Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 3:12 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 1:35 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
Ja mam staly dostep do internetu i zagladam tu codziennie. Chetnie bym zostal moderatorem ale niestety jestem gowniarzem, mam mlodzienczy temperament i za malo posotw. Nie mam tez plakatku Staszka na lozkiem, wiec jestem przekreslony. Jesli mialbym cos podpowiedziec to wg mnie powinno sie usunac polowe zbednych tematow w ktorych nikt sie nie udziela od dluzszego czasu. Tresc wielu topicow powinno sie albo przeniesc do innego tematu albo po prostu usunac. Nie zauwazylem jak dotad zbyt duzej sklonnosci uzytownikow forum do offtopicowania lub poslugiwania sie wulgaryzmami, wiec to nie jest problem. Jedyne co mi sie tu nie podoba to balagan w tematach, o korym juz wspomnialem. Powstaje duzo takich, ktore sa zbyt blahe by poswiecac im osobne miejsce. Mozna by tez zwrocic uwage na to zeby tematy znajdywaly sie w odpowiednich dzialach, np. w 'komentarzach' jest takich pare ktore powinny znalezc sie w 'fani o sobie' albo 'najlepsze, najgorsze...'. Wesolych Swiat.

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 4:13 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
auto-edycja :)

_________________
www.the-beatles.pl


Ostatnio edytowany przez Pawel, Wto Maj 31, 2005 9:24 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 5:39 pm 
na prośbę Pawła wykasowuję jego cytaty.
A ponieważ moje komentarze będą wtedy bezsensowne (mój Boże! przecież one zawsze są bez sensu!) więc i ja również zastąpię je jakimś głupkowatym tekstem. ;)


Ostatnio edytowany przez Gość, Wto Maj 31, 2005 5:41 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 5:45 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Chyba gdzieś Paweł pisał, że jest anglistą i doradcą prawnym (chyba, że mi się osoby pomyliły :lol: :roll: )
A tak na marginesie, to jaki to ma związek z tematem?? :wink: :roll:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 5:51 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Iwo napisał(a):
Ja mam staly dostep do internetu i zagladam tu codziennie. Chetnie bym zostal moderatorem ale niestety jestem gowniarzem, mam mlodzienczy temperament i za malo posotw. Nie mam tez plakatku Staszka na lozkiem, wiec jestem przekreslony. Jesli mialbym cos podpowiedziec to wg mnie powinno sie usunac polowe zbednych tematow w ktorych nikt sie nie udziela od dluzszego czasu. Tresc wielu topicow powinno sie albo przeniesc do innego tematu albo po prostu usunac. Nie zauwazylem jak dotad zbyt duzej sklonnosci uzytownikow forum do offtopicowania lub poslugiwania sie wulgaryzmami, wiec to nie jest problem. Jedyne co mi sie tu nie podoba to balagan w tematach, o korym juz wspomnialem. Powstaje duzo takich, ktore sa zbyt blahe by poswiecac im osobne miejsce. Mozna by tez zwrocic uwage na to zeby tematy znajdywaly sie w odpowiednich dzialach, np. w 'komentarzach' jest takich pare ktore powinny znalezc sie w 'fani o sobie' albo 'najlepsze, najgorsze...'. Wesolych Swiat.


Jesli masz jakies uwagi na temat bałaganu na forum, to prosze o konkrety w PW do mnie lub bezposrednio do Joryka.

Faktycznie, z reguły jest tu kulturalnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 8:01 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
auto-edycja :)

_________________
www.the-beatles.pl


Ostatnio edytowany przez Pawel, Wto Maj 31, 2005 9:24 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 8:59 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Ja szczerze mówiąc nie widzę powodu (wybacz :wink: ), żeby Iwo został moderatorem. Nie mówię, żebyś się nie nadawał, ale kurczę, znamy cię dopiero od krótkiego czasu :roll: , poza tym Greg dobrze wykonuje swoją robotę :D a co do bałaganu, jak to określiłeś, to wydaje mi się, że jest on o wiele, wiele mniejszy od tego panującego na innych forach :wink:

Ja też apeluję, żebyś się Staszka nie czepiał. Zwrócił ci uwage parę razy (zresztą słusznie), a tu już jakieś docinki :D co byś nie mówił Staszek ma od ciebie większe doświadczenie, jest tu o wiele dłużej ( a to wbrew pozorom ma duże znaczenie) i chociażby z tego powodu (i paru innych) należy mu się szacunek.
Pozdrawiam :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 9:53 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
auto-edycja :)

_________________
www.the-beatles.pl


Ostatnio edytowany przez Pawel, Wto Maj 31, 2005 9:31 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 10:24 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Szczerze mówiąc ja też już nic z tego nie rozumiem :roll: :? myślałam, że "dyskusja" zakończona i ciach!.....no i po co do tego wracać?? :? ech :?

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 10:52 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
Michelle, bo Pawel ma honor i broni swoich ziomali kiedy sa w tarapatach i grozi im niebezpieczenstwo, dlatego szacunek dla niego.

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 10:59 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Iwo napisał(a):
Michelle, bo Pawel ma honor i broni swoich ziomali kiedy sa w tarapatach i grozi im niebezpieczenstwo, dlatego szacunek dla niego.


Mi nie chodziło o ostatni (w tym temacie) post Pawła. Chodziło mi o to, że nie wiadomo po co i przez kogo te ostatnie posty zostały przeniesione do innego, nowego tematu. Naprawdę nie wiem po co, bo temat wywołuje (według mnie) kłótnie :wink: :roll:
A tego, że Paweł broni swoich znajomych, to nie musisz mi tłumaczyć :wink: :D bo to po prostu widać (szacunek dla Pawła :D )

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 11:09 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
pisze sie 'shacoon'

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 11:18 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
wybacz, przynajamniej na tym forum mam zamiar jeszcze pisać po polsku :wink:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 11:40 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
auto-edycja :)

_________________
www.the-beatles.pl


Ostatnio edytowany przez Pawel, Wto Maj 31, 2005 9:25 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 31, 2005 7:57 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Do Iwo:
W tym dziale postów jest na początku taki temat - nadal jak widze otwarty- "zostań moderatorem" . Tam zgłoś swoją kandydaturę.
"All you need is love"....


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 31, 2005 8:09 am 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Ja podzieliłem temat, albowiem jest wątek o zgłaszaniu się do moderowania i jest wątek oceny moderowania.
Poza tym - kłótnie są zawsze i to nawet w dobrym małżeństwie. Kto jest zainteresowany to może sobie połobuzowac :wink: , a kto nie, ten pewnie bedzie wolał robić co innego i w dyskusji udziału nie weźmie. Tak więc - dla każdego coś dobrego. :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 31, 2005 8:41 am 
głupkowaty tekst (patrz mój post powyżej):

Na moje podobieństwo,
z mojej woli,
niniejszym tworzę
wszystkie formy i odmiany
podwójnych wzorców
w kierunku trójkątnego kształtu
mojej woli.
Niech z Ojca i Matki
wyłoni się czwarte Słońce.
Z chaosu
niech przybędą czwarte Formy!


Ostatnio edytowany przez Gość, Wto Maj 31, 2005 5:46 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 31, 2005 10:09 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
Moznaby wprowadzic 2 zasady w celu poprawienia estetyki. Nie sa to moje wymysly, ale takie rzeczy obowiazuja na innych szanujacych sie forach:)

-Nie pisac kolejnego posta bezposrednio pod swoim, wystarczy wyedytowac poprzedniego (ladniej to wyglada i uskutecznia walke z 'nabijaniem' :)

-Nie cytuje sie tersci postu ostatnio dodanego, czyli bezposrednio sasiadujacego - przeciez wszycy wiedza ze ktos odnosi sie wlasnie do niej. A jezeli chce odpowiedziec na post starszy, wtedy mozna sie ta opcja posluzyc.

Takie tylko sugestie.

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 31, 2005 8:01 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Oba postulaty sa tak dobre jak i bezpodstawne. Co jest osiagane poprzez ich wprowdzenie?? Wspomniane 'nabijanie' jest juz wszystkim powyzej uszu, nie sadze zeby kogo kolwiek to obchodzilo, a cytowac sobie mozna, nie widze w tym zadnych minusow. Pozostawilbym obie kwestie raczej w zakresie wolnosci osobistej uzytkownika:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Cze 01, 2005 12:26 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
Przestawilbym tez zegarek w okienku 'ostatni post'. Albo nie, niech pozni o 2 godziny

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY