Nowosolski Fan Club The Beatles

Tu można się przedstawić, umówić się na spotkania w realu, itd.

Re: Nowosolski Fan Club The Beatles

Postprzez bobski66 » Czw Gru 06, 2018 10:26 pm

Podsumowując. Dziękuję, że byliście i cieszę się, że miałem okazję Was spotkać. To niesamowite uczucie gdy znane tylko z nicku na forum fanki/fani przedstawiają się i mówią to ja. Jeszcze chwilę wcześniej obce osoby, stają się od razu bardzo bliskie.
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Miejscowość: New Salt

Postprzez bobski66 » Nie Gru 09, 2018 4:49 pm

Bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy są ciekawi, kim jest Ada z Suwałk, dziewczyna z koncertu McCartney'a. Piotrek (Yer Blue) przeprowadził z nią wywiad do nowego grudniowego numeru gazetki NFC w cyklu "Ask Me Why?"
Image
Dla zachęty wklejam początkowy fragment: Miałam 9 lat, gdy w telewizyjnych wiadomościach mówiono o Beatlesach. Zainteresowali mnie, więc pobiegłam do mamy z zapytaniem „Mamo kim są ‘betlesi’?, „Beatlesi Ada… Chodź mam ich płyty to Ci pokażę.” Gdy w głośnikach wieży rozbrzmiały pierwsze nuty „She Loves You”, zakochałam się od razu… To było niesamowite. Świat 9-letniej Ady przewrócił się do góry nogami.
Komentarze i oceny do kolejnych piosenek z "Białego Albumu" przenosimy na styczeń.
Ostatnio edytowany przez bobski66 Nie Gru 09, 2018 10:29 pm, edytowano w sumie 3 razy
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Postprzez Yer Blue » Nie Gru 09, 2018 6:16 pm

bobski66 napisał(a): Piotrek (Yer Blue) przeprowadził z nią wywiad do nowego grudniowego numeru gazetki NFC w cyklu "Ask Me Why?"

Trochę zbyt donośnie to brzmi, po prostu wysłałem jej pytania a ona bardzo entuzjastycznie zareagowała i po 3 dniach odpisała. Z tego co mi pisała to czyta gazetkę i cytując doceniam waszą prace bo naprawdę wasza gazeta jest świetna!. A więc ktoś to jednak czyta :)
Image
Awatar użytkownika
Yer Blue
Beatlesiak

Miejscowość: Bielsk Podlaski

Postprzez bobski66 » Czw Gru 27, 2018 1:28 pm

Ukazał się nowy 129 numer gazetki NFC. Newsy w 2/3 zostały "opanowane" przez krakowskie wydarzenia z i po koncertowe, oraz wywiad z Adą w cyklu "Ask Me Why?". By nie dzielić pytań na dwa odcinki ("Biały Album" czeka) początek odpytywania rozpoczynamy po stronie newsów. Dziękuję wszystkim za pomoc, pozytywną energię i życzę miłej i ciekawej lektury.
Image Image
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Postprzez bobski66 » Wto Sty 01, 2019 12:57 am

Dużo zdrowia i szczęścia w nadchodzącym co koń wyskoczy Nowym 2019 Roku. Multum beatlesowskich wrażeń i klimatów życzę w imieniu NFC dla wszystkich.
Image
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Postprzez ziggi » Wto Sty 01, 2019 3:09 pm

Wszystkiego najlepszego na 2019 r dla NFC.
ziggi
Sierżant Pepper

Miejscowość: Sulechów

Postprzez Rita » Wto Sty 01, 2019 8:58 pm

Również wspaniałego 2019 roku wszystkim życzę :)
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie
Awatar użytkownika
Rita
Beatlesiak

Miejscowość: Warszawa

Poprzednia

Wróć do Fani o sobie, nasze spotkania, zainteresowania_

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość