Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 4:24 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Poweekendowy strzał!
PostWysłany: Pon Mar 14, 2005 10:08 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 03, 2005 1:25 pm
Posty: 158
Miejscowość: poznań
Witka,
czuję, że przez ostatnie 3 dni dużo się tu zmieniło. Na gorsze.
Pojawiło się dużo głosów o likwidacji tego czy tamtego, usuwaniu Obladi, postów głupich, starych, o usuwaniu Gietka, zaCky sam się chce usunąć i w ogóle jest tendencja aborcyjna.
Ponieważ czuję (może nieco sobie wlewam), że jestem ważną częścią tematu-postanowiłem zabrać głos.

Otóż zaglądam tu od kilku miesięcy, zgarnął mnie tu z otchłani sieci Joryk, za co jestem Mu wdzięczny. Pierwsze, co mnie uderzyło to stagnacja i pławienie się w uwielbieniu dla Beatles na zasadzie: kto nie kocha Ich na stos, Yoko na stos, abnegaci na stos, muzycznie inni na stos, koleżanki i koledzy z klasy na stos.
Mój pierwszy post dotyczył, jak pamiętacie Beach Boys i długo stał w miejscu. a potem ruszył i niektórych nawet wzruszył. Kiedy zrozumiałem na czym polega różnica pomiędzy działami Komentarze i Obladi - respektowałem zasady bez żadnego ale.
Poczyniłem kilkanaście absolutnie debilnych postów, ale cóż, tak rozumiem idee Obladi.
Bo Drodzy Moi - zespół Nasz Ukochany nie istnieje i pula tematów prędzej czy później musiała się uszczuplić. Stąd wchodzenie w coraz bardziej "na siłę" wątki odnośnie chłopaków i naturalna poniekąd stagnacja. Dlatego OBLADI powinno istnieć i wszystko powinno być po staremu, chodzi bowiem o wolność słowa i swobodę.
Jeżeli komuś się nie podoba-niech nie czyta.
Wychodzę też z założenia, że lepiej pisać i czytać głupie posty, niż żadne.

PS. Każde forum ma swoją dynamikę i każde przeżywa prędzej czy później kryzys ideologii. Przetrzymamy to. Bądźmy razem. Bo różni nas wiele, ale łączy jeszcze więcej.

PEACE & LOVE!
człowiek z numerem w nicku.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Mar 14, 2005 10:23 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Jakubie,
chodzi o to, że (popularne) tematy w Obladi-Oblada generują "za duży ruch w sieci, w związku z czym są niezgodne z netykietą" - tak mi wyjaśniono na osobności.

(domyślam się, że ruch w tematach na Beatles-Komentarze jest za to wporzo, to dobrze! :) )

'Ale wkoło jest wesoło' :lol: (choć zgadzam się, że ostatnio, jakoś mniej)
pzdr, Pawel (człowiek z nożem w plecach :wink: :lol: )

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Mar 14, 2005 10:37 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
i jeszcze jedna myśl:

biorąc pod uwagę, że przed przystąpieniem do tego Forum mnie, Staszka, Palczaka, zaCkiego (i może jeszcze paru osób) nie działo się tu prawie nic.

Wątki o Beatlesach były, a i owszem, podziwiane przez dziesiątki przeglądających, ale poza trójką, no może piątką, fanów nikt się w ogóle nie wypowiadał, na żaden temat. Można było umrzeć z nudów - przez kilka dni albo tygodni czekało się na 'rozwój dyskusji' (czyli na jakąkolwiek odpowiedź - to z pewnością 'zachęcało' do regularnego odwiedzania Strony, i przyciągało 'swieżą krew')

Jakub, Ty się ciesz, że nie wykasowali Twojego wątku o Bee Gees - zobacz jaki tam ruch! :shock:

pzdr, Pawel :D

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY