Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 1:28 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 9:15 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Paź 26, 2008 10:17 pm
Posty: 120
Miejscowość: Poznań
od lipca myślę co uwiecznic na moim ciele.... miałam 3 pomysły , z jednego zrezygnowałam... zostały
1) all you need is love napisane czcionką w kształcie nutek na pięciolini
2) motyw z płyty LOVE napis Love i kontury skaczacych Beatlesów, bez napisu The Beatles...

ten trzeci dotyczył biedronki...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 11:35 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
a w ktorym miejscu chcesz zrobic sobie taki tatuaz?
co powiesz na mały napis 'let it be... naked'? albo 'the long and winding road'? na biodrze albo dekolcie najlepiej :D

masz juz jakies tatuaze?
mnie strasznie męczy zrobienie sobie szarobłękitnej grubej (powiedzmy "na dwa palce" :D ) wstążki z czarną obwódką na nadgastku z kokardą po zewnętrznej stronie nadgarstka
(w chwilach sentymentalnej zawiechy, a niestety takie miewam :shock: , dodatkowo chciałabym żeby to był prezent ślubny od męża :lol: powiało dodą... :D )

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 11:46 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Ech dziewczyny, naklejki sobie poprzyklejajcie :)

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 07, 2009 12:28 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
Albo wiem! Tatuaze z Kaczora Donalda :D :D

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 07, 2009 8:21 am 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Paź 26, 2008 10:17 pm
Posty: 120
Miejscowość: Poznań
ja tez suzkam kogos kto wyłozy za mnie kase :P:P hehe ach ta nasza kobieca mentalność :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 07, 2009 8:22 am 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Paź 26, 2008 10:17 pm
Posty: 120
Miejscowość: Poznań
podobają mi się twoje opcje..najbardziej chyba z let it be naked :D hm...pomyśle o tym...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 07, 2009 10:49 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Nie róbcie tatuaży wogóle! Co to za durna moda.... :shock: Podobają się wam takie upiększone ciała? Dla mnie to kicz i chwilowa moda, której później ciężko będzie się pozbyć. Żałosne ciało 70- latka z anpisame All you needs love....matko, toż to straszyć będzie wasze wnuczki!

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sty 07, 2009 6:43 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
Lennonka napisał(a):
ja tez suzkam kogos kto wyłozy za mnie kase :P:P hehe ach ta nasza kobieca mentalność :D
umm, chyba się nie zrozumiałyśmy :lol: miałam na myśli tą wstążkę jako hmm symbol przywiązania - również fizycznego - stąd mąż. chyba się trochę niejasno wyraziłam :D

Aniu, nie pomyślałam o tym :lol:

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 8:08 am 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Paź 26, 2008 10:17 pm
Posty: 120
Miejscowość: Poznań
rozumiem... ale wyłozyć kase też ktos może :p


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 3:23 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Lennonka napisał(a):
od lipca myślę co uwiecznic na moim ciele.... miałam 3 pomysły , z jednego zrezygnowałam... zostały
1) all you need is love napisane czcionką w kształcie nutek na pięciolini
2) motyw z płyty LOVE napis Love i kontury skaczacych Beatlesów, bez napisu The Beatles...

ten trzeci dotyczył biedronki...


Plis tylko nie to LOVE :) Niech już bedzie All You Need Is..
A najlepiej wróć do pomysłu biedronki, o :P

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 01, 2012 6:39 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 14, 2011 6:16 pm
Posty: 347
Miejscowość: Kołobrzeg
Ania1 napisał(a):
Nie róbcie tatuaży wogóle! Co to za durna moda.... :shock: Podobają się wam takie upiększone ciała? Dla mnie to kicz i chwilowa moda, której później ciężko będzie się pozbyć. Żałosne ciało 70- latka z anpisame All you needs love....matko, toż to straszyć będzie wasze wnuczki!

Jestem mlody niedlugo bede nastolatkiem ale z tym co napisala Ania zgaddzam sie w pelni.Staruszek z tatuazem... to jest troche nieadekwatne :mrgreen:


pozdrawiam
winter rose :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 11:41 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Nie mam nic do tatuaży jeśli mają jakiś sens. Można zrobić sobie na nadgarstku fajną czcionką na przykład swoją grupę krwi. Kiedyś będąc w Holandii pod wpływem emocji ( złamanego serca) zrobiłem sobie tatuaż i teraz tego żałuję. Coraz częściej myślę o tym by go usunąć.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 6:44 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 22, 2013 6:17 pm
Posty: 93
Miejscowość: Gliwice
Ja w tamtym roku podczas festynu zrobiłam sobie tatuaż.. z henny ;-) To moim zdaniem najwygodniejsza opcja, bo nie boli i nie trzyma się długo, a jeśli zależy Wam na dłuższym zachowaniu go wystarczy poprawić gdy blaknie. Ja miałam na łopatce malutki napis "All my loving.." i trzymał się miesiąc! A że był środek lata, z dumą prezentowałam go znajomym.

Zanim zrobicie tatuaż na stałe, spróbujcie henny. Zobaczycie jak to wygląda i jak się z tym czujecie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 26, 2013 8:13 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
Ja miałam kilka takich chwil ze tatuaz zrobic chcialam, ale ostatecznie zrezygnowalam choc pomysl z Let it be...naked bardzo mi sie spodobal. ALE tatuaz jest na cale zycie, tatuazu nie zmyje sie jak sie znudzi, a proces laserowego zmycia jest bardzo bolesny i zostawia blizny. Nie warto chyba robic czegos pod wplywem chwili, pod wplywem checia bycia zauwazonym, bo jak mowilam - to jest na cale zycie. O to trzeba dbac, nie wolno opalac bo sie zrobi rozmyty i zblednie, trzeba isc do super tatuazysty bo znam ludzi co robili w NIBY dobrych studiach a wyszly im jakies koszmarki, albo tatuaze ktore po roku sie porozmywaly. Dodatkowo trzeba pamietac ze kazdy tatuaz po ok 7latach juz sie robi blady i trzeba go coverowac a to kolejne koszty...
Ale juz nawet nie te koszty mnie odstraszaja a to, ze to na cale zycie.
Moze za 5 lat tatuaz mi sie znudzi i nie bede mogla na siebie patrzec...
Proponuje Ci najpierw zrobic tatuaz z henny ALBO tez pomyslec nad tatuazami rocznymi (są takie!) bo to wbrew pozorom bardzo powazna decyzja zostawiajaca slad na cale zycie :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 26, 2013 8:52 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Osobiście nigdy nie zdecydowałabym się na tatuaż. Tak samo zresztą jak na piercing itp. Jakoś nie pasuje mi taka zabawa z własnym ciałem... Za duża ingerencja. I przypadkiem można sobie wytatuować słowo "kurczak" po chińsku.

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 26, 2013 10:55 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 22, 2013 6:17 pm
Posty: 93
Miejscowość: Gliwice
Różnica między kolczykowaniem a tatuowaniem jest taka, że kolczyk w każdej chwili można zdjąć. Ja w wieku 14 lat bardzo chciałam być zauważona, więc poszłam do kosmetyczki i za jednym zamachem przedziurawiłam sobie prawie całe ucho. Miałam na nim około 7 kolczyków. Innym razem kuzynka w łazience podczas jednej z imprez (no co? Beatlesi w Hamburgu też szaleli :-)) przebiła mi nos. Nie będę kłamać - nic z tamtej nocy nie pamiętałam, a rano obudziłam się z potwornym bólem nosa i.. kolczykiem. Jednakże ostrzegam - NIGDY NIE POPEŁNIAJCIE MOJEGO BŁĘDU, a najlepiej w ogóle nie kolczykujcie sobie ciała. Ja po latach może nie stałam się grzeczną dziewczynką, ale zaczęłam szanować siebie i swój wygląd. Odbiegłam od tematu tatuażu, ale jedno tyczy się drugiego. Też mam takie dni w których zastanawiam się nad tatuażem. Ale nie takim, który rzuca się w oczy..
Taki mały, skromny, OSOBISTY. Po tym jak miałam "All my loving.." z henny na łopatce muszę stwierdzić, że ludzie byli nim zachwyceni. Ale był on dosyć spory, jeśli miałabym zrobić sobie prawdziwy, na pewno byłby mniejszy. Wiele moich koleżanek przełamało się i na osiemnaste urodziny - jako rzekomy znak wkroczenia w dorosłość - sprawiły sobie ogromne tatuaże, ale dla mnie tatuaż to żaden dowód na to że jest się dorosłym i odpowiedzialnym.
Ja nie zabraniam tatuować sobie ciała. Ja po prostu radzę robić to rozsądnie. I nawet nie myślcie o twarzy - tatuaże wyglądają na niej paskudnie.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY