Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:02 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kasacja liczników
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:41 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Może mnie ktoś za to napiętnuje, ale występuję oficjalnie z propozycją "zrobienia czegoś" z licznikami. Nie znam się na kompach (jak już gdzieś wcześniej kilkakrotnie wspominałam), ale admin tak i mógłby "coś z tym zrobić.
To tylko inicjatywa, ale zapraszam do dyskusji, kto popiera, a kto nie taki pomysł....
A poza tym bylibyśmy chyba JEDYNYM forum, które niema liczników.... :wink: :D :wink:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Ostatnio edytowany przez Michelle, Sob Mar 12, 2005 11:47 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:45 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 23, 2005 1:02 am
Posty: 167
Pode mną jest cała kałuza siusków , bo tak się smieję z tej sprawy liczników, ze juz nie trzymam moczu :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:51 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Michelle, tu nie chodzi o liczniki. Liczniki można wywalić ale one nie stanowią problemu. Co to kogo obchodzi, czy ktoś ma 10 czy 1000 postów?
Chodzi o to, że netykieta na każdym poważnym forum zabrania pustego podbijania wątków. Netykieta zabrania też tworzenia wątków zerowych, czyli bez treści ...w tym liczników. Tak jest na forach Gazety Wyborczej, tak jest w usenecie. Mnie by to nie przeszkadzało, gdyby na naszym Forum ludzie pisali sensowne posty zamiast "ubudubu".


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:51 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
zaCky napisał(a):
Pode mną jest cała kałuza siusków , bo tak się smieję z tej sprawy liczników, ze juz nie trzymam moczu :D


Zapewniam cię, żę to o co apeluję to nie temat do żartów. Jak się już zorientowałam ten problem jest jednym z głównych, dlatego wystąpiłam z taką propozycją.
Proszę nie rób sobie z tego żartów Zacky...

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:58 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 23, 2005 1:02 am
Posty: 167
Będe pisał co chce bo to mi gwarantuje konstytucja i juz :P

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:59 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
zaCky napisał(a):
Będe pisał co chce bo to mi gwarantuje konstytucja i juz :P

Ja tylko prosiłam, niczego ci nie narzucam.

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 12:59 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
admin_joryk napisał(a):
Michelle, tu nie chodzi o liczniki. Liczniki można wywalić ale one nie stanowią problemu. Co to kogo obchodzi, czy ktoś ma 10 czy 1000 postów?
Chodzi o to, że netykieta na każdym poważnym forum zabrania pustego podbijania wątków. Netykieta zabrania też tworzenia wątków zerowych, czyli bez treści ...w tym liczników. Tak jest na forach Gazety Wyborczej, tak jest w usenecie. Mnie by to nie przeszkadzało, gdyby na naszym Forum ludzie pisali sensowne posty zamiast "ubudubu".



Szef ma racje.I co to zmieni? Ten co bedzie chciał podjąc jakis głupowaty wątek to zrobi to!
Ja jestem za pozostawieniem.A problem tkwi w ludziach a nie w licznikach!


:Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 10:06 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Tomek napisał(a):
admin_joryk napisał(a):
Michelle, tu nie chodzi o liczniki. Liczniki można wywalić ale one nie stanowią problemu. Co to kogo obchodzi, czy ktoś ma 10 czy 1000 postów?
Chodzi o to, że netykieta na każdym poważnym forum zabrania pustego podbijania wątków. Netykieta zabrania też tworzenia wątków zerowych, czyli bez treści ...w tym liczników. Tak jest na forach Gazety Wyborczej, tak jest w usenecie. Mnie by to nie przeszkadzało, gdyby na naszym Forum ludzie pisali sensowne posty zamiast "ubudubu".



Szef ma racje.I co to zmieni? Ten co bedzie chciał podjąc jakis głupowaty wątek to zrobi to!
Ja jestem za pozostawieniem.A problem tkwi w ludziach a nie w licznikach!


:Pozdrawiam


Może cię to zdziwi co napiszę, ale uważam, że też masz rację (jak i admin), ale ja po prostu nie mogę patrzeć na to jak niektórzy nawrzucaja na siebie nawzajem. Miejmy nadzieję, ę atmosfera niedługo się oczyści...

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Mar 14, 2005 10:12 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
zaCky, mój chłopcze, wiedziałem, że jesteś jedną z tych osób, które mają olej w głowie :)

Wg mnie, nie ma pustych tematów, tak samo jak nie ma pełnych - wobec Boga i ludzi wszystkie są równe:
Jedni wolą temat o rybce, a inni o cipce.
I należy pozwolić, by jedni i drudzy mieli możliwość pisania tego co chcą.

Z tego co mi joryk napisał wynika, że jak będzie dużo postów w na przykład temacie McCartney w kiblu, albo np jego dziurawe gacie, to będzie w porządku, nawet jak będzie tam 1000 wypowiedzi. Ale nie jest możliwe tworzenie pustego tematu Liczymy do Tysiąca, bo on nic nie wnosi.

Dla jednych nie wnosi, a dla innych tak!

W związku z tym przemyślałem sprawę i popieram już propozycję Beatlesa Marka o wykasowaniu całego Obladi Oblada. Udawanie, że możemy pisać "o wszystkim, zwłaszcza jeśli nie ma związku z Beatlesami" uważam za hipokryzję.

www.beatles.kielce.com.pl ma ambicję być elitarną stroną najlepszych polskich fanów (nieskromnie się do nich zaliczę) i może rzeczywiście pisanie tematów nie związanych z Beatlesami było od początku błędem.

Z drugiej strony, www.paulmccartney.com (community) ma w swym gronie największych fanów z calego świata, są tam nawet tacy ludzie jak Sam Leach - promotor Beatlesów z Cavern, i najsłynniejsi kolekcjonerzy, i największe groupies, itd; ale nawet Modzi liczą do miliona i regularnie dodają piosenki i płyty dnia. Jeden uczestnik ma już ponad 50 000 postów (przez 3 lata) i nie ma z tym problemu. Stare wątki są wycinane, a Modzi pilnują żeby nie było za dużo zdjęć wielkoformatowych - które blokują i hamują prędkość forum. Wątki wyjątkowo głupie są przenoszone albo kasowane za porozumieniem z autorem. Stare wątki przepadają automatycznie. Nikt nad nimi nie płacze, bo zawsze można zacząć nowy, podobny...

Dzięki za uwagę
pozdrawiam
Pawel :)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY