Nowosolski Fan Club The Beatles

Tu można się przedstawić, umówić się na spotkania w realu, itd.

Re: Nowosolski Fan Club The Beatles

Postprzez svarog » Pią Kwi 05, 2019 7:08 pm

Moje oceny niestety nie zmieściły się w gazetce (być może za późno wysłałem) ale chciałbym oświadczyć, że spodziewałem się mocno podzielonych opinii na temat bieżącego materiału. Jeśli chodzi o mnie, to mój absolutnie ulubiony utwór z tego zestawu to Birthday a szczególnie ten moment kiedy Ringo pozostaje sam z bębnami i słychać tylko jego mocne uderzenia oraz odliczanie! Od samego początku piosenka jest doskonała. Najpierw riff, potem mocne uderzenie a potem zaśpiew a raczej ryk! Kiedy dla odmiany słychać klawisze i żeńskie chórki przez mój stary grzbiet wciąż przechodzą dreszcze! No i Birthday jest idealny jeśli chcemy kogoś wbić w fotel przy użyciu dobrych głośników. Czuć moc The Beatles. Pozostałym piosenkom z zestawu sporo brakuje do tego poziomu, może z wyjątkiem Sour Milk Sea, gdyby tylko zastąpić głos J. Lomaxa wokalem George'a.
you can boogie if you try
Awatar użytkownika
svarog
Sun King

Miejscowość: Kłobuck

Postprzez bobski66 » Pią Kwi 05, 2019 11:10 pm

svarog napisał(a):Moje oceny niestety nie zmieściły się w gazetce (być może za późno wysłałem)

Bardzo przepraszam, ale to mój błąd. Przysłałeś komentarze chyba jako pierwszy. Gazetka jeszcze nie została wydrukowana, ale gdyby nawet, to i tak to nie podarował bym sobie gdyby Twoich komentarzy zabrakło. Jeszcze raz przepraszam i biorę się za korektę numeru.
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Miejscowość: New Salt

Postprzez svarog » Pon Kwi 08, 2019 1:05 pm

Bardzo, bardzo dziękuję! To dla mnie zaszczyt komentować razem z Wami :)

PS. bardzo mi się podoba komentarz Yer Blue na temat Why Don't We Do It In The Road.
you can boogie if you try
Awatar użytkownika
svarog
Sun King

Miejscowość: Kłobuck

Poprzednia

Wróć do Fani o sobie, nasze spotkania, zainteresowania_

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość