Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:12 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:15 pm 
Michelle napisał(a):
Nie wiem czy to możliwe (nie znam się na kompach, necie i takich tam), ale czy nie dałoby się wykasować licznika??? JA BYM BYŁA ZA TYM !!!!!
Po prostu strasznie mnie denerwuje cała ta szopka z nabijaniem sobie licznika......
Nie chcę by ktokolwiek myślał, że to jest dla mnie ważne. Ja po prostu nareszcie znalazłam swoje miejsce na ziemi....


I to sa najmadrzejsze slowa w dzisiejszym dniu!!
Jestem absolutnie za wywaleniem licznikow, Admiralow Halseyow, Sgt Pepperow, Nowhere Manow, itp!
Popieram Michelle!


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:15 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 23, 2005 1:02 am
Posty: 167
Michelle tu nie chodzi o zaden licznik, no bez jaj jezeli ktoś mi powie to prosto w twarz, ze chce zlikwidowac obladiblada i wykasowac moje posty itp, bo MAM ZA DUZY LICZNIK to...ja chyba się posiuskam ze smiechu. :D

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez zaCky, Sob Mar 12, 2005 11:18 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:17 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 23, 2005 1:02 am
Posty: 167
gietek napisał(a):


Jestem absolutnie za wywaleniem licznikow, Admiralow Halseyow, Sgt Pepperow, Nowhere Manow, itp!
Popieram Michelle!


Ale jaja, więc wam naprawde o to chodzi heheh :D Nie no jestem cały mokrusieńki :P

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:22 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Marzę, żeby było jak na początku...tak ja było jakiś miesiąc temu, kiedy się rejestrowałam....
I coś wam jeszcze powiem....znowu może tak być!!!
Wszystko zależy od nas i od tego czy postąpimy mądrze, czy będziemy się wściekać o byle co, zazdrościć....przecież nie po to powstało to forum, nie po to ze sobą rozmawiamy...
Proszę nie odchodźcie z forum, bo tak najłatwiej (tylko błagam nie poczujcie się urażeni). Najlepiej stawić czoło problemowi, inaczej kolejne niesnaski będą się za nami wlokły w nieskończoność...

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:24 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 23, 2005 1:02 am
Posty: 167
To forum jest chore i tyle! :twisted:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:29 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
zaCky napisał(a):
To forum jest chore i tyle! :twisted:

Jak możesz tak mówić!!! Trochę wyrozumiałości....Nigdzie nie znajdziesz utopii.....po prostu idylliczny świat nie istnieje...
A poza tym, czy chciałbyś by inni tak o tobie mówili???

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:31 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 23, 2005 1:02 am
Posty: 167
Nie edytuje mojego poprzedniego posta,bo nabijam sobie licznik - juz widze jak zaciskacie ząby z wsciekłości :lol:

Ale to dziwne nie, skasownie kilku "niepotrzebnych" tematów , wywołało falę innych niepotrzebnych tematów!!! :D Paranoja. Za chwilę wszycy się rozejdziemy do swoich domków a piaskownica zostanie pusta, czy nie tak ? :D

A było tak fajnie...i komu to przeszkadzało, ze musiał to zepsuć ? heh?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:33 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
A poza tym, to czy nie uważacie, że Beatlesi śmiali by się z niektórych naszych kłótni!!! Nie wstyd wam, bo mi czasem tak...

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:35 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 23, 2005 1:02 am
Posty: 167
znowu nabiję sobie licznik , bo uwielbiam was wqurzac, wogule nabijanie licznika to moje hobby, wiecie? :D

W tam mówiąc "To forum jest chore i tyle" mówiłem bezosobowo, odnosi się to raczej do paranoidalnej sytuacji która nastąpiła ;)

Hhahah. Patrzcie jak mam duzo postów !!! A wy nie!!! :P

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:37 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 23, 2005 1:02 am
Posty: 167
Michelle napisał(a):
A poza tym, to czy nie uważacie, że Beatlesi śmiali by się z niektórych naszych kłótni!!! Nie wstyd wam, bo mi czasem tak...


Smiali by się z pewnością ;) I ja sie smieje razem z nimi , czego niestety niektorzy nie potrafią robic :P Są zainteresowni tylko analizowaniem kolejnego bootlega, na którym Paul rozgrzewa głos w kiblu :P ;)
Hhahah :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:45 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
zaCky napisał(a):
znowu nabiję sobie licznik , bo uwielbiam was wqurzac, wogule nabijanie licznika to moje hobby, wiecie? :D

W tam mówiąc "To forum jest chore i tyle" mówiłem bezosobowo, odnosi się to raczej do paranoidalnej sytuacji która nastąpiła ;)

Hhahah. Patrzcie jak mam duzo postów !!! A wy nie!!! :P


Drogi Zacky. ogólnie to wali mnie ile masz postów, jednakże gratuluję - prawie 200 postów w niecałe 3 tygodnie obecnosci na forum to wspaniały wynik. A ile z nich dotyczyło The Beatles to juz nie zliczę...;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:47 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
zaCky napisał(a):
Michelle napisał(a):
A poza tym, to czy nie uważacie, że Beatlesi śmiali by się z niektórych naszych kłótni!!! Nie wstyd wam, bo mi czasem tak...


Smiali by się z pewnością ;) I ja sie smieje razem z nimi , czego niestety niektorzy nie potrafią robic :P Są zainteresowni tylko analizowaniem kolejnego bootlega, na którym Paul rozgrzewa głos w kiblu :P ;)
Hhahah :D


Zacky, to nie tak!!! Trochę przeinaczasz moje słowa.....
A poza tym, czy jest coś złego w tym, że ktoś woli tylko słuchać i oglądać Beatlesów, dowiadywać się czegoś nowego, a nie rozmawiać o sprawach pobocznych??? Nie!!!
Nie myśl, że patrzę z mojego punktu widzenia, przecież ja też odpisywałam na tematy o owocach, warzywach itd., ale ja szanujęto, że ktoś nie chce takich tematów i z pokorą muszę przyznać, że mają sporo racji. Ty też proszę cię uszanuj to, że ktoś nie lubi graciarni tam gdzie jej nie potrzeba....

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:51 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 23, 2005 1:02 am
Posty: 167
Ja pierdziele walrusie !!! To są zarty!!! I jak tu się wam dziwić ? Wy po prostu nie macie poczucia humoru!! Bo mnie to również wali ile mam postów, czy one dotyczą beatlesów, czy czegokolwiek innego !!!
I smieszą mnie tacy jak ty którzy wzięli tą sprawę na powaznie... :P
Wez sobie wejdz na inne dora muzyczne ..czy tam się rozmawia wyłacznie o ulubionym zespole ? NIE!!! Jest mnóstwo inncyh tematów, bo przeciez nie zawsze komuś się chce akurat zajmowac muzyką...:P
Chodzi o to zeby mieć takie miejsce gdzie się często zaglada ;) i gdzie mozna sobie pogadać, poedukowac troche, pośmiać itp . Forum to nie jest biuletyn informacyjny na jakiś konkretny temat i nic pozatym...

Szczerze nie pozdrawiam
ZaCky :P

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:55 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 23, 2005 1:02 am
Posty: 167
Michelle napisał(a):
Zacky, to nie tak!!! Trochę przeinaczasz moje słowa.....


A skoro tak to nic w tym dziwnego , jestes jeszcze jedną kobietą,
której nie rozumiem hhaha :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:56 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
zaCky napisał(a):
Ja pierdziele walrusie !!! To są zarty!!! I jak tu się wam dziwić ? Wy po prostu nie macie poczucia humoru!! Bo mnie to również wali ile mam postów, czy one dotyczą beatlesów, czy czegokolwiek innego !!!
I smieszą mnie tacy jak ty którzy wzięli tą sprawę na powaznie... :P
Wez sobie wejdz na inne dora muzyczne ..czy tam się rozmawia wyłacznie o ulubionym zespole ? NIE!!! Jest mnóstwo inncyh tematów, bo przeciez nie zawsze komuś się chce akurat zajmowac muzyką...:P
Chodzi o to zeby mieć takie miejsce gdzie się często zaglada ;) i gdzie mozna sobie pogadać, poedukowac troche, pośmiać itp . Forum to nie jest biuletyn informacyjny na jakiś konkretny temat i nic pozatym...

Szczerze nie pozdrawiam
ZaCky :P


Zacky, zapewniam cię, że walrus i inni z tego forum (mówię o tych, którym zależy) MAJĄ poczucie humoru. Tylko po prostu nie robią sobie jaj ze wszystkiego i ze wszystkich. Trzeba mieć trochę taktu.....
Żartować, śmiać się, to jedno, a błaznować to drugie (do nikogo się to nie odnosiło, rzecz jasna, bo ja nie mam zamiaru nikogo atakować.....)

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 12:00 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 23, 2005 1:02 am
Posty: 167
Dobra dosyć!!! Idę sobie z tąd. Zajrze za miesiąc z ciekawości.Zegnam.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 12:03 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
zaCky napisał(a):
Ja pierdziele walrusie !!! To są zarty!!! I jak tu się wam dziwić ? Wy po prostu nie macie poczucia humoru!! Bo mnie to również wali ile mam postów, czy one dotyczą beatlesów, czy czegokolwiek innego !!!
I smieszą mnie tacy jak ty którzy wzięli tą sprawę na powaznie... :P
Wez sobie wejdz na inne dora muzyczne ..czy tam się rozmawia wyłacznie o ulubionym zespole ? NIE!!! Jest mnóstwo inncyh tematów, bo przeciez nie zawsze komuś się chce akurat zajmowac muzyką...:P
Chodzi o to zeby mieć takie miejsce gdzie się często zaglada ;) i gdzie mozna sobie pogadać, poedukowac troche, pośmiać itp . Forum to nie jest biuletyn informacyjny na jakiś konkretny temat i nic pozatym...

Szczerze nie pozdrawiam
ZaCky :P


Wiesz, czesciowo sie z Toba nawet zgadzam... Dlatego jest tyle różnych forów żeby każdy znalazł coś dla siebie i żeby, jak piszesz, "mieć takie miejsce gdzie sie często zagląda". W związku z tym nie trzeba ograniczac się do jednego takiego miejsca i wrzucac wszystkiego do jednego wora. Po to powstało forum o TB żeby sobie na ich temat podyskutowac, jak nie interesują Cie TB tylko np. uprawa warzyw czy sikanie w majty to sobie piszesz o tym na forach temu poświęconych, albo typowych Hyde Parkach, których jest od cholery. Dlatego nie dziw się że niektórych irytuje tworzenie tutaj wątków kompletnie od czapki bo nie tego oczekują zaglądając na forum o TB.

mimo wszystko pozdrawiam
W.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 12:03 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
zaCky napisał(a):
Dobra dosyć!!! Idę sobie z tąd. Zajrze za miesiąc z ciekawości.Zegnam.


Jak już wcześniej mówiłam najgorsze co mozna zrobić to poddać się...

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 12:09 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
zaCky napisał(a):
Dobra dosyć!!! Idę sobie z tąd. Zajrze za miesiąc z ciekawości.Zegnam.

Nie no, stary, tak łatwo sie poddajesz? dobij chociaz do 200 postów ;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 12:05 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
gietek napisał(a):
Pawel napisał(a):
Tak, przez takich 'intelektualistów' jak ty, to Forum to prowincjonalny zaścianek w porównaniu z cytowanym przez ciebie Forum www.paulmccartney.com

Poraz kolejny popisujesz się bezpardonową głupotą (choć ciągle liczyłem na to, że znajdzie się twej głowie trochę rozumu - ostatnio już prawie w to uwierzyłem).

Dzięki mój ty zazdrośniku.


Ty za to jesteś wyjątkowo sprytny i inteligentny. Masz rozumek na poziomie nastolatka i tak też piszesz i się zachowujesz, a na Twojej sympatii tak mi zależy jak na wątkach, które piszesz na Obladi Oblada.
Przez takich intelektualistów jak Ty mamy tutaj niezłą sałatkę warzywną – familiada, a wkrótce Idol. Na forum Paula wywalili by Cię z hukiem za te „mądrości”.
Wszystko co napisałem nie odnosi się tylko do Ciebie, ale do tego wszystkiego co tutaj się dzieje. Ale Ty jak zwykle musisz kogoś (najlepiej mnie) obrazić, bo inaczej nie położyłbyś się spokojnie do łóżka.

P.S. Niczego Ci nie zazdroszcze. A juz na pewno nie tych kilku cyferek pod Twoim nickiem.


Zanim powiesz za co mogliby mnie wywalić z forum Paula, to najpierw tam zajrzyj!
Nie masz pojęcia jakie tam są wątki; a o demokracji jaka tam panuje nawet nie masz zielonego pojęcia.
Jeśli Admin pozwoli dłużej takiemu zaściankowcowi jak ty moderować tę stronę, to czeka nas katastrofa.
Ty nawet nie moderujesz tej strony tak jak powinno się to robić; całą swoją energię wkładasz w dokopywanie ludziom i wyszydzanie ich (nie chodzi tylko o mnie)
A kim ty jesteś panie gietku? Jakąś alfą i omegą od Beatlesów? Nic z tych rzeczy! Jesteś zawistnym i złośliwym duchem tego forum i to wszystko.
Pozdrawiam
Pawel

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY