Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 5:04 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Mar 28, 2007 6:19 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Jakiś szum się ostatnio zrobił , że emeela zaprosiła na www.the-beatles.pl Julię (o ile dobrze zapamiętałem imię)

proszę nie obwiniać emeeli, to wszystko moja wina,
to ja na początku stycznia wysłąłem kilkanaście privów do znajomych mi osób z zaproszeniem na moje nowe Forum.
Przykro mi że to zrobiłem,
na usprawiedliwienie mogę tylko powiedzieć, że nie miałem kontaktu mailowego z tymi osobami , i skorzystałem ze skrzynki privów u Joryka.
Później Noelka zareklamowała moje Forum, i już każdy kto chciał wiedział jak znaleźć mnie i moich przyjaciół :)

mam nadzieję, że mi wybaczycie,

oto przykładowe privy jakie wtedy napisałem (to był początek stycznia 2007)

do Ringo:

Cytuj:
Cześć Ringo,
ledwo zaczęłaś zaglądać na yoyo, a yoyo przestało istnieć...
szkoda!
Joryk zachęcił mnie do stworzenia nowego forum
i oto jest! Very Happy
zapraszam Ciebie i Twoich znajomych na
www.the-beatles.ovh.org
Pawel (site admin)


do Tomka
Cytuj:
cześć Tomek
dzięki za priva z ...początku września! Smile
mogłem odebrać dopiero w drugiej połowie grudnia, z wiadomych przyczyn Wink Sad
to było miłe dostać taką sympatyczną wiadomość, nawet po czasie Smile

Yoyo już nie istnieje, tymczasem joryk zachęcił mnie do stworzenia nowego forum, i oto jest! Very Happy
www.the-beatles.ovh.org
Zapraszam Ciebie i Twoich znajomych Smile
Pawel
(może spotkamy się kiedyś w B-szczy, w jakiś weekend? Teraz zostaje zawsze na niedzielę. Spię w centrum, Hotel Pod Orłem, na ul Gdańskiej)



do kobiór
Cytuj:
Cześć!
szkoda, że jak własnie znowu zaczęłaś zaglądać na yoyo, to nastąpiła ta katastrofa Sad
ale joryk zachęcił mnie do stworzenia nowego forum
i .... oto jest!
www.the-beatles.ovh.org
zapraszam Ciebie i Twoich znajomych
może masz jakiś kontakt z Rafałem (lennonBB)?

pozdr
Pawel Smile


do Karola (hansa80)
Cytuj:
Karolu i Asiu
gratulacje!!!
cieszę się Waszym szczęściem, zyczę dużo zdrowia Asi i Kalince Very Happy

i przy okazji zapraszam na moje Forum The Beatles
www.the-beatles.ovh.org/

Very Happy

pozdrawiam Was gorąco
Pawel Very Happy


do emeeli
Cytuj:
Emilio
jest już "jutro" Wink Very Happy

a więc uroczyście, niniejszym zapraszam Ciebie na moje Polskie Forum The Beatles
http://the-beatles.ovh.org/



mam jeszcze małą prośbę, powiadom wszystkich yoyowców, których możesz, oraz osoby od Joryka, które mogą być zainteresowane takim zaproszeniem
ja oczywiście, też postaram się powiadomić wszystkich starych yoyowców

See you!
Pawel




jeszcze raz powtarzam, to wszystko moja wina,
emeela jest niewinna,

pozdr
Pawel

_________________
www.the-beatles.pl


Ostatnio edytowany przez Pawel, Śro Mar 28, 2007 10:27 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Mar 28, 2007 7:29 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
emeela też rozsyłała we własnym zakresie i bynajmniej nie jest niewinna. dzięki Pawle, ale ja również słałam te privy do ludzi - we własnym zakresie!
nie ma się czym martwić, to naturalne, że jak powstaje nowe forum, to ludzie się o nim nawzajem informują. nie róbmy z igły wideł.
pozdrawiam serdecznie!

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Mar 28, 2007 10:05 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Emilko, niby masz rację,
niby rzeczywiście cały ten szum to robienie wideł z igły

ale ja jednak czuję się bardzo winny,
Jorykowi zrobiło tak bardzo przykro, że na privach Jego użytkowanicy są zapraszani na inne Forum :(

jak o tym pomyślę to też mi jest strasznie przykro, i głupio, i smutno, że pozwoliłem sobie wykorzystać privy na kielcach w celu skontaktowania się z osobami które znałem na yoyo, a z którymi straciłem kontakt po "padnięciu" yoyo... :(
Cytuj:
Emilio
jest już "jutro" Wink Very Happy

a więc uroczyście, niniejszym zapraszam Ciebie na moje Polskie Forum The Beatles
http://the-beatles.ovh.org/



mam jeszcze małą prośbę, powiadom wszystkich yoyowców, których możesz, oraz osoby od Joryka, które mogą być zainteresowane takim zaproszeniem
ja oczywiście, też postaram się powiadomić wszystkich starych yoyowców

See you!
Pawel


Ja chyba po prostu nadużyłem gościnności Joryka i skrzynki z priavami na kielcach.
Jest mi strasznie wstyd i głupio :oops: :oops: :oops:

Jako zadośćuczynienie i rewanż ze strony Joryka
może zaproponuję by Joryk zarejestrował się na www.the-beatles.pl
i też zaczął wypisywać privy do moich Użytkowników, zapraszając ich na kielce? :D

Nie wiem.. co jeszcze mógłbym zrobić? :( :( :)

pozdrawiam
Pawel :( :oops:

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 9:08 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Jeśli mogę coś powiedzieć.......hm.... Dlaczego informacje były rozsyłane w formie priv??? Czy nie można było ofiacjalnie pochwalić się, że tworzy się nowe forum dyskusyjne o tematyce The Beatles?---> założyć nowy temat i zaprosić chętnych? Forma którą się posłużono nasuwa myśl, że nie wszyscy byli tam zaproszeni poprzez priv....
Sory, że się odzywam w tym temacie - ale to tylko taka mała moja dygresja i spostrzeżenie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 9:16 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
może dlatego, że pewne osoby nie życzą sobie privów ode mnie, np Noelka,
może dlatego, że pewne osoby uważają mnie za chorego psychicznie, np Kalosz,
może dlatego że pewne osoby są na mnie chronicznie obrażone, np Ania1
może dlatego, że Joryk nigdy nie był wobec mnie szczery,
może dlatego, że nie chciałem by osoba która włamała się i rozbiła Yoyo zobaczyła mój nowy adres, i tam próbowała również się od razu włamać
PS: dziękuję Noelce że zareklamowała moje Forum tak szybko,
a Jorykowi że nie wykasował tego jej posta :D
Może to był sygnał że wszyscy polscy fani The Beatles będą mogli się jeszcze pokochać :D

_________________
www.the-beatles.pl


Ostatnio edytowany przez Pawel, Czw Mar 29, 2007 9:41 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 9:39 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Nie jestem na Pawla chronicznie obrażona - to dla informacji. Nie chodzi tu już o mnie - tylko o formę postępowania. Może mi także było miło otrzymać priv z zaproszeniem?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 9:47 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Aniu! :D :D

a więc nie jesteś na mnie obrażona!??? :shock: :D :D
Boże! a ja tak długo żyłem w mylnym przekonaniu że nie lubisz mnie, że jesteś obrażona na mnie! :oops: :oops:

przepraszam Ciebie!
ja także nie jestem na Ciebie obrażony,
i w takim razie wysyłam Tobie spoźnione ale szczere zaproszenie na moje Forum :D

pozdr
Pawel

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 9:49 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Pawel....dzięki :D . Niech ilustracją i tłem będzi emina Ringo w moim avatarku sic!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 10:28 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Wiosna! :D Chce się zyc! :D

śliczny ten avatarek, uwielbiam tę scenę z filmu Yellow Submarine! :D

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 10:29 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Ania1 napisał(a):
Pawel....dzięki :D . Niech ilustracją i tłem będzi emina Ringo w moim avatarku sic!


Ta "skwaszona" obok George'a, czy "zdziwiona" solo? :lol:

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 10:50 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Ta odpowiadająca piątemu dźwiękowi na pęciolinii (sol/g + literka "o") - ot taki rebusik... :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 2:06 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Lip 21, 2004 1:31 pm
Posty: 135
Miejscowość: Blue Island
Powstało nowe forum a jego Twórcy informowali fanów o jego powstaniu. I nagle, po kilku miesiącach zaczynają chyba być krytykowani za sposób w jaki to zrobili? Przepraszam, ale nie ogarniam tego, o czym czytam… :?

Kochani, wiosna! Wkrótce zakwitną drzewa i kwiaty, będzie naprawę kolorowo. I żeby nie wiem jak bardzo się starano, tego pochodu wiosny i lata nie da się zatrzymać. Tak jak radości, którą czerpiemy z muzyki i z dzielenia się nią - również na nowym forum.
Przed nami rocznica Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band, lata miłości 67 roku, nowa płyta sir Paula, być może Jego trasa koncertowa, więc…Give Peace A Chance. :)

Ania nie gniewa się na Pawła :) Paweł na Anię :) w ogóle nikt na nikogo się nie gniewa i bardzo dobrze :)
Peace & Love & Rock And Roll

Emeelu i Pawle, całą winę biorę na siebie...
Tak naprawdę to przeze mnie! Siedzę sobie cichutko i spiskuję. :wink:

ps. wybaczcie, że się wtrąciłam :oops: ale „problem” dotyczący sposobu informowania o nowym forum z zarzutami wobec Emeeli i Pawła, jest tak absurdalny, że jak kiedyś raczył wyrazić się pewien klasyk, którego imienia nie pomnę w tej chwili „ i śmieszno i straszno” :shock:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 2:12 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
:D Pan do fizyki w szkole średniej miał zwyczaj mawiać do uczniów( którzy już go rozsierdzili na dobre):
Cytuj:
A teraz będzie śmieszno i straszno. Dla mnie- śmieszno; dla was- straszno."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 4:42 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
powiem tyle: "don`t worry, be happy!" uszy do góry, peace, love, freedom i koniec sporów :D.
i nie zamierzam więcej wypowiadać się na ten temat (chyba, że ktoś zapyta... :) )
pozdrawiam wiosennie i słonecznie!

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 8:48 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Pawel napisał(a):
może dlatego, że pewne osoby nie życzą sobie privów ode mnie, np Noelka,
może dlatego, że pewne osoby uważają mnie za chorego psychicznie, np Kalosz,
może dlatego że pewne osoby są na mnie chronicznie obrażone, np Ania1
może dlatego, że Joryk nigdy nie był wobec mnie szczery,
może dlatego, że nie chciałem by osoba która włamała się i rozbiła Yoyo zobaczyła mój nowy adres, i tam próbowała również się od razu włamać
PS: dziękuję Noelce że zareklamowała moje Forum tak szybko,
a Jorykowi że nie wykasował tego jej posta :D
Może to był sygnał że wszyscy polscy fani The Beatles będą mogli się jeszcze pokochać :D


Hm, poczułam się wywołana do tablicy. Pawle, możesz wysyłać do mnie privy. Nie życzyłam sobie privów, w których mnie zmuszałeś do czegoś. Ale zostawmy ten temat. A niby czemu joryk miałby wykasować mój post o Twoim forum? Bez przesady.
Fajnie, że Kielce przetrwały i fajnie, że Twoje forum się rozwija. Wszyscy są happy.

Pozdrawiam
Kasia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 2:51 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Noelka napisał(a):
Fajnie, że Kielce przetrwały i fajnie, że Twoje forum się rozwija. Wszyscy są happy.

Może za dużo powiedziane, bo nie wszyscy są happy... Ale ci nie wszyscy wolą siedzieć już cicho :|


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 10:24 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Z privami reklamującymi nowe forum sygnalizowano mi dwa problemy:
1) Niektórym było przykro, że zostali pominięci (nie zostali zaproszeni).
2) Niektórzy (w żartach) pytali dlaczego nowi uzytkownicy "kielc" są zapraszani na nowe forum, a nowi użytkownicy nowego forum nie są zapraszani do "kielc". Czyżbyśmy byli mniej towarzyscy?

Zawsze kiedy jest problem, który się powtarza (dotyczy też podobno nowych uzytkowników), staram się uzyskać opinie różnych osób. Zapytałem więc jedną z nich, w prywatnym liście, jak ocenia tą sytuację. Dostałem odpowiedź, że w zasadzie nie widzi problemu.
Po krótkim zastanowieniu doszedłem do podobnego wniosku i tak też odpisałem. Na tym się skończyło.
Zresztą, privów i tak nie jestem w stanie kontrolować. Wolałbym, żeby privami zapraszano wszystkich, jak leci ale jeśli są zapraszane tylko niektóre osoby to trudno.

Nie wiem, czy ten wątek jest zainspirowany moją prywatną korespondencją, o której mówiłem wyżej. Jeśli tak, to jest dla mnie zagadką:
- dlaczego pojawiają się sugestie, jakoby wysyłanie zaproszeń było "winą", proszę może napisać konkretnie kto kogo obwinia i za co?
- o jakich "zarzutach" wobec Emeeli i Pawła jest mowa? kto stawiał te zarzuty i za co? jak konkretnie brzmią te zarzuty?

Miałbym też, na koniec prośbę, zeby się ograniczać z poezją typu "Jorykowi zrobiło tak bardzo przykro, że na privach Jego użytkowanicy są zapraszani na inne Forum".
Ja właśnie po to zrobiłem tą stronę, zebyś sobie mógł zapraszać ...i dopóki to robisz, to okaż może trochę szacunku i taktu osobie, z uprzejmości której korzystasz.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 5:21 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Wszyscy zaczęli się godzić,
zrobiło się wiosennie i optymistycznie,
pewne osoby są bliskie pogodzenia, na privach idzie w tej chwili wszystko naprawdę dobrze,
a tu przychodzi Joryk, i znowu robi się nieprzyjemnie.
Kolejne śledztwa? kolejne zarzuty? kolejne robienie z ludzi balona?

czy ja naprawdę muszę wdawać się dyskusje śledcze z Jorykiem?
i pisać tu na Forum jak Joryk w kilku mailach do emeeli rąbie mi tyłek tak jakbym ja był wrogiem publicznym numer jeden, jakby Joryk miał wręcz jakąś obsesję na moim punkcie?

Ja wolałbym aby "szum o rozsyłaniu privów", który miał być kolejną aferą i kolejnym przyczynkiem do udowadniania nie wiem komu że Pawel jest taki i owaki, pozostał tym czym stał się do tej pory - miejscem w którym topór wojenny jest zakopywany,
a nie odkopywany.

Pozdrawiam wiosennie
i polecam wyjść na słoneczko 8)

Pawel

PS: słowo otuchy i nadzieji dla Joryka.
Bardzo niewykluczone że moje Forum nie wytrzyma próby czasu, i nie rozwinie się.
Twoje Forum pozostanie na zawsze tym najwiekszym, najważniejszym, itd,
więc, odpuść mi wreszcie, i zajmij się Beatlesami a nie Pawłem
:)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 11:24 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Drogi Pawle, być może nie zadałeś sobie trudu przeczytania mojego postu, lub nie zadałes sobie trudu jego zrozumienia. Wyjaśniam więc najprościej, jak potrafię - nie musisz się wdawać ze mną w żadne dyskusje. Mój post nie jest skierowany do Ciebie. Mój post jest informacją dla uzytkowników. Ta informacja składa się z dwóch zdań:
1) nikomu nic nie zarzucałem,
2) nikogo za nic nie winiłem.
Jeśli ktos twierdzi inaczej, to fantazjuje.
Oczywiście, jeśli ktoś jest innego zdania, to niech po prostu opublikuje te "zarzuty". Wtedy będę przynajmniej wiedział, o co chodzi. Tu się z Toba zgadzam "przychodzi Joryk, i znowu robi się nieprzyjemnie" - no tak, bo zamiast dyrdymałów trzeba odpowiedzieć na konkretne pytania :D

Bardzo chetnie spełniłbym Twoją prośbę o "odpuszczenie" sobie. Nie ma jednak o Tobie mowy ani w mojej prywatnej korespondencji do Emili (pozdrowienia :D), ani nie wspominam też o Tobie na tym Forum (wyjąwszy prośbę o odrobinę taktu). No to co niby mam sobie "odpuścić"?

Są wszakże, drogi Pawle, miedzy nami pewne różnice. Ja nie podzielam - własciwej nastolatkom - wiary, że wszyscy muszą się z wszystkimi pogodzić.
Z "niepogodzonymi" jest ciekawiej. Konflikty między Beatlesami zaowocowały bardzo ciekawymi utworami (How Do You Sleep).
Tu wezwanie do "ludzkości" - ludzie dajcie sobie spokój z tym godzeniem. Ja się z nikim nie pokłóciłem. Czy myślicie, że ktoś jest w stanie mnie "pokłócić" klikając w klawiaturę? Nie rozśmieszajcie mnie :D :D
Nie musicie też trzymać strony jednego lub drugiego. Po prostu, jak znajdziecie ciekawy temat (gdziekolwiek) to odpiszcie.

Pewnie jeszcze nie raz przyjdzie Wam tu przeczytać płomienne poematy, a zaraz po nich prośbę o przedstwienie konkretów. Widocznie taki jest już urok tego miejsca i ludzi, którzy je tworzą. Pogódźcie się z tym i traktujcie to - jak ja - z przymrużeniem oka. Te spory będą się ciągnęły do końca. Czy pamiętacie bitwę o "licznik"? Najwięksi orędownicy licznika na naszym forum zabronili potem jego używania na innym forum. Dlaczego? Zastanówcie się, bo to ciekawe odpowiedzieć sobie na to pytanie.
No i dlaczego zostałem wtedy uwikłany w dziesiątki postów w tej bzdurnej sprawie, dlaczego padały groźby odejścia i zarzuty w stosunku do admina?
Sami widzicie, że to już tak musi być i kropka.

pozdrawiam
joryk


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Kwi 02, 2007 6:54 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
a-ha! :)

czyli z "problemu" rozsyłania privów do osób które sa zdezorientowane (lub nie rozsyłania ich do osób które sobie tego nie życzą, czy odwrotnie- trochę się przyznaję pogubiłem w tej ważnej dla Joryka kwestii)

sprawa nabiera dalszego tempa, są nowe (czytaj stare) tematy, zarzuty, itd.

Szczerze powiem, ze nie chce mi sie na wszystkie odpowiadac,
i co najważniejsze, nie spełnię prośby Joryka aby upublicznic jego korespondencję z emeelą (z szacunku dla emeeli, a nawet z szacunku dla Joryka, a przede wszystkim z szacunku dla siebie samego)

jedną rzecz jednak dziś wreszcie zrozumiałem po tych paru latach :arrow:
po raz enty Joryk wytyka mi sprawę tematu Liczymy Do Tysiąca.

wytyka go już kolejny raz, i dotarło dziś do mnie wreszcie, że to własnie ta sprawa była tym momentem w którym Joryk wyrobił sobie o mnie złe zdanie, którego to zdania już potem nikgdy nie zmienił, co najwyzej na gorsze.

Otóz prosze Cię Joryku nie rządź mi się moim Forum dopóki nawet nie jesteś Użytkowniekiem tego Forum. Nie wprowadzaj ludzi w błąd mówiąc że zakazuję u siebie Liczyc Do Tysiąca.
Punkt mojego Regulaminu mówi że nie wolno nabijac tzw pustych postów.
Zgadza się. Ale nie jest powiedziane, że gdy ktoś wystapi z inicjatywą założenia Tematu typu Liczymy Do Tysiąca, to ja na to nie pozwolę.

Takie tematy istnieją na różnych Forach - jest jeden sposób aby kontrolowac ich długośc - jest to tzw trimming - czyli regularne przycinanie go (kasowanie pierwszych, najstarszych postów, pozostawianie tylko najnowższych - bieżących)
Tego typu wątki są np na Forum Paula McCartney'a i nikt tam nie robi problemu.

Niestety, ja zostałem potraktowany wtedy przez Ciebie jako wróg publiczny nr jeden, i tak już zostało.
Poza tym, nie życze nikomu by przeszedł przez takie forumowe piekło jakie ja tu przeszedłem w sierpniu 2006 :shock:


Na koniec i a propos tego piekła,
mam prośbe - prosze kogoś z Administracji aby wykasował Temat usera Maverica "Oświadczenie" http://www.beatles.kielce.com.pl/phpbb2 ... php?t=1930
w którym od połowy grudnia 2006 wisi 7 (siedem) stron w Wordzie - większosc to jakieś bzdury, inwektywy na mój temat.
Na razie Temat wisi sobie jakby nigdy nic, i nie wolno się w nim odzywac gdyż Site Admin Joryk zakazał komentowania postu Maverica pod groźbą zamknięcia Tematu przez Admina :shock:

Mam nadzieję że moja prośba zostanie niezwłocznie spełniona, bo przecież "beatles by joryk" to nie jest "przytułek dla obscenicznych inwektyw"
nieprawda?!

pozdr
Pawel

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY