Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 10:16 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sie 01, 2004 8:46 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 7:09 am
Posty: 73
Miejscowość: Wrocław
Cytuj:
ponownie czy są tutaj ludzie którzy mają coś do powiedzenia w temacie Beatles ....bo jeżeli prawdziwy fan nie widział filmu i nie ma własnej opinii na temat tego dzieła, to bardzo przepraszam ale czegoś tutaj nie rozumiem........pisze młoda dziewczyna która zaczyna przygodę z muzyka bitlów i na stronie na której mnoży się od EKSPERTÓW (w tym czasie) a która jest świątynią wiedzy (ponoć) nie uzyskuje nawet małej odpowiedzi.........(również i moja w tym wina ).


Sluchaj, filmu nie widzialem. Oprocz Yellow Submarine nie widzialem zadnego. Czy to oznacza, ze jestem "gorszym" fanem? Moze na razie po prostu nie mam czasu tego obejrzec ani sie za tym rozgladnac. A "ekspert" przy mojej ksywie na forum oznacza TYLKO I WYŁĄCZNIE liczbę postow jakie tu zostawilem i nie powinno sie tego traktowac w ten sposob, ze jezeli mam "eksperta" to na prawde moge byc tu ekspertem. Bo mam na pewno mniej do powiedzenia od Was w sprawie Bitli. I jestem tu, zeby poznac ich wlasnie bardziej. Coz, nie moja wina ze byly takie rangi. Jak juz chcialbys miec "ekspertow" to admini powinni przyznawac rangi :)

W zaden sposob nie chce wywolywac tu jakiejs wojny. Wiekszosc osob robi tu z igly widly - wyolbrzymiacie jakies mierne sprawy, ktore na forum z taką małą liczbą osob nie maja kompletnie sensu (widocznie komus sie nudzi).

Poprawianie postów i zmienianie ich tresci - chociazby polskich liter - to nieporozumienie. I gdyby ktos zmienil to, co napisalem, to bardzo bym sie zdenerwowal - mysle, ze Wy tez.

Co do mojej trade-listy, jest online - http://direstraits.rockmetal.art.pl - prosze bardzo, niedowiarki ;)

Chyba na prawde nie macie co robic, pierwszy raz spotykam sie z takim czyms na jakimkolwiek forum...

Staszek - "When I'm 64" to piosenka dla Ciebie. (w sumie nie wiem czemu odpowiadam ciagle na te Twoje zaczepki i przechwałki, ale chyba po prostu bawi mnie to...) :)

pozdr


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sie 01, 2004 10:53 pm 
Przestancie sie wreszcie spierać, please!
Kilkustronicowe posty niewiele tu zmienią.
Podążajcie sobie własnymi ścieżkami i nie wchodźcie sobie nawzajem w drogę - to chyba jedyny sposób aby uniknąć całej tej żenady.
Tak, bo to żenada i z jednej strony i z drugiej.
Przykro mi to stwierdzić.

P.S. Porozmawiajcie sobie na naszym nowym czacie :)


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 02, 2004 10:18 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
gietek napisał(a):
Podążajcie sobie własnymi ścieżkami i nie wchodźcie sobie nawzajem w drogę

To jest po prostu niemozliwe. Bo to niestety taki kundelek, który musi obsiusiać, każdy krzaczek i obszczekać każdy poruszający się obiekt.
Próbowały uciszyć go trzy osoby, bez rezultatu. A reszta milczy, więc może na forum bardziej mile widziany jest taki "fan specjalnej troski".
Wybór należy do ogółu.
Ja forum opuszczam, bo nic tu pomnie, do czasu, aż ktoś skutecznie przepędzi kundelka (najtrudniejsza odmiana wilkopodobnych).
Pozdrawiam Ciebie Gietku i wszystkich prawdziwych fanów. :lol: :lol:
Staszek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: kultura ponad wszystko
PostWysłany: Pon Sie 02, 2004 6:35 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
No Boro widziałem listę - jest pokaźna alu zupełnienie nie związana z tematem tej strony- Beatles....są tam zaledwie jako ciekawostka........preferujesz inny klimat muzyczny :wink: .
A co do wywoływania wojny - nikt tego tutaj nie robi..wstawiłem taki temat jako człek niezależny.bo widzę że źle sę dzieje.. i to jest to o czym pisałeś, że każdy może mieć własne zdanie..... :D .
I to na tyle......... All The Best.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 02, 2004 8:06 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 7:09 am
Posty: 73
Miejscowość: Wrocław
Ja wiem, czy klimat inny? rock and roll :))) i nowszy i starszy. Jestem tutaj byc moze tez dlatego, zeby zdobyc wiecej Bitli i dowiedziec sie czegos a na razie dowiedzialem sie, ze jestem głupi :D :D :D (prawda to!). Ale kocham muzyke, kocham Bitelsow i nie zamierzam przez jednego goscia zrezygnowac z postowania... moze troche przymilkne na pare m-cy, przynajmniej niekotrzy nie beda mi nic zarzucac, postaram sie byc biernym obserwatorem :D

pozdrowioneczka.
BTW, kto to jest Admiral Halsey? ;) haha :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sie 02, 2004 9:43 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
O proszę jaka sie kultura zrobiła........ :wink: .
A Admirał Halsey to goścć który wraz z panem pod tytułem Uncle Albert pjawił się w piosence Paula , a właściwie grupy Wings......... w roku 1971.stare dzieje ale utwór odlotowy.. ,,Uncle Albert / Admiral Halsey".
No to do nastepnego razu..... :D .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 03, 2004 1:54 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sie 31, 2002 3:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Lublin
Witam,

Usciślając to grupy Wings jeszcze wtedy nie bylo...;-)


APEL DO WSZYSTKICH:

LUDZIE DAJCIE NA LUZ!!!!


Odwiedzałem to forum i odwiedzać zamierzam ale czytać o wylewaniu żółci nie zamierzam. Panowie spokojnie!!! Staszku też nie ma się co tak emocjonować...

Pozdrawiam Wszystkich z deszczowego Londynu,

Bartek

_________________
MAF


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sie 08, 2004 6:19 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pią Cze 25, 2004 12:53 am
Posty: 79
Miejscowość: Dębica
Cholera ... przeze mnie Staszka atakują! :(

Co za czasy, co za czasy ....


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY