Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 7:24 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: protestuję!
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 3:08 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Cytuj:
Zakochałeś się? Dostałeś dwóję? Szef Cię skrzyczał? Przejechał Cię samochód i odkryłeś, że Siostry Sisters to najlepszy zespół świata? Tu możesz o tym napisać ...zwłaszcza jeśli nie ma to związku z Beatlesami.



Protestuję przeciw zapowiedzianemu przez Admina joryka wykasowaniu tematu Liczymy do Tysiąca!
Mam nadzieję jeszcze, że on po prostu żartował... :)

Jeśli nie, i temat zniknie, to ja też znikam.
Niech Admin sam wymyśla inteligentne Tematy, które pomogą rozruszać to Forum. (Mi się wydaje, że ostatnio trochę tu się zmieniło na lepsze ale może jestem tylko wypatroszonym kosmitą - wtedy 'dziękuję')

_________________
www.the-beatles.pl


Ostatnio edytowany przez Pawel, Nie Mar 13, 2005 1:57 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 4:08 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 23, 2005 1:02 am
Posty: 167
Podpisuję się pod tym. Tez znikne :P zaCky

Protestuje przeciwko wywalaniu tematów w dziale Obladiblada!!!
Jeżeli są w nich jakieś logiczne wypowiedzi!!!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 6:17 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 02, 2004 12:28 pm
Posty: 109
Miejscowość: Kraków/Rzeszów
Cytuj:
Protestuje przeciwko wywalaniu tematów w dziale Obladiblada!!!
Jeżeli są w nich jakieś logiczne wypowiedzi!!!

Nad logicznościa sporej kilku tematów w dziale Ob-la-di, Ob-la-da można by się spierać. Ja osobiście popieram ich skasowanie. W dużej mierze służą tylko nabijaniu notek. Przydałoby się włączyć pewną opcję, dzięki której posty w tym dziale nie podbijałyby licznika.

_________________
Patykowy Blog


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 6:21 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Protestuję również przeciwko wykasowaniu moich trzech nowych tematów, które utrzymały się zaledwie kilkanaście minut!

Proponuję, żeby zamknąć też parę innych głupich wątków w stylu
To nie jest prowokacja; Two of Them i innych takich 'intelektualnie rozwijających'.

Wątek, który od parunastu dni stał się najpopularniejszym wątkiem na Forum, który przyciągał Forumowuczy do częstego odwiedzania strony, choćby tylko po to by wpisać nową liczbę, a przy okazji zobaczyć co nowego słychać w innych wątkach jest zamknięty!

To skandal i głupota!

BLUZGU BLUZGU :twisted:

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 6:27 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Nie żartowałem.

1) Nadal uważam, że sztuczne nabijanie postów, a juz w szczególności nabijanie takim tematem, jak liczenie, jest poniżej naszej inteligencji i kreatywności.

2) Doceniam fanów, którzy chcą rozruszać to Forum. Powody "kasacji" dość jasno ująłem w tym wątku http://www.beatles.kielce.com.pl/phpbb2 ... .php?t=716
Jeśli ktoś chce mnie przekonać, że się mylę, to powinien to zrobić jak najszybciej.

3) Jeśli z poparciem napisze więcej osób, to może zrobimy dział ABSTRAKCJE i tam będziemy pakować absurdy ... w końcu Lennon też coś tam wymyślał w tym temacle.

4) ...ale proszę mnie nie rozśmieszać szantażami "Jeśli (...) temat zniknie, to ja też znikam. "


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 6:31 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 23, 2005 1:02 am
Posty: 167
A ja znikam serioo! :P

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 6:45 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Posty typu Uga-Buga faktycznie były kompletnym bez sensem, ulubione X też może nie było najciekawsze i w sumie nie warte czytania,dlatego moim zdaniem dobreze że zostały usuniete.aczkolwiek takie liczenie do 1000, myslę że mogło sobie być...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 6:57 pm 
Offline
fan sztabowy

Rejestracja: Nie Maj 30, 2004 11:48 am
Posty: 58
Miejscowość: Olsztyn, a w zasadzie okolica tegoż
Protestuję!!!!!!!!!!!!!!
Temat Uga Buga był zajebisty.
Trochę wyobraźni, bo ugrzęźniemy w kartoflisku.
Po co w takim razie cała rubryka "Ob-la-di...".
Tylko dla tych, których szef opieprzył?
Ja nie mam szefa.
Spadam stąd.
Trzy razy NIE.
Delikatniej nie mogę. :evil:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 7:57 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 02, 2004 12:28 pm
Posty: 109
Miejscowość: Kraków/Rzeszów
Cytuj:
Po co w takim razie cała rubryka "Ob-la-di...".
Tylko dla tych, których szef opieprzył?

Po co!? Kilka przykładów:
- dowcipy, zabawne zdjęcia i linki;
- film;
- tematy polityczne (szczególnie szerokie pole do popisu);
- komputery i technologie;
- hobby...

_________________
Patykowy Blog


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 8:34 pm 
A czy mógłby być jakis dział o Britney Spears albo Dżastinie Timberlaku? Bo ja ich uwielbiam :D


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 9:23 pm 
To jak ich uwielbiasz, to co tutaj robisz? To jest forum o Beatlesach, a nie o seksie grupowym i Timerlaku czy jak mu tam.
Jeśli już mówimy o kartoflowisku, to zaczęło się ono tworzyć przez posty typu uga buga, bluzgu bluzgu itp.
Są tysiące innych forów, na których można się powyżywać licząc do dżyliarda milardów. Wejdźcie sobie na kilka Hyde Parków to zobaczycie, czy tam są ugi bugi i bluzgi bluzgi.
Jestem za tym, żeby kasować posty typu „figury w seksie grupowym” (sam to będę robił dopóki joryk nie zwolni mnie z funkcji moderatora) i inne bzdety typu liczenie do tysiąca.
Nikt tutaj nikogo na siłę nie trzyma. Nie podoba się? Idźcie na forum McCartneya i tam zakładajcie „inteligentne” wątki.
Pozdrawiam
bezwzględna bestia gietek


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 9:28 pm 
Ale ja naprawde uwielbiam Dżastina :D A beatlesi to byli pirwsi BoysBand i tez ich lubie ;)


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 9:32 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
gietek napisał(a):
To jak ich uwielbiasz, to co tutaj robisz? To jest forum o Beatlesach, a nie o seksie grupowym i Timerlaku czy jak mu tam.


Och rany, przecież to widać, słychać i czuć, że posty kogoś pod nickiem MiSia to jawna prowokacja.
Mam co prawda pewne podejrzenia... vide pewien charakterystyczny szczegół... ale na wszelki wypadek ujawniać nie będę.
Myślę, że każdy wie, co należy najlepiej robić w takich sytuacjach.
Bo na głupotę lekarstwa nie ma.


Ostatnio edytowany przez Rita Sob Mar 12, 2005 9:51 pm, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 9:34 pm 
Kto mnie tu obraza? Ja mówie serioo!!! Powiem mamie...:P


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 9:37 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
MiSia napisał(a):
Kto mnie tu obraza? Ja mówie serioo!!! Powiem mamie...:P


Mój Boże, toż to przestraszliwie straszne...
I co ja teraz zrobię :?: Help...



:?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 10:21 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
gietek napisał(a):
Nikt tutaj nikogo na siłę nie trzyma. Nie podoba się? Idźcie na forum McCartneya i tam zakładajcie „inteligentne” wątki.
Pozdrawiam
bezwzględna bestia gietek


Tak, przez takich 'intelektualistów' jak ty, to Forum to prowincjonalny zaścianek w porównaniu z cytowanym przez ciebie Forum www.paulmccartney.com

Poraz kolejny popisujesz się bezpardonową głupotą (choć ciągle liczyłem na to, że znajdzie się twej głowie trochę rozumu - ostatnio już prawie w to uwierzyłem).

Joryk i paru innych ma obsesję na punkcie 'nabijania sobie licznika' :shock:
Po prostu nie mogę w to uwierzyć!
Ludzie! czy wy jesteście zazdrośni o to, że ktoś ma 300 postów a wy 290?
Jestem w szoku :shock:

Czy ja mam nie pisać odpowiedzi i siedzieć cicho, bo nabiję sobie licznik i będę miał o ileś tam postów więcej niż kto inny?!

Jakby temat Liczymy do Tysiąca był w dziale komentarze, to bym na miejscu Modów przenisł go tylko do Obladi Oblada, i tyle.

Ludzie! nie dajcie się zwariować zawistnym i zazdrosnym współforumowiczom.

Wciąż nie mogę uwierzyć w taką zaściankowość, zawiść, prymitywne myślenie i krótkowzroczność!

Do gietka:

spędziłem tu pół roku dając z siebie co najlepsze zeby uatrakcyjnić to miejsce i wypraszam sobie twoje idiotyczne uwagi pod moim tematem.
Dzięki mój ty zazdrośniku.

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 10:23 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
admin_joryk napisał(a):
....4) ...ale proszę mnie nie rozśmieszać szantażami "Jeśli (...) temat zniknie, to ja też znikam. "


no comment

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:03 pm 
Pawel napisał(a):
Tak, przez takich 'intelektualistów' jak ty, to Forum to prowincjonalny zaścianek w porównaniu z cytowanym przez ciebie Forum www.paulmccartney.com

Poraz kolejny popisujesz się bezpardonową głupotą (choć ciągle liczyłem na to, że znajdzie się twej głowie trochę rozumu - ostatnio już prawie w to uwierzyłem).

Dzięki mój ty zazdrośniku.


Ty za to jesteś wyjątkowo sprytny i inteligentny. Masz rozumek na poziomie nastolatka i tak też piszesz i się zachowujesz, a na Twojej sympatii tak mi zależy jak na wątkach, które piszesz na Obladi Oblada.
Przez takich intelektualistów jak Ty mamy tutaj niezłą sałatkę warzywną – familiada, a wkrótce Idol. Na forum Paula wywalili by Cię z hukiem za te „mądrości”.
Wszystko co napisałem nie odnosi się tylko do Ciebie, ale do tego wszystkiego co tutaj się dzieje. Ale Ty jak zwykle musisz kogoś (najlepiej mnie) obrazić, bo inaczej nie położyłbyś się spokojnie do łóżka.

P.S. Niczego Ci nie zazdroszcze. A juz na pewno nie tych kilku cyferek pod Twoim nickiem.


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:08 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 23, 2005 1:02 am
Posty: 167
Hhahahahahahaha!!! :D I znowu się zaczyna...pojedynkowanie słowne. Kłania się słówko - "tolerancja"...ale przeciez to tylko mit ;) nikt nie wierzy w takie cuś...Pozatym ignorancja i kabotynizm, co niektórych nie mają granic...

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez zaCky, Sob Mar 12, 2005 11:13 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:11 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Nie wiem czy to możliwe (nie znam się na kompach, necie i takich tam), ale czy nie dałoby się wykasować licznika??? JA BYM BYŁA ZA TYM !!!!!
Po prostu strasznie mnie denerwuje cała ta szopka z nabijaniem sobie licznika......
Nie chcę by ktokolwiek myślał, że to jest dla mnie ważne. Ja po prostu nareszcie znalazłam swoje miejsce na ziemi....
I BŁAGAM WAS, NIECH NIKT STĄD NIE ODCHODZI, PROSZĘ!!!!!!!!!
PROSZĘ,
PROSZĘ,
PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY