Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 8:46 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1300 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 65  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Sie 01, 2018 11:34 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Niestety nie mam latem czasu na hobby. Zimą więcej. Z tą tajemniczością to gruba przesada ale It's Only Love rzeczywiście mogę słuchać na okrągło.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 2:52 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Dziękuję Joryku za wyróżnienie w drugiej odpowiedzi. Bardzo mnie zaskoczyłeś.
Czytając odpowiedź do 14 pytania, uśmiechałem się pod wąsem i skojarzyłem klimat z artykułem Argusa9 do gazetki "Z dużej płyty mały pieprz".
Gdzie jesteś Argusie?
Proszę wróć do pieprzenia, nie opieprzaj się.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 9:42 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Jestem zaskoczona, że joryk zgodził się na udzielenie wywiadu :o I co tu dużo mówić, do mnie najbardziej przemawia odpowiedź nr 3 :D

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sie 08, 2018 9:19 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
trwają prace nad przyszłorocznym kalendarzykiem.
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sie 08, 2018 9:16 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Noelka napisał(a):
Jestem zaskoczona, że joryk zgodził się na udzielenie wywiadu :o

Dlaczego miałbym się nie zgodzić? Na myśl mi nie przyszło, że można się nie zgodzić. Piotrkowi i Robertowi się nie odmawia. Robią dobrą robotę, a ja to szanuję. Czekam Kaśka na wywiad z Tobą. Wszyscy wiedzą, że to Ty rządzisz tą stroną i że gdyby nie ty, to beatles.kielce dawno zarosłoby krzakami. Chcę widzieć wywiad - żadnych wykrętów!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sie 08, 2018 9:59 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Kasia została podstawiona pod ścianą - Jorykowi się nie odmawia ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sie 08, 2018 10:23 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Tu nie chodzi o odmawianie. Kaśka nie tylko jest zdecydowanie najważniejszą osobą w naszym światku (bez niej strona raczej by nie przetrwała), nie tylko ma ciekawe opinie na sprawy beatlesowskie ale w dodatku ma talent literacki. No - powiedzmy, że jeszcze go szlifuje - ale ma lekkie pióro i ciekawie się ją czyta. Nie byłoby nas tu, nikt by nie znał naszych nicków, gdyby nie Kaśka i jej prawie codzienne posty. Motywuje nas wszystkich w redakcji, umożliwia nam zaistnienie w środowisku. Powiedzmy to sobie szczerze - kto by o nas słyszał, gdyby nie ta strona i Kaśka? Jestem przekonany - bo widzę jak to działa na świecie -że nikt nie znalazłby w sobie tyle mocy, żeby przez tyle lat prowadzić taką stronę. Czapki z głów przed Kaśką. Od niej trzeba było zacząć te wywiady.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sie 08, 2018 10:40 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Nie zawstydzaj mnie joryku! Po takiej wypowiedzi przestanę się udzielać na stronie i będę miała świety spokój ;) Chwalenie ma dobre strony, ale tutaj przedawkowałeś :D

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Sie 08, 2018 10:53 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
A gdzie tu jest jakieś chwalenie? Choć jedno słowo mi pokaż, w którym chwalę. To tylko same fakty.
I nie zagaduj, bo Ci się nie uda. Wywiad poproszę.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 11:23 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Podpisuję się pod wszystkim na temat "Kasi" co napisał Joryk.
Korzystając z okazji, że zabrałem głos w sprawie, wrzucam już prawie ostateczną wersję kalendarzyka NFC na 2019 rok.
Image Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 2:23 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Nie mogę się doczekać! Dzięki Robercie. I przy okazji dziękuję za numery gazetki, które "dotarły do mnie" wczoraj (w sensie, że wczoraj wyjęłam list ze skrzynki).

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Wrz 01, 2018 3:15 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Jest już nowy numer gazetki NFC. Po raz pierwszy na naszych "łamach" udzielili się koledzy Nowhere Man 1965 (Dariusz mieszkający w Kanadzie) i Jasiek W (Janek mieszkający w Polsce).
Strasznie mi miło z tego powodu i za pośrednictwem forum chciałem im bardzo podziękować. Dziękuję również wszystkim stale współpracującym osobom za chęci i poświęcony czas i wszystkim życzę miłej lektury.
Na stronie "B" gazetki zabrakło miejsca na dwa odrzuty "SOUR MILK SEA" i "CIRCLES" do których komentarze i oceny zostały już mi przesłane. Przy najbliższej nadającej się do tego okazji, utwory znajdą się w gazetce.
Image Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 1:40 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Ciekawe rozpiętości ocen:
Mary Jane : 2-5-7-8-10
A Case Of The Blues : 4-6-8-8-10
I dość przeciwstawne osądy.

Nie wiedziałem ,że Lennon nie był zadowolony z szybszej wersji "Revolution", zawsze wydawało mi się singlowe podejście było bardziej po jego myśli.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 3:54 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
A ja nie wiedziałem i nie spodziewałem się, że tak wysokie noty padną od Ciebie w tym zestawie. Jak by nie patrzeć singiel i cztery odrzuty, czyli coś co powiedzmy "nie wytrzymało konkurencji". U Ciebie cztery 10 i średnia 9.16 punktów, po raz kolejny zaskoczyłeś mnie. A teraz z innej mańki. Wykrzyknik numeru należy się dr.Maxwellowi, chodzi mi o przecudowny i mało używane słowo "bombastyczny" które posiada podobno 34 synonimy. Gratuluję i od dnia nadania uwielbiam. To nie żart.
P.S. Skomentowaliśmy dotychczas 164 piosenki The Beatles. Top komentujących i oceniających to Rita (164), Yer Blue (164) i dr. Maxwell (140). Komentarzy i ocen podjęło się dotychczas 16 osób.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Paź 03, 2018 10:04 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Kolejny 126 numer gazetki gotowy. Życzę miłej lektury i szczególnie polecam wywiad z Svarogiem w 6 odsłonie "Ask Me Why?".
Image Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 7:44 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Jest już gotowy do wysyłki kalendarzyk NFC na 2019 rok w ilości 2 tyś sztuk. Postaram się jeszcze w tym tygodniu wysłać pierwsze koperty do zainteresowanych. To już 14 edycja.
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 1:21 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Dopiero co odkryłem, że z kalendarzyka, a ściślej pisząc z miesiąca kwietnia wyparowało 6 dni (1,8,9,15,16 i 22)
Image
Najpierw bardzo się zmartwiłem, a później uświadomiłem sobie, że tak beatlesowskiego kalendarzyka jeszcze nie było. Jak śpiewał John Lennon "Imagine" (te dni).
P.S. Zastanawiam się czy nie skreślić tych liczb w totolotku.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lis 07, 2018 9:16 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2313
Miejscowość: New Salt
Jest już październikowy 127 numer gazetki NFC. Nie przypominam sobie by kiedyś było takie opóźnienie, ale myślę, że było warto poczekać te kilka dni więcej. Dzięki cierpliwości i uprzejmości wielu z Was, gazetka zyskała największą recenzję w dziejach (prawie pięć i pół kolumny z sześciu dostępnych!). Tak to prawda, recenzja "Egipt Station" z powodu nadciągającej 50 rocznicy premiery "Białego Albumu" musiała być "załatwiona" za pierwszym i jedynym podejściem. Na stronie z newsami w październiku znalazły się tylko dwa newsy, choć było ich znacznie więcej. Dziękuję wszystkim za poświęcony czas i chęci by kontynuować "przygodę" z gazetką. Życzę miłej lektury:
Image Image
Jest ambitny plan by listopadowy numer ukazał się już za 15 dni!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lis 07, 2018 10:56 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 28, 2014 4:48 am
Posty: 615
Miejscowość: Zamość / Warszawa
Wow, to jednak można opisać "Opening Station" i "Station II" :shock: Szacun! Biorę się za czytanie.

_________________
Kiedy się dziwić przestanę, będzie po mnie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 1:09 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Lip 21, 2004 1:31 pm
Posty: 135
Miejscowość: Blue Island
Robercie...wielkie dzięki za kolejny numer gazetki i arcyciekawą lekturę! Dziękuję też za kalendarze na kolejny rok, kwiecień zapowiada się intrygująco 8) ps. teraz czekam na...listonosza :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1300 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 65  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY