Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 20, 2024 7:14 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 10:53 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Czytam i czytam i czytam to co wypisujecie na forum i zastanawiam się czy aby dobrze trafiłem......czy przypadkiem to ta strona.........bo sądząc po wypowiedziach to chyba źle trafiłem............. .
Zamierzeniem administratora na pewno nie było to ,aby dyskusje schodziły na boczne tory a tak się właśnie dzieje...........
Nie mam ostatnio czasu aby pobawić się w komentatora Waszych wpisów ponieważ miałem latanie z dvd z Pragi , teraz szukuję płytę i vcd.... ale zerkam od czasu do czasu i co widzę...............
1 - kłótnie zupelnie nie związane z tematem Beatles.....obrzucacie się nawzajem i to niepotrzebnie powiem delikatnie - złośliwościami.........
2 -zamiat pomagać sobie wzajemnie dowiaduję się że macie płyty ale nie dla wszystkich i nie z każdym zamierzacie współpracować..........?
3 - dyskutujecie na tematy pośrednio związane z tematyką strony...........
4 - o reszcie nie wspomnę........

Patrząc na to dochodzę do wniosku że albo mylicie strony ,albo musicie wchodzic na pierwszą lepszą czaterię i tam możecie nawkładać nieznajomemu ile wlezie, a to forum zostawcie dla ludzi którzy mogą coś powiedzieć konkretnego i którzy mają pojęcie o tym co robią.........
A jeśli naprawdę chcecie się wykazywać to proszę - tyle materiałów do tłumaczenia......wykazujcie sie tutaj - i to fachowo a nie wypisując jakieś bzdety na forum.........
Przecież ukazuje się tyle nowinek aż prosi się aby ukazywały sie na stronie...... Paul zjechał Europę i co mierne wiadomości w temacie......cisza....byliśmy w Pradze i co temat umarł ....o koncercie można pisać bez końca..........a ja co czytam że CZESI TO....... ŻE WY TO BYŚCIE IM....... Ludzie przecież byliście na koncercie, a piszecie i to wulgarnie o czym innym - można pomyśleć że obserwowaliście publikę a nie gwiazdę............ ja pomimo tego że koncert widziałem na pół gwizdka nikogo nie krytykowałem i to wulgarnie.....a o samym koncercie jeszcze napiszę.........przecież można analizować każdą piosenkę...tematów jest mnóstwo -tym bardziej że można to zobaczyć....ruszmy głowami nad dobrymi tematami.....Zastanawiam sie czy nie byłoby dobrym pomysłem aby każda wypowiedź uczestnika forum przechodziła cenzurę i była dopuszczana przez administratora do publicznej dyskusji........tak jest w wielu miejscach gdzie wypowiedź nie ukazuje sie natychmiast i nie ma tam niepotrzebnych głupot....
Przypuszczam że w zamierzeniach Joryka ten dział miał właśnie wnosić coś do naszej wiedzy,że mieli pisać tutaj ludzie którzy coś wiedzą i chcą sie podzielić tą wiedzą z innymi ...a i wiadomości znaleźć mogli by ci którzy szukają rady.... szukają płyt.... szukają znajomości fanów- poniekąd się to udaje - ale nie do końca..............
Spójrzcie o czym pisze się na bootlegzone - napewno nie o bzdetach.........piszą tam ludzie z całego świata ale o konkretach dzielą sie tym o czym nie wiedzą inni.... a u nas z tego co widzę to wszyscy czują sie Ekspertami w temacie The Beatles na forum ,zaś w listach jakie otrzymuję z pytaniami nie obrażając nikogo wychodzi że z tą wiedzą nie jest najlepiej.........
Nikt nie jest geniuszem i rzeczą ludzką jest dowiadywać sie , pytać i niech to forum będzie takim miejscem gdzie można uzyskać odpowiedzi........od osób które nie zaczną nam wciskiwać swoich mądrości patrząc na nas z politowniem z góry....

I jeszcze jedna rzecz nad którą zastanawialiśmy się wczoraj ze Staszkiem....... czy tytuł eksperta nie jest przyznawany za byle jakość.....ponieważ wystarczy wpisać kilka uwag na forum i to nie zawsze mądrych aby zostać ekspertem.........czas na to aby to zmienić - niech wykładnią takiego tytułu będzie ilość płyt w zbiorze...ilość komentarzy w wymianach pomiedzy kolekcjonerami... i naprawdę wiedza.......coż to za ekspert który chełpi się tym tytułem a w zbiorach ma raptem dyskografię zespołu........i to może jeszcze najzwyczajniej zerżniętą od kogoś.......a fe..........
No i ostatnia już moja uwaga do tych wszystkich ekspertów.........kochani jeżeli już zdecydowaliście się coś napisać - to piszcie, ale tak jak przystało na ekspertów i tak jak to uczą w szkołach -bezbłędnie...........nie chodzi o przecinki ale o błędy ortograficzne........

No i co Wy na to...........zgadzacie się że czas skończyć z kłótniami i złośliwościami ............ :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 11:09 am 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Cze 11, 2004 3:06 pm
Posty: 161
Miejscowość: Warszawa (ostatnio)
Cóż, pozostaje mi zgodzić się z Beatlesem. Ale do tych wszystkich powodów wymienionych przez Ciebie, dla których spotykamy się tutaj na forum ( dzielenie się wiedzą itp. ) należy dodać dzielenie się radością ze swoich zainteresowań. Ja zawsze to będę lansował i promował. Jak kuchnia po raz tysiącpięćsetny przesłucham Hej Jude i mi się znowu spodoba albo usłyszę tam coś innego niż zwykle, to zamierzam o tym napisać. I spróbuj mi to ocenzurować Drabie :D :D

_________________
Piotrek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 11:41 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Zgadzam sie z Markiem w calej rozciaglosci - ostatnio to forum troche stracilo na jakosci i poziomie... Coraz wiecej klotni, licytowania sie, złośliwosci, pogardy, dyskusji nie na temat itd. szkoda...

ps. Moze wprowadzic zółte kartki? ;-) 2 żółte kartki=czerwona i ban ;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 12:13 pm 
No cóż, niech nikt sobie nie bierze do serca tego co zaraz napiszę, ale...

Oficjalnie proszę Joryka (tu i teraz) aby zlikwidował "experta" przy mojej ksywie.

Nikt nie będzie z tego powodu płakał, a już na pewno nie ja, ale przynajmniej nie będę się dziwnie czuł czytając to co napisał Beatles.
Nigdy nie byłem i nie jestem Ekspertem w dziedzinie Beatlesów i ten "expert" nie bardzo mi się podobał od samego początku.

A to co się dzieje z tą stroną, to już inna rzecz.


Góra
  
 
 Temat postu: piszmy z sensem a jak
PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 12:44 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Skura napisał(a):
Jak kuchnia po raz tysiącpięćsetny przesłucham Hej Jude i mi się znowu spodoba albo usłyszę tam coś innego niż zwykle, to zamierzam o tym napisać. I spróbuj mi to ocenzurować Drabie :D :D


I o to chodzi aby podzielić się z innymi tym co sie odkryło -aby wszyscy mogli to sprawdzić ,porównać......zobaczcie z czym wychodzą bootlegi - utwory rozbite na dokładnie elementy pierwsze możemy odsłuchać jak chodził bas, wokal, wszystko..... i o tym piszmy..... :D - a cenzura...... nie o tym myślałem...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 12:50 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
gietek napisał(a):
No cóż, niech nikt sobie nie bierze do serca tego co zaraz napiszę, ale...
Oficjalnie proszę Joryka (tu i teraz) aby zlikwidował "experta" przy mojej ksywie. .

Nie biorę tego sobie do serca...... i ja również nie muszę mieć tytułu eksperta........bo cóż my wiemy?.............tym co wiem mogę się dzielić ze wszystkimi.........i tytuł nie jest do tego potrzebny........ :wink: tutaj trzeba zwykłej życzliwości i uczynności


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 1:05 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Gietek
Myśle, że prznajmniej pod Twoim adresem Marek nie kierował żadnych uwag.
Ty jako jeden z nielicznych wspierasz Joryka w redagowaniu stronki. A Tobie zdrowego rozsądku nie brakuje.
A natchnieniem dla Marka było moje spostrzeżenie na temat tego nieszczęsnęgo experta. Bo co tu dużo kryć. Większość moich postów nie dotyczyła tematu The Beatles, a była związana z przywoływaniem
do porządku tych, którym rozum odebrało, albo jeszcze mają niedostatecznie wykształcony. Na szczęście takich jest niewielu.

Choć jak sam widzisz taka rola jest tu nieraz potrzebna. Ale co do jednego się zgadzam. Automatyczne przyznawanie tego tytułu mija się z celem.
Pozdrawiam Staszek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 1:43 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Wydaje mi sie, ze to czy bedziemy miec tego "eksperta" przy nicku czy nie nie ma wiekszego znaczenia. Stali bywalcy i tak wiedzą kto jest godny tego miana.
Ja tam sie za eksperta nie uwazam, daleko mi do większości z Was.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 3:02 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Ale po drodze zaginął główny wątek - czas zmienić oblicze forum.
Ile pytań młodych fanów zostaje bez odpowidzi.
Na ile pytań gości nikt się nie pofatyguje. Bo większości nawet nie chce się odpowidzieć. Bo i po co, jeśli nic nie można zyskać.
Podam
choćby przykład Kingi. Zapytała o A Hard Day's Night. Jedynie Helengold
odpowiedziała dowcipnie. Sprawy to jednak nie rozwiązało.
Ale Kinga film obejrzy, bo mnie nic nie ubędzie, jeśli jej pomogę.

Czyżby ruch w ulu miał się zrobić dopiero jak coś będzie znów za darmo.
Każdy głupi tak potrafi, a od prawdziwych fanów można by wymagać coś wiecej.
Na szczęście, co już wiem są tu też prawdziwi fani. I do nich kieruję historyczne już pytanie. Pomożecie?

P.S. Historia lubi się powtarzać i oby nieskończyło się jak wtedy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Poprawię się!
PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 5:12 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pią Cze 25, 2004 12:53 am
Posty: 79
Miejscowość: Dębica
Ja sądze, że jest tu wiele osób zasługujących na miano experta, oczywiście nie wszyscy. Ja się do nich nie zaliczam.
Fajnie by było gdyby zamiast tych expertów były przyzbawane oś w stylu "fan", "mega fan" albo coś wtym stylu :wink:
Bo to że ktoś napisał około 50 postów wcale go nie robi expertem. Sama się nad tym zastanawiałam niedawno.
Niektóre tematy na forum niekiedy odbiegają od właściwej tematyki, ale zdażyłam się już do tego przyzwyczaić. Drażnią mnie też kłótnie i bezsensowne docinki. Wkońcu my fani powinniśmy się trzymać razem.
Zauważyłam że coraz mniej pojawia się nowych postów. Mimo wszystko bardo chętnie odwiedzam to forum, bo jest tu wiele życzliwych ludzi.

Na zakończenie chciałam podzięwakować serdecznie Staszkowi, jak i również Markowi!
Jest tu wiele osób wielkich i pomocnych. :D

Dziękuje!

Pozdrowienia z deszczowej Dębicy
Kinga


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 6:34 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Ponieważ system rang, jaki do tej pory figurował na Forum budził sprzeciw społeczeństwa (zwłaszcza słowo 'expert' ) wprowadziłem nowy system zalezny od liczby postów:
01 kadet
10 Musketeer Gripwood
30 młodszy fan
30 fan
40 starszy fan
50 fan sztabowy
60 starszy fan sztabowy
80 Sgt. Pepper
100 Admiral Halsey
...i system ów będzie funkcjonował dopóty, dopóki ktoś nie wymyśli lepszego.

Informuję też, że nic nie stoi na przeszkodzie aby ktoś z doswiadczonych uzytkowników włączył się i podjął trud administrowania, a właściwie moderowania Forum. Użytkownik taki będzie miał prawo ingerowania w treść każdego postu.

Obrazków nie będzie. Jak wiecie jestem zwolennikiem prostych form. Wpływa to korzystnie na szybkość działania systemu, który nie musi wyświetlać dziesiątek obrazków.

pozdrawiam serdecznie
joryk


Ostatnio edytowany przez admin_joryk, Czw Lip 29, 2004 9:17 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 6:34 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Cze 11, 2004 3:06 pm
Posty: 161
Miejscowość: Warszawa (ostatnio)
Beatles, no przecież wiem, ze nie myślałeś cenzurowaniu takich wypowiedzi :D .

No i jak widzę eksperci zniknęli...przynajmniej jest dowcipniej. Podoba mi się :D

Tak czytam te posty i czytam i wychodzi mi, że skoro tyle jest głosów pozytywnych i tylu z nas ma ochotę pogadać na tym forum bez kłótni to znaczy ze swiat się nie skończył i nadal mamy fajne miejsce gdzie można się wymienić pogladami i wrażeniami. no cóż, ja się cieszę :D

_________________
Piotrek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: brawa
PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 6:35 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pią Cze 25, 2004 12:53 am
Posty: 79
Miejscowość: Dębica
Joryk jest wielki!!

Popatrzcie na opisy pod Waszymi nickami !!
Brawa dla Admina!

:D :D :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: It's Getting Better
PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 8:05 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Nie Sty 11, 2004 4:02 pm
Posty: 23
Miejscowość: Rzeszów
Muszę przyznać się do tego, że od jakiegoś czasu z coraz większym niepokojem i z jakąś taką dziwną niepewnością zaglądałem na forum. Każdego dnia coraz bardziej bałem się tego, że znów zobaczę tu coś, o czym napisaliście wcześniej.
Aż tu nagle dzisiaj, ni z tego ni z owego, widzę, że wszystko może być w porządku. Wszystko może się zmienić, bo są ludzie, którym na tym zależy. :D I to właśnie jest wspaniałe.
A tak swoją drogą – świetne są te nowe rangi. Ech… Jeszcze tyle postów do upragnionego Sierżanta Peppera. :P

_________________
Although I laugh and I act like a clown
Behind this mask I am wearing a frown


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 10:04 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
No dajcie spokój!!! Wystarczy jeden dzień, żeby człowieka nie było na forum - a tu od razu rewolucja w rangach :wink: .
A tak na poważnie - te nowe bardzo mi się podobają, naprawdę, pozdrowienia dla Was wszystkich :) .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lip 30, 2004 2:39 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Na stronce jest tak mało dziewczyn i dla nich Joryku powinieneś wymyślić jakieś bardziej przyjazne stopnie:
niezapominajka, fiołek, różyczka, stokrotka.

Bo jakoś tak fan sztabowy dla dziewczyny to trochę drętwo. A juz starszy fan sztabowy. Która się na to zgodzi.Choć jak widzę niektóre dziewczyny są zachwycone. Do czasu, aż nie awansują w tej hierarchii.

Joryku uważam, że powinieneś nadawać specjalny, honorowy tytuł osobom, które może wypowiadają się nie za często, ale bardzo mądrze.
Tak coś na zasadzie MBE czyli MJE (Member of Joryk Empire)

A i o kartkach żółtych i czerwonych, które byłyby tylko w Twojej gestii
tez warto by pomyśleć.
szeregowy Staszek
P.S. Choć nigdy nie byłem w wojsku


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lip 30, 2004 8:43 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 7:09 am
Posty: 73
Miejscowość: Wrocław
Joryk - super te nowe rangi :D

Beatles - kompletnie sie nie zgadzam. Jedni siedza cicho jak myszki i zwisa im co tu sie pisze, inni maja duzo do powiedzenia i bronia swojego zdania - to norma na kazdym forum. Co do tematow - ze niby złe są teraz? a jakie maja byc : "twopj ulubiony utwor", "twoj ulubiony beatles", "twoja ulubiona plyta" itp itd - to dla mnie zenada ;) jeszcze jeden w tym stylu a chyba spadne z krzesła :D :D ;)

Staszek - jak zwykle o tym samym zawsze. Ale juz chyba nie mam sily sie z Toba spierac ;) - kompletnie nietrafna uwaga na temat tematu o Hard Day's Night. Przeciez jak nikt nie wie to nie bedzie sie wypowiadal to chyba jasne, nie? A ty sie dziwisz ze jedna osoba odpowiedziala. A co ja mialem napisac jak nie wiem - ze "przepraszam, nie wiem" - bez sensu :D

Taaaaak, wprowadzcie ceznure postow przez administratora - moze zeby jeszcze zmienial tresc troszeczke tzn znaki interpunkcyjne i bledyn ortograficzne i literowki :D haha ;) no ba moze jeszcze obnizac rangi uzytkownikom, ktorzy mało albo w ogole sie nie udzielają - przeciez to straszne...

Ludzie, dajcie spokój :D peace & love

A rangi sjuperro! :) :) :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lip 30, 2004 11:25 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pią Cze 25, 2004 12:53 am
Posty: 79
Miejscowość: Dębica
wyjezdzam na dwa tygodnie! ciekawa jestem co tu się zmieni!
mam nadzieje że spotka mnie jakaś niespodzianka!

8)

Pozdrawiam!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Kulturalna Porada
PostWysłany: Sob Lip 31, 2004 1:42 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Szanowny Panie Boro .
Jako że sam zaapelowałem o to aby skończyć z chamstwem, głupotą , złośliwością odpiszę w miarę kulturalnie na Twój komentarz...........
Po pierwsze aby odpowiadać logicznie trzeba najpierw logicznie myśleć i śledzić treść materiału który się komentuje........

Po drugie forum to miejsce gdzie wszyscy pojawiają się z własnej i nieprzymuszonej woli ,a to że mają dużo do powiedzenia nie zawsze świadczy że mądrze...........i nie wyklucza ich to z udziału w dyskusji........co nie znaczy że są tam mile widziani.......... ze swoimi miernej jakości postami które nie świadczą o wiedzy danej osoby a o ....... :wink: .

Po trzecie cenzura jest to drastyczny środek zaradczy, na wszelkiego rodzaju patologiczne akcenty na stronie która ma służyć jednoczeniu i tak nielicznej grupy ludzi którzy mają swoje miejsce i nie chcą go stracić, a którzy wiedzą dlaczego chcą tutaj być i jaki jest cel ich działalności.........a pewne normy i regulaminy nie są im obce..... .

To tyle ...
A teraz dokładka – forum tematy – jeśli sądzisz że wśród naszej ekipy są tylko ludzie którzy wymyślają tematy śmieszne - to jesteś w błędzie ,każdy temat jest dobry o ile jego rozwinięcie nie zejdzie do poziomu osób które chcą tam tylko się ponabijać z innych , dosadnie im odpowiedzieć ...a co z tego że ktoś nowy zada setny raz to samo pytanie ..kto będzie miał ochotę odpowiedzieć – odpowie i nie będzie uważał że spadnie z krzesła.......( nie siadam na krzesła).

Dalej – cenzura - wybacz ale tylko miernej jakości forum pozwoli sobie na to, aby wystawiać do publicznej konsumpcji wypowiedzi uczestników nie spełniających podstawowych norm kulturalnej dyskusji. W naszym przypadku jeszcze tak daleko nie zabrnęliśmy ,ale jeszcze trochę i dojdzie do tego że każdy będzie pisał w sposób adekwatny do jego może, nie poziomu umysłowego- ale kultury osobistej.....-zgodzisz się ?
W temacie obniżania rang – wiesz co - to niegłupi pomysł i na dodatek Twój , trzeba pomyśleć i o korekcie błędów ortograficznych –również.......proponuję abyś zajął się tym ....jeśli możesz przecież to Twój pomysł jednym słowem TWOJE DZIECKO.

Nadal w temacie- odpowiedzi na zadawane pytania miedzy innymi A Hard Day’s Night...piszesz że „ nikt jak nie wie nie będzie się wypowiadał..........” zastanawiam się ponownie czy są tutaj ludzie którzy mają coś do powiedzenia w temacie Beatles ....bo jeżeli prawdziwy fan nie widział filmu i nie ma własnej opinii na temat tego dzieła, to bardzo przepraszam ale czegoś tutaj nie rozumiem........pisze młoda dziewczyna która zaczyna przygodę z muzyka bitlów i na stronie na której mnoży się od EKSPERTÓW (w tym czasie) a która jest świątynią wiedzy (ponoć) nie uzyskuje nawet małej odpowiedzi.........(również i moja w tym wina ).

I co Ty na to człowiek który Beatlesami zajmuje się jak twierdzisz od wielu lat który kontakty utrzymuje z wieloma osobami ,którego kolekcja jest jak wynika z Twego przekazu - ogromna ,a który jako taki fachowiec nie darzy sympatią każdej osoby która się do Ciebie zwróci - zbywając ją jak sam pisałeś stwierdzeniem że nie jesteś dobrym duszkiem ..........

I jako taki znawca tematu bo tak śmiem twierdzić piszesz „A co ja miałem napisać jak nie wiem - że "przepraszam, nie wiem" - bez sensu „.......tego to już zupełnie nie rozumiem ....jeśli dotąd nie widziałeś tego filmu i mając tak dużo pozycji w swoim zbiorze, nie masz jeszcze tego tytułu to śmierdzi mi to skandalem że po prostu blefujesz a ludzi którzy do Ciebie zwracają się z prośbą o wymiany , a których ignorujesz wprowadzasz najzwyczajniej w błąd...... .
Na szczęście w wielu prawdziwych kolekcjach znajdziesz ten tytuł –poproś może ktoś życzliwy udostępni ci ten RARYTAS którego dotąd nie widziałeś i którego nie masz w swej przebogatej kolekcji, a szkoda...a jeśli jednak wszyscy będą Cię zbywali stwierdzeniem że niestety nie masz nic interesującego w swym zbiorze.......napisz do mnie ,mój maleńki zbiór stoi otworem dla wszystkich.........znajdzie się i ten materiał dla Ciebie....
Mam nadzieję że w miarę kulturalnie odpowiedziałem Tobie na komentarz który wystawiłeś ,a którym mi odpowiedziałeś............. za co dziękuję z całego serca......... :D

Na szczęście większość odpowiedzi jest bardziej zgodna z moimi stwierdzeniami ,co nie wyklucza że zawsze znajdzie się osoba która tak jak Ty ,będzie miała swoje zdanie i będzie go broniła – ale czy z pozytywnym dla siebie skutkiem............... :(
Z wyrazami szacunku Beatles


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 31, 2004 1:49 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
boro napisał(a):

Staszek - jak zwykle o tym samym zawsze. Ale juz chyba nie mam sily sie z Toba spierac


Tobie brakuje raczej rozumu, a nie siły, aby się ze mna spierać.
A to bardzo wielka róznica. I bardzo Cię proszę. Omijaj z daleka moje posty, tak jakby ich nie było.
Na razie za całokształt Twojej działalności na forum, przyznaję Ci honorowy tytuł The Fool On The Page.
A swoje zdolności "twórcze" skup raczej na zrobieniu swojej trade list.
Staszek


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY