Nowosolski Fan Club The Beatles

Tu można się przedstawić, umówić się na spotkania w realu, itd.

Re: Nowosolski Fan Club The Beatles

Postprzez svarog » Pią Kwi 05, 2019 7:08 pm

Moje oceny niestety nie zmieściły się w gazetce (być może za późno wysłałem) ale chciałbym oświadczyć, że spodziewałem się mocno podzielonych opinii na temat bieżącego materiału. Jeśli chodzi o mnie, to mój absolutnie ulubiony utwór z tego zestawu to Birthday a szczególnie ten moment kiedy Ringo pozostaje sam z bębnami i słychać tylko jego mocne uderzenia oraz odliczanie! Od samego początku piosenka jest doskonała. Najpierw riff, potem mocne uderzenie a potem zaśpiew a raczej ryk! Kiedy dla odmiany słychać klawisze i żeńskie chórki przez mój stary grzbiet wciąż przechodzą dreszcze! No i Birthday jest idealny jeśli chcemy kogoś wbić w fotel przy użyciu dobrych głośników. Czuć moc The Beatles. Pozostałym piosenkom z zestawu sporo brakuje do tego poziomu, może z wyjątkiem Sour Milk Sea, gdyby tylko zastąpić głos J. Lomaxa wokalem George'a.
you can boogie if you try
Awatar użytkownika
svarog
Sun King

Miejscowość: Kłobuck

Postprzez bobski66 » Pią Kwi 05, 2019 11:10 pm

svarog napisał(a):Moje oceny niestety nie zmieściły się w gazetce (być może za późno wysłałem)

Bardzo przepraszam, ale to mój błąd. Przysłałeś komentarze chyba jako pierwszy. Gazetka jeszcze nie została wydrukowana, ale gdyby nawet, to i tak to nie podarował bym sobie gdyby Twoich komentarzy zabrakło. Jeszcze raz przepraszam i biorę się za korektę numeru.
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Miejscowość: New Salt

Postprzez svarog » Pon Kwi 08, 2019 1:05 pm

Bardzo, bardzo dziękuję! To dla mnie zaszczyt komentować razem z Wami :)

PS. bardzo mi się podoba komentarz Yer Blue na temat Why Don't We Do It In The Road.
Awatar użytkownika
svarog
Sun King

Postprzez bobski66 » Sob Kwi 27, 2019 7:47 pm

Koniec miesiąca coraz bliżej. Czas na kolejne komentarze i oceny. Taka cisza po świętach na forum, że mam pewne obawy, ale zobaczymy. Do tej pory ukazało się 38 odcinków w cyklu "The Beatles 50 lat temu". 18 fanek i fanów skomentowało i oceniło 182 utwory w wykonaniu Fab4.
„Yer Blues”
„Mother Nature's Son”
„Everybody's Got Something to Hide Except Me and My Monkey”
„Sexy Sadie”
„Helter Skelter”
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Postprzez bobski66 » Pon Maj 06, 2019 12:58 pm

Jest już nowy numer gazetki NFC. Z planowanych 5/6 utworów na stronę "B" zmieściło się całe 4. Ale to dobrze, że jest o czym pisać i ma kto o tym pisać. Gdy zbliża się termin wydania gazetki mam chwilę zwątpienia, czy jeszcze się wszystkim będzie chciało, kolejny raz pisać, komentować, oceniać i wyszukiwać newsy. I już od kilku lat "to działa" i się na Was nie zawiodłem. Dziękuję...
Miłej, ciekawej i odkrywczej lektury wszystkim życzę.
Image Image
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Postprzez svarog » Nie Maj 12, 2019 4:19 pm

20190313_192907.jpg
Mój Biały Album
20190313_192907.jpg (173.16 KiB) Obejrzany 602 razy
Awatar użytkownika
svarog
Sun King

Postprzez Dorothy » Śro Maj 15, 2019 11:23 am

svarog napisał(a):
20190313_192907.jpg

mam i ja ;) całą podstawową dyskografię Beatlesów :) kasety pochodzą z połowy lat 80-tych 8)
Dorothy
Sierżant Pepper

Miejscowość: Blue Island

Postprzez bobski66 » Sob Maj 25, 2019 1:20 am

Mam też gdzieś trochę kaset magnetofonowych z "Białym", ale muszę poszukać. Jak trafię na jakieś perełki to też udostępnię na forum.

A teraz sprawy bieżące "do załatwienia"
W poczekalni z "BA" mamy skomentowane i ocenione "Helter Skelter" i "Long Long Long".

Może w najnowszym numerze uda się zmieścić i ocenić jeszcze trzy piosenki?
„Revolution 1”
„Honey Pie”
„Savoy Truffle”
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Postprzez bobski66 » Pon Cze 03, 2019 3:12 pm

134 gazetka NFC już na ukończeniu (trochę cierpliwości). Tymczasem miło mi poinformować, że nasz fan club objął honorowym patronatem IV Międzynarodowy Zlot Fanów the Beatles w Lublinie. Informacja o zlocie w najnowszej gazetce i na FB.
Image
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Postprzez bobski66 » Pon Cze 03, 2019 4:48 pm

Jest już najnowszy 134 numer gazetki NFC. Dziękuję wszystkim za pomoc by gazetka nabrała fizycznego kształtu i serce rośnie gdy uświadamiam sobie, że Wam się jeszcze chce. Tymczasem za oknem 31 stopni Celsjusza w cieniu.
Miłej i ciekawej lektury wszystkim życzę.
Image Image
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Postprzez bobski66 » Nie Cze 09, 2019 2:38 pm

Od kiedy do czytania zacząłem nosić okulary, moje spojrzenie na pewne rzeczy uległo zmianie (czasami lepiej nie widzieć wyraźnie). Piję tutaj do gazetek NFC. Gdy układam je i redaguj e w programie komputerowym to wyglądają "bosko" później drukuję jeden egzemplarz "matkę" (już trochę ucieka jakość, szczególnie zdjęć) i z nim udaję się do zakładu z najlepszą kserokopiarką w Nowej Soli. Druki wychodzą fajne ciepłe, ale już o gorszej jakości. Trochę mnie to męczy, gdyż efekt końcowy gazetki po wydruku znacznie odbiega od oryginału. Spróbowałem ostatnio wgrać plik PDF na "pena" i wydrukować. Efekt rewelacyjny, lecz pan, który walczył z plikiem nie mógł poradzić sobie z wykadrowaniem i marginesami i gazetkę wydrukowałem tradycyjnie czyli gorzej niż bym chciał. Będę musiał jeszcze popracować i ponękać pana od wydruku, tymczasem radzę spróbować u siebie. Może u Was, ktoś sobie z plikami poradzi (naprawdę warto). Proponuję wydrukować gazetkę i użyć papieru o większej gramaturze minimum 90g-160g/m.kw.
P.S. Proszę o informację, jeśli ktoś spróbuje i mu się uda.
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Poprzednia

Wróć do Fani o sobie, nasze spotkania, zainteresowania_

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość