Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 2:34 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Paź 31, 2004 8:12 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 11, 2003 10:18 pm
Posty: 139
Przy próbie wysłania emblematu (format jpg, 2kB, 80x70) z mojego komputera wyskakuje coś takiego:

Warning: move_uploaded_file(./images/avatars/531c224c4185282bc4607.jpg) [function.move-uploaded-file]: failed to create stream: Permission denied in /home/hosting/beatles.kielce.com.pl/www/phpbb2/includes/usercp_avatar.php on line 218

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/tmp/php8hIosH' to './images/avatars/531c224c4185282bc4607.jpg' in /home/hosting/beatles.kielce.com.pl/www/phpbb2/includes/usercp_avatar.php on line 218

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hosting/beatles.kielce.com.pl/www/phpbb2/includes/usercp_avatar.php:218) in /home/hosting/beatles.kielce.com.pl/www/phpbb2/includes/page_header.php on line 449

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hosting/beatles.kielce.com.pl/www/phpbb2/includes/usercp_avatar.php:218) in /home/hosting/beatles.kielce.com.pl/www/phpbb2/includes/page_header.php on line 450

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hosting/beatles.kielce.com.pl/www/phpbb2/includes/usercp_avatar.php:218) in /home/hosting/beatles.kielce.com.pl/www/phpbb2/includes/page_header.php on line 451

Nie znam się na php - co robie nie tak?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lis 01, 2004 12:05 am 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Paź 20, 2004 5:21 pm
Posty: 57
Miejscowość: Poznań
Z tego co wiem to jeżeli server jest linuxowy, to trzeba zmienić na serwerze w plikach i folderach phpbb tzw. chmody, czyli zmienić artybyty. Najlepiej w Windows Commanderze, na 777. Gdzieś miałem zapisane jakim plikom trzeba zmienić atrybuty, ale narazie nie będe szukał ponieważ nie ma pewności, że serwer jest na linuxie :wink:.
Jesłi nie, to nie wiem co to może być :) Póki co, możesz mi przesłać na maila swój avatar Woland to wrzuce go do sieci i będziesz miał od zewnętrznego emblematu :wink:

_________________
www.beatles.oned.pl - zapraszam! ^^


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lis 12, 2004 2:45 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Wszystko już działa. Mozna ładować avatarki.
Limit podniesiony do 10Kb.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY