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 11:44 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Po raz kolejny Dariusz Szurko. Po raz kolejny Ameryka. Wielkie dzięki, przygoda trwa.
Image Image
P.S. Nowe kalendarzyki na 2020 rok poszły do druku.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Paź 25, 2019 2:04 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Kolejne kalendarzyki NFC na 2020 rok właśnie dotarły do mnie z drukarni w ilości 2 tyś. sztuk. Tradycyjnie, każdy członek NFC otrzyma listownie lub do rąk własnych 10 sztuk (chyba, że "zapragnie" więcej).
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Paź 26, 2019 4:28 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Miesiąc powoli się kończy, więc tradycyjnie wracamy do dyskografii The Beatles, ocen i komentarzy. Tym razem przerabiamy 4 utwory:
I Want You,
Here Comes The Sun,
Because
You Never Give Me Your Money.

Czekam z niecierpliwością i zainteresowaniem na Wasze komentarze.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 03, 2019 11:45 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Właśnie skończyłem pracę nad 139 numerem gazetki NFC. Warto było czekać te kilka dni by mieć pełniejszy obraz naszych odczuć przy drugiej odsłonie Abbey Road. Można by napisać, że za każdym kolejnym podejściem stoi zespół oddanych "sprawie" ludzi, bez których już dawno bym się poddał i dał sobie spokój z gazetką. Serdeczne dziękuję.
Życzę miłej a może i nawet odkrywczej lektury...
ImageImage


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 12:04 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Dzięukujemy Robercie. Przeczytałam jednym tchem. Ale to raczej reguła w przypadku naszej gazetki :wink:

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 11:10 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Rita napisał(a):
Dzięukujemy Robercie. Przeczytałam jednym tchem. Ale to raczej reguła w przypadku naszej gazetki :wink:

Bardzo miło się czyta takie zdania. Dziękuję.
Jeszcze kilka dni i z drukarni powinienem otrzymać okrągłe naklejki z okazji 15 lecia NFC (średnica 40 mm). Naklejki wraz z kalendarzykami i ostatnimi numerami gazetki NFC będę wysyłał pocztą, więc na przełomie listopada i grudnia proszę zaglądać do skrzynek
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lis 13, 2019 12:03 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Kalendarzyk znów w podróży. Tym razem przy wejściu do miasta nauki w Hanoi (foto: Robert Hamulczyk)
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 23, 2019 7:16 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Po raz kolejny zapraszam do komentowania i oceniania utworów The Beatles w 50 rocznicę wydania.
Temat przyszłej gazetkowej kolejki to utwory:
Sun King,
Mean Mr Mustard,
Polythene Pam,
She Came In Through the Bathroom Window
oraz Golden Slumbers.

Dla ułatwienia kontaktu wrzucam e-maila: bobski66@tlen.pl
Termin to ostatni dzień listopada 2019.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lis 27, 2019 5:54 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
"Pamiątka z Chin, Birmy i Wietnamu". Kolega oblatywacz nie zwalnia tempa. Dzięki Robertowi Hamulczykowi mogę zaprezentować kolejne przygody kalendarzyka NFC na obczyźnie.
Image Image Image Image
Image Image Image Image
Image Image Image Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 8:56 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
A dzisiaj zdjęcia od Dariusza Szurko z Kanady.
Image Image Image Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 6:56 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Lip 21, 2004 1:31 pm
Posty: 135
Miejscowość: Blue Island
Kalendarze odbywają imponujące podróże ;) Robercie, melduję odbiór gazetek, jubileuszowych naklejek i fan-clubowych kalendarzy z uroczym zdjęciem Beatlesów z pociągiem w tle :) Może to dla wielu z nas zwiastun podróży w 2020 roku? 8) Jeszcze raz ogromne dzięki za to co wciąż, od tylu lat, dla nas robisz :) ps. mam nadzieję, że kalendarze jeszcze w tym roku, trafią w zacne ręce:)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 30, 2019 5:38 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Dorothy napisał(a):
Kalendarze odbywają imponujące podróże ;) Robercie, melduję odbiór gazetek, jubileuszowych naklejek i fan-clubowych kalendarzy z uroczym zdjęciem Beatlesów z pociągiem w tle :) Może to dla wielu z nas zwiastun podróży w 2020 roku? 8) Jeszcze raz ogromne dzięki za to co wciąż, od tylu lat, dla nas robisz :) ps. mam nadzieję, że kalendarze jeszcze w tym roku, trafią w zacne ręce:)

To ja dziękuję, że jesteś(cie) i że warto to robić gdy się czyta takie posty.

A teraz kolejna niespodzianka, czyli zdjęcia od Kazimierza Musiałowskiego, którego przedstawiać chyba nikomu nie trzeba.
Image Image Image Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 03, 2019 1:52 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Witam wszystkich czytających. Właśnie ukazał się 140 numer gazetki fan clubowej. Ponownie sporo osób zaangażowało się w cały projekt i bardzo im w tym miejscu dziękuję. Oprócz tradycyjnych newsów na stronie A i już kilkuletniej serii komentarzy i ocen beatlesowskiej dyskografii na stronie B, chyba tym razem nic Was nie zaskoczy. Chciałbym wybiegając tylko kilka tygodni do przodu poinformować, ze w grudniowym numerze czeka już na publikację artykuł o Jerzym Janiszewskim, legendarnym dziennikarzu muzycznym Polskiego Radia, który zmarł 16 listopada 2019 roku w wieku 75 lat.
Życzę miłej i ciekawej lektury.
Image Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 5:55 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Miło mi poinformować, że po wielu próbach i przymiarkach, udało się zgrać wszystkie elementy by wydruk z PDF-u gazetki NFC miał odpowiedni format i jakość. Można by rzec, że przechodzimy z formatu wideo na dvd.
Dla porównania wrzucam gazetkę przed i po.
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 6:11 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 865
bobski66 napisał(a):
Miło mi poinformować, że po wielu próbach i przymiarkach, udało się zgrać wszystkie elementy by wydruk z PDF-u gazetki NFC miał odpowiedni format i jakość. Można by rzec, że przechodzimy z formatu wideo na dvd.
Dla porównania wrzucam gazetkę przed i po.


Dziękuję za przesyłkę Bobski66 z kalendarzykami...Za pasję w tworzeniu gazetki podziwiam.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 8:03 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
dr Maxwell napisał(a):
Dziękuję za przesyłkę Bobski66 z kalendarzykami...Za pasję w tworzeniu gazetki podziwiam.

Dziękuję za wiadomość z terenu. Zdecydowanie lepiej będę spał po takim poście jak Twój Sławku.
P.S. Laudacja na stronę B gazetki, ku czci Jerzego Janiszewskiego jest już gotowa. Czekam jeszcze na kilka newsów i kolejna gazetka powinna pojawić się jeszcze przed świętami.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 24, 2019 3:20 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Bardzo ciekawą wiadomość i zdjęcia dostałem od Justyny (Winter) Czytam sobie gazetę Zwierciadło i jest w niej artykuł o Muńku Staszczyku i jego parapecie na którym trzyma różne pamiątki, I zobacz co wypatrzyłam. Nasz kalendarzyk fanklubowy!
Image Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Gru 24, 2019 4:34 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Za chwilę Wigilia. Więc krótko. Jest już kolejny numer gazetki NFC. Przytoczę, życzenia z numeru i nie przeszkadzam.
Sercom zmęczonym, słów tak mało trzeba. Hmmm... więc jakie mam Wam złożyć życzenia, by warte były Waszego westchnienia? Może, niech się śmieje do Was świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat...
Image Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 30, 2019 1:12 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Lip 21, 2004 1:31 pm
Posty: 135
Miejscowość: Blue Island
bobski66 napisał(a):
Bardzo ciekawą wiadomość i zdjęcia dostałem od Justyny (Winter) Czytam sobie gazetę Zwierciadło i jest w niej artykuł o Muńku Staszczyku i jego parapecie na którym trzyma różne pamiątki, I zobacz co wypatrzyłam. Nasz kalendarzyk fanklubowy!
Image Image

Piękny widok :) Podarowałam Muńkowi nasz kalendarz w marcu tego roku, 5 grudnia, przy okazji promocji Jego autobiografii, wręczyłam Muńkowi nowy na Rok 2020 :) To miłe, że kalendarzyk znalazł miejsce na Jego parapecie z pamiątkami :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1300 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 65  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY