Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 6:42 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 24, 2005 10:39 am 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Czw Cze 23, 2005 8:51 am
Posty: 3
Możliwości intelektualne niektórych osób sa takie, że nie są w stanie pojąć, dlaczego ZaCky wyleciał z Forum. Ja natomiast nie jestem w stanie pojąć, jak można chcieć przebywac w towarzystwie takiego typa jak ZaCky? Zdradza on bowiem pewne objawy (skreślono-admin) oraz kłamie w żywe oczy.
Może ktoś lubi towarzystwo kłamców. Ja - nie i dobrze się stało, ze facet został skreślony. To mi przywraca wiarę w ludzi. Miło mi, że znalazłem się w towarzystwie osób, które nie toleruja kłamstwa i eliminują kłamców ze swojego grona.
(skreślono) ZaCkiego manifestuje się na każdym kroku.
* Nakłamał i pyta: "a co ja takiego zrobiłem?", pewnie podpieprzenie matce paru złotych z portmonetki też nie jest dla niego problemem ...no bo to tylko parę złotych,
* nie wie, z kim może żartować, a z kim nie - adminowi odpisuje, że mu się nie chce składać wyjaśnień - no to sorry, (skreślono) - załóż swoje forum i rób co chcesz ale w towarzystwie obowiązują pewne reguły,
* manifestuje lekceważenie dla admina ...a i dla kilku fanów też
* facet jest (skreślono) - admin pytał go tylko ile ma kont - w domyśle: miej ile chcesz tylko mi napisz, czy są twoje, żebym wiedział, kto pod nimi jest. W odpowiedzi ZaCky lekceważąco kłamie. No to ja teraz pytam: a któż to tęskni za takim "błyskotliwym" facetem, który nie jest w stanie zrozumieć zadawanych mu pytań?

Na koniec przykładów (skreślono) - sprawa śmieszna - facet udowadnia, że nikt mu nie złamał konta. Dla każdego jest jasne, (skreślono), że nikt ci nie złamał konta. Czasami tylko ludzie kulturalni nie chcą robić kogoś "w popiół". Chcą mu dać szansę honorowego wyjścia z sytuacji. Kiedy ktos taktowny, przyłapie kogoś na kłamstwie to pyta:
- Słuchaj, może ktoś się pod Ciebie podszył (w domyśle: bo nie sądzę, żebyś ty kłamał)
Osoba inteligentna przemyśli sprawę i odpowie na przykład:
- Ah, wiesz, sorry, faktycznie sprawy wymknęły się spod kontroli.
Może to oznaczac zarówno włamanie na konto, jak i to, że winowajca przemyślał, zawstydził się swego czynu i juz więcej postara się nie kłamac. No i nie będzie to kolejne kłamstwo. Niestety, tak by postąpił człowiek inteligentny ...lecz nie ZaCky. Ten (skreślono) nie dość, że się nie połapał w sytuacji, to jeszcze poswięcił pół postu na udowadnianie, że nie, nikt mu się nie włamał, że on faktycznie i osobiście jest kłamcą. Pierwszy raz w życiu widzę takiego (skreślono).

Pewnie, gdyby przeprosił za kłamstwa, to nie byłoby sprawy i mógłby sobie funkcjonować na forum, tyle tylko, że dla niego kłamstwo to normalka, a poza tym jemu "nie chce się" przeprosić.

Może jeszcze na koniec wyjaśnię temu "inteligentnemu inaczej", że jest różnica pomiędzy: "nabijaniem sobie licznika", a "generowaniem niepotrzebnego ruchu w sieci" bo on najnormalniej w świecie nie rozumie co się do niego mówi. Nie jest w stanie przeczytać ze zrozumienim prostego tekstu.

Najwyraźniej admin nie jest w stanie nazwać rzeczy po imieniu ale ja nie mam z tym problemów. Stworzono Wam mozliwość dyskusji o Beatlesach, to dyskutujcie - albo (skreślono).

Zwrócono mi uwagę, że kolegę behemota poniosło. I faktycznie - tak jest.
Ponieważ behemot nie odpowiada na maile, pozwoliłem sobie tymczasowo skreślić słowa, które każdy porządny admin (dzień dobry) zwykle skreśla :) Pana behemota proszę o więcej umiaru. Mamy weekend, ale jeśli w poniedziałek nie będę miał odpowiedzi na swój e-mail to trudno mnie będzie przekonać, że pan chce z nami pozostać.
admin


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY