Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:45 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 10:03 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Ludzie czy Wam coś na łeb padło :cry: .....królewna pizdolina :shock: ...., finezyjne figle w seksie :shock: ...., szukam chłopaka :shock: .....,szukam pracy :shock: ....,liczymy do tysiąca :shock: .......no nie..... .
Od dawna przypatruję się temu ,co dzieje się na forum i takich GŁUPOT jeszcze tutaj nie widziałem :shock: .......jestem wywalony intensywnością wypowiedzi.......ale nie na temat........tego o czym powinniśmy pisać.... .
Widzę że opanowała Was mania pisania - ale bzdur.......odpowiadajcie tam ,gdzie Wasze wypowiedzi coś wniosą..a nie na tematy typu sraty-pierdaty....... :!: .
Jeśli zaś idzie o podniecanie się i sugerowanie że to forum ożyło to jakieś herezje...usprawiedliwiacie swój brak wiedzy w temacie BEATLES.... tematami które przyprawiają o mdłości. :( .......a forum i tak żyło, żyje i będzie żyło :D .....bez Waszych bzdurnych tematów :D .
Wykazujcie się naprawdę w tym, że jesteście fanami.....? :D , kolekcjonerami....? :D i czym tam jeszcze chcecie być.......?, ale nie ośmieszajcie się w najważniejszym miejscu dla naszych prawdziwych fanów....... :( .
Jestem za tym ,aby zlikwidować ten dział :!: :!: :!: ......a w innych uważniej przyglądać się temu, o czym piszą niedoceniani wieszcze.....moderatorzy do dzieła :!: .......i nie będzie to cenzura jak co niektórzy twierdzą..... .
Żyję z Wami od dawna......ale takiej szmiry jeszcze tutaj nie było :cry: .....powoli zaczynam częściej lądowac na bootlegzone...bo tam są prawdziwi FANI :D .......i żal mi tutaj niektórych tematów :cry: ,które pozostają bez odpowiedzi.......bo nikt nie potrafi jej udzielić......TAKA W WAS MOC..... :evil:

Przykro ..naprawdę przykro mi ,że to napisałem :cry: .......ale dziwię się że maczacie ręce w tym G....E :shock: !!!!!!......

JORYK -JESTEM Z TOBĄ :!: :!: :!: ......."kończ waść wstydu oszczędź"........
Beatles
http://marek-beatles.blog.onet.pl/


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 10:24 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
beatles napisał(a):
Ludzie czy Wam coś na łeb padło :cry: .....królewna pizdolina :shock: ...., finezyjne figle w seksie :shock: ...., szukam chłopaka :shock: .....,szukam pracy :shock: ....,liczymy do tysiąca :shock: .......no nie..... .
Od dawna przypatruję się temu ,co dzieje się na forum i takich GŁUPOT jeszcze tutaj nie widziałem :shock: .......jestem wywalony intensywnością wypowiedzi.......ale nie na temat........tego o czym powinniśmy pisać.... .
Widzę że opanowała Was mania pisania - ale bzdur.......odpowiadajcie tam ,gdzie Wasze wypowiedzi coś wniosą..a nie na tematy typu sraty-pierdaty....... :!: .
Jeśli zaś idzie o podniecanie się i sugerowanie że to forum ożyło to jakieś herezje...usprawiedliwiacie swój brak wiedzy w temacie BEATLES.... tematami które przyprawiają o mdłości. :( .......a forum i tak żyło, żyje i będzie żyło :D .....bez Waszych bzdurnych tematów :D .
Wykazujcie się naprawdę w tym, że jesteście fanami.....? :D , kolekcjonerami....? :D i czym tam jeszcze chcecie być.......?, ale nie ośmieszajcie się w najważniejszym miejscu dla naszych prawdziwych fanów....... :( .
Jestem za tym ,aby zlikwidować ten dział :!: :!: :!: ......a w innych uważniej przyglądać się temu, o czym piszą niedoceniani wieszcze.....moderatorzy do dzieła :!: .......i nie będzie to cenzura jak co niektórzy twierdzą..... .
Żyję z Wami od dawna......ale takiej szmiry jeszcze tutaj nie było :cry: .....powoli zaczynam częściej lądowac na bootlegzone...bo tam są prawdziwi FANI :D .......i żal mi tutaj niektórych tematów :cry: ,które pozostają bez odpowiedzi.......bo nikt nie potrafi jej udzielić......TAKA W WAS MOC..... :evil:

Przykro ..naprawdę przykro mi ,że to napisałem :cry: .......ale dziwię się że maczacie ręce w tym G....E :shock: !!!!!!......

JORYK -JESTEM Z TOBĄ :!: :!: :!: ......."kończ waść wstydu oszczędź"........
Beatles
http://marek-beatles.blog.onet.pl/




Jestem za chociaż bym nie likwidował całego Ob-la-di ale pare zaśmiecającyych wątków.
Popieram mojego przedmówce czyli jak to mówią jest nas trzech :wink:
Tak na Marginesie Beatlesie-Marek ależ zrobił sie brutalny :wink:


Pzdr Tomek :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 10:28 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Kompletnie się nie zgadzam z Markiem.

Po jasną cholerę powstało Obladi Oblada?
Co jest napisane w tytule tego Forum, pytam się?

Chcesz pisać o bootlegach , to pisz w Beatles-komentarze;
chcesz liczyć do sryliona - to pisz - w obladi -oblada.

Admin, dał nam obladi obla, to niech teraz nie zamyka ludziom ust!

Albo faktycznie, rozpierdzielić wszystko w trzy dupy i tyle,

Pozdrawiam i I love You
Pawel

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 10:31 pm 
Kolejny princeps maior singulis, minor universitati :lol: Amen.
Najlepiej to od razu całe forum wykasuj.Ty beatles, to najwięcej zywotności wprowadzasz nie? Przez dwa lata napisałes 167 postów...Jakby tak na kazdym forum ludzie tyle sie udzielali co ty to chyba istnienie takiego forum nie miałoby sensu...Po chilere komus takie forum gdzie się pisze 5 postów na miesiąc!!! To co ty piszesz to jest chore!!!
Jak ja nie lubie takiego skreślono: ma być tak a nie tak, to jest głupie, to jest mądre,ty jestes fan, ty nie jesteś fan,rób tak, nie rób tak...

MAM NADZIEJE ZE CI JORYK TEGO POSTA WYKASUJE HEHE, BO PRZECIEZ NIC ON NIE WPROWADZA POZYTECZNEGO,PRAWDA ? :p

Pozdrawiam! Idę się kąpciać :P


Ostatnio edytowany przez MiSia Sob Mar 12, 2005 10:47 pm, edytowano w sumie 5 razy

Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 10:33 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
I jeszcze jedno do Marka;
nie każdy fan Beatlesów musi fascynować się bootlegami;
niektórzy z odwiedzjaących tę stronę mają jedną płytę Beatlesów typu Best of i tyle....
Co? pozbyć się ich? wyśmiać? olać?.....

możnaby zrozumieć w końcu, że niektórzy fani potrzebują czasami pogadać o luźnych tematach, pobawić się, w swiom gronie; po to stworzono obladi oblada; ale teraz jest cenzura, i wszystko jest na głowie.
Dzięki.

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 10:49 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Pawel napisał(a):
nie każdy fan Beatlesów musi fascynować się bootlegami;
niektórzy z odwiedzjaących tę stronę mają jedną płytę Beatlesów typu Best of i tyle....
Co? pozbyć się ich? wyśmiać? olać?.....

możnaby zrozumieć w końcu, że niektórzy fani potrzebują czasami pogadać o luźnych tematach, pobawić się, w swiom gronie; po to stworzono obladi oblada; ale teraz jest cenzura, i wszystko jest na głowie.
Dzięki.


Pięknie..... o ile chce sobie ktoś pogadać to wchodzi na czaterię......i ma tematów do woli.....
Tutaj króluje the beatles....i to jest temat...nie ma innych....jasne...... .
A jedną płytę mając nie nazywałbym siebie fanem........bo fan chce czegoś więcej......i nie muszą to być bootlegi......ale mogą być znaczki.....

A prawdziwi fani moga godzinami rozmawiać o temacie dla nich najważniejszym...........- myślałem że coś o tym wiesz.......ale chyba się myliłem...szkoda........ .
A co do Misia............nie wiem kto to i co to ......ale życzę Tobie takiej żywotności jaką ja mam...........i to tylko w ciagu dwóch lat........ .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 10:57 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Marku, poraża mnie Twój chłód i nie wyczucie tematu.
Sposób w jaki zacząłeś ten wątek podkreśla jak bardzo nie możesz stolerować tego co tu się ostatnio działo - luźnej zabawy w obladi oblada.
Przykro mi, bo Twe mocne słowa uderzają przede wszystkim we mnie jako prowodyra tych wszystkich 'złych' tendencji...

Ale proszę, nie czepiaj się pojedyńczych słów typu "fan z jedną płytą", bo to miała być przenośnia na wszystkich tych, którzy kochają The Beatles ale nie mają tych wszystkich płyt....

Zastanów się zanim znowu mnie tak zaatakujesz, please.

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:02 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Pawel napisał(a):
I jeszcze jedno do Marka;
nie każdy fan Beatlesów musi fascynować się bootlegami;
niektórzy z odwiedzjaących tę stronę mają jedną płytę Beatlesów typu Best of i tyle....
Co? pozbyć się ich? wyśmiać? olać?.....

możnaby zrozumieć w końcu, że niektórzy fani potrzebują czasami pogadać o luźnych tematach, pobawić się, w swiom gronie; po to stworzono obladi oblada; ale teraz jest cenzura, i wszystko jest na głowie.
Dzięki.


No właśnie!!!
Ja też niestety (czuję się winna) trochę się udzieliłam w tematach utworzonych......troszkę bez sensu (tylko mnie nie zabijcie za to określenie). Tak naprawdę to dlatego dyskutowałam w takich tematach, bo po prostu wolę rozmawiać (o Beatlesach, czy nie) właśnie z ludźmi z tego forum, którzy słuchają takiej samej lub podobnej muzyki. Mam też wrażenie (nie wiem czy muzyka tak działa na człowieka czy coś innego), że większość z was na tym forum jest aż nad podziw życzliwa (oczywiście pomijając czasowe spięcia :wink: )....
To tyle, bo chciałam się trochę wytłumaczyć......Proszę was wyluzujcie trochę. Ja wiem, że was denerwują bzdurne tematy, ale zamiast siedzieć, użalać się nad tym, biadolić i denerwować się wystarczy samemu wpisać jakiś nowy temat, lub odpisać na jakimś innym, który według was jest ciekawszy....
Proszę was, nie wywołujcie sporów, nie obwiniajcie siebie nawzajem....
Pozdrawiam was wszystkich BARDZO gorąco!!!

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Ostatnio edytowany przez Michelle, Sob Mar 12, 2005 11:12 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:04 pm 
A te kropeczki "........." co chwila niby jakaś aluzja do Norwida? :lol:


Góra
  
 
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:27 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Tomek napisał(a):
Jestem za chociaż bym nie likwidował całego Ob-la-di ale pare zaśmiecającyych wątków.
Popieram mojego przedmówce czyli jak to mówią jest nas trzech :wink:
Tak na Marginesie Beatlesie-Marek ależ zrobił sie brutalny :wink:
Pzdr Tomek :)


Dokładnie, wystarczyłoby chyba nieco "wyczyścic" Ob-la-di. Ale generalnie Joryk ma moje poparcie :-)
ps. Marek - mam zbliżone odczucia, ale na razie nie byłbym aż tak radykalny ;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:35 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
MiSia napisał(a):
A te kropeczki "........." co chwila niby jakaś aluzja do Norwida? :lol:


To taki tik nerwowy hehehehehehe :wink: :wink: :wink: :D :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:41 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Pawel napisał(a):
Marku, poraża mnie Twój chłód i nie wyczucie tematu.

Zastanów się zanim znowu mnie tak zaatakujesz, please.


Tak atakuję Ciebie.......wybacz ale innego odpowiedniego słowa już nie mogłeś dobrać......nikogo na tym forum nie atakowałem , nikogo nie obrażałem......ale z tego co widzę......bo nagle się wmieszałem....to jestem prowokatorem.....i dobrze....... .
A co do chłodu i braku wyczucia tematu.......również i Tobie życzę abyś po przeszło 25 latach interesowania sie bitlami.....mógł napisać taki post jaki napisałem ja....może inaczej ...abyś miał podstawy do napisania takiego postu......po zapoznawaniu się z bardzo frapującymi tematami......na tym forum.. .

A może zamiast produkować się tutaj ......pomożesz prowadzić redakcję newsów........a może dołączą i inni......moja znajomość języka nie jest rewelacyjna ...ale staram się co jakiś czas znaleźć ciekawy temat.....i go Wam przedstawić........a wiem że Tobie i innym byłoby łatwiej......no tak.......ale prościej jest napisać...... tralalalala......i kolejny post w liczniku nabity.......i już jestem ktoś........

Szkoda że przyczyną konfliktu........jest prawda.......!!!!!!!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:43 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 23, 2005 1:02 am
Posty: 167
walrus napisał(a):
Dokładnie, wystarczyłoby chyba nieco "wyczyścic" Ob-la-di.


Dobra to podaj mi 10 tematów, które bys usunął ja ci podam kolejne 10 , tomek jeszcze 10 i juz mamy po całym obladiblada...Czy nie tak?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:50 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
zaCky napisał(a):

Dobra to podaj mi 10 tematów, które bys usunął ja ci podam kolejne 10 , tomek jeszcze 10 i juz mamy po całym obladiblada...Czy nie tak?


wystarczy pierwsze 15 (poza "najlepszymi wokalistami")


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 12:15 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Wszystkich was po****** na punkcie liczników!

Tak, ja to jestem ktoś, bo mam 300 postów 8) :lol: :lol:

Marek, chyba się naprawdę źle czujesz jeśli myślisz, że jestem ważniejszy od Ciebie, bo mam o parę postów w liczniku więcej.

Bardziej bym Cię rozumiał, jakby Twoja męskość była o parę mm krótsza :wink:

Jak ktoś jeszcze raz powie, że liczniki są tu najważniejsze, to chyba umrę ze śmiechu :roll: :lol:

Zacky ma rację, obladi oblada ma chyba ze 30 tematów i to jest ilość 'przerażająca' :lol:

(a mi się wydawało, że niebezpecznie będzie jak dojdziemy do 30 stron z tematami... :lol: )

Pozdrawiam (ojej, znowu mam o jednego posta w liczniku więcej 8)
ale jestem wielki! 8) )

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 1:52 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Cytuj:
Zakochałeś się? Dostałeś dwóję? Szef Cię skrzyczał? Przejechał Cię samochód i odkryłeś, że Siostry Sisters to najlepszy zespół świata?Tu możesz o tym napisać ...zwłaszcza jeśli nie ma to związku z Beatlesami.


Jeżeli pozwolono mi na pisanie o Uga Buga i Bluzgu Bluzgu , i może jeszcze o ulubionym warzywie, to korzystam z mego prawa;

jeśli to Admin wykasuje (tzn zlikwiduje całe Obladi Oblada), to się dostosuję i nie będę liczył do Tysiąca w The Beatles- Komentarze.


Boże! jakie to proste! :roll:

(ojej, znowu nabiłem sobie licznik :oops: )

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 2:24 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
ps:
byłoby mi miło, gdyby ktoś zauważył, że podjąłem tutaj parę wątków, ambitniejszych od Liczymy do Tysiąca...


(to dowodzi, mam nadzieję, że można łączyć przyjemne (czy jak ktos mógłby to nazwać -głupie) z pożytecznym :idea: )

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 3:53 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 14, 2005 8:33 pm
Posty: 185
Miejscowość: Przemyśl
jeszcze raz napisze..

PEACE

_________________
...an eye for an eye will make as all blind...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Mar 14, 2005 11:28 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Jak sobie teraz myślę, o co cała ta akcja, to śmiać mi się chce :arrow:

W ostatnim misiącu w Obladi Oblada pojawiło się około 10 tematów, w których panował bardzo umiarkowany ruch, a w jednym umiarkowany...
Serwer zagrzał się od tego do czerwoności?.... :lol:
a Forum "rzyga energią"! :lol: :lol: :lol:

Tak jak zaCky zaraz poszczam się w gacie! :lol:

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 6:30 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Wrz 25, 2004 9:57 am
Posty: 141
Miejscowość: Swarzędz koło Poznania
beatles napisał(a):
Ludzie czy Wam coś na łeb padło :cry: .....królewna pizdolina :shock: ...., finezyjne figle w seksie :shock: ...., szukam chłopaka :shock: .....,szukam pracy :shock: ....,liczymy do tysiąca :shock: .......no nie..... .
Od dawna przypatruję się temu ,co dzieje się na forum i takich GŁUPOT jeszcze tutaj nie widziałem :shock: .......jestem wywalony intensywnością wypowiedzi.......ale nie na temat........tego o czym powinniśmy pisać.... .
Widzę że opanowała Was mania pisania - ale bzdur.......odpowiadajcie tam ,gdzie Wasze wypowiedzi coś wniosą..a nie na tematy typu sraty-pierdaty....... :!: .

Nie uważam,żeby mój post pt."Szukam pracy" porównywalny był z finezyjnymi figlami w seksie i podobnie bzdurnymi. Skoro ten dział został stworzony do swobodnej wymiany myśli, to napisałam jaki ma problem.Czy to coś zdrożnego?Uwłacza Beatlesom albo tobie?
Jeśli cię wkurza,to zajmij się liczeniem swoich bootlegów i szarych komórek,których masz najwięcej.
Jak widać na tym forum nie można się otworzyć tylko trzeba stać na baczność i licytować się kto wie więcej o B, albo jaką ma zajebistą kolekcję.
Jesteśmy cyborgami, do cholery?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY