Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 10:18 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 12:16 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 02, 2004 12:28 pm
Posty: 109
Miejscowość: Kraków/Rzeszów
Ja powiem tylko jedną rzecz: to jest forum o Beatlesach.
Wnioski już wyciągnijcie sami.

A Gietek jako moderator spisuje się według mnie bardzo dobrze.

_________________
Patykowy Blog


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 12:18 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Father McKenzie napisał(a):
Ja powiem tylko jedną rzecz: to jest forum o Beatlesach.
Wnioski już wyciągnijcie sami.

A Gietek jako moderator spisuje się według mnie bardzo dobrze.


Ojcze McKenzie, nie podlizuj się gietkowi, tylko spójrz gdzie zamiściłeś swoją wypowiedź - jest to obladi oblada - gdzie wg założeń mogliśmy rozmawiać o np dziurawych gaciach....... (niekoniecznie Beatlesów)

Peace and Love ojcze!
(wniski też sobie wyciągnij :lol: )

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 12:46 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 02, 2004 12:28 pm
Posty: 109
Miejscowość: Kraków/Rzeszów
Nie, nie podlizuję się Gietkowi. Nie jest idelany, ale jego i Joryka decyzje o kasowaniu tych kilku wątków są, według mnie, słuszne.

Co do rozmów o dziurawych gaciach, to myślę, że jeśli byłyby to gacie któregoś z Beatlesów, to romowa mogłaby trwać, bo wnosiłaby jakieś informacje na temat Fab Four. Jeśli jednak byłyby to gacie moje, czy Twoje, to raczej temat średnio ciekawy i nie dostarczający specjalnych mądrości. :D Nie uważasz?

A "Peace and love" zawsze i wszędzie, Pawle. :)

_________________
Patykowy Blog


Ostatnio edytowany przez Father McKenzie Nie Mar 13, 2005 12:49 pm, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 12:46 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Ku....a ,nedza i te rzeczy.

No comments--------
zamiast dojsc do jakies pośrodkowej ugody to wy sie wyzywacie oskarżacie. Bądźcie poważni.
I tak wiem że to bedzie sie ciągnąc, a ja na to luz nie chce brac udziału tym szambie i odcinam sie od tego a dlaczego... bo szanuje was , to forum i nie chce by ktos w końcu zamknął je w pi...u.

...........................................................................................................

Pozdrawiam tego co ma jedną płyte Beatles i jest wielkim fanem i pozdrawiam tych którzy mają ich dziesiątki i setki.
Czy od ilosci płyt zależy jego przwodnictwo w stadzie?, bądźmy równi!!!!
Chociaż tutaj w tym miejscu...................


Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 1:42 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Father McKenzie napisał(a):
Nie, nie podlizuję się Gietkowi. Nie jest idelany, ale jego i Joryka decyzje o kasowaniu tych kilku wątków są, według mnie, słuszne.

Co do rozmów o dziurawych gaciach, to myślę, że jeśli byłyby to gacie któregoś z Beatlesów, to romowa mogłaby trwać, bo wnosiłaby jakieś informacje na temat Fab Four. Jeśli jednak byłyby to gacie moje, czy Twoje, to raczej temat średnio ciekawy i nie dostarczający specjalnych mądrości. :D Nie uważasz?

A "Peace and love" zawsze i wszędzie, Pawle. :)


Już myślałem, że może rzeczywiście mi odbiło, i że nie wiem po co jest to obladi oblada, ale *nie*, właśnie spojrzałem na podtytuł obladi oblada i co widzę? :arrow:
Cytuj:
Zakochałeś się? Dostałeś dwóję? Szef Cię skrzyczał? Przejechał Cię samochód i odkryłeś, że Siostry Sisters to najlepszy zespół świata? Tu możesz o tym napisać ...zwłaszcza jeśli nie ma to związku z Beatlesami.


podkreślam:
zwłaszcza jeśli nie ma to związku z Beatlesami.


A teraz proszę wszystkich Marków, Ojców McKenzie itp, o komentarz i ustosunkowanie się do mojego postu i mojego protestu.

Pozdrawiam
Pawel

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 3:46 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 14, 2005 8:33 pm
Posty: 185
Miejscowość: Przemyśl
ludziska!!

PEACE


JOHN by to powiedzial..

_________________
...an eye for an eye will make as all blind...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 4:00 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 20, 2004 9:22 pm
Posty: 254
zacky: Smiali by się z pewnością I ja sie smieje razem z nimi , czego niestety niektorzy nie potrafią robic

W związku z tym że temat ten jest aluzją do mnie ...muszę odpowiedzieć :) a nie chciałem wogóle zabierać głosu w tej sprawie

Wiesz stary Twoje poczucie humoru jest dla mnie tak lekko hmm ..... zresztą szkoda gadać . Widocznie mnie (i zresztą wiele innych osób na tym forum) nie za bardzo smieszą rzeczy które przedstawiasz Ty w tym dziale ....i bardzo mi przykro :)

Są zainteresowni tylko analizowaniem kolejnego bootlega, na którym Paul rozgrzewa głos w kiblu
Hhahah

W związku z tym że jestem FANEM The Beatles takie rzeczy mnie interesują dużo bardziej niz Ankiety Bezalkoholowe czy ulubione bajeczki .


a pozatym zaki czytaj uwazniej: nie mogę analizować tego bootlegu skoro on nie istnieje. chociaż bym bardzo tego chciał :)

Niby odszedłeś z tego forum... ale i tak wiem że zajrzysz tu prędzej niż w miesiąc...
także do usłyszenia

Hubert

_________________
www.inrock.prv.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 4:17 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Proponuję żeby Hubert i Marek nie zaglądali do Obladi Oblada (dla ich własnego dobra :wink: ) i wszystko będzie w porządku :wink: :)

(ja lubię czytać i pisać o występie Paula w kiblu, jak i liczyć do tysiąca, ale rozumiem, że inni mogą nie mieć tak podzielnej uwagi :wink: :lol: )

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 4:32 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Sty 20, 2004 9:22 pm
Posty: 254
Proponuję żeby Hubert i Marek nie zaglądali do Obladi Oblada (dla ich własnego dobra ) i wszystko będzie w porządku


Paweł uspokój się...czy ja coś zrobiłem ? Po prostu była aluzja wyrażnie nawiązująca do mnie także chyba powinienem odpowiedzieć. Nie wiem o co Ci chodzi..... to był mój JEDEN !! post w całym temacie "ZŁEGO FORUM" i od razu jakbym odszedł "wszystko będzie w porządku" .... trochę to przykre :( ...bo łatwo można to odzczytać jakbym ja był sprawcą tego całego bałaganu...

a na do ob la di ob la da będe zaglądał ....wybacz

pozdrawiam Hubert

_________________
www.inrock.prv.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 5:13 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 02, 2004 12:28 pm
Posty: 109
Miejscowość: Kraków/Rzeszów
Pawel napisał(a):
Father McKenzie napisał(a):
Nie, nie podlizuję się Gietkowi. Nie jest idelany, ale jego i Joryka decyzje o kasowaniu tych kilku wątków są, według mnie, słuszne.

Co do rozmów o dziurawych gaciach, to myślę, że jeśli byłyby to gacie któregoś z Beatlesów, to romowa mogłaby trwać, bo wnosiłaby jakieś informacje na temat Fab Four. Jeśli jednak byłyby to gacie moje, czy Twoje, to raczej temat średnio ciekawy i nie dostarczający specjalnych mądrości. :D Nie uważasz?

A "Peace and love" zawsze i wszędzie, Pawle. :)


Już myślałem, że może rzeczywiście mi odbiło, i że nie wiem po co jest to obladi oblada, ale *nie*, właśnie spojrzałem na podtytuł obladi oblada i co widzę? :arrow:
Cytuj:
Zakochałeś się? Dostałeś dwóję? Szef Cię skrzyczał? Przejechał Cię samochód i odkryłeś, że Siostry Sisters to najlepszy zespół świata? Tu możesz o tym napisać ...zwłaszcza jeśli nie ma to związku z Beatlesami.


podkreślam:
zwłaszcza jeśli nie ma to związku z Beatlesami.


A teraz proszę wszystkich Marków, Ojców McKenzie itp, o komentarz i ustosunkowanie się do mojego postu i mojego protestu.

Pozdrawiam
Pawel

Wiem, o co ci chodzi, ale we wszystkim są granice. Niektóre tematy w Ob-la-di, ob-la-da, mimo iż nie dotyczą Beatli, również uważam za sensowne. Są to np.: "Jaki to film?...", "Humor", "Złudzenia optyczne".

Ale, chyba przyznasz mi rację, liczenie do tysiąca nie jestem wątkiem zbytnio sensownym.

I nie uważam, że podobne tematy nakręcały forum. Zgadza się - było więcej postów. Ale tylko w tych tematach.

_________________
Patykowy Blog


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Mar 14, 2005 11:27 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Jak sobie teraz myślę, o co cała ta akcja, to śmiać mi się chce :arrow:

W ostatnim miesiącu w Obladi Oblada pojawiło się około 10 tematów, w których panował bardzo umiarkowany ruch, a w jednym umiarkowany...
Serwer zagrzał się od tego do czerwoności?.... :lol:
a Forum "rzyga energią"! :lol: :lol: :lol:

Tak jak zaCky zaraz poszczam się w gacie! :lol:

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY