Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 2:32 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 9:12 pm 
Offline
starszy fan

Rejestracja: Pon Maj 31, 2004 9:15 am
Posty: 43
Image
UWAGA!!!

Specjalnie dla was stworzyłem warunki do rozmowy o Beatlesach w czasie rzeczywistym. Czyli jednym słowem czat.

Działa on od 29.07.2004 więdz nie dziwcie sie że tak mała liczba jest na liczniku odwiedzin.

Możecie umawiać się na Forum, na rozmowy na czacie, godzina i pokój.

No z pokojami nie poszalałem bo jest ich 5: ogólny(strona główna), john, paul, george i ringo. (można było się domysleć).

Ponad to jest sonda, na której możecie zagłosować na swojego ulubieńca i zobaczyć wyniki.

hmm co tu do dać, nic nadzwyczajnego...

Jest kupe czaterii takich jak WP, ONET itd, ale na żadnej nie spotkałem pokoju The Beatles, więc musiałem coś z tym zrobić.

Miłej zabawy!!!

_________________
Kamil


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Zapomłem
PostWysłany: Pią Lip 30, 2004 9:30 am 
Offline
starszy fan

Rejestracja: Pon Maj 31, 2004 9:15 am
Posty: 43
link: www.beatleschat.webpark.pl

_________________
Kamil


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Nowy adres czata
PostWysłany: Śro Paź 13, 2004 12:19 am 
Offline
starszy fan

Rejestracja: Pon Maj 31, 2004 9:15 am
Posty: 43
www.beatleschat.prv.pl oto nowy krótszy adres czata

_________________
Kamil


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Paź 13, 2004 3:11 pm 
Offline
starszy fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 19, 2004 7:28 pm
Posty: 44
kamil_k napisał(a):
Jest kupe czaterii takich jak WP, ONET itd, ale na żadnej nie spotkałem pokoju The Beatles, więc musiałem coś z tym zrobić.

Trochę pospamuję...
Biorąc z WP i ONETU czaty wybrałbym (zdecydowanie!!!) ONET. I nie mów, że nie ma czegoś takiego jak pokój The Beatles (poprawnie pokój MUSI mieć między przerwami _ - czyli jak coś to The_Beatles). Jeśli takiego pokoju faktycznie nie ma- to NIC nie szkodzi takowy założyć. Sam mam tam pokój Queen (spam, nie? ;)) i dlatego chwalę tamtejszy czat... Z tego co wiem, to ten czat z http://www.beatleschat.prv.pl został założony na PolChat'ie. Wymienie kilka wad i zalet.
Otóż.
* Na onecie możesz nadawać KOMUKOLWIEK (warunek musi być jeden - nick musi być zarejestrowany; oczywiście admin może tylko nadawać) status operatora, czyli operator może: wykopywać ludzie, zmieniać tematy, stawiać bany i to tyle. Admin natomiast może: zakładać bany, zmieniać tematy, wywalać, dawać operatorów, usuwać operatorów, zmieniać ustawienia pokoju (pokój publiczny lub pokój dla zapraszonych) i może dawać komuś taką samą równą władzę - czyli admina, ale często kończy się to porażką, bo drugi Admin ma takie same możliwości jak poprzedni- no m.in może USUNĄĆ pokoj lub zdjąć admina z tego wcześniejszego, czyli po prostu ukraść pokój.
* Na PolChat jest TYLKO JEDEN operator pokoju (niestety) i tylko on może wywalać, a wiemy, że operator nie zawsze ma czas siedzieć i pilnować porządku, dlatego to co mówie może być rozwiązaniem - no chociażby ta mała wojna z fanami Queen.
* Na czacie onecie jest duże okno do rozmów - nie można się przy tym zgubić. A w więkoszości Polchata jest małe okno...
* Na onecie nie ma lagów- czyli: czat się nie zacina- mówiąc prościej: gdy wysyłasz wiadomość to dochodzi ona MOMENTALNIE, a nie tak jak na POLChatcie sie zdarza, że wyślesz i dopiero po jakimś czasie wiadomość dojdzie do użytkownika.

Dobra, wystarczy tego dobrego :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lut 23, 2005 6:56 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 23, 2005 1:02 am
Posty: 167
A ja bym proponował Opere i jej klienta IRC :D Nie ma mowy o lagach, wyrzucaniu itp. Wszystko pieknie działa.Mozna zrobic pokój dla forum.A wtedy wszyscy musieli by sobie zainstlowac Opere :lol: Co jest tylko na plus...Możnaby tam bota dać zeby utrzymywał kanał przy zycu cały czas. bo jak nikogo nie ma na kanale to on znika.Można dać hasło itp itd nadawać opy ip itd.Na razie jedyny "zyjący" pokój tam to polish :(

Ale póki co dobry jest ten co jest ;)
Najkrótszy możliwy link do niego to:

http://www.polchat.pl/chat/?room=thebeatles&x=10&y=11

Wchodziłem kilka razy nawet ale byłem sam hehe ;)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY